Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-06-13
Naujienos
DALYVAVIMAS PARODOJE - KONKURSE

3d klasės mokiniai Jonas Vaičikauskas ir Marija Jurgaitytė ne tik mėgsta konstruoti LEGO kaladėlėmis, bet ir dalijasi savo idėjomis su bendraminčiais. Šie mokiniai dalyvavo Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų PUG-8 kl. mokinių IT, Robotikos ir Istorijos kūrybinių konstrukcijų parodoje - konkurse „LIETUVA IR LEGO MANO ŠIRDYJE”, kurią organizavo Šiaulių Dainų progimnazija. Jonas Vaičikauskas laimėjo nominacijoje „UŽ KŪRYBIŠKUMĄ” ir buvo apdovanotas diplomu. Marija Jurgaitytė už dalyvavimą parodoje buvo paskatinta padėkos raštu. Linkime kūrybiškumo ir sėkmės šiems šauniems trečiokams. 

Skaityti toliau...
 
BE PATYČIŲ

Prevencinėje 6b klasės valandėlėje dalyvavo net trys mokytojos: Laimutė Skyrienė (tikybos mokytoja), Sonata Vanagaitė (socialinė pedagogė) ir Rimantė Vargalienė (klasės vadovė). 

Skaityti toliau...
 
APIE ATLIEKAS, RŪŠIAVIMĄ IR ŽEMĘ

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 4c klasės mokiniai dalyvauja daugybėje veiklų ir iniciatyvų, susijusių su sveiku gyvenimo būdu. Jie puikiai žino, kad gera sveikata priklauso ne vien tik nuo mitybos, fizinio aktyvumo, bet ir nuo aplinkos, kurioje mes gyvename, švaros. Ne kartą esame kalbėję apie tai, kas teršia orą, vandenį, dirvožemį.  

Skaityti toliau...
 
Ugdymas ekstremalios situacijos metu


Susipažinkite su "Juventos" ugdymo proceso įgyvendinimo ypatumais ekstremalios situacijos metu. Spausti ČIA .
 
„PINIGAI NUO KRIAUKLELIŲ IKI KORTELIŲ"

2021 m. kovo 18 d. per 5a klasės matematikos pamoką vyko edukacinis užsiėmimas „Pinigai nuo kriauklelių iki kortelių“. 

Skaityti toliau...
 
ŽYGIS „11 NUOTRAUKŲ LIETUVAI"

Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga organizavo pėsčiųjų žygį „11 nuotraukų Lietuvai“. 

Skaityti toliau...
 
VAIZDUOTĖS LAVINIMO PAMOKA

2021 m. kovo 16 d. 2a klasės mokiniams vaizduotės lavinimo pamoką vedė Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorius Gediminas Rimeika.  

Skaityti toliau...
 
„AUKIME SVEIKI“

2021 m. kovo 18 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 2a klasės mokinės Mėta Gurejeva ir Elzė Čelkytė dalyvavo Šiaulių apskrities pradinių klasių mokinių pažintinėje konferencijoje „AUKIME SVEIKI“.  

Skaityti toliau...
 
LAIŠKAS ISTORIJAI: ELZĖS IR UGNĖS SĖKMĖ

„Lietuvą, kurioje gyvename šiandien, sukūrė jie – šalies valdovai ir karvedžiai, partizanai ir menininkai, knygnešiai ir mokytojai. Lietuvos herojai, kuriems šiandien sakome ačiū už kiekvieną dieną laisvoje tėvynėje. 

Skaityti toliau...
 
STOVYKLAVIMO ĮGŪDŽIAI IR ŽYGIŲ INVENTORIUS

Juveniečiai, tarptautinės DofE apdovanojimų (angl. The Duke of Edinburgh's International Award) programos dalyviai, mokėsi stovyklavimo įgūdžių ir sužinojo, kaip susidėti turistinę kuprinę.    

Skaityti toliau...
 
„UGDYTI ATVIRA ŠIRDIMI“

Dorinio ugdymo mokytojos L. Skyrienė ir R. Linkevičinė dalyvavo XII respublikinėje dorinio ugdymo mokytojų konferencijoje „Sėkmingos ugdymo(si) patirtys dorinio ugdymo pamokose“ ir pristatė pranešimą „Ugdyti atvira širdimi“. 

Skaityti toliau...
 
PAVASARIS, PAUKŠČIAI IR JAUSMAI

Ilgai keliavęs aplink pasaulį, į mūsų širdis ir vėl beldžiasi pavasaris. Jis grįžta su visu pulku plunksnuotų giesmininkų, atnešančių mums viltį, tikėjimą bei kas dieną labiau besišypsančią saulę.  

Skaityti toliau...
 
Muzikinė popietė lopšelyje/darželyje „Berželis”

2021 m. kovo 15 d. muzikos mokytoja Loreta Stankuvienė, 3a kl. mokinė Fausta Burškytė ir 5a kl. mokinė Agnė Vaišvilaitė Šiaulių lopšelyje/darželyje ,,Berželis“ surengė muzikinę popietę. Šio renginio dalyviai - klausytojai buvo smalsūs darželio šešiamečiai, kurie jau rudenį keliaus į mokyklas. Vaikučiams linksmai ir patraukliai buvo pristatyta ,,Juventos“ mokykla, papasakota ką mokiniai mokosi ir ko išmoksta.   

Skaityti toliau...
 
,,GUDRIAUSIAS TREČIOKAS“

2021 m. kovo 10 d. 3a ir 3b mokiniai minėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Vaikai savo žinias pasitikrino ir pagilino žaisdami viktoriną ,,Gudriausias trečiokas“. Renginys buvo skirtas Kovo 11 - ąjai ir žinių apie Lietuvą, jos tautosaką, istoriją, simbolius, kunigaikščius, žymius žmones įtvirtinimui. Mokiniai, viktorinos I etape surinkę daugiau negu 80 taškų, dalyvavo antrame viktorinos etape.  

Skaityti toliau...
 
MILDOS „IKABOGAS“

„Hario Poterio“ autorė J. K. Rowling vaikams dovanoja naują nepaprastų nuotykių ir stebuklų kupiną pasaką apie tiesos galią, viltį ir draugystę, kurios padeda įveikti bet kokias kliūtis.  

Skaityti toliau...
 
KOVO 16 – OJI - KNYGNEŠIO DIENA

Kovo 16 – oji - Knygnešio diena. Šią dieną pagerbiami draudžiamų spaudinių platintojai – knygnešiai. Nepabūgę tremties, kalėjimo, kartais net mirties, jie daugiau kaip 40 spaudos draudimo metų (1863 – 1904) gabeno į Lietuvą užsienyje išleistus lietuviškus leidinius ir juos platino.  

Skaityti toliau...
 
KUO YPATINGA LIETUVA

4c klasės vaikai, pasitikdami kovo 11- ąją, domėjosi, kuo Lietuva yra ypatinga ir išskirtinė visame pasaulyje - lietuvių kalbos pamokoje susipažino su lietuviškos kultūros vertybėmis, kurios yra įtrauktos į UNESCO paveldo sąrašą. Vaikai sužinojo, kad Lietuva turtinga, unikaliu kraštovaizdžiu, architektūra ir savo senovės palikimu.  

Skaityti toliau...
 
40 PAUKŠČIŲ DIENA

Kovo 10 - oji - 40 paukščių diena. Senovėje žmonės tikėjo, kad šią dieną gimtinėn jau būna grįžę apie 40 paukščių rūšių.  

Skaityti toliau...
 
SVEIKAI GYVENTI YRA SMAGU!

2a klasės mokinukai dalyvauja respublikiniame projekte „Sveikatiada“.  

Skaityti toliau...
 
2B KLASĖS „PEIZAŽAS”

2b klasės mokiniams 2021 m. kovo 12 d. pamoką apie peizažą vesti pasikvietėme Tito mamą. Tito mama Janina, dailės mokytoja, mielai sutiko ne tik pristatyti, kas yra ir koks gali būti peizažas, bet ir pasiūlė virtualiai pasivaikščioti po Dailės galeriją.  

Skaityti toliau...
 
Apie ŽIV

2021 m. kovo 2 d. 8a klasės valandėlėje svečiavosi visuomenės sveikatos specialistė Loreta Vaškienė, kuri mokiniams paaiškino, kas yra ŽIV (žmogaus imunodeficito virusas), AIDS (įgytas imuniteto nepakankamumo sindromas), kas juos sukelia, kaip plinta šios ligos. 

Skaityti toliau...
 
Edukacija ,,Istorijų pasakojimo dirbtuvės“

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas pakvietė 3a klasės mokinius į edukaciją „Istorijų pasakojimo dirbtuvės“. 

Skaityti toliau...
 
PIRMOKŲ LITERATŪRINĖ POPIETĖ

2021 m. kovo 10 dieną vyko 1 klasių mokinių literatūrinė popietė ,,Tėviškėle tu miela, man gimta šalelė“. Popietėje dalyvavo 60 juventiečių, kurie deklamavo atmintinai išmoktus eilėraščius apie Lietuvą.  

Skaityti toliau...
 
Edukacija ,,Istorijų pasakojimo dirbtuvės“

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas pakvietė 3a klasės mokinius į edukaciją „Istorijų pasakojimo dirbtuvės“. 

Skaityti toliau...
 
PIRMOSIOS PAGALBOS MOKYMAI

Juveniečiai, tarptautinės DofE apdovanojimų (angl. The Duke of Edinburgh's International Award) programos dalyviai, išklausė pirmosios pagalbos mokymus.  

Skaityti toliau...
 
GYVENIMO STEBUKLAS

„Mylėk gyvenimą, koks jis yra [...] Mylėk jį, net jeigu neduoda tau tai, ką galėtų, mylėk jį, net jeigu nėra toks, kokio norėtum. Mylėk jį kaskart, kai gimsti ir kaskart, kai esi prie mirties slenksčio. Tačiau niekada nemylėk be meilės. Niekada negyvenk be gyvenimo.“ / Motina Teresė/ 

Skaityti toliau...
 
„ŠALTINĖLIO“ BIBLIOTEKOJE

Kovo pirmąją savaitę 1abc klasių mokiniai virtualiai lankėsi Vaikų bibliotekoje „Šaltinėlis“. Bibliotekininkė Giedrė Matusevičienė pakvietė pirmokus pakeliauti po bibliotekos erdves. Supažindino su šešėlių teatru ir kitomis edukacijomis.  

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 109 - 135 iš 3615
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing