Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:15
II.9:30 - 10:15
III.10:30 - 11:15
IV.11:30 - 12:15
V.12:30 - 13:15
VI.13:30 - 14:15

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-03-30
Antradienis su projekto partneriais Spausdinti El. paštas

Kaip ir visos mokyklinės dienos, taip ir ši prasidėjo pamokomis.

Pirma pamoka – anglų kalba. Po įtemptų vakarykštės dienos veiklų ir ankstyvo kėlimosi, svečiai buvo kiek prisnūdę. Mokytojos Vaida Bernikienė ir Sandra Abalikštienė pagudravo ir pakvietė visus pamokos dalyvius sudainuoti ir pajudėti pagal dainelę „Bim Bum“. Vėliau mokiniai skaitė tekstą apie poreikius ir norus, atliko teksto suvokimo užduotis, skanavo žodžius Qcode pagalba. Pamoką pabaigė ,,Linksmąja fotografija“ – įvertinkite, ar pavyko.

 

Antra pamoka – technologijos. Mokytoja Indrė Šetkauskienė neleido nuobodžiauti nei vienam mokinukui. Ir savi, ir atvykėliai gamino ženklelius, kuriuos mielai įsisegė. Juk visada smagu puoštis savo rankų darbu!

Kiek vėliau svečių laukė saldainių fabrikas ,,Rūta”. Ačiū Elzės mamytei Odetai už visokeriopą pagalbą. Mūsų partneriai nuo saldžių ir įdomių veiklų apsalo tikrąja to žodžio prasme.

Na, o mokytoja Loreta Stankuvienė per muzikos pamoką visus įtraukė į choro veiklą. Vaikai dainavo viesiems žinomas dainas, mokėsi ir lietuviškas, kurių prireiks trečiadienio vakaronėje.

Mokytoja Rimantė, 5b klasės vadovė, pakvietė svečius kartu su mūsų 4a ir 5b mokinukais paklajoti po miestą ir surasti įspūdingiausias jo vietas. Tarpautinė komanda, pasiūlius kiekvienam vaikui pasirinkti geometrinę figūrą, buvo suskirstyta į grupes ir pabiro Šiaulių miesto gatvėse. Lietus projektininkų visai neišgąsdino, nes draugystė šildo ir padeda įveikti visas kliūtis.

Tuo metu mokytojai dirbo mokykloje: jungėssi prie Twinspace, sprendė įvairius projekto įgyvendinimo klausimus, planavo darbus ateičiai.

Dieną projekto dalyviai užbaigė bendra vakariene.

Projekto koordinatorė A.Dirginčienė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing