Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-06-13
PROJEKTAS „STEAM PASAKŲ PASAULYJE“ ATSISVEIKINA Spausdinti El. paštas

Įsibėgėjantis pavasaris primena – mokslo metų pabaiga ne už kalnų. Tuo pačiu ir vykdomi projektai artėja į pabaigą. Visus metus džiuginęs etwinning projeketas “STEAM in the World of Fairy Tails“ („STEAM pasakų pasaulyje“) taip pat sako – greitai atsisveikinsime.  

Projekte dalyvauja Latvijos, Estijos ir Lietuvos mokinukai - gausus būrys mūsų mokyklos vaikų iš 2a, 2b, 3a, 3b klasių. Visus mokslo metus juventiečiai draugavo su pasakomis „Pelenė“, „Sniego karalienė“, „Coliukė“, „Laukinės gulbės“, „Sniego senis“, „Batuotas katinas“. Projekto dalyviai ne tik susipažino su pasakomis, bet ir atliko daugybę įvairių veiklų: iš moliūgo kūrė Pelenės karietą, iš sniego statė Sniego karalienės rūmus, kūrė besmegenius iš įvairių medžiagų, statė Karabaso Barabaso tiltus ir stebėjo, kiek ir ko jie gali išlaikyti, iš origami lankstė gražuoles gulbes, iš plastilino lipdė Coliukę ir jos draugus. Su programėle Stop Motion kūrė įvairių pasakų veikėjus, juos piešė. Per matematikos pamokas domėjosi, kokios pasakos patinka vaikams, kurios populiariausios tarp bendraamžių. Ir dar daug įvairių darbų, darbelių, veiklų, veiklelių buvo atlikta.

Na, o šiandien projekto dalyviai pasimatyti, pasisveikinti, pabendrauti susirinko „gyvai“ per Zoom*ą. Partneriai iš Estijos Kohtla-Jarve dainavo apie pavasarį, kurio visi taip laukiame. Latvijos Preili pradinukai šoko. Mūsų vaikai Latvijos bendraamžius sveikino su ką tik praėjusia Latvijos nepriklausomybės diena ir dainavo dainelę apie vilką ir septynis ožiukus. Buvo labai smagu žiūrėti į vaikus, kuriuos sujungė pasakos, mokiusios gerumo, jautrumo ir sąžiningumo.

Susitikimas neprailgo. Tikimės susitikti ir ateityje. Atsisveikinome aptarę, kokius darbelius dar reikia atlikti, kad projektas būtų įvertintas puikiai ir pasiektų finišą.

Pradinių klasių mokytoja A. Dirginčienė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing