Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator

Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.50 - 14.35
VIII.14.40 - 15.20
IX.15.25 - 16.05
X.16.10 - 16.50

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-12-02
Naujienos
Dailaus rašto konkursas

Šiaulių “Juventos“ progimnazijoje 2020 m. sausio 16 d. vyko 1 – 4 klasių dailaus rašto konkursa, kuriame dalyvavo 24 mokyklos pradinukai. Konkurso tikslas - puoselėti rašto kultūrą. 

Skaityti toliau...
 
MOKINIŲ MAITINIMAS VASARIO MĖNESĮ

1 – 4 KLASĖS

PAVEDIMAI UŽ MAITINIMĄ PRIIMAMI IKI 2020 M. SAUSIO 27 D.

  • Pusryčiai: 15 d. x 0,80 = 12,00 €
  • Pietūs: 15 d. x 1,60 = 24,00 €

5 – 8 KLASĖS

  • Pusryčiai: 15 d. x 1,05 = 15,75 €
  • Pietūs: 15 d. x 1,90 = 28,50 €

 

Skaityti toliau...
 
„Gimnazisto diena“
2020 m. sausio 9 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 8 klasių mokiniai lankėsi Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje.
Skaityti toliau...
 
DofE Pirmosios pagalbos mokymai
2020 m. sausio 15 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos Dofe programos dalyviai mokėsi pirmosios pagalbos pagrindų.
Skaityti toliau...
 
Galimybė sportuoti „Dubysoje“
2020 m. sausio 13 d. pirmą kartą su 2b klasės mokiniais iškeliavau į sporto mokyklą, įsikūrusią Gumbinės gatvėje.
Skaityti toliau...
 
Šiaulių miesto „Dainų dainelės“ laureatai puikiai pasirodė zoniniame ture

2020 m. sausio 8 d. „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso „Dainų dainelė“ II - asis etapas. Jame pasirodė - 12 solistų ir 18 ansamblių.  

Skaityti toliau...
 
Kalėdų eglutė/Christmas tree

Argi nesmagu pasaulio pažinimo pamokose kalbėti ne tik lietuviškai, bet ir angliškai? Žinoma, kad taip!  

Skaityti toliau...
 
„Ką žinai apie šalį, kurios kalbą mokaisi“

2019 m. gruodžio 12 d. 7a klasėje vyko pamoka - viktorina „Ką žinai apie šalį, kurios kalbą mokaisi“.

 

Skaityti toliau...
 
Kalėdiniu koncertu juventiečiai palydėjo 2019 metus

2019 m. gruodžio 20 d. mokyklos aktų salėje įvyko tradicinis kalėdinis koncertas „Pasitinkam ir palydim“, kuriame dalyvavo „Juventos“ progimnazijos ir J. Janonio gimnazijos chorai, ansambliai, solistai ir skaitovai. Iš viso 200 dalyvių! Koncertas visada yra laukiamas, nes juo mokiniai užbaigia kalendorinius metus ir pradeda kalėdines žiemos atostogos. Ir nors už lango baltos žiemos nė kvapo, Kalėdų dvasia sklandė pilnutėlėje mokyklos aktų salėje, spindėjo dainininkų akyse: visi kartu dainomis, eilėraščių posmais kūrė šventinę nuotaiką ir ją dosniai dovanojo klausytojams. Ačiū mokiniams, mokytojams už puikų koncertą. Jaukių švenčių ir smagių atostogų! 

Skaityti toliau...
 
eTwinning draugų viešnagė

Visai nesenai mokyklos kieme susitiko ,,Juventos“ pirmokai su lopšelio/darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinukais. Kartu žaidė, dainavo, ieškojo žiemos. O štai savaitę prieš Kalėdas mažieji draugai atvyko į mūsų klasę.  

Skaityti toliau...
 
5b klasės vakaronė

Vieną gruodžio vakarą mokykloje susirinko 5b klasės vaikai ir tėveliai. Vyko šventinė vakaronė. Iš pradžių suvaidinome pasaką apie žibintininką, tada šokių aikštelėje pasirodė šokėjos - snaigės, o paskui sušokome savo šokį, kurį atlikome per karnavalą (mūsų šalis buvo Rusija). 

Skaityti toliau...
 
Kalėdinė popietė Batutų parke

2019 m. gruodžio 18 d. 6d klasės juventiečiai smagiai ir energingai praleido laiką Batutų parke. Mokiniai išmoko naujų triukų, suprato, koks jausmas apima, kai nejauti žemės po kojomis, pasidžiaugė aukštų šuolių ir skrydžių laisve. 

Skaityti toliau...
 
Taikliausi baudų metikai

Šiaulių Gytarių progimnazijoje 2019 m. gruodžio 11 dieną vyko krepšinio baudų metimo turnyras. Šiais metais krepšinio varžybose dalyvavo devynios Šiaulių miesto komandos.  

Skaityti toliau...
 
Meninio ugdymo klasių koncertas

2019 m. gruodžio 17 d. „Juventos“ aktų salėje įvyko meninio ugdymo klasių koncertas „Kalėdų rytų rožė inžydo“. Koncerte dalyvavo 2c, 3c, 4c, 5c, 5d, 6c, 7ab, 8c klasių mokiniai, kurie šoko, dainavo, grojo fleitomis, K. Orfo instrumentais, skudučiavo. Koncertas buvo spalvingas visomis prasmėmis: dainas keitė nuotaikingi šokiai, liaudiškus sąskambius – šiuolaikinis muzikavimas, scenoje sukosi tautiniais rūbais pasidabinę šokėjai. Netrūko geros nuotaikos, žiūrovų aplodismentų, gražių palinkėjimų. Buvo smagu stebėti pasitempusius mokinius, besišypsančius tėvus ir artimuosius. Koncertas baigėsi tradicine daina „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“, kurią dainavo 130 dalyvių! Žiūrovai negailėjo plojimų, kurie dar kartą įrodė, kad dainuojantis, šokantis, muzikuojantis vaikas yra nuostabus...  

Skaityti toliau...
 
Juventiečiai - pirmi!

Jau tapo gražia tradicija, kad gruodžio mėn. Šiaulių V. Kudirkos progimnazijoje vyksta Šiaulių miesto 4 - okų interaktyvus anglų kalbos konkursas „Learn English through fun“, kurį organizuoja Oxford University Press atstovybė Baltijos šalims.   

Skaityti toliau...
 
Sveikos šypsenos paslaptis

Daugelis dėl skubėjimo ar kitų priežasčių burnos priežiūrai neskiria pakankamai laiko. Be to, kasdienė dantų priežiūra namuose ne visiems padeda pilnai apsaugoti dantis. 

Skaityti toliau...
 
Išvyka į Pakruojo dvarą

2019 m. gruodžio 16 d. 2a klasės mokiniai lankėsi Pakruojo dvare.

Vos tik atvykusius į Baltąją pokylių salę, mus pavaišino karšta žolelių arbata su kūčiukais. Kūčiukai buvo labai skanūs! Tuomet stebėjome interaktyvią kalėdinę pasaką apie Pelenę, išgirdome jos istoriją. Kartu su Pelene dainavome, žaidėme, net dalyvavome sniego gniūžčių mūšyje! Buvo smagu! Labai nudžiugome, kai netikėtai pasirodė Kalėdų Senelis. Kadangi Senelis visiems neša dovanas, mes taip pat pasistengėme suteikti jam džiaugsmo ir labai gražiai (kaip ir dera juventiečiams) padainavome savo mėgstamą dainą apie eglutę.

 

Skaityti toliau...
 
Kaip šeštokai mokė „ąžuoliukus“

2019 m. gruodžio 13 dieną Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 6b klasės mokiniai ir klasės vadovė E. Valaitienė vyko į Šiaulių lopšelį - darželį „Ąžuoliukas“. Čia mokiniai pasiskirstė į keturias komandas ir, lydimi darželio auklėtojų, išskubėjo pas mažuosius savo draugus. Aplankytos „Naminukų“, „Kačiukų“, „Drugelių“ ir „Kiškučių“ grupės.  

Skaityti toliau...
 
Juventiečių sėkmė Balio Dvariono jaunųjų pianistų konkurse

2019 m. gruodžio 16 d. Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje vyko XXI –asis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, kuriame varžėsi Panevėžio - Šiaulių regiono pianistai. „Juventos“ progimnaziją atstovavo Fausta Burškytė (2a kl.), Milda Marija Kiškūnaitė (8a kl.) (mokytoja Aušrinė Kiškūnienė) ir Mantvydas Jasas (5a kl.) (mokytoja Violeta Klovienė).  

Skaityti toliau...
 
Antrokai susipažino su apdailininko profesija

2019 m. gruodžio 13 d. 2b klasės mokiniams užsiėmimai vyko neįprastai. Vieną iš jų vedė Benitos tėvelis, kuris pristatė statybininko - apdailininko profesiją. Vaikai galėjo patys išbandyti statyboje naudojamus įrankius: specialia liniuote pasižymėti, išmatuoti klasę, nustatyti kampus, patikrinti sienų, grindų lygumą ir kt. Mokinius sužavėjo lazeriniai įrankiai, kurie palengvina statybininkų darbą. Kai kurie įrankiai antrokams pasirodė panašūs į žaislus.   

Skaityti toliau...
 
„Paskaitykime kalėdines knygutes“

2019 m. gruodžio 10 dieną mokyklos bibliotekoje vyko popietė ,,Paskaitykime kalėdines knygutes‘‘. Renginyje dalyvavo prailgintos grupės pirmųjų klasių mokiniai ir jų mokytojos N. Limantienė, R. Januliene. 

Skaityti toliau...
 
Kalėdinių miestelių paroda

2019 m. lapkričio mėnesį 8b klasės mokiniai per matematikos pamoką (mokyt. V.Pozniakovienė) gavo užduotį: „Naudojant erdvines figūras, pagaminti kalėdinį miestelį, kuriame būtų bažnyčia (ne mažesnė nei 20 cm), kavinė – taverna ir 2 gyvenami namai. Viso miestelio plotas turi būti ne mažesnis nei A3 lapo ploto“. 

Skaityti toliau...
 
„Kalėdų papročiai ir tradicijos“

2019 m. gruodžio 12 d. 1a ir 4b klasių juventiečiai lankėsi Šiaulių Žaliūkių malūne ir dalyvavo edukacinėje programoje „Kalėdų papročiai ir tradicijos“. Vaikai atidžiai klausėsi pasakojimo apie tai, kaip seniau lietuviai ruošdavosi šventėms, puošdavo eglutę, švęsdavo Šv. Kūčias ir Šv. Kalėdas.  

Skaityti toliau...
 
Kviečiame į Kalėdinius koncertus

   

1 - 3 KL. KALĖDINIS VOKALINĖS MUZIKOS KONCERTAS “LAUKIAME KALĖDŲ“ 2019 M. GRUODŽIO 19 D. 17.30 VAL.

KALĖDINIS KONCERTAS „PASITINKAM IR PALYDIM“ 2019 – 12 - 20, 12.00 VAL.

 
Gruodžio mėn. renginiai

  

Gruodžio mėn. renginiai
Skaityti toliau...
 
MOKINIŲ MAITINIMAS SAUSIO MĖNESĮ

1-4 KLASĖS

PAVEDIMAI UŽ MAITINIMĄ PRIIMAMI IKI 2019 M. GRUODŽIO 27 D. 

  • Pusryčiai: 20 d. x 0,80 = 16,00 €
  • Pietūs: 20 d. x 1,60 = 32,00 €

5 – 8 KLASĖS

  • Pusryčiai: 20 d. x 1,05 = 21,00 €
  • Pietūs: 20 d. x 1,90 = 38,00 €
Skaityti toliau...
 
Konkursas „Dainų dainelė 2019“

2019 m. gruodžio 10 - 11 dienomis Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko Šiaulių miesto „Dainų dainelės“ konkursas, kuriuo prasidėjo Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso „Dainų dainelė“ atrankinių turų maratonas: sausio 8 dieną „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje vyks Šiaulių apskrities dainininkų konkursas, vasario – balandžio mėnesiais koncertai vyks televizijoje, o gegužės pabaigoje paaiškės konkurso laureatai, kurie dainuos Vilniaus operos ir baleto teatre.  

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 163 - 189 iš 3394
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing