Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-05-31
„Pomėgių šventė“ Spausdinti El. paštas

Pirma klasė, pirmas pusmetis, pirmas bandymas, pirmas šimtadienis ... Kiek jau daug pirmų kartų buvo pirmokams! Ir pirmąjį pusmetį 1a mokinukai pabaigė pirmą kartą išrinkdami Perskaitytų knygų karalienę bei jos svitą bei pirmą kartą susiorganizavo ir klasėje surengė “Pomėgių šventę” bei meduolių, kuriuos kepė su mamytėmis pagal”Pupos” vadovėlio receptą, degustaciją. 

Daugiausiai knygelių ir jų puslapių suskaičiavo Adelė. Ji ir tapo Perskaitytų knygų karaliene. Jos svitą papildė Arnas, Aistė, Austėja ir Justinas. Vaikai apdovanoti knygomis.

“Pomėgių šventei” pasiruošė 12 pirmokų (klasėje nebuvo 7, kurie sirgo ir savo pomėgius planuoja pristatyti pasveikę).

Jokūbas ir Justinas draugauja ne tik klasėje. Jų draugystę sustiprino pomėgis šokti. Apie tai berniukai, linksmai improvizuodami, ir papasakojo draugams. Adelę ir Dominyką taip pat sieja draugystė, todėl jos nutarė kartu pagroti fleita. Kamilei, Elzei Č. labai patinka dainuoti. Mergaitės atliko savo mėgstamas daineles. Na, o Austėja su Agota ne tik sudainavo gamą, bet ir pakvietė ją atlikti visus kartu. Elzė D. griežė smuiku, Arnas grojo ukulėle. Gabija pristatė savo pasakų ir fantazijų pasaulį, padarytą iš plastelino, o vaikai išrinko veikėjus, kurie jiems labiausiai patiko (jų buvo tiek daug ir tokių įvairių, kad pirmokams buvo sunku apsispręsti, kuris labiausiai prie širdies). Marko pristatytas “Debolas” nepaliko nei vieno abejingo. Sulaikę kvapą stebėjome ir pergyvenome, kad tik viskas pasisektų.

Šventė buvo puiki. Šiek tiek padiskutavę, su pirmokais nutarėme, kad įspūdingiausiai buvo pristatyti Gabijos, Arno ir Marko pomėgiai.

Na o šventę pabaigė meduolių pristatymas. Visi skanūs, estetiškai papuošti, su meile iškepti. Ačiū mamytėms ir Pauliaus sesei už pagalbą!

Pradinių klasių mokytoja A.Dirginčienė

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020-02-11 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing