Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-07-05
Ekskursija į Panevėžį Spausdinti El. paštas

2007 spalis 

Spalio 10 d. 4a kl. ir 4d. kl. mokiniai kartu vyko į ekskursiją „Šiauliai-Panevėžys-Šiauliai“. Pirmiausia užsukome į Pašilių stumbryną. Čia aptvaruose ganosi stambiausi Europos gyvūnai – stumbrai. Šie žvėrys įrašyti į tarptautinę Raudonąją knygą. Ilgai stovėjome prie aptvarų ir stebėjome gyvūnus.


Stumbras
 
Prie stumbryno
 
 
Netoli Upytės miestelio, Stultiškių kaime, vėjo malūne įkurtas linų muziejus. Keturių aukštų kepurinis muziejus pastatytas XIX a. pabaigoje. Čia ne tik mums papasakojo apie ilgą lino kelią, bet mes patys pamėginome linus minti, braukti, šukuoti, verpti ir austi.
Prie linų muziejaus
 
Panevėžio lėlių vežimo teatras įkurtas 1986 m. ir yra vienintelis Europoje. Vasarą aktoriai iškeliauja arklių traukiamu spalvingu vežimu rodyti savo spektaklių vaikams į miestelius ir kaimus. Mums parodė spektaklį „Nykštukas Nosis“. Labai visiems patiko lėlės, o ypač jų vardai :Gretutė ir Jokūbėlis, nes mūsų klasėje ir yra Greta ir Jokūbas.
Prie lėlių teatro
 
Panevėžio kraštotyros muziejuje mus supažindino su senoviniais lietuvių vėlinių papročiais. Paaiškino kur ir kam būdavo liejamos žvakės. Po to parodė kaip seniau liedavo žvakes. Pažiūrėję ir mes pabandėme. Mums taip patiko, kad negalėjome atsitraukti, nors darbas gan ilgas.Savo nulietas žvakes parsivežėme į klasę.
Prie muziejaus
 
Pasigrožėjome Panevėžiu. Vardą miestui davė lėta Nevėžio upė. Aikštėje stovi Juozo Miltinio dramos teatras, pelnęs miestui legendinę šlovę. Neseniai atidengtas ir paminklas Miltiniui.
Prie paminklo J.Miltiniui
 
Šalia teatro - Senvagė. Upės srovės aplenktoje vagoje įrengtas gražus tvenkinys, nutiesti takai ir pastatyti tilteliai, originalios skulptūros.
Senvagėje
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing