Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-07-13
Sveikos šypsenos paslaptis Spausdinti El. paštas

Daugelis dėl skubėjimo ar kitų priežasčių burnos priežiūrai neskiria pakankamai laiko. Be to, kasdienė dantų priežiūra namuose ne visiems padeda pilnai apsaugoti dantis. 

Ne visos apnašos pašalinamos dantų šepetėliu. Tinkamai neišvalius apnašų, jos sukietėja ir susidaro taip vadinami dantų akmenys. Dantų akmenys tampa puikia niša kauptis bakterijoms, kurios sukelia dantų kariesą, burnos gleivinės ir periodonto ligas.

2019 m. gruodžio 18 d. 5c klasės juventiečiai išklausė Šiaulių visuomenės sveikatos biuro burnos sveikatos specialistės Karolinos paskaitą apie burnos higienos svarbą, pakartojo pagrindines burnos higienos taisykles. Vaikai noriai atsakinėjo į užduodamus klausimus apie burnos higieną. Aktyviausieji buvo apdovanoti smulkiomis dovanėlėmis - dantų šepetėliu, tarpdančių siūlu. Tikėsimės, kad įgytas žinias penktokai stengsis naudoti praktikoje ir išsaugos gražią šypseną.

Visuomenės sveikatos specialistė L. Vaškienė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing