Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-06-13
Naujienos
Įdomiosios pamokos: „ASTROBIOLOGIJA“

Astrobiologija – mokslas, tiriantis gyvybės visatoje kilmę, evoliuciją, pasiskirstymą ir vystymąsi. Tyrimų objektas yra ne tik žemiška, bet ir nežemiška gyvybė.  

Skaityti toliau...
 
ANTROKŲ LAIŠKAI ISTORIJAI

Nuo Vasario 16 - osios iki pat Kovo 11- osios „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ drauge su LRT televizija kviečia visos Lietuvos vaikus dalyvauti LR Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotoje akcijoje „LAIŠKAS ISTORIJAI“. 

Skaityti toliau...
 
ŠV. JUOZAPAS - VISUOTINĖS BAŽNYČIOS GLOBĖJAS

Nuo 2020 m. gruodžio 8 d. iki 2021 m. gruodžio 8 d. popiežius Pranciškus Apaštališkuoju laišku „Patris corde“ („Tėvo širdimi“) pakvietė visą Bažnyčią švęsti Šv. Juozapo metus.  

Skaityti toliau...
 
7A KLASĖS VALANDĖLĖ, SKIRTA KNYGOMS

2021 m. kovo 3 dieną 7a klasės valandėlė vyko netradiciškai. Jos metu aptarėme mėgstamiausias knygas.

Vienas po kito klasės draugai pristatinėjo perskaitytus kūrinius. Susidomėję stebėjome skaidres ir klausėmės pasakojimų.

 

Skaityti toliau...
 
MOKYKLOS ISTORIJA LIETUVIŲ KALBOS IR MATEMATIKOS PAMOKOSE

Šiandien mums vyko dvi integruotos pamokos.

Lietuvių kalbos pamoką apie „Juventos“ progimnazijos istoriją vedė mokytoja Jūratė Sutkuvienė ir mokyklos bibliotekos vedėja Janina Songailienė. Prieš akis „išvydome“ 1971 – aisiais metais baigtą statyti visai baltą mokyklos pastatą, sužinojome, kiek jame dirbo darbuotojų, kiek mokinių pradėjo mokslus ir t.t. Klausydami bandėme viską įsivaizduoti. Tekste paminėtus skaičius keitėme skaitvardžiais.

 

Skaityti toliau...
 
SNIEGO DIENOS

Šiais metais žiema maloniai mus džiugino tris mėnesius. Mokytojų paskatinti, 3a ir 3d klasių mokinukai ir jų tėveliai sausio trečiąjį sekmadienį prisijungė prie tarptautinio projekto „Pasaulinė Sniego diena – 2021” ir mielai lauke vykdė įvairias aktyvias veiklas.  

Skaityti toliau...
 
MOKYKLA PRADINUKŲ AKIMIS

1 - 4 klasių mokiniai, paruošę virtualią piešinių parodą, siunčia šventinius linkėjimus savo mokyklai.

https://www.youtube.com/watch?v=MRY8z1i-8XQ&feature=youtu.be

 
SVEČIUOSE PAS DINOZAURUS

2021 m. vasario 26 d. 1a klasės mokiniai dalyvavo Jaunųjų technikų centro edukaciniame užsiėmime „Svečiuose pas dinozaurus“. Jo metu įdomius faktus apie negirdėtus gyvūnus, jų dydį, mitybą vaikams pristatė mokytojas R. Šarpanovas. Mokinius nustebino dinozauro kaulų dydis. Užsiėmimo pabaigoje vaikai galėjo pasigaminti po mažą dinozauriuką. 

Skaityti toliau...
 
DAILĖS ,,ARITMETIKA“: VIENA PARODA - TRYS DIPLOMAI

Vasario mėnesį pakviečiau juventiečius dalyvauti Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų parodoje „Juoda, balta ir raudona“. Ar tikrai spalva – tik grožio elementas? Konkurso tema kvietė kūrybiškai pažvelgti į mus supantį pasaulį per trijų spalvų „filtrą“. 

Skaityti toliau...
 
,,SKAITMENINIO PASAULIO STEBUKLAI“ VYKS LATVIJOJE

NordPlus projektas „Skaitmeninio pasaulio stebuklai“ džiugino mokyklos bendruomenę, nes vaikai turėjo galimybę susipažinti su projekto partneriais lankydamiesi vieni kitų šalyse, mokyklose ir gyvendami vieni kitų šeimose.  

Skaityti toliau...
 
TARPTAUTINIO PROJEKTO KOORDINATORIŲ PASITARIMAS

2021 m. vasario 25 – oji buvo labai intensyvi pradinių klasių mokytojoms, dalyvaujančioms tarptautiniuose projektuose. 

Skaityti toliau...
 
Literatūros pamokų ciklas, skirtas mokyklos 50 - mečiui

Šiandien prasidėjo literatūros pamokų ciklas, skirtas mokyklos 50 - ajam gimtadieniui. Projekte dalyvauja 5 - 8 klasių mokiniai. 6c klasė pirmoji pradėjo pažintį su mūsų mokyklos istorija. 

Skaityti toliau...
 
VIKTORINA „AUGU SVEIKAS IR LAIMINGAS“

2021 m. vasario 23 dieną 4b ir 4d klasių mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo viktorinoje „Augu sveikas ir laimingas“. Žaisdami „Kahoot“ programėle, vaikai atsakinėjo į klausimus, susijusius su sveikata. 

Skaityti toliau...
 
„SNIEGO IŠDAIGOS“

Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija pakvietė Šiaulių miesto pradinių klasių ir PUG vaikus dalyvauti virtualioje parodoje - konkurse „Sniego išdaigos“. 

Skaityti toliau...
 
8B PROFESINĖJE MATEMATIKOJE

Ar pamenate klausimą, kurį dažniausiai girdime iš savo senelių, tetų, dėdžių ir kitų suaugusių? Kuo būsi užaugęs? Mes jau pakankamai užaugę, tad per matematikos pamoką tikrai jo nesitikėjome. 

Skaityti toliau...
 
SUSITIKIMAS SU RAŠYTOJU VIRGIU ŠIDLAUSKU

2a klasės juventiečiai dalyvauja eTwinning projekte ,,Kūrybinio skaitymo laboratorija: knyga + LEGO". 

Skaityti toliau...
 
„Kūrybiniai projektai XXI a. pamokoje“

2021 m. vasario 23 d. 7c klasės mokinės U. Gražytė ir R. Skauminaitė bei 7a klasės mokinys M. Skiutė dalyvavo nuotolinėje respublikinėje mokinių konferencijoje „Kūrybiniai projektai XXI a. pamokoje“. Konferenciją organizavo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija.  

Skaityti toliau...
 
Viduramžių pramogos ir žaidimai

Jus domina paslaptinga viduramžių istorija? Ar žinote, kaip pramogavo anų laikų žmonės? O ar susimąstėte, jog praeitis įtakoja ir dabartinį mūsų gyvenimą? 

Skaityti toliau...
 
FINANSINIO RAŠTINGUMO PAMOKA

2021 m. vasario 15 d., prasidėjus atostogoms, smalsiausi 3a klasės mokiniai vyko į Vilnių, kur apsilankė Finansų laboratorijoje ir dalyvavo finansinio raštingumo pamokoje. Vaikai sužinojo, kaip seniau žmonės atsiskaitydavo už prekes, kad gintaras buvo Lietuvos „valiuta“.  

Skaityti toliau...
 
PREKYBA ŽMONĖMIS

2021 m. vasario 9 dieną Šiaulių bendruomenės pareigūnas Donatas Verklys 8a klasės mokiniams vedė teminę klasės valandėlę „Prekyba žmonėmis". 

Skaityti toliau...
 
PAPRASTAI APIE MOKESČIUS

2021 m. vasario 8 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos ketvirtų klasių mokiniai ir jų mokytojos buvo pakviesti į virtualų susitikimą su VMI atstovais Jolita Bubliene ir Indre Borusiene.  

Skaityti toliau...
 
KALVYSTĖ – KAS TAI?

Kai tėveliams pasiūlėme vaikams papasakoti apie savo profesiją, pirmasis į mūsų prašymą atsiliepė 5d klasės mokinio Augusto Ratkevičiaus tėvelis Tomas Ratkevičius. Jis 2021 m. vasario 10 d. penktokams vedė virtualų užsiėmimą apie kalvystę.  

Skaityti toliau...
 
Astridos Lindgren šalyje

Į nesibaigiančių nuotykių pasaulį mūsų progimnazijos penktokus pakvietė populiarios Švedijos rašytojos A. Lindgren knygos. Mokiniai per pusmetį jų perskaitė ne vieną: „Pepę Ilgakojinę“, „Lotą iš Pramuštgalvių gatvės“, „Brolius Liūtaširdžius“, „Kalio Bliumkvisto nuotykius“, „Rasmusą klajūną“, „Karlsoną, kuris gyveno ant stogo“ ir kt. 

Skaityti toliau...
 
APIE LIETUVĄ ANGLIŠKAI

Artėjant Vasario 16-ajai, su antrokais nusprendėme, kad jie jau yra pakankamai dideli, kad galėtų išmokti keletą sakinių pasakyti apie Lietuvą... angliškai.  

Skaityti toliau...
 
5c klasė visus sveikina su Užgavėnėmis

Mūsų nedidelėje kaukių kolekcijoje rasite įvairias pasaulio šalis ir jų kultūrą atspindinčias kaukes. Čia ir meksikietiškų vėlinių skeleto kaukė, ir afrikietiški mitologiniai motyvai, ir velniukai bei kitokie lietuviški baubukai.  

Skaityti toliau...
 
SAVANORYSTĖ – LOPŠELIUOSE - DARŽELIUOSE

2021 m. vasario 10 ir 12 dienomis 5c klasės mokinė Ugnė Galkutė ir 6a klasės mokinė Gabrielė Valčiukaitė dalyvavo virtualiuose susitikimuose su l/d „Kregždutė“ („Aitvariukų“ ir „Boružiukų“) bei l/d „Drugelis“ („Naminukų“ ir „Boružiukų“) auklėtiniais.  

Skaityti toliau...
 
ŠVENTINIAI ATVIRUKAI VASARIO 16 - AI

Netrukus švęsime svarbiausią mūsų valstybės šventę – Vasario 16-ąją. Prieš 103 metus Lietuvos Taryba pasirašė Nepriklausomybės aktą ir paskelbė apie nepriklausomos demokratinės Lietuvos respublikos sukūrimą. Netrukus mūsų jauną valstybę pripažino kitos šalys, Lietuva buvo priimta į Tautų Sąjungą. 

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 136 - 162 iš 3615
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing