Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Administrator


Ugdymas karjerai

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-12-09
Naujienos
Mokykla, apšviesta Šiaurės pašvaistės

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos pradinių klasių mokytojos D.Kontrimienė, I.Karskienė, A.Zorienė, A.Dirginčienė, su savo mokiniais dalyvaujančios Nordplus – eTwinning projekte „Stebuklai mokslo šalyje“, 2019 m. vasario 18 - 25 dienomis lankėsi Norvegijos Otereno Hatteng mokykloje.  

Skaityti toliau...
 
„Atnaujinkime savo svajones": trečia savaitė

Tarptautinio projekto ,,Atnaujinkime savo svajones" dalyviai (tarp jų – ir juventiečiai) atliko trečiosios savaitės užduotis, kurių tikslas – ugdyti XXI – ojo amžiaus žmogui būtinus įgūdžius. 

Skaityti toliau...
 
Frankofonijos savaitė Šiauliuose 2019

Kovo 20 dieną visame pasaulyje minima Tarptautinė Frankofonijos diena. Lietuva, 1999 m. tapusi Tarptautinės Frankofonijos organizacijos (TFO) oficialia nare stebėtoja, atstovaujama Užsienio reikalų ministerijos, šią dieną mini kasmet, organizuodama vis kitą frankofonišką šalį pristatančią parodą, konferenciją ar koncertą.  

Skaityti toliau...
 
Projektų mugėje

2019 m. vasario 19 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vyko Nacionalinė švietimo įstaigų projektų paroda – mokymai „Projektų mugė“, kurios tikslas - sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą.  

Skaityti toliau...
 
MOKINIŲ MAITINIMAS KOVO MĖNESĮ

1 – 4 KLASĖS

  • Pusryčiai: 19 d. x 0,80 = 15,20 €
  • Pietūs: 19 d. x 1,60 = 30,40 €
  • Arbata: 19 d. x 0,02 = 0,38 €

5 – 8 KLASĖS

  • Pusryčiai: 19 d. x 1,05 = 19,95 €
  • Pietūs: 19 d. x 1,90 = 36,10 €
  • Arbata: 19 d. x 0,02 = 0,38 €
Skaityti toliau...
 
„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ – antra vieta!

2019 m. vasario 26 d. Šiaulių Dainų progimnazijoje vyko tarpmokyklinės estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kuriose dalyvavo 2006 metais gimę ir jaunesni mokiniai. 

Skaityti toliau...
 
Raštingiausi juventiečiai

2019 m. vasario 9 d. Šiaulių „Rasos“ progimnazijoje vyko Šiaulių miesto 5 – 8 klasių diktanto konkursas, kuriame dalyvavo raštingiausi Šiaulių miesto moksleiviai.  

Skaityti toliau...
 
Sėkmė miesto meninio skaitymo konkurse

2019 m. sausio 28 - 29 dienomis Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko Šiaulių miesto 5-8 ir 9-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Dvi dienas mokyklos aktų salėje skambėjo poezijos, prozos tekstai, kuriuos skaitė geriausi mokyklų skaitovai. 

Skaityti toliau...
 
Viktorina „Ką aš žinau apie Lietuvą“

2019 m. metų vasario 15 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko 2 klasių viktorina „Ką aš žinau apie Lietuvą“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 101- osioms metinėms paminėti.  

Skaityti toliau...
 
Saugus ir draugiškas internetas

2019 m. vasario 14 dienos rytmetį Šiaulių „Juventos“ progimnazijos ketvirtokai skyrė užduočių, susijusių su saugiu ir draugišku internetu, atlikimui.   

Skaityti toliau...
 
„Augu su knyga“

4b klasės mokiniai dar rudenį įsijungė į eTwinning projektą „Augu su knyga“, kuris skirtas 5-10 metų vaikams ir pradinio bei ikimokyklinio ugdymo pedagogams. Jo tikslas - skatinti mokinius skaityti kitaip, pajusti skaitymo naudą, malonumą, susidraugauti su skaitymu. 

Skaityti toliau...
 
,,Baltadančio šypsena“

2019 m. vasario 13 d. 1a klasėje vyko netradicinė pamokėlė ,,Baltadančio šypsena“, kurios metu vaikai pakartojo pagrindines burnos higienos taisykles.  

Skaityti toliau...
 
Saugaus interneto savaitė

Apie saugumą internete neužtenka kalbėti vieną dieną ar vieną savaitę. Pedagogai, gerai žinodami apie gręsiančius pavojus su mokiniais apie tai kalba dažnai ir ne tik kalba. Pirmoji vasario savaitė išskirtinai mūsų mokykloje jau kelintus metus skiriama saugiam internetui. Mokytojai veiklas dažnai integruoja į savo pamokas. Šiais metais koją šiek tiek pakišo gripas, kuris nuo vasario 5 dienos „išvijo” mokyklą į karantiną. Taigi, ko nespėjome atlikti SID, tai įvykdėme po gripo karantino – geriau vėliau, nei niekada.

Skaityti toliau...
 
Šiaulių miesto Muzikos olimpiada

2019 m. vasario 5 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko miesto Muzikos olimpiada, kurioje varžėsi gabūs muzikai 6 - 12 klasių moksleiviai. Olimpiados dalyviai turėjo pademonstruoti puikias muzikos teorijos žinias, gerai solfedžiuoti ir ritmuoti, gebėti gražiai atlikti liaudies ar kompozitoriaus sukurtą lietuvišką dainą bei patys sukurti kompoziciją ir ją atlikti. Užduotys buvo išties nelengvos, reikalaujančios teorinių žinių, dainininko ir kūrėjo patirties. 

Skaityti toliau...
 
Sveikiname Lietuvos čempionus!

2019 m. vasario 2 d. Druskininkuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynės. Jose Šiaulių miesto šachmatininkams, gimusiems 2008 m. ir jaunesniems, atstovavo „Juventos“ progimnazijos komanda, vadovaujama trenerio Sergejaus Petuchovskio: Jogaila Girkantas (4a), Eimantas Skiutė (3c), Ugnė Platbarzdytė ir Dominykas Jablonskas (3d). 

Skaityti toliau...
 
Padėka
Mokyklos direktoriaus padėka už labai gerą mokymąsi >>>
 
Tarpzoninėse varžybose – II vieta

2018 m. vasario 3 d. Joniškio „Saulės" gimnazijoje vyko zoninės stalo teniso moksleivių žaidynės. Į šias varžybas pateko ir Šiaulių "Juventos" progimnazijos stalo tenisininkai, rungęsi su priešininkais iš Joniškio, Biržų, Panevėžio, Pakruojo, Pakruojo ra., Panevėžio raj.

Skaityti toliau...
 
Savanorystė

2019 m. sausio 29 d. trys Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 7 – okės, Elzė, Beatričė, Ignė, mokytoja V. Klimavičienė, savanoriavo „Maisto banko“ sandėlyje – formavo maisto ir higienos „krepšelius“, skirtus socialinę atskirtį patiriantiems šiauliečiams.   

Skaityti toliau...
 
Protų mūšyje - antri!

Valio! Šiaulių "Juventos" progimnazijos septintokų komanda, įveikusi savo priešininkus iš 7 Šiaulių miesto gimnazijų ir progimnazijų, PROTŲ MŪŠYJE užėmė II - ąją vietą. Komandos nariai ir sirgaliai - Vėjūnė Bartašiūtė, Gabija Žibutytė, Ilzė Poškutė, Mantė Timofejevaitė, Agnė Šarauskytė, Elzė Riškutė, Greta Kalinauskaitė, Vytautė Mikalauskaitė, Aistis Šukys. Juventiečiams teko atsakyti į 70 sudėtingų klausimų, suskirstytų pagal temas „Lietuva“, „Muzika“, „Fotografija“, „Istorija“, „Asmenybės“, „Gamta“, „Įvairūs“.  

Skaityti toliau...
 
Juventiečių sėkmė respublikiniame Algimanto Raudonikio dainavimo konkurse

2019 m. sausio 31 d. Joniškio A. Raudonikio meno mokykloje vyko IV respublikinis vaikų ir moksleivių dainavimo konkursas, skirtas kompozitoriaus A. Raudonikio kūrybai. Jame dalyvavo vaikai ir moksleiviai iš Joniškio, Naujosios Akmenės, Šiaulių, Skuodo, Mažeikių, Pasvalio, Pakruojo, Kelmės, Tytuvėnų darželių ir mokyklų.  

Skaityti toliau...
 
„Viskas, ką galite įsivaizduoti, yra tiesa“

Ispanų dailininkas Pablo Pikaso yra pasakęs: „Viskas, ką galite įsivaizduoti, yra tiesa“. Ši dailininko mintis tapo tarptautinio projekto „Atnaujinkime savo svajones“ antrosios užduoties moto.  

Skaityti toliau...
 
Gelbėtukai apie draugystę

2019 m. sausio 28 dieną juventiečiai, priklausantys VO ,,Gelbėkit vaikus“, svečiavosi pas pradinių klasių mokinius. Vienas iš tikslų - klasės mikroklimato gerinimas. Pasitarimų metu jaunieji gelbėtukai svarstė, kaip įdomiai organizuoti veiklas mažiesiems bičiuliams ir nutarė, jog įvairūs žaidimai, pratimai, filmukai geriausiai padės susidraugauti. 

Skaityti toliau...
 
Dailaus rašto konkursas

2019 m. sausio 28 d. progimnazijoje vyko 1 – 4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas “Rašau Lietuvai“.

Konkursas buvo skirtas artėjančiai Gimtosios kalbos puoselėjimo dienai paminėti bei atkreipti mokinių dėmesį į aiškų, taisyklingą, estetišką rašymą. Dailaus rašto vertinimo kriterijai buvo griežti: buvo vertinama ne tik daili, taisyklinga, estetiška rašysena, bet ir teisingas raidžių jungimas, rašto pasvirimas, tvarkingumas.

 

Skaityti toliau...
 
Puikūs šachmatininkų rezultatai

2019 m. sausio 22 d. Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras organizavo Šiaulių miesto mokyklų šachmatų varžybas. Jose dalyvavo 7 komandos, kurias sudarė 2008 metais gimę ir jaunesni mokiniai.   

Skaityti toliau...
 
„Draugiško bokšto“ konkursas

2019 m. sausio 28 dieną tarp užsiėmimų, skirtų 2018 – 2019 mokslo metų I pusmečio ugdymosi pasiekimų aptarimui, vyko „Draugiško bokšto“ statymo tarpklasinės varžybos. Statybų procese mokiniai galėjo naudoti asmeninius daiktus ir mokyklos inventorių. Šių varžybų tikslas – skatinti draugiškumą, kūrybiškumą, mokyti bendradarbiavimo.  

Skaityti toliau...
 
Drausmingiausi, draugiškiausi 1 – 4 klasių mokiniai (2018 - 2019 m. m. I pusmetis)

Baigiantis 2018 – 2019 m. m. I pusmečiui, pradinukai svarstė, kurie mokiniai jų klasėse yra draugiškiausi ir drausmingiausi. Kaip pavyzdys kitiems mokiniams buvo išrinkti 166 juventiečiai (44%): 1 klasėse – 42 mokiniai, 2 klasėse - 50 mokinių, 3 klasėse - 30 mokinių, 4 klasėse - 44 mokiniai:  

Skaityti toliau...
 
Prevencinis susitikimas su Ramūnu Snarskiu

2019 m. sausio 23 d. 5d klasės mokiniai susipažino su Vaikų dienos centro „Tarp savų“ vadovu, Šiaulių miesto Jaunimo reikalų tarybos nariu Ramūnu Snarskiu. Edukacinio užsiėmimo metu juventiečiams buvo suteikta informacija apie narkotines, alkoholio ir tabako medžiagas, kurios veikia žmogaus psichiką, sutrikdo elgesį, sukelia psichinę bei fizinę priklausomybę. 

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 163 - 189 iš 3195
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing