Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.50 - 14.35
VIII.14.40 - 15.20
IX.15.25 - 16.05
X.16.10 - 16.50

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-10-20
Rugsėjo 26 oji - Europos kalbų diena! Spausdinti El. paštas

Dar niekada nebuvo tiek galimybių dirbti ir mokytis kitoje Europos šalyje. Tačiau dažnai žmonės nepasinaudoja tokiomis progomis, nes nemoka kalbos. 

Dėl globalizacijos ir verslo plėtros žmonėms neišvengiamai reikia užsienio kalbų įgūdžių tam, kad galėtų efektyviai dirbti su ir kitose šalyse. Vien tik anglų kalbos jau nebeužtenka.

Europa turtinga savo kalbomis – šiame žemyne yra daugiau nei 200 vietinių kalbų ir dar daugiau, kuriomis kalba šeimos nariai iš kitų žemynų. Kalbų mokėjimas yra svarbus jų atpažinimui, naudojimui ir saugojimui.

Kalbų mokymasis duoda naudos tiek jauniems, tiek vyresniems – Jūs niekuomet nebūsite per senas išmokti kalbą ir pasinaudoti jos teikiamomis galimybėmis. Net jei žinote tik kelis tos šalies, kurią lankote žodžius, tai suteikia galimybę surasti naujų pažinčių ir draugų.

Kitų kalbų mokymasis yra būdas, padedantis mums geriau suprasti vieniems kitus ir išvengti kultūrinių skirtumų.

JUVENTIEČIAI,

Mokykloje Jums sudaroma puiki galimybė mokytis net 6 kalbų: lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, rusų.

Išnaudokite laiką: atidžiai klausykite mokytojo per pamokas, būkite drąsūs ir aktyvus kalbėdami, diskutuodami užsienio kalba, nuolat ir įvairiais būdais mokykitės naujų žodžių... Tobulėkite, kad viską, ką duoda globalinės galimybės, galėtumėte išnaudoti 100 procentu.

Ačiū lietuvių ir užsienio kalbų mokytojams už dalinimąsi žiniomis su mokiniais, už per pamokas diegiamas naujas technologijas, už mokymosi medžiagos skaitmenizavimą ir mokymosi proceso palengvinimą.

Jūsų dėka vaikai mokosi ne tik kalbėti, bet ir mąstyti, nes "Kalba – mąstymo priemonė… Kalbėti bet kaip reiškia ir mąstyti bet kaip: netiksliai, apytikriai, nepatikimai" (A. Tolstojus).

***

4c klasės vaikai (mokyt. D. Kontrimienė) paminėjo Europos kalbų dieną iliustruodami mėgstamas užsienio dainas.

Dauguma rinkosi populiarias angliškas, bet buvo keletas, kurie prisiminė per muzikos pamokas išmoktą graikišką dainelę...

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing