Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-07-13
Mažos liepsnelės didelė prasmė Spausdinti El. paštas

Maža žvakės liepsnelė... Kokia ji svarbi tampa, kai ugnimi norime išsivalyti nuo sunkiausių rūpesčių, niūrių minčių arba tiesiog prieš šventes gražia žvakute papuošti Kalėdų stalą. 

Naujas ir madingas žvakes galime rasti mūsų prekybos centruose, tačiau pačių rankomis dekoruotos žvakės namams suteikia daugiau jaukumo, o draugui ar artimam žmogui - tampa puikia ir originalia dovanėle.

2019 m. gruodžio 10 d. po pamokų „Juventos“ progimnazijos 6b klasėje veikė kūrybinės dirbtuvės „Kalėdinės žvakutės šviesa“. Jų veiklą organizavo Juliaus Dambrausko mama Vaida Dambrauskienė, atvykusi su įvairiausiomis priemonėmis, skirtomis žvakių dekoravimui. Ant stalų sugulė specialūs markeriai, vaškas ir lipnios juostelės ir kt.

Dekoruoti žvakę nėra taip sunku, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ant sušildytos žvakės paviršiaus dedamas paveikslėlis, ornamentas ar tam tikras fragmentas. Tada žvakė toliau yra kaitinama, kol dekoracija įsilydo į vašką. Šis ramus kūrybinis procesas suteikia daug teigiamų emocijų ...

Kalėdinių žvakių juventiečiai galės įsigyti jau šį penktadienį „Gerumo mugėje“. Uždegę liepsnelę, balsu išsakykite tai, kas jus slegia, vargina. „Sudeginkite“ blogas emocijas, klaidas ir pyktį žvakės liepsnoje.

Dėkojame Juliaus Dambrausko mamytei Vaidai už pagalbą ruošiantis „Gerumo mugei“.

6b klasės vadovė E. Valaitienė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing