Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.50 - 14.35
VIII.14.40 - 15.20
IX.15.25 - 16.05
X.16.10 - 16.50

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-10-20
Linksmas startas į trečiąją klasę Spausdinti El. paštas

Mokslo metus 3a klasės mokinukai kartu su tėveliais pradėjo Žaliūkių malūnininko sodybos kieme. Visi truputį jautėsi nedrąsiai po tokios ilgos pertraukos susirinkę ,,gyvai“. Oras buvo nuostabus, tad nuotaika pasikeitė akimirksniu: džiaugėmės ir dalinomės įspūdžiais.  

Pasveikinę vieni kitus, išgirdome Kerdžiaus pučiamo rago garsą, kuris kvietė vaikus rinktis prie laužo. Prasidėjo edukacinis užsiėmimas ,,Piemenėlių vargai ir džiaugsmai“. Susėdę ant rąstų, vaikai įdėmiai klausėsi pasakojimų. Po to prasidėjo linksmieji senoviniai žaidimai. O kokios skanios visiems buvo lauže keptos bulvės! Vaikai, kurie pradžioje sakė, kad nevalgys juodulių, vėliau prašė dar... Tėveliai stebėjo savo linksmus vaikus, bendravo vieni su kitais. Džiaugėsi nuostabiu oru ir tokia linksma švente. Net šventei pasibaigus neskubėjo skirstytis...

Kitą dieną su vaikais susitarėme susitikti prie Geležinkelio stoties. Drąsiai visi užkopė ant tilto, nuo kurio matėsi visi geležinkelio bėgiai ir traukinių vagonai. Važiuojančio traukinio nebelaukėme, nes truputį lynojo. Nusprendėme nueiti į mokyklą. Kai kurie vaikai pirmą kartą apsilankė savo naujojoje klasėje. Buvo įdomu vėl susėsti į mokyklinius suolus ir pasipasakoti draugams vasaros įspūdžius.

Trečiąją mokslo metų dieną laukė iššūkis. Nusprendėme eiti į žygį Talkšos ežero pakrante. Kad būtų linksmiau, pasikvietėme tikybos mokytoją Laimutę. Puikiai nusiteikę patraukėme prie ežero. Čia mūsų laukė Vytukas su mama Asta, kurie pakvietė užsukti į jų namus, kurie yra kitoje ežero pusėje. Pasiūlymą priėmėme. Mamytei į mašiną sudėjome savo daiktus, o patys linksmai žygiavome.

Po kurio laiko vaikai pradėjo nerimauti, kada prieisime sutartą vietą. Pavargo, nes ėjome sparčiai. Pagaliau tikslas buvo pasiektas. Buvo jau ir išalkę, tad labai nudžiugo pamatę terasoje paruoštas vaišes: laukė arbata, picos, saldumynai, vaisiai. Ačiū tėveliams, paruošusiems puikią staigmeną!

Pasisotinę vaikai išsisklaidė po didelį, erdvų kiemą. Vieni žaidė krepšinį, kiti pasikeisdami suposi hamake. Vėliau tikybos mokytoje sukvietė visus sustoti į „draugiškumo“ ratą. Prasidėjo susikaupimo ir draugiškumo reikalaujantys žaidimai „parašiutu“. Visiems buvo smagu.

Linksmai praleidę laiką, sunkiai „slinkome“ namų link. Tėveliai vaikų laukė sutartoje vietoje, o mes gerokai vėlavome (pasirodo, kad eiti į priekį buvo lengviau, o grįžti tiek prisportavus jau sunkoka).

Ketvirtą dieną susitikome prie P. Višinskio bibliotekos. Vaikų skyriuje apžiūrėjome vaikų skaitomas knygas ir dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Kokie gyvūnai gyvena Lietuvos miškuose?“. Buvo smagu atpažinti gyvūnus, jų skleidžiamus garsus, atlikti Kahoot užduotis. Laimėtojai už greitą reakciją ir įsimintas žinias buvo apdovanoti draugų plojimais.

Atsisveikinome tik savaitgaliui, žinodami, kad pirmadienį susitiksime savo klasėje ir toliau linksmai kartu mokysimės.

Pradinių klasių mokytoja I. Karskienė

 Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020-10-11 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing