Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-06-13
Lietuvos muzikos olimpiadoje Spausdinti El. paštas

2021 m. kovo 6 d. vyko IX Lietuvos mokinių nuotolinė muzikos olimpiada, kurioje dalyvavo 37 mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Šiaulių miestą atstovavo net dvi juventietės. Džiugu , kad Milda Marija Kiškūnaitė laimėjo II vietą ir sidabro medalį, o Saulės Šimonytės sukurta kompozicija pripažinta geriausia. Sveikiname mokines ir jas paruošusias muzikos mokytojas Aušrinę Kiškūnienę ir Gaivą Šimonienę. 

Mokytojas Laimonas Tamošiūnas koordinavo respublikinės muzikos olimpiados techninį vyksmą, man teko vertinti muzikos teorines žinias. Jaudinomės visi, kai nuotoliu per Zoom platformą jungėsi mokiniai iš įvairių miestų. Nors pradžioje buvo jaučiama įtampa, atlikus užduotis ir aptarus kaip mokiniams sekėsi, dauguma teigė, kad yra patenkinti savo pasirodymu. Tad atsisveikinome šypsodamiesi.

16 val. vykusioje uždarymo šventėje dalyvavo virš 100 mokinių, mokytojų, tėvelių. Visus sveikino Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos prezidentė, muzikos olimpiados koordinatorė, profesorė Rūta Girdzijauskienė. Kalbėjo vertinimo komisijų nariai, kurie pasidžiaugė, kad mokiniai nepabūgo nuotolinės olimpiados iššūkių ir joje dalyvavo. Buvo paskelbti muzikos žinių, solfedžiavimo, dainos atlikimo ir kompozicijos nugalėtojai. Smagu, kad tarpe komisijos vardinamų sėkmingų pasirodymų, skambėjo ir Mildos Marijos Kiškūnaitės bei Saulės Šimonytės vardai. Po olimpiados vykusiame koncerte skambėjo geriausiai pasirodžiusių mokinių dainos ir sukurti kūriniai. Koncerte pasirodė ir juventietės. Džiaugiamės jų sėkme.

Direktoriaus pavaduotoja Violeta Juodpusienė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing