Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-07-11
„Judrioji savaitė“ Šiaulių „Juventoje“ Spausdinti El. paštas

2007 rugsėjo 17-23 

Šiaulių „Juventos“ mokyklos mokinukai aktyviai įsijungė į tarptautinę akciją „Mieste be automobilio“. Stengėsi kuo daugiau judėti, mokyklą pasiekti pėsčiomis ar dviračiais, kai kurie ketvirtokai atriedėjo ir riedučiais. Vaikai piešė plakatus bei piešinius.

„Judriąją savaitę“ pradėjo vaikų „Šaltinėlio“ bibliotekoje atidarydami parodą „Ozono sluoksnio apsaugos“ dienai paminėti. Parodos atidarymo metu mokytoja Kristina Kairienė 1-4 klasių mokiniams kalbėjo apie tai, kad vis dažniau ir dažniau susimąstoma ir kalbama apie globalinį atšilimą, jo priežastis ir svarbiausia, kas laukia ateityje, jei žmonės nesustos teršti gamtos, kuri jau pati nebesugeba išsivalyti iš visų purvų, šiukšlių. Priminė apie tai, kad ozono sluoksnis – tai atmosferos sluoksnis, juosiantis Žemę ir saugantis jos gyvybę nuo žalingo ultravioletinio spinduliavimo, kad ozono sluoksnio apsaugos problema aktuali viso pasaulio šalims. Tuo turi rūpintis visi mokslininkai, ekologai, gamintojai. Pradinukai apžiūrėjo ir aptarė savo bei draugų piešinius, skirtus klimato kaitai, Žemės išsaugojimui.

 Judrioji savaitė

Judrioji savaitė


Rugsėjo 20-oji mieste buvo skirta „Dienai be automobilio“. Patiems mažiausiems akcijos dalyviams pirmokams mokyklos stadione vyko mini šventė „Mano ekologiškas transportas“. Vaikai noriai demonstravo gamtai „saugias“ transporto priemones – riedučius, paspirtukus, varžėsi linksmose estafetėse.

Judėjimo džiaugsmas
 
Kolektyvinis judėjimas


Šiek tiek vyresni jų draugai 2-4 klasių mokinukai įsijungė į eiseną miesto gatvėse su plakatais, šūkiais bei puikia nuotaika. O mokyklos jaunieji atlikėjai – penktokų fleitininkų ansamblis, 6-okių, 4-okų vokaliniai ansambliai, šokėjų kolektyvas, solistai Jokūbas, Domantas įsijungė į bendrą miesto mokyklų koncertą.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2007-10-21 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing