Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:15
II.9:30 - 10:15
III.10:30 - 11:15
IV.11:30 - 12:15
V.12:30 - 13:15
VI.13:30 - 14:15

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-03-31
Svečių sutiktuvės ir pirmoji projektininkų diena „Juventoje“ Spausdinti El. paštas

Turbūt visi žino, kas yra nerimas, rūpestis, arba tiesiog ,,nervas“. Su tuo vakar pavakare susidūrė 4a ir 5b, Latvijos Preili, Estijos Peetri, Danijos Sct. Jacobi mokyklų vaikai, tėvai ir mokytojai.  

ie “Turnė” viešbučio rikiavosi automobiliai su nekantraujančiais juventiečiais. Labai sunku laukti! Nerimas išsisklaidė, kai į viešbučio kiemą įriedėjo autobusai, atgabenę Nordplus – eTwinning projekto „Skaitmeninio pasaulio stebuklai“ (“Wonders of the digital world“) partnerius – projektininkus. Linksmai vyko vaikų „turgus“ – girdėjosi šūksniai: ,,Tai mūsų Milla“, „Oi, nepažinau, tai mūsų Justin, Andina, Helene“... Šeimoms atsirinkus, kur, kuris vaikas keliaus, visi draugiškai patraukė vakarieniauti. O kalbų, kalbų... Net ir išsiskirsčius po namus, ne visi iš karto skubėjo ilsėtis.

Na, o pirmadienio rytas visiems prasidėjo, kaip ir priklauso - pirmą pamoką. Svečius pasveikino vaikai iš 1a, 3c, 4a, 5b projektinių klasių, dovanoję linksmas daineles bei melodijas.

Svečiai lankėsi 4a, 3c, 1a klasėse ir pristatė savo šalį, mokyklą, dalyvavo muzikos pamokoje, kur, naudodami Europos žemėlapį, intervalais keliavo po projektines šalis (Latvija – sekunda, Estija – tercija, Danija – kvinta). Keliautojų vedliu buvo muzikos mokytoja Loreta Stankuvienė, kuri labai kūrybingai vaikus ne tik vedžiojo po žemėlapį, bet linksmai pristatė V.A.Mocarto dainą apie žvaigždelę, populiarią visame pasaulyje, išverstą į daugelį kalbų. Būtent šią dainelę ir dainavo projekto partenriai danų, estų, latvių, lietuvių ir anglų kalbomis.

Po pietų iškeliavome į Naisius pro Kryžių kalną, kurį labai norėjo pamatyti danų mokinukai - jie tam ruošėsi, rinko informaciją ir svajojo šį stebuklą pamatyti gyvai.

Naisiai mus pasitiko apšviesti saulės ir gerą nuotaiką dalinančios gidės. Čia dalyvavome edukacinėje programoje “Pažintis su moliu”, aplankėme muziejų, žirgyną, angelų ir triušių salą, gėrėjomės žalčių šeimyna, kopėme į kalną, nuo kurio atsivėrė nuostabus vaizdas į Naisius.

Grįžus į Šiaulius, prie mokyklos jau rikiavosi tėveliai, kurie ir savo atžalas, ir svečius išsivežė žaisti boulingo, šokinėti ant batutų ir vakarieniauti.

Diena, pilna įspūdžių, pasibaigė. Laukia antradienis…

Pradinių klasių mokytoja A. Dirginčienė

 

 

  

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020-01-21 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing