Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-01-18
„Mažųjų skaitiniai ir knygelės“ Spausdinti El. paštas

Kalėdos - viena gražiausių metų švenčių. Nuostabus šventės laukimas įkvepia kiekvieną dieną padaryti ką nors gero. Dažniau pagalvojame ne vien apie save, bet ir apie kitus. 

Būtent Kalėdų laukimo metas paskatino organizuoti dviejų dalių renginį „Mažųjų skaitiniai ir knygelės“, kuriame dalyvavo 2b klasės juventiečiai ir l/d „Ąžuoliukas“ priešmokyklinės grupės vaikai.

Visi vaikai atsakingai ruošėsi renginiui. Antrokai lankėsi bibliotekoje, rinko kuo įdomesnes pasakas, kurios sudomintų būsimuosius pirmokus. Nusprendę, kad Kęstučio Kasparavičiaus parašytos istorijos labai tiks „Mažųjų skaitiniams“, mokėsi raiškiai skaityti.

Tuo metu „Ąžuoliuko“ priešmokyklinukai ir jų auklėtoja Reda kūrė eilėraščius apie žiemą. Vienas eilėraštis sugulė į kalėdinę, pačių rankomis padarytą ir iliustruotą knygą.

Pirmasis susitikimas vyko zoom platformoje. Antrokė Kamilė pasveikino visus ir pristatė skaitovus. Vaikai mėgsta pasakas, tad istorijų apie ledus, pingvinus klausėsi susidomėję. Po kiekvienos pasakos antrokai uždavinėjo klausimus, į kuriuos jaunieji klausytojai sėkmingai atsakinėjo.

Renginys visiems atnešė daug gerų emocijų, tad buvo nutarta susitikti dar kartą.

Pavyko ir antrąkart. Zoom platformoje linksmai pasisveikinę, pradėjome skaitinius apie kalbantį veidrodį ir balionėlius. Vėl klausimai, pamąstymai. Per šį susitikimą priešmokyklinukai pristatė savo sukurtą eilėraščio knygą, padeklamavo knygoje „apgyvendintą“ eilėraštuką „Snaigių pyragas“.

Eilėraščio autorė - priešmokyklinio ugdymo pedagogė Reda. Jaunesni draugai papasakojo, nuo ko viskas prasidėjo, kaip kūrė knygelę, pasidalino savo sėkmėmis.

Tokie susitikimai įdomūs, smagūs ir naudingi. Pagerinti skaitymo, bendravimo, klausymo įgūdžiai, išplėstas žodynas, įvykusi pažintis su rašytojo K.Kasparavičiaus kūryba, lavinta vaizduotė, kūrybiniai gebėjimai. O svarbiausia - surasti nauji draugai, kurie kitais metais galbūt peržengs „Juventos“ slenkstį.

Pradinių klasių mokytoja A. Mažonavičienė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing