Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:15
II.9:30 - 10:15
III.10:30 - 11:15
IV.11:30 - 12:15
V.12:30 - 13:15
VI.13:30 - 14:15

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-03-31
Prancūzų kalbos savaitė 2020 Spausdinti El. paštas

2020 m. sausio 27 d. 14 valandą Šiaulių „Juventos“, Jovaro, „Romuvos“, Gegužių, Medelyno, “Rasos“ progimnazijų bei J. Janonio, Didždvario, Lieporių, bei St. Šalkauskio gimnazijų moksleiviai susirinko į Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos biblioteką susirungti „Scrabble“ žaidime. Geriausieji buvo apdovanoti Prancūzų instituto Lietuvoje bei įmonės „Sidabrinis medis“ įsteigtais prizais. 

Antradienį, sausio 28 d., moksleiviai išbandė savo jėgas protų kovose „Viskas apie Prancūziją“. Mokiniai patobulino savo istorijos, geografijos ir, žinoma, prancūzų kalbos žinias. Nugalėtojų laukė diplomai ir atminimo medaliai.

Sausio 29 dieną visi „prancūziukai“ sugūžėjo į Janonio gimnaziją gauti užduotis, kaip dalyvauti orientacinėje foto kelionėje po Šiaulius. Vienintelė sąlyga – tarpusavy kalbėti prancūziškai... Ir vėl laukė apdovanojimai.

Prancūzų kalbos savaitės pabaigai visus mokinius, tėvus, mėgstančius prancūzišką kiną, sukvietė Šiaulių dailės galerija. Šiauliečiai jau 15 - ąjį kartą sužiuro į „Žiemos ekranus“.

Prancūzų institutas Lietuvoje ir Prancūzijos Respublikos ambasada bendradarbiauja su gausiu būriu partnerių, tarp kurių yra ir Šiaulių miesto mokyklos. Jų dėka prancūzų kalbos dienų programa buvo tokia turtinga.

Ačiū visiems, dalyvavusiems prancūzų kalbos savaitės renginiuose. Mokykimės kalbėti prancūziškai!

Prancūzų kalbos mokytojos V. Vaičiulienė, J. Šimkuvienė

 Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020-02-04 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing