Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.50 - 14.35
VIII.14.40 - 15.20
IX.15.25 - 16.05
X.16.10 - 16.50

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-10-20
Naujienos
Juventiečiai - pirmi!

Jau tapo gražia tradicija, kad gruodžio mėn. Šiaulių V. Kudirkos progimnazijoje vyksta Šiaulių miesto 4 - okų interaktyvus anglų kalbos konkursas „Learn English through fun“, kurį organizuoja Oxford University Press atstovybė Baltijos šalims.   

Skaityti toliau...
 
Sveikos šypsenos paslaptis

Daugelis dėl skubėjimo ar kitų priežasčių burnos priežiūrai neskiria pakankamai laiko. Be to, kasdienė dantų priežiūra namuose ne visiems padeda pilnai apsaugoti dantis. 

Skaityti toliau...
 
Išvyka į Pakruojo dvarą

2019 m. gruodžio 16 d. 2a klasės mokiniai lankėsi Pakruojo dvare.

Vos tik atvykusius į Baltąją pokylių salę, mus pavaišino karšta žolelių arbata su kūčiukais. Kūčiukai buvo labai skanūs! Tuomet stebėjome interaktyvią kalėdinę pasaką apie Pelenę, išgirdome jos istoriją. Kartu su Pelene dainavome, žaidėme, net dalyvavome sniego gniūžčių mūšyje! Buvo smagu! Labai nudžiugome, kai netikėtai pasirodė Kalėdų Senelis. Kadangi Senelis visiems neša dovanas, mes taip pat pasistengėme suteikti jam džiaugsmo ir labai gražiai (kaip ir dera juventiečiams) padainavome savo mėgstamą dainą apie eglutę.

 

Skaityti toliau...
 
Kaip šeštokai mokė „ąžuoliukus“

2019 m. gruodžio 13 dieną Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 6b klasės mokiniai ir klasės vadovė E. Valaitienė vyko į Šiaulių lopšelį - darželį „Ąžuoliukas“. Čia mokiniai pasiskirstė į keturias komandas ir, lydimi darželio auklėtojų, išskubėjo pas mažuosius savo draugus. Aplankytos „Naminukų“, „Kačiukų“, „Drugelių“ ir „Kiškučių“ grupės.  

Skaityti toliau...
 
Juventiečių sėkmė Balio Dvariono jaunųjų pianistų konkurse

2019 m. gruodžio 16 d. Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje vyko XXI –asis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, kuriame varžėsi Panevėžio - Šiaulių regiono pianistai. „Juventos“ progimnaziją atstovavo Fausta Burškytė (2a kl.), Milda Marija Kiškūnaitė (8a kl.) (mokytoja Aušrinė Kiškūnienė) ir Mantvydas Jasas (5a kl.) (mokytoja Violeta Klovienė).  

Skaityti toliau...
 
Antrokai susipažino su apdailininko profesija

2019 m. gruodžio 13 d. 2b klasės mokiniams užsiėmimai vyko neįprastai. Vieną iš jų vedė Benitos tėvelis, kuris pristatė statybininko - apdailininko profesiją. Vaikai galėjo patys išbandyti statyboje naudojamus įrankius: specialia liniuote pasižymėti, išmatuoti klasę, nustatyti kampus, patikrinti sienų, grindų lygumą ir kt. Mokinius sužavėjo lazeriniai įrankiai, kurie palengvina statybininkų darbą. Kai kurie įrankiai antrokams pasirodė panašūs į žaislus.   

Skaityti toliau...
 
„Paskaitykime kalėdines knygutes“

2019 m. gruodžio 10 dieną mokyklos bibliotekoje vyko popietė ,,Paskaitykime kalėdines knygutes‘‘. Renginyje dalyvavo prailgintos grupės pirmųjų klasių mokiniai ir jų mokytojos N. Limantienė, R. Januliene. 

Skaityti toliau...
 
Kalėdinių miestelių paroda

2019 m. lapkričio mėnesį 8b klasės mokiniai per matematikos pamoką (mokyt. V.Pozniakovienė) gavo užduotį: „Naudojant erdvines figūras, pagaminti kalėdinį miestelį, kuriame būtų bažnyčia (ne mažesnė nei 20 cm), kavinė – taverna ir 2 gyvenami namai. Viso miestelio plotas turi būti ne mažesnis nei A3 lapo ploto“. 

Skaityti toliau...
 
„Kalėdų papročiai ir tradicijos“

2019 m. gruodžio 12 d. 1a ir 4b klasių juventiečiai lankėsi Šiaulių Žaliūkių malūne ir dalyvavo edukacinėje programoje „Kalėdų papročiai ir tradicijos“. Vaikai atidžiai klausėsi pasakojimo apie tai, kaip seniau lietuviai ruošdavosi šventėms, puošdavo eglutę, švęsdavo Šv. Kūčias ir Šv. Kalėdas.  

Skaityti toliau...
 
Kviečiame į Kalėdinius koncertus

   

1 - 3 KL. KALĖDINIS VOKALINĖS MUZIKOS KONCERTAS “LAUKIAME KALĖDŲ“ 2019 M. GRUODŽIO 19 D. 17.30 VAL.

KALĖDINIS KONCERTAS „PASITINKAM IR PALYDIM“ 2019 – 12 - 20, 12.00 VAL.

 
Gruodžio mėn. renginiai

  

Gruodžio mėn. renginiai
Skaityti toliau...
 
MOKINIŲ MAITINIMAS SAUSIO MĖNESĮ

1-4 KLASĖS

PAVEDIMAI UŽ MAITINIMĄ PRIIMAMI IKI 2019 M. GRUODŽIO 27 D. 

  • Pusryčiai: 20 d. x 0,80 = 16,00 €
  • Pietūs: 20 d. x 1,60 = 32,00 €

5 – 8 KLASĖS

  • Pusryčiai: 20 d. x 1,05 = 21,00 €
  • Pietūs: 20 d. x 1,90 = 38,00 €
Skaityti toliau...
 
Konkursas „Dainų dainelė 2019“

2019 m. gruodžio 10 - 11 dienomis Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko Šiaulių miesto „Dainų dainelės“ konkursas, kuriuo prasidėjo Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso „Dainų dainelė“ atrankinių turų maratonas: sausio 8 dieną „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje vyks Šiaulių apskrities dainininkų konkursas, vasario – balandžio mėnesiais koncertai vyks televizijoje, o gegužės pabaigoje paaiškės konkurso laureatai, kurie dainuos Vilniaus operos ir baleto teatre.  

Skaityti toliau...
 
DĖMESIO, JUVENTIEČIŲ TĖVELIAI - VAIRUOTOJAI

  

2019 m. gruodžio 9 - 13 d. 7.30 val. - 8.00 val. prie įvažiavimo į mokyklos kiemą vyks prevencinė akcija “Apsaugok mane”.

Akcijos organizatorė - mokyklos direktorė D. Vitkuvienė ir Progimnazijos tarybos mokytojai.

Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja J. Ančerevičiūtė

 

 
„Gerumo mugei“ – gintarėlių apyrankės

2a klasės mokiniai daug žino apie gintarą: juo domėjomės per lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ir kitas pamokas. O Jūs ar žinote, kad gintaras – ne tik gražus, lietuvių nuo seno labai mėgstamas ir vertinamas fosilinis mineralas, bet ir medžiaga, turinti gydomųjų savybių? 

Skaityti toliau...
 
Mažos liepsnelės didelė prasmė

Maža žvakės liepsnelė... Kokia ji svarbi tampa, kai ugnimi norime išsivalyti nuo sunkiausių rūpesčių, niūrių minčių arba tiesiog prieš šventes gražia žvakute papuošti Kalėdų stalą. 

Skaityti toliau...
 
GERŲ DARBŲ ADVENTO KALENDORIAI

Adventas

Laikotarpio pavadinimo advento autoriumi laikomas IV a. gyvenęs vyskupas ir Bažnyčios mokytojas šventasis Hilarijus iš Puatjė (Poitiers). To meto šaltiniuose šis liturginių metų laikotarpis apibūdinamas dvejopai: ante natale Domini – „Prieš Viešpaties gimimą“, ir adventus Domini – „Viešpaties atėjimas“. Lotyniški žodžiai ad + ventum, iš kurių sudarytas žodis „adventas“, ir reiškia „prieš atėjimą“, „prieš ateinant“.

 

 

Skaityti toliau...
 
Stažuotė Italijoje pagal projektą „Tęsk“

2019 lapkričio 17 - 22 d. muzikos mokytoja Edita Šliauterienė pagal projektą „Tęsk“ (rengėjas - Nacionalinė švietimo agentūra) dalyvavo stažuotėje Italijoje. Stažuotės tikslas - susipažinti su pradedančiųjų mokytojų pedagoginių stažuočių įgyvendinimo ypatumais, mokytojų tarpusavio bendradarbiavimo aspektais ugdymo bendruomenėje ir bendra švietimo situacija Italijoje. 

Skaityti toliau...
 
8a tęsia tradicijas
Ketvirtadienio popietę 8a klasės bendruomenė tradiciškai darbavosi „Gerumo mugės“ dirbtuvese. Šį kartą Barboros mama mokė kitas mamas japoniška „Kimekomi“ technika gaminti eglutės žaisliukus, o jaunuomenė mėgavosi imbierinių sausainių kepimu, dekoravimu ir pakavimu.
Skaityti toliau...
 
„Draugaukime, sportuokime, būkime sveiki“

2019 m. gruodžio 9 dieną vyko Šiaulių Medelyno ir „Juventos“ progimnazijų pirmokų tradicinis renginys „Draugaukime, sportuokime, būkime sveiki“.    

Skaityti toliau...
 
Tarptautinė žmonių su negalia diena

Gruodžio 3 – ioji - Tarptautinė žmonių su negalia diena. Į gražią ir prasmingą akciją „Aš ir Tu - tai MES!" jau ne pirmus metus suburiami miestų ir miestelių gyventojai. Skambant akcijos himnui - grupės „Omerta“ dainai „Tu Gali“ – sveikieji ir neįgalieji kartu sukuria „gyvą“ skulptūrą, simbolizuojančią bendrystę ir vienybę. 

Skaityti toliau...
 
„Raktas į sėkmingą karjerą“

2019 m. gruodžio 5 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mokiniai vyko į Karjeros ugdymo dirbtuves „Raktas į sėkmingą karjerą“, kurios buvo organizuojamos Šiaulių Medelyno progimnazijoje. Į šį renginį susirinko nemažai kitų mokyklų atstovų bei mokinius atlydėjusių profesinio orientavimo specialistų.  

Skaityti toliau...
 
Koncertavo Kaune

2019 m. lapkričio 30 d., kaip ir kiekvienais metais, jau 19 - ąjį kartą Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija (KKFMD) sukvietė Lietuvos jaunuosius atlikėjus pasirodyti Kauno koncertų salėse. Šių metų festivalis - maratonas skirtas KKFMD įkūrėjos Vitos Karužaitės atminimui. Festivalis vyko 13 - oje Kauno m. salių, dalyvavo net 500 jaunųjų muzikantų iš 37 meno ir muzikos mokyklų. 

Skaityti toliau...
 
Maloniai kviečiame į Šiaulių miesto konkursą „DAINŲ DAINELĖ“.

Konkursas vyks „Juventos“ progimnazijos aktų salėje 2019 m. gruodžio 10 d. (antradienį) nuo 11 val., gruodžio 11d. (trečiadienį) nuo 12 val. 

Skaityti toliau...
 
Savanoris Emilis iš Totorijos

2019 m. lapkričio 27 dieną mokykloje lankėsi savanoris Emilis iš Totorijos.

Emilis - charizmatiškas, gerą humoro jausmą turintis 19 - metis. Jis šiuo metu savanoriauja Šiaulių apskrities viešojoje P.Višinskio bibliotekoje ir vykdo ES programą „Deineta", skirtą 18 - 30 metų amžiaus asmenims. Programos tikslas - jaunimui iš visos Europos suteikti galimybę savanoriauti, atlikti praktiką, dirbti ir šiomis veikomis prisidėti prie vietinių bei globalių problemų sprendimo.

 

Skaityti toliau...
 
PORCELIANO PASLAPTYS

 Kas yra porcelianas? Iš kur jis gaunamas? Kaip papuošti porcelianinį puodelį?  

Į šiuos ir kitus klausimus atsakymus sužinojo 7a klasės mokiniai (kl. vad. V.Pozniakovienė), dalyvaujami "Išmaniosios mokyklos" edukaciniame užsiėmime "Porceliano paslaptys".  

Skaityti toliau...
 
ADVENTO KALENDORIAI

6b klasės mokiniai per matematikos pamoką (mokyt. V. Pozniakovienė) gavo užduotį: naudojant graikiškus, egiptietiškus, arabų - indų, kiniškus ir kitus skaitmenis, pagaminti Advento kalendorių.  

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 136 - 162 iš 3353
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing