Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-06-13
Nuo karatė iki mokslinių ekperimentų Spausdinti El. paštas

Mokslo metus 4c pradėjo labai sportiškai. Pėstute nukeliavo iki sporto klubo „Katana". Mokinukus pasitiko trenerė Viktorija. Mokydama vaikus apšilimo ir tam tikrų karate sporto judesių, ji labai aiškiai parodė, kaip šis sportas moko koncentracijos, atidumo, savęs valdymo. Ir tikrai nemoko muštis. Tikras karate meistras niekada nesiekia sužaloti savo priešininko. Vaikai ne tik sportavo, bet ir mokėsi skaičiuoti japoniškai.   

Visiems patiko užsiėmimas, bet labiausiai sužavėtos buvo ... mergaitės.

Antroji mokslo metų diena buvo lyg viena ilga pasaulio pažinimo pamoka.

Prasidėjo ji vizitu Šiaulių miesto visuomenės sveikatos biure. Burnos higienistė Karolina organizavo labai įdomią mokomąją viktoriną apie dantų priežiūrą. Nors kiekvienais metais, kalbame apie burnos higieną, ne į visus klausimus pavyko atsakyti teisingai. Tad vaikai kai ką prisiminė ir išgirdo daug naujų dalykų.

Po to ketvirtokai patraukė link Talkšos ežero. Čia atliko eksperimentą - bandė išvalyti nešvarų vandenį. Iš pradžių aptarė, kodėl geriamas vanduo, išgaunamas iš žemės, yra švarus. Tada patys bandė piltuvėlyje sudaryti tokius žemės sluoksnius, kad drumstas ežero vanduo išsivalytų.

Dažnai eksperimentai nepavyksta iš pirmo karto, taip atsitiko ir dabar. Bet vaikai mokėsi iš klaidų, jas taisė ir pagaliau pasiekė tikslą – išvalė vandenį.

Pradinių klasių mokytoja D. Kontrimienė

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing