Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.50 - 14.35
VIII.14.40 - 15.20
IX.15.25 - 16.05
X.16.10 - 16.50

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-10-20
Nuskambėjo „Dainų dainelės“ laureatų koncertas Spausdinti El. paštas
2020 m. spalio 11 d. Nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyko Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso „Dainų dainelė“ laureatų koncertas. Šių metų konkursas „Juventos“ progimnazijos dainininkams buvo ypač sėkmingas: laureatais tapo net 5 solistai ir ansambliai! Šia sėkme galėjo didžiuotis visi šiauliečiai, stebintys koncertą, nes tokio gausaus laureatų būrio neturėjo nė vienas didysis Lietuvos miestas!

Taip jau atsitiko, kad televizijos pasirodymams juventiečiams buvo pasiūlyta dainuoti lietuvių liaudies dainas. Matyt jos ir atnešė sėkmę. Laureatų koncertui mokytojai ir mokiniai ruošėsi atsakingai, tad į sceną žengė pasipuošę lietuvių tautiniais kostiumais. Pirmoji laureatų koncerte pasirodė mažoji solistė Gabrielė Butkaliuk, kuri kartu su mama Aurelija Čižauskaite išraiškingai atliko liaudies dainą „Turėjo bobutė“. Visus sužavėjo aukštaičių krašto tautiniais rūbais pasidabinęs vokalinis ansamblis „Muzikos garsai“, subtiliai padainavęs sutartinę „Turėja liepa“. Ypač daug aplodismentų sulaukė solistė Milda Marija Kiškūnaitė, kartu su liaudies dainų atlikėja Loreta Sungailiene jautriai ir muzikaliai padainavusi dainą „Teka, teka šviesi saulė“. Nuotaikingasis ansamblis „Linksmoji nata“, pasipuošęs žemaičių krašto rūbais, smagiai traukė žemaitišką dainą „Vuo kame tu bova, vuožieli mona“. Solistas, dabar jau Vilniaus universiteto studentas, Arminas Stočkus, sceną užliejo uždegančia energija, kurią skleidė kartu su dainininku Jurgiu Brūzga. Tris kartus „Dainų dainelės“ laureatas Arminas atsisveikino su konkursu, lydėjusiu jį visus mokyklinius metus. Tad linkime didžiausios sėkmės, tęsiant dainavimą tolesniame gyvenime.

Buvo gera stebėti laureatų koncertą, jame dainavo daug puikių solistų ir ansamblių. Pasirodymams žavesio suteikė žinomi solistai, dainavę kartu su jaunaisiais dainininkais. Tai buvo šventė visiems – laureatams, jų mokytojams, tėvams ir visiems, kas myli dainą ir 48 metus gyvuojančią „Dainų dainelę“.

Ačiū mokytojoms Ramunei Urniežienei, Loretai Mikutienei, Elytei Motuzienei, Loretai Stankuvienei, puikiai pasirodžiusiems ir dar kartą dainuojančios „Juventos“ vardą pagarsinusiems dainininkams.

Direktoriaus pavaduotoja Violeta Juodpusienė

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020-10-14 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing