Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-06-13
Naujienos
Saugesnis internetas

Vasario 9 - oji – Tarptautinė saugesnio interneto diena. Ją minėdami 7d kl. mokiniai anglų kalbos pamokoje prisiminė interneto privalumus, teikiamas galimybes, aptarė trūkumus, kylančias grėsmes ir pavojus.  

Skaityti toliau...
 
LIETUVIŠKUMO PAIEŠKOS DAILĖS PAMOKOSE IR NAMUOSE

Artėjant gražiai ir kiekvienam lietuviui prasmingai Valstybingumo atkūrimo šventei, dažnas pagalvojame, kaip sutiksiu Vasario 16-ąją? Kaip paminėsiu, įprasminsiu šią dieną? 

Skaityti toliau...
 
LIETUVIŠKI KETVIRTOKŲ HAIKU ir dar kai kas

Ketvirtokai visą vasario mėnesį lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamokose tyrinėjo skaudžią Lietuvos istoriją, domėjosi žymiausiais lietuvių tautiškumo puoselėtojais. Taip mažais žingsneliais atkeliavo iki svarbios šventės - Vasario 16 - osios.  

Skaityti toliau...
 
Popietė „Knygos apie Lietuvą“

2021 m. vasario 11 d. 1b klasės mokinukai virtualioje aplinkoje susitiko su mokyklos bibliotekininke. Viešnia pirmokėlius pakvietė į popietę „Knygos apie Lietuvą“. Juk žinių apie savo šalį niekada nebus per daug. Galime klausytis valandų valandas, nes mūsų šalies istorija – tūkstantmetė, gamta – išskirtinė, kultūros paveldas – turtingas. O kur dar garsūs lietuviai, išsibarstę po visą pasaulį. 

Skaityti toliau...
 
KOMIKSŲ KŪRYBOS IR ANIMACIJOS UŽSIĖMIMAS

2021 m. vasario 10 d. 4 d klasės mokiniai nekantriai laukė Jaunųjų technikų centro nuotolinio užsiėmimo, nes norėjo kuo greičiau sužinoti, kaip kuriami komiksai ir animacija. 

Skaityti toliau...
 
„Vidinis gintaro pasaulis”

2021 m. vasario 10 d. 3a klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje edukacinėje Palangos gintaro muziejaus programojeJos metu sužinojo, kad gintaras - sukietėję medžių sakai, susidarę prieš 50 milijonų metų.  

Skaityti toliau...
 
TREČIOKŲ LIETUVIŲ KALBOS VIKTORINA

2021 m. vasario 11 d. trečiokai susitiko Zoom virtualioje erdvėje paminėti artėjančios tarptautinės Gimtosios kalbos dienos, kuri nuo 1999 m. vasario 21 d. minima visame pasaulyje. 

Skaityti toliau...
 
VIENA VASARIO SAVAITĖ 2A KLASĖJE

VASARIO 8 D.

Rytinė mankšta. Ji kartojasi kiekvieną rytą ir ne tik…

Integruota dorinio ugdymo pamoka „Šventas Juozapas”. Kiek daug sužinojome apie šeimą!

Laukiame susitikimo su mokyklos bibliotekos fėja – Janina Songailiene ir „Knygų apie Lietuvos istoriją“. Mokykloje „pakibo“ internetas, prisijungti nesiseka. Kokia laimė, kad bibliotekos vedėja iš anksto atsiuntė paruoštą pristatymą. Oho, kiek daug sužinojome ne tik apie knygas, bet ir apie Lietuvą!

 

Skaityti toliau...
 
„ŠVENTASIS VALENTINAI, GLOBĖJAU TŲ, KURIE MYLI“

2021 m. vasario 1 - 5 d. per integruotas dorinio ugdymo pamokas, 5 - 8 klasių mokiniai išsiaiškino, kad Šv.Valentino dienos istorija prasideda III a. – tuo metu, kai gyveno tironas imperatorius Klaudijus II ir nuolankus krikščionis kankinys Valentinas. Valentinas buvo pasišventęs Kristaus idealams. Jis nepakluso imperatoriaus draudimui ir slapta laimindavo santuokas. Valentiną suėmė. Mirties bausmė buvo įvykdyta vasario 14 dieną. 

Skaityti toliau...
 
GRAŽIAUSI ŽODŽIAI IR DAINOS TĖVYNEI

2021 m. vasario 10 d. 2b klasėje vyko integruota lietuvių kalbos, dailės ir muzikos pamoka „Gražiausi žodžiai ir dainos, tau Tėvyne“, skirta Vasario 16 - ajai paminėti.  

Skaityti toliau...
 
(NE)ŽAIDŽIAM SU DEGTUKAIS

5 – okai, dar besimokydami mokykloje, pradėjo kurti miniatiūras iš degtukų dėžučių.

Reikėjo sugalvoti, kaip įvairių medžiagų pagalba kūrybiškai pakeisti dėžutės dizainą. Procesas vyko, kol nutrūko… Kabinete liko daug nebaigtų darbų, neįgyvendintų minčių…

Skaityti toliau...
 
APIE IMUNITETĄ IR JO STIPRINIMĄ

Kaip stiprinti imunitetą? Kas yra imunitetas? Šiuos klausimus 2021 m. vasario 8 d. kėlė ir juos su 2b klasės mokinukais aptarė visuomenės sveikatos specialiste Loreta Vaškienė.  

Skaityti toliau...
 
NUO BURNOS HIGIENOS IKI KOSMOSO

2021 m. vasario 5 d. 6b klasės mokiniai dalyvavo klasės valandėlėje. Smagu buvo pamatyti draugus, dar beveik miegančius ir tik tik pradedančius busti. 

Skaityti toliau...
 
INTEGRUOTOS 2A KLASĖS STEAM PAMOKOS

Ši savaitė klasėje turtinga integruotomis STEAM pamokomis.

Ruošdamiesi matematikos pamokai ,,Erdvinės geometrinės figūros“, vaikai vandenį pavertė ledu. Antrokai tikrai sumanūs – jie užšaldė ledą įvairiose formose, kurias rado namuose (stiklainių dangteliuose, ledų formelėse, plastikiniuose pieno produktų indeliuose ir kt.). Nei vienas nerizikavo vandenį šaldyti stiklinėje talpoje, nes žino, kad vanduo šaldomas plečiasi.

Skaityti toliau...
 
Kūrybos pradžia - pirmoji raidė

2021 m. saulėtą vasario dieną 1b klasės mokiniai dalyvavo dailės mokytojos A. Lendzbergienės projektinėje pamokoje „Mėgstamiausia raidė“. Mokytoja Asta pirmokams papasakojo, kada atsirado raštas, kiek raidžių yra lietuvių abėcėlėje, kokios buvo seniausios knygos, kada išleista pirmoji lietuviška knyga bei kokių dydžių yra knygų.  

Skaityti toliau...
 
Svečiuose pas „Dantukų fėją“

1a klasės mokiniai svečiavosi pas burnos higienos specialistę Karoliną Sankauskaitę. Ji vaikus pamokė, kaip reikia kovoti su burnoje esančiomis bakterijomis, kad išvengtume dantukų susirgimų, kaip teisingai valyti dantukus. Po nuotaikingo filmuko „Dantukų fėja“ visi pasižadėjo ryte ir vakare stropiai valyti dantukus ir pasirūpinti gražia šypsena. 

Skaityti toliau...
 
Duonos kelias

2021 m. vasario 2 d. 1a ir 1b klasių mokiniai dalyvavo integruotoje pamokoje „Duona kasdieninė. Duonutės kelias. Šventoji Agota“. Pamokoje apsilankiusi tikybos mokytoja L. Skyrienė vaikams pasakojo lietuvių liaudies pasaką „ Ar jau galima valgyti?“. Pirmokai sužinojo apie duonos kelią nuo grūdo iki mūsų stalo, duonai pavadinti sugalvojo daug malonių žodelių.  

Skaityti toliau...
 
DINOZAURAI

Pasaulio pažinimo pamoka 2a klasėje buvo kitokia (kaip ir daugelis pasaulio pažinimo pamokų). Joje svečiavosi Šiaulių jaunųjų technikų centro edukatoriai - mokytojai Julija ir Romanas. Pamokos tema - „Dinozaurai”. 

Skaityti toliau...
 
ANTROKŲ PROJEKTAS APIE BALTIJOS JŪRĄ

2b klasės mokiniai mokyklinį projektą apie Baltijos jūrą pradėjo 2020 m. rugsėjo mėnesį. Pirmoji pažintis - žinia, kad Lietuva turi 99 km prieigą prie Baltijos jūros. Antrokai noriai rinko medžiagą apie jūrą, jos gyvūniją, augmeniją, rengė pristatymus, diskutavo gamtosauginiais pajūrio klausimais. 

Skaityti toliau...
 
MANDAGUMO NEBŪNA PER DAUG

Liaudies išmintis byloja: ,,Mandagus žmogus ir savo šešėlio atsiprašo“. Tikra tiesa, mandagumo niekada nebūna per daug, o ypač kalbant apie mandagumą viešose vietose, pavyzdžiui - teatre. 

Skaityti toliau...
 
ŠV. AGOTOS DIENA

2021 m. vasario 5 d. - Šv. Agotos diena.

2b klasės mokiniai prasidėjus vasariui dalyvavo integruotoje pamokoje „Agotos duona“. Pamokoje tikybos mokytoja Laimutė Skyrienė papasakojo apie Šv. Agotą, jos gyvenimą, veiką (buvo labai įdomu, nes 2b klasėje taip pat mokosi Agota).

 

Skaityti toliau...
 
SĖKMĖ MENINIO SKAITYMO KONKURSE

2021 m. sausio 25 d. vyko virtualus Šiaulių miesto 5 - 8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Skaitovai džiugino savo talentu ir gebėjimu įtaigiai ir meniškai perteikti gimtojo žodžio grožį. Konkurse mokiniai skaitė ne tik prozos, bet ir poezijos tekstus. Skaitomi kūriniai vertė atidžiai įsiklausyti į lietuviško žodžio skambesį ir prasmę.  

Skaityti toliau...
 
SVEIKINAME KŪRYBINGĄJĄ URTĘ

2021 m. sausio 20 d. 6b klasės mokinė Urtė Jurgaitytė (mokytoja L. Tomanaitė) dalyvavo 53 - ajame Lietuvos jaunųjų filologų konkurse ir tapo miesto etapo nugalėtoja. Mokinė konkursui pristatė prozos kūrinį „Vilko kelionė”. 

Skaityti toliau...
 
6B KLASĖS VALANDĖLĖ

Šios savaitės 6b klasės valandėlė buvo skirta I pusmečio įsivertinimui. Klasės vadovė Rimantė Vargalienė paaiškino, kaip užsipildyti asmeninės pažangos, savistabos formas. Tad analizavome savo lūkesčius, įvykdytus tikslus, pagyrimų, pastabų bei socialinei veiklai skirtų valandų skaičius. 

Skaityti toliau...
 
MĖGSTAMIAUSIA RAIDĖ

1a klasės mokiniai labai laukė susitikimo su dailės mokytoja A. Lendzbergiene.   

Skaityti toliau...
 
Istorijų pasakojimo dirbtuvės

2a klasėje lietuvių kalbos pamokėlę vedė edukatorė Viktorija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos. Ji pakvietė vaikus kartu kurti istoriją.  

Skaityti toliau...
 
Matematikos olimpiada

2021 m. sausio 12 d. vyko 6 – 8 klasių matematikos olimpiados mokyklinis turas. Pirmą kartą mokyklos istorijoje šis renginys vyko nuotoliniu būdu. Susikaupę mokiniai pusantros valandos sprendė pateiktus uždavinius...  

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 163 - 189 iš 3615
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing