Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:15
II.9:30 - 10:15
III.10:30 - 11:15
IV.11:30 - 12:15
V.12:30 - 13:15
VI.13:30 - 14:15

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-03-31
Paskutinė projektininkų diena „Juventoje“ Spausdinti El. paštas

Diena pradžia sporto salėje. Tarptautinė komanda sportuoja ir draugiškai varžosi tarpusavyje. Vieniems sekasi lengviau, kitiems ne taip, kaip norėtų, bet visiems smagu. Tačiau visi supranta, kad laikas, skirtas bendroms veikloms, pažintims, draugystėms, išseko. 

Nerimas ir jaudulys - sutinkant, liūdesys - išsiskiriant. Ketvirtokai ir penktokai braukė išdavikes ašaras, kurių paslėpti negalėjo ir jų naujieji draugai. Ko gero, vienintelis Domantas tuo momentu mąstė racionaliai:

- Mokytojai, taigi mes su Bertramu ir toliau galėsim bendrauti Skype.

O Ūla pusiau juokais, pusiau rimtai planuoja gimtadienį švęsti Danijoje...

Tegul pildosi jūsų svajonės, mūsų mokiniai. Mūsų, mokytojų komanda, ne vienus metus dalyvaudama įvairiuose projektuose, svečiams išvykus daro išvadas. Projektai – jėga!

Mokytojai, vykdami į projektinius mokytojų susitikimus, gauna daug žinių, informacijos apie kitų šalių švietimo sistemas, metodus, parsiveža ne vieną idėją, dažnai jas įgyvendina savo darbe. Mokytojai, dalyvaudami projekte su savo mokiniais, vykdami į susitikimus su jais be visa to, ką jau išvardinau, pajunta savo darbo pilnatvę – mato, kaip dirba ir bendrauja jų mokiniai. Tai – neįkainojama!

Noriu padėkoti visiems, prisidėjusiems prie šios savaitės veiklų, rūpesčių: tėveliams, priėmusiems vaikus į šeimas, ruošusiems partneriams dovanėles, vaišes, organizavusiems jiems pramogas. Kolegoms, kurie atlaidžiai (tikiuosi) žiūrėjo į praleistas penktokų pamokas ir supratusiems, kad bendraudami su savo bendraamžiais, jie tapo tik atsakingesni. Ir labai norisi pagarsinti gražius ir jautrius tėvelių vertinimais, skirtus mums, mokytojams:

,,Dėkingi kiekvienai mokytojai už organizavimą, geranoriškumą ir supratimą, kiek daug vaikams ir ateities visuomenei duodate peržengdamos švietimo programų ir savo darbo laiko ribas. AČIŪ iki graudulio. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo vaikais, Jums padedant tapusiais tokiais šauniais. Neslėpkim, pasisekė ir su tėveliais... Manau, per šį neilgą laikotarpį MES VISI PAAUGOME. Stipriai jautėme, kad esame bendruomenė, kad galime būti tokie artimi...“ (Elzės mamytė Odeta)

,,Visi gražūs dalykai kyla iš žmonių, kurie yra neabejingi, veiklūs ir kūrybingi. Džiaugiuosi, kad mums ir vaikams teko galimybė pažinti TOKIAS PUIKIAS MOKYTOJAS! Todėl tos patirtys pačios įspūdingiausios vaikams, mums, svečiams. Tos emocijų bangos ir dabar dar vilnija - nuo juoko iki ašarų! Dar kartą pasitvirtino tiesa, kad vienas lauke ne karys, tik komanda ir geranoriškumas įveikia visus iššūkius! Širdingai ačiū Visiems! Draugus tikrina kalnuose, o tėvelius - projektuose?“ (Ūlos mamytė Sandra)

Projekto koordinatorė A.Dirginčienė

 Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020-01-27 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing