Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-04-12
TARPTAUTINEI VAIKŲ KNYGOS DIENAI Spausdinti El. paštas

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 2a klasės mokiniai dalyvauja eTwinning projekte „Kūrybinio skaitymo laboratorija: knyga+LEGO“.

Įdomios projektinės veiklos vyko nuo pat rugsėjo. Tarptautinės vaikų knygos dienos išvakarėse į baigiamąjį projekto renginį Zoom platformoje jungėsi Šiaulių jėzuitų mokyklos, Šiaulių raj. Dubysos aukštupio mokyklos ir „Juventos“ progimnazijos antrokai.

 

Vaikai ne tik paminėjo Vaikų knygos dieną, bet ir prisiminė, kad tą pačią dieną gimė ir danų rašytojas H. K. Andersenas, pamėgtas juventukų iš kito eTwinning projekto – “STEAM in the World of Fairy Tails“ („STEAM pasakų pasaulyje“).

Susitikimo metu mokinukai, prisimindami knygos pavadinimą, autorių, iliustratorių, pristatinėjo mėgstamiausias knygas ir rekomendavo draugams jas skaityti. Antrokai prisiminė, kaip laukdami baigiamojo projekto renginio, vaidino pagal knygelės „Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė“ ištraukas (kiekvienas juventietis ir Dubysos aukštupio pradinukas gavo po puslapį). Knygelė vaikų buvo puikiai įvertinta!

Na o šiandien, balandžio 2-ąją, juventiečiams vyko integruotos pamokos, skirtos Vaikų knygos dienai bei H. K. Anderseno gimtadieniui. Mokiniai trumpai susipažino su rašytojo gyvenimo istorija, jo kūryba ir atliko įvairias užduotis: skaičiavo taškus už teisingai atliktas užduotis apie rašytoją, išbandė Kahoo, gilindami žinias apie knygas.

Padedami anglų kalbos mokytojos V. Bernikienės, prisiminė pasaką „Biaurusis ančiukas“, gamino, anglų kalba rašė ir iliustravo knygeles, puošė didžiulius ančiuko kiaušinius. Juventiečiai kalbėjo apie tai, kad svarbu gerbti vienas kitą, nes visi esame šios Žemės vaikai.

Vėliau antrokai, komandomis programuodami edukacines bitutes ROBOTAS "BEE-BOT", pasaulio žemėlapyje ieškojo H. K. Anderseno tėvynės Danijos, mokyklos kieme linksmai žaidė judriuosius žaidimus.

Atostogos ir Šv. Velykų laukimas prasidėjo tikrai įspūdingai!

 

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing