Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:15
II.9:30 - 10:15
III.10:30 - 11:15
IV.11:30 - 12:15
V.12:30 - 13:15
VI.13:30 - 14:15

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-03-31
„Juventa“ sako patyčioms – ne! Spausdinti El. paštas

Informuojame apie naujieną: mokyklos tinklalapyje įdiegta elektroninė „Patyčių dėžutė“. Tai elektroninė platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias mokykloje. „Patyčių dėžutę“ įdiegus mokykloje, apie įvykusias arba įtariamas patyčias mokiniai, tėvai ir mokytojai gali pranešti saugiai, greitai ir visiškai anonimiškai naudodamiesi mobiliąja programėle.  

Pirmą kartą jungiantis, reikės įvesti mokyklos svetainės adresą – www.juventa.lt.

Apsilankę mokyklos elektroninėje svetainėje, rasite paveikslėlį „Patyčių dėžutė“, paspaudę nuorodą http://patyciudezute.juventa.lt/, galėsite pranešti apie patyčias.

Pranešimą užpildykite išsamiai, nurodydami žmogaus, kuris patyrė patyčias ir besityčiojančio žmogaus duomenis, galimus patyčių stebėtojus, įvykio datą, vietą ir laiką. Prie pranešimo taip pat galima pridėti elektroninių patyčių ekrano nuotrauką (angl. screenshot).

Pranešimas pasieks socialines pedagoges D. Bartkutę ir S. Vanagaitę. Visa pranešime esanti informacija yra konfidenciali, ji nebus viešai platinama ar naudojama kitais tikslais. Į visus „Patyčių dėžutės” pranešimus, nepriklausomai nuo jų pobūdžio, bus reaguojama atsakingai ir greitai.

„Patyčių dėžutė“ nėra skirta žaidimams. Tai rimtas instrumentas, su kuriuo reikia elgtis atsakingai. Kilus klausimams, prašome kreiptis į socialines pedagoges.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Dauliuvienė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing