Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-07-13
Kalėdinių miestelių paroda Spausdinti El. paštas

2019 m. lapkričio mėnesį 8b klasės mokiniai per matematikos pamoką (mokyt. V.Pozniakovienė) gavo užduotį: „Naudojant erdvines figūras, pagaminti kalėdinį miestelį, kuriame būtų bažnyčia (ne mažesnė nei 20 cm), kavinė – taverna ir 2 gyvenami namai. Viso miestelio plotas turi būti ne mažesnis nei A3 lapo ploto“. 

Miestelius aštuntokai ne tik pagamino, bet ir surengė jų parodą, kurią visi gali apžiūrėti mokyklos bibliotekoje.

Mokinių mintys apie atliktą darbą:

• „Mūsu tikslas buvo sukurti kuo jaukesnį kalėdinį miestelį. Tam tikslui naudojome mažas lemputes, blizgučius, sniegą, šiltų spalvų namelius. Kalėdinė dvasia atkeliavo su eglutę, raudona ir balta spalvomis. Manome, mūsų kalėdinis miestelis gana jaukus ir gražus“ (Gabija Žibutytė)

• „Mūsų miestelio idėja kilo iš žiemos prisiminimų. Žiemą aplink balta ir gražu, todėl mes norėjome pastatyti šiltą, jaukų, baltą žiemos miestelį. Miestelio viduryje stovi papuošta eglė. Aplink ją sukasi visas miestiečių gyvenimas. Miestelio pakraštyje stovi 27 cm aukščio bažnyčia, šalia jos - kavinė. Kitoje pusėje - ūkininko namas su pašiūre. Šalia pašiūrės yra mažas namelis. Štai toks mūsų miestelis“ (Toma Marcinkutė)

• „Iš pradžių mes padarėme namelius, bažnyčią, taverną. Po to išdėstėme namelius taip, kad būtu gražu. Kai viską suklijavome, apipurškėme dekoratyviniu sniegu“ (Grigorij Gainulin)

• „Mūsų miestelyje pamatysite barą... Vienas namas yra plokščiu stogu. Namas buvo perstatytas 1899 metais, kai mirė namo savininkas. Kitas namelis su normaliu trikampiu stogu. Čia gyvena vyras ir žmona su savo dukra. Netoliese stūkso bokšto formos balta bažnyčia. Vakarais šalia jos renkasi prašyti išmaldos benamiai“ (Vėjūnė Bartašiūtė)

• „Mūsų mažasis miestelis turi bažnyčią, tris mažus namelius taverną ,,Pas Gretą”. Miestelio centre stovi graži, žaliaskarė eglutė. Aukščiausia miestelio vieta - bažnyčios bokštas, iškilęs net 28 cm! Plačiausia miestuko vieta yra taverna – 20 cm. Miesto pagrindas yra 45,5 x 57,5 cm. Deja, šis miestelis egzistuoja tik mūsų pasąmonėje, jo nėra realybėje“ (Julija Jakavickaitė)

• „Mūsų miestas yra labai mažas. Jis turi tik 6 pastatus, 4 iš jų yra gyvenamieji namai. Aukščiausias pastatas mieste yra bažnyčia. Ji yra 30 centimetrų aukščio. Dar vienas pastatas - kavinė "Kalėdiniai varpeliai". Dėl mažos miestelio teritorijos žmonių čia gyvena nedaug, tačiau šis miestas yra žinomas dėl bažnyčios varpo“ (Mantė Timofejavaitė)

• „Miestelis yra sudarytas iš medinių iešmelių, suklijuotų karštais klijais. Pagrindinis miestelio objektas yra bažnyčia, kurios aukštis siekia 42 cm. Visas miestelio plotas - 2400 cm2 (Nojus Višniauskas)

• „Mūsų miestelis apima 2400 kvadratinių centimetrų. Aukščiausias taškas yra 25 cm. Namų stogai yra spalvoti, pro jų langus galima pamatyti prasiskverbiančius šviesos spindulius. Namelių sienos susilieja su sniegu. Taip žmonės apsisaugo nuo plėšrūnų“ (Žanas Paulius Klumbys)

Šaunuoliai aštuntokai!

Matematikos mokytoja V.Pozniakovienė

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing