Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-07-13
Lietuvos mokinių muzikos olimpiada Spausdinti El. paštas

2020 m. kovo 7 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultetuose vyko VIII – oji Lietuvos mokinių muzikos olimpiada, kurioje dalyvavo 42 dalyviai - Lietuvos miestų ir rajonų olimpiadų nugalėtojai. Šiaulių „Juventos“ progimnazijai atstovavo 8a klasės mokinė Milda Marija Kiškūnaitė.  

Olimpiados dalyviai turėjo atlikti 4 užduotis: parašyti testą, solfedžiuoti ir ritmuoti pratimus, padainuoti dainą ir pristatyti savo sukurtą kompoziciją. Olimpiada vyko visą dieną. Dalyviai intensyviai atlikinėjo užduotis, komisija - vertino, mokytojai dalyvavo seminare apie vertinimą. Diena netruko prabėgti. Gaila tik, kad dėl ypatingos situacijos dėl korona viruso buvo nutarta neorganizuoti iškilmingo olimpiados uždarymo ir nugalėtojų apdovanojimo.

Juventietė Milda Marija Kiškūnaitė olimpiadoje sėkmingai atstovavo ir Šiauliams, ir mokyklai. Jai skirtos net 2 specialios nominacijos už geriausiai atliktas solfedžiavimo ir ritmavimo užduotis bei gražiausiai padainuotą dainą (gauti patys aukščiausi balai). Gerai įvertinta ir Mildos sukurta kompozicija. Ir tik kelios klaidelės teste juventietei sutrukdė pasiekti aukščiausio apdovanojimo. Milda Marija Kiškūnaitė olimpiadoje laimėjo III vietą ir bronzos medalį. Sveikiname Mildą Mariją ir jos mokytoją Aušrinę Kiškūnienę.

Direktoriaus pavaduotoja V. Juodpusienė

 Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020-03-12 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing