Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator

Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.50 - 14.35
VIII.14.40 - 15.20
IX.15.25 - 16.05
X.16.10 - 16.50

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-12-02
2a formuoja tradicijas Spausdinti El. paštas

Nors mokinukai dar tik antrokai, tačiau jau turi ne vieną tradiciją: rinkti perskaitytų knygų karalių ir jo svitą, prieš pirmą pamoką mankštintis, pasitikėti draugais ir juos gerbti, švęsti Obuoliadienius, Morkadienius, o taip pat ruoštis ir dalyvauti nuotaikinguose Pomėgių rytmečiuose.  

Šiemet toks rytmetys klasėje praėjo su didžiuliu pasisekimu. Ir kaip nepraeis, kai vaikai nuoširdžiai, jautriai, kruopščiai tam ruošėsi.

Adelės silpnybė – drugeliai. Mergaitė daug apie juos žino ir nori pasidalinti su draugais. Kad būtų drąsiau, į kompaniją pasikvietė savo geriausią draugę Dominyką. Mergaitės pasakojo apie Lietuvoje gyvenančius drugelius, demonstravo Adelės ir jos mamytės sukurtą drugelių knygą. Na, o Dominyka deklamavo eilėraštį apie spalvotą knygelę. Kodėl? Antrokai pabandė atsakyti ir pataikė – spalvota knygelė ir jos veikėjai labai asocijuojasi su margaspalviais drugeliais.

Jokūbas ir Justinas neabejingi laivams. Berniukai apie juos daug žino. Papasakojo liūdnas “Britaniko”, “Titaniko” ir “Olimpiko” istorijas.

Elzė Č., Melisa, Ugnė – šokėjos, neabejingos baletui ir jo grožiui. Klasės draugai gėrėjosi mergaičių atliekamu šokiu.

Elzė D. - smuikininkė. Jos rankoje jautriai vinguriavo J. Van Bethoveno „Šunelis”.

Gabija savo laisvalaikį skiria plastilinui. Mergaitę sužavėjo Vilniaus įkūrimo legenda, todėl nulipdė puikią Gedimino pilį.

Kamilė draugauja su Amelija. Mergaitės sukūrė gražų duetą ir atliko šokį su lanku.

Na o Vytukui be galo patinka groti su ukulėle. Jis klasės draugams skyrė savo gitaros mokytojo G. Fursalovo sukurtą dainelę.

Agota – rašytoja. Ji pristatė tris savo kūrybos knygeles, iš vienos perskaitė ištrauką.

Paulius – lego fanas. Jis iš lego kaladėlių sukūrė nuostabų laivą.

Aistė galėtų daug papasakoti ne tik apie savo augintinę katytę, bet ir visus katinėlius ir katytes. Mergaitė iš plastilino nulipdė žavingas katytes – juodą ir baltą.

Austėjai labai patinka lėlių namai. Tačiau ne tie, kurie spindi parduotuvių lentynose, o tie, kuriuos pati sukuria, sumodeliuoja, iškerpa, suklijuoja…

Gabrielę vaikai pripratę matyti dainuojančią. Pasirodo, Gabrielė turi dar vieną didžiulį pomėgį – baletą. Mergaitė klasės draugams padovanojo improvizaciją pagal V. A. Mocarto muziką.

Na, o Arnas dievina futbolą. Jam patinka mušinėti kamuolį, stengiantis, kad jis kuo ilgiau išsilaikytų nenukritęs ant žemės.

Smagu, kai vaikai žavisi įvairiomis veiklomis, jas stengiasi tobulinti, jomis domisi, sužino vis daugiau ir daugiau. Gal šitaip, pristatydami savo pomėgius, ateityje atras ir tai, kas labiausiai jiems patinka, tinka. Gal tai būsimi konstruktoriai, inžinieriai, mokslininkai, šokėjai…

Pradinių klasių mokytoja A. Dirginčienė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing