Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-07-05
Matematika ir kruopos Spausdinti El. paštas

7b klasės mokiniams 2020 metų vasario 11 diena buvo viena iš įdomiausių dienų mokykloje, nes vyko netradicinė matematikos pamoka. 

Pastarąsias kelias savaites mokiniai analizavo skyrių apie procentus. Mokėmės ieškoti skaičiaus dalies, viso skaičiaus, kaip apskaičiuoti procentus ir kaip šias matematines žinias pritaikyti kasdieniniame gyvenime.

Tuo tikslu atlikome projektą: pasirinkę nemažiau kaip 5 rūšis kruopų, turėjome jas taip paskirstyti inde, kad galėtume apskaičiuoti produktų masę, kiek procentų tai sudaro ir kokia produkto dalis yra jame.

Projekto metu ne tik pagilinome matematines žinias, bet ir pasisėmėme kūrybinių idėjų bei sužinojome daug naujo apie šį vertingą maisto produktą.

7b klasės mokinių atlikti projektai jau surado vietą mokyklos bibliotekoje, todėl kviečiame visus juventiečius atvykti susipažinti su mūsų atliktais darbais.

D. Malinauskaitė, 7b

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing