Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-04-12
VIRTUALŪS PROJEKTO SUSITIKIMAI Spausdinti El. paštas

2021 m. kovo 22 - 26 dienomis vyko Tarptautinio projekto ,,Alisa stebuklų šalyje: ieškome savo šaknų" projekto virtualus susitikimas, kurį organizavo Jungtinės karalystės Little Hadham mokykla. Projekto partneriai iš Lietuvos, Ispanijos, Italijos, Graikijos, Šiaurės Airijos ir Jungtinės karalystės visą savaitę kasdien bendravo internetu ir pasakojo apie nuveiktus darbus. 

Į vizitą Jungtinėje Karalystėje turėjo vykti vaikai, todėl ir šiame virtualiame susitikime pagrindiniai dalyviai ir buvo mokiniai.

Pirmadienį vaikai pasakojo, kaip jiems sekasi mokytis nuotoliniu būdu. Pasirodo, visose šalyse vaikai pasiilgo mokyklos ir draugų. Mūsų 6b klasės mokiniai (Oskaras Poškus, Karolis Zaukas, Mėta Jaunzemniece ir kt.) sukūrė filmuką, kuriame pasakojo, kaip jie mokosi iš namų. Ūla Puzaraitė pristatė filmuką ir pasidalino savo bendraamžių rūpesčiais bei džiaugsmais. Smagu, kad šeštokai į susidariusią situaciją žiūri optimistiškai ir tiki, kad pandemija nesitęs ilgai, kad jie galės grįžti į mokyklą, susitikti su draugais bei mokytojais.

Antradienį penktokai Saulė ir Titas Bernikai papasakojo apie lietuviškas Velykų šventimo tradicijas. Vaikai didžiavosi margučiais - Velykų simboliais. O nuo pristatomų tradicinių velykinių patiekalų visiems ir seilės ištįso. Pasirodo, ne mes vieni marginame ir daužome kiaušinius, tačiau ridenimo tradicija visiems partneriams buvo naujiena.

Trečiadienį šeštokės Saulė Chrapač ir Elinga Janušaitė kartu su kitų šalių vaikais pasidalino, ko mus išmokė projektas „Alisa stebuklų šalyje: atrandame savo šaknis". O viso projekto metu kalbėjome apie tai, kaip sunku yra atsidurti nepažįstamoje vietoje, būti kitokiam nei aplinkiniai. Mokėmės prisistatyti ir parodyti savo geriausias savybes kandidatuodami į klasės seniūno postą, buvome menininkais kaip S.Dali, kurio piešiniai yra „kitokie".

Projekto susitikimuose, kaip žiūrovai dalyvavo ne tik 5a, 6b, bet ir 4c, 2a ir 3a vaikai bei mokytojos. Mokytoja L. Stankuvienė kartu su R. Sutkute (2a) ir F. Burškyte (3a) paruošė du muzikinius sveikinimus projekto draugams.

Likusias dvi dienas susitikimai buvo skirti mokytojams projekto klausimams aptarti.

Pradinių klasių mokytojos D, Kontrimienė, A. Dirginčienė, I. Karskienė

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing