Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-01
Tolerancijos švyturys 2019 Spausdinti El. paštas

2019 m. lapkričio 15 d. VO ,,Gelbėki vaikus‘‘ grupės nariai lankėsi pas pradinių klasių mokinius, su kuriais aptarė, kas yra Tolerancija, šių metų simbolį – Švyturį, lankstė valteles, žiūrėjo ir aptarė animacinį filmuką – ,,Laivelis“. Tai istorija apie draugystę. Keturi draugai: Viščiukas, Peliukas, Skruzdėliukas ir Vikšriukas leidžiasi į kelionę laiveliu kartu su Varliuku. Netikėtai kilus audrai, Varliukas su Viščiuku atsiskiria. Viskam nurimus draugai vėl susitinka bei susiduria su nauja grėsme. Filmuko veikėjas Varliukas visus išgelbsti ir įsižiebia nauja stipri draugystė. 

Ryte, grupės nariai visus skubančius į mokyklą pasitiko žibintukais rankose, apšviesdami ir rodydami kelią į mokyklą. Švyturys kaip simbolis reiškia pagalbą, nes rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Taip ir žodis Tolerancija, savo prasme reiškia pakantumą, suteikia žmonėms gebėjimą visuomenėje sugyventi taikiai, priimti kitokį žmogų, kitokius požiūrius.

Dėkoju visiems padėjusiems organizuoti šią akciją: gelbėtukams už aktyvų dalyvavimą akcijoje, 5d klasės mokiniui Jonui Penkauskui ir Karolinai Mikalauskaitei už spalvotus ir kūrybiškus plakatus, 5c klasės mokinei Linai Nekraševičiūtei už parengtas skaidres apie toleranciją šeimoje, soc. pedagogėms Sonatai Vanagaitei, Deimantei Bartkutei bei technologijų mokytojai Indrei Šatkauskienei už „Tolerancijos švyturį“, 6d klasės mokinei Karinai Jonušaitei už „Mažąjį švyturį“, MT nariams ir skyriaus vedėjai Jūratei Ančerevičiūtei už susikabinimą rankomis. Akcijoje dalyvavo 273 juventiečiai.

Tikybos mokytoja L.Skyrienė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing