Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-05-30
Miesto ženklų beieškant Spausdinti El. paštas

Mes, 5b klasės mokiniai, 2019 m. lapkričio 21 d., po pamokų, šiltai apsirengėme ir iškeliavome į Šiaulių miesto Vilniaus gatvę - bulvarą. 

Atėjusius mus pasitiko gidė. Nors gana keista, kad patiems šiauliečiams reikia gido, bet, pasirodo, tikrai galima pamatyti nemažai naujo. Jums turbūt kyla klausimų, ką gi mes veikėme? Mes dalyvavome programoje „Miesto ženklai“. Pirmiausia susiskirstėme po kelis vaikus į komandą, išklausėme, ką turėsime daryti ir pradėjome žygį bulvaru. Turėjome užduotį – surasti tam tikus paminklus, skulptūras bei kt. ir neišsiduoti kitiems, kad kažką radome. Mūsų paieškos objektai buvo nupiešti ant popieriaus lapo kurį, gavo visos komandos.

Priėjus „Tris nykštukus“, pajutome, kad šalta... Tada vieni gėrė karštą šokoladą „Prezo kepyklėlėje“, o kiti fotografavosi su momentiniu fotoaparatu.

Kai visos užduotys buvo atliktos, padariau dvi išvadas: pirma - daugiau niekada neisiu į lauką be pirštinių tokiu oru (buvo siaubingai šalta), antra - visada galima atrasti ir pamatyti ką nors naujo, net jei manai, kad viską žinai ir radai.

J. Jankute, 5b

Už tai, kad „Juventos“ penktokai surado ženklus ir savo miestą pažino naujai, dėkojame Šiaulių m. savivaldybės Kultūros krepšelio edukacinės programos "Miesto ženklai" vadovėms Daivai Rozgaitei - Udrienei ir Laurai Pikelienei.

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing