Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-04
Tarptautinė žmonių su negalia diena Spausdinti El. paštas

Gruodžio 3 – ioji - Tarptautinė žmonių su negalia diena. Į gražią ir prasmingą akciją „Aš ir Tu - tai MES!" jau ne pirmus metus suburiami miestų ir miestelių gyventojai. Skambant akcijos himnui - grupės „Omerta“ dainai „Tu Gali“ – sveikieji ir neįgalieji kartu sukuria „gyvą“ skulptūrą, simbolizuojančią bendrystę ir vienybę. 

Jau trečius metus šioje akcijoje dalyvauja Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mokiniai, kurie kartu su Šiaulių miesto bendruomene kuria simbolį „Neįgalusis“.

Akcija norima atkreipti visuomenės dėmesį į neįgaliuosius, supažindinti su šių žmonių bei jų artimųjų problemomis ir siekti, kad tokiems žmonėms būtų suteiktos vienodos teisės, sudarytos sąlygos pritapti visuomenėje. Nes AŠ – tai neįgalieji bei jų artimieji, TU – negalios nepaliesti – tai MES! O MES – tai lygiateisiai visuomenės nariai.

Gyvenimas kiekvienam duotas tik vienas. Visi norime būti pilnaverčiais visuomenės nariais, nejausti socialinės atskirties, pašaipų, sklandžiai integruotis į darbo rinką ir nesijausti atstumtu. Žmonės su negalia nepasirinko tokio likimo... tai juos pasirinko.

Mūsų buvimas kartu ir pagalba rodo, kad esame neabejingi kitų skausmui ir nelaimėms. Mokinių nuomone, daryti gerus darbus yra prasminga. Tai sušildo, suburia gražiems, prasmingiems tikslams. Ir tada supranti, kad į širdį ateina pačios tikriausios Šv. Kalėdos.

Ugdymo karjerai specialistė E. Valaitienė

  

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019-12-10 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing