Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-06-13
Graži ir prasminga savanorystė Spausdinti El. paštas

Gerais darbais ir pagalba kitiems puošti savo gyvenimo takus - gražu ir prasminga.

Apie gerus darbus, savanorystę ir atsidavimą 2020 m. balandžio 29 dieną kalbėjomės nuotolinės konferencijos „Savanorystės galimybės Lietuvoje“ metu su DofE Lietuva organizatoriais ir svečiais. Šiame susitikime dalyvavo „Maisto banko“, „Sidabrinės linijos“ ir iniciatyvos „Stiprūs kartu“ atstovai.

 

„Maisto banko“ atstovė Dovilė Kovalskytė supažindino visus su vykdomomis veiklomis. Dalyviai išgirdo, kad šie savanoriai ne tik organizuoja akcijas prekybos centruose ar labdaros koncertus „Pasidalink“, bet ir „gelbėja“ maisto produktus. Visus nustebino įspūdingi skaičiai: šiose akcijose dalyvauja apie 400 parduotuvių, gerus darbus padeda atlikti iki 8000 savanorių, o vien per praėjusius metus išgelbėta 5000 tonų maisto ir perduota tiems, kam jo labiausiai reikia.

Ieva Čerbulėnienė, „Sidabrinės linijos“ atstovė, pasidalino savanorių ir senjorų draugystės akimirkomis. Ji akcentavo, kad šioje veikloje labai svarbu būti nuoširdžiu pašnekovu ir draugu tam, kas jaučiasi vienišas, neturi su kuo pasidalinti savo gyvenimo išmintimi, rūpesčiais ar tiesiog pasikalbėti apie dienos aktualijas.

Paulius Tamolė, trečiasis konferencijos svečias, skautas, šaulys, savanoris, papasakojo istoriją, kaip šio karantino metu Vilniaus Bernardinų sode gimė idėja kurti iniciatyvą „Stiprūs kartu“. Paulius papasakojo, kaip prasidėjo jo, kaip skauto, kelias, kokioje veikloje atrado savo gyvenimo prasmę, kokiais prasmingais darbais gali pasidžiaugti šiandien kartu su savo bendraminčiais.

Visi konferencijos dalyviai ragino mokinius prisidėti prie savanoriškos veiklos, dalinantis savo gerumu su tais, kuriems to labiausiai reikia.

Tad jei domitės savanoriška veikla, norite joje dalyvauti ir siekti asmeninių tobulėjimo tikslų, jei galite širdies gerumu dalintis su kitais, susisiekite su „Juventos“ progimnazijos ugdymo karjerai konsultante E. Valaitiene. Kartu ieškosime Jums tinkančios veiklos!

Ugdymo karjerai konsultantė E. Valaitienė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing