Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjeraiPamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.55 - 14.40
VIII.14.45 - 15.25
IX.15.30 - 16.10
X.16.15 - 16.55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-09-25
Trečia projektinio susitikimo diena Spausdinti El. paštas

Skambutis.

- Labas rytas, mokiniai.

Pirma pamoka – pažintis su mokykloje gyvenančiais ROBOTAIS. Mokytojo vaidmenį atlieka 5b klasės mokinys Domantas Sruogis. Visi nori išbandyti, bet... Laikas spaudžia 

 

Toliau seka darbas Twinspace. Mokytoja A.Dirginčienė primena, kokius namų darbus turės atlikti Latvijos, Estijos, Danijos ir Lietuvos mokiniai, pasibaigus susitikimui. Kokius bandymus, pristatymus, filmukus, komentarus ir kur reikės talpinti Twinspace.

Mokytoja Rimantė Vargalienė perima vairą ir iš karto po pamokos išreiškia džiaugsmą, kad viskas pavyko: 5b ir 4a klasių juventiečiai bei projekto svečiai dirbo puikiai. Ar galima patikėti, kad per matematikos pamoką įmanoma mokytis ekologijos, sveikos gyvensenos ir karalienės matematikos?! Mokiniai bandymo keliu išsiaiškino, kas skęsta vandenyje, dirbo grupėse. ,,Skandino“ plastiką, rašalą, medų, vatą, popierių, aliejų ir kt. Po to diskutavo apie ekologiją vandenyje, aiškinosi, kaip vandens gyvūnams kenkia riebalinė tarša. Atliko matematines užduotis ir pagal jas spalvino delfinų susibūrimo vietas.

Trumpa pertraukėlė, ir visi renkasi aktų salėje. Bandymus su vandeniu demonstruoja Latvijos, Estijos, Danijos mokinukai, o susitikimo šeimininkai konspektuoja, prisimena, ką jau išbandė, planuoja, ką dar atliks.

Napoleonas. Kas tai? Didysis prancūzų karvedys ar tortas? Ne, nepataikėte! Tai įmonė, kurioje perdirbamas lietuviškas auksas ir iš jo gaminami papuošalai, suvenyrai. Svečiams čia labai patiko, juos žavėjo gintaro įvairovė, dirbiniai.

Visą dienos programą vainikavo vakaronė. Latviai, estai, danai nuoširdžiai atliko namų darbus, tad be lietuviškų žaidimų sukosi įvairiataučiai rateliai, skambėjo skirtingų tautų melodijos, kurias kūrybingai improvizavo mokytojos Gaiva Šimonienė ir Loreta Stankuvienė. Nuskambėjusi 4a ir 5b klasių atlikta lietuvių liaudies daina ,,Šių naktelę per naktelę” užbaigė kultūrinę vakaro dalį.

Vakaronės dalyviai malšino troškulį ir alkį tėvelių suruoštomis lietuviškomis vaišėmis. Esame dėkingi už paramą ir “Prezi” kepyklėlei.

Projekto koordinatorė A.Dirginčienė

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing