Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-03-01
Naujienos
ANTRASIS SUSITIKIMAS SU PSICHOLOGE AUDRA BARDAUSKIENE

Ačiū Audrai, trijų vaikų mamai, už laiką po darbo PPT tarnyboje, skirtą „Juventos“ bendruomenės 5 – okams ir mokinių tėvams.

Gerai įsiminiau ir jau išbandžiau veną iš trijų taisyklių: norint padėti pykstančiajam – pirmiausia turiu pripažinti pykstančiojo (vaiko ar suaugusiojo – nesvarbu) vertę.

Pažadu naudoti ir išgirstus metodus: „Kąsti morką“, „Spausti citriną“, „Sraigės namelis“‘ „Rąžymasis“, „Pykčio arbatinukas“, „Dumblas tarp kojų pirštų“. Ačiū 

 

Skaityti toliau...
 
Pagalba kilus problemoms dėl skaitmeninių technologijų ar Tamo

Kilus problemoms dėl nuotoliniame mokyme naudojamų technologijų ar elektroninio dienyno Tamo, galite kreiptis pagalbos į atsakingus asmenis:

  • Mokytojas Laimonas konsultuoja technologijų naudojimo klausimais – 861012711
  • Mokytoja Eglė konsultuoja technologijų naudojimo klausimais – 867723846
  • Mokytoja Sandrėja konsultuoja dėl TAMO dienyno naudojimo ir prisijungimo problemų - 865777229.

Su mokyklos Direktorės įsakymu galite susipažinti čia.

 
Rūšiuok!

Per žmogaus saugos pamokas 5 klasių mokinai domėjosi aplinkos tarša buitinėmis atliekomis.  

Skaityti toliau...
 
ŠEŠĖLIŲ TEATRAS

3d klasės mokinės Gabija Visockaitė ir Maja Šukytė lanko būrelį „Mokomės gyventi“ (mokyt. V. Bumblauskaitė). 

Skaityti toliau...
 
Dėl nuotolinio mokymo(si)

 

Dėl situacijos, susijusios su koronavirusu (COVID-19), nuo 2020 m. kovo 30 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje ugdymo procesas vyksta nuotoliniu būdu (kovo 13 - 27 d. paankstinant buvo paskelbtos Pavasario atostogos).

Kviečiame susipažinti su „Ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašu“ (žiūrėkite ČIA). Jame rasite tvarkaraščius, pamokų, konsultacijų, klasės valandėlių laiką ir kt.

Jei kyla klausimų, skambinkite telefono nr. 866719366 arba rašykite žinutę mokyklos elektroniniame dienyne TAMO. Informuojame, kad skaitmeninių technologijų administratoriaus funkcijas progimnazijoje atlieka mokytojas Laimonas Tamošiūnas. Kilus problemoms dėl skaitmeninių technologijų naudojimo nuotoliniame mokymesi, su administratoriumi galima susisiekti elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Visiems bendruomenės nariams linkime sklandaus bendradarbiavimo. Saugokite save ir savo artimuosius.

 

Pagarbiai, administracija


 
Europos sąjungos fondų finansuojami projektai

 

MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS

 

“Juventos” progimnazija dalyvauja ES paramos projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.

Projektą finansuoja – Europos regioninės plėtros fondas

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.

Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto partneriai: visos šalies savivaldybės ir valstybinės mokyklos.

Projekto įgyvendinimo metu yra vykdomos šios veiklos:

 

Gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonių ir įrangos įsigijimas. Perkami mokymo priemonių ir įrangos komplektai atskirai 1–4 kl. ir 5–8 kl. mokykloms, kurios vykdo atitinkamas bendrojo ugdymo programas.

Gamtos ir technologinių mokslams mokyti įsigytų mokymo priemonių ir įrangos panaudojimo ugdymo procese metodikų parengimas.

Bus parengta metodinė medžiaga mokytojams, t. y. lakoniški pamokų aprašymai ir trumpi filmukai, kuriuose patariama, kaip nupirktas priemones naudoti pamokose.

Projektui įgyvendinti skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 6 950 880,43 eurų. Projekto trukmė: 28 mėn. (2017 m. kovo 22 d. – 2019 m. liepos 22 d.)

Vykdant 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“, progimnazija jau yra gavusi 1-4 kl. mokymo priemones ir 5-8 kl. mokymo priemonės.

 


UGDYMO APLINKOS MODERNIZAVIMAS

 

Šiaulių „Juventos“ progimnazija (buvusi 12 – oji vidurinė mokykla), 2021 – aisiais metais švęsianti 50 metų veiklos jubiliejų, ne tik atnaujina ugdymo turinį, bet ir sparčiai keičia ugdymo aplinkas.

Mokyklos bendruomenė dėkinga Šiaulių miesto savivaldybės administracijai, įgyvendinančiai projektą „Šiaulių Didždvario gimnazijos ir Šiaulių „Juventos“ progimnazijos ugdymo aplinkos modernizavimas“, Nr. 09.1.3-CPVA-R-724-61-0004. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Skaityti toliau...
 
JUST BEE!

Erasmus+ KA1 projekto „Projektinis mokymas(is) – įrankis sėkmingam visuminiam asmenybės ugdymui“ II - asis pusmetis yra skirtas temai BITĖS.  

Skaityti toliau...
 
KETVIRTOKAI STUDIJAVO PAVELDĄ

4c klasės būrelio „Iš tautosakos skrynelės“ nariai domėjosi Lietuvos paveldu.

Vaikai sužinojo, kad paveldas gali būti gamtinis ir kultūrinis. Mokiniai organizavo neakivaizdinę kelionę po Lietuvą, kurios metu nusprendė susipažinti su savo krašto įdomybėmis.

 

Skaityti toliau...
 
„Pieno tūsas“

1a, 1b, 1d, 2a, 2b, 3a, 3c, 3d, 4a, 4d klasių pradinukai aktyviai įsijungė į dar vieną respublikinio projekto "Sveikatiada" iššūkį „PIENO TŪSAS". Vaikai gamino įvairius ir sveikus pieno kokteilius, juos gardindami varške ir kt. 

Skaityti toliau...
 
Septintokai gamino nuotoliniu būdu

Išbandėme, įsitikinome, kad galima ir taip...

Balandžio 9 dieną 7c klasės mokiniai per nuotolinę technologijų pamoką, prisijungę per Zoom įrankį, pagal mokytojos Astos Lenzbergienės pateiktas instrukcijas gamino virtinukus su varške.

 

Skaityti toliau...
 
Džiaugsmui, ramybei ir meilei
Šventosios Velykos – Jėzaus Kristaus Prisikėlimo iškilmė. Šią džiugią pavasario šventę juventiečiai pasitiko bendruomeniškai, ne pavieniui, su savo šeimos nariais atlikdami pasiūlytas užduotis.
Skaityti toliau...
 
STEAM DIENA

2020 m. balandžio 7 dieną, kaip ir buvo numatyta Šiaulių „Juventos“ progimnazijos veiklos plane, 1 – 8 klasių juventiečiai atliko užduotis, susijusias su klimato kaita.

Nors ugdymosi procesas vyko nuotoliniu būdu, užsiėmimams ir užduotims netrūko organizuotumo, prasmingumo ir kūrybiškumo.

 

Skaityti toliau...
 
UGDYMAS KARJERAI IR SOCIALINĖ – PILIETINĖ, SAVANORIŠKA VEIKLA NUOTOLINIU BŪDU

• Jei norite tobulinti karjeros, savanorystės, socialines – pilietines kompetencijas,

• Jaučiate poreikį daugiau sužinoti apie galimybę tęsti mokslą gimnazijose, apie įvairios profesijas, profesinio mokymo ar aukštąsias mokyklas, registruokitės INDIVIDUALIOMS NUOTOLINIU BŪDU VYKSIANČIOMS („GYVOMS“) KONSULTACIJOMS.

• Registracijos pradžia - 2020 m. kovo 30 d. (tel. 860611702, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą ).

GRUPINĖS KONSULTACIJOS vyks su klasių vadovais iš anksto suderintu laiku pirmadieniais – penktadieniais 8.00 -16.00 val. (bendravimo platforma – ZOOM).

Iki susitikimo!

 

Skaityti toliau...
 
„Juventa“ - eTwinning mokykla!

Lietuvos „eTwinning“ Nacionalinė paramos tarnyba nuoširdžiai sveikina 32 Lietuvos mokyklas, progimnazijas, gimnazijas ir darželius, pelniusius ženklelius „Programos „eTwinning“ mokykla“ 2020-2021! Didžiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai mokyklų vadovams ir mokytojams, kurie savo kasdieniu darbu ir atsidavimu reikšmingai prisidėjo pelnant šį garbingą apdovanojimą.

Didžiuojamės, kad mūsų mokykla pateko tarp apdovanotų.

 

 
Matematikos projektas „Aš architektas"

Kai matematikos mokytoja Rimantė Vargalienė pasakė, kad mums, 6a klasės mokiniams, teks pagaminti Šiaulių miesto pastatų maketus, ištiko lengvas šokas. Tačiau projekto eigoje supratome, kad vienas kitam padėdami, mes be problemų sukursime Šiaulių miesto maketą. 

Skaityti toliau...
 
Kviečiame mokytis „Juventos“ progimnazijoje

Prašymai į 1 ir 5 klases priimami elektroniniu paštu  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą  (apie visus pasikeitimus informuosime).

Skaityti toliau...
 
Matematika, buhalterija, draudimas

2020 m. kovo 10 - ąją dieną per matematikos pamoką 7b klasės mokinius aplankė draudimo ir buhalterijos srities atstovai. 

Skaityti toliau...
 
Istorijos žinovo konkursas

„Ar išmanai savo tėvynės praeitį? Nori patirti pažinimo džiaugsmą? Tau svarbus pasididžiavimo garbinga Lietuvos istorija jausmas? Taip?! Tada ateik į šį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“ – tokiais žodžiais kiekvienais metais dalyvius kviečia nacionalinio konkurso organizatoriai – Lietuvos istorijos mokytojų asociacija ir partneriai.  

Skaityti toliau...
 
Viktorina apie vandenį

2020 m. kovo 9 d. 3c klasėje apsilankė 6c klasės mergaitės, Sveikos gyvensenos klubo atstovės, Junita Leiputė ir Radvilė Skauminaitė.  

Skaityti toliau...
 
„Aš - architektas"

2020 m. kovo 6 d. mes, 6a klasės mokiniai, per matematikos pamoką (mokyt. R. Vargalienė) aktyviai ruošėmės projektui „Aš - architektas". Projekto tikslas - iš panaudoto plastiko pagaminti įvairius Šiaulių miesto objektus: Šiaulių katedrą, Geležinę lapę, namus, kt. ir visų mokinių darbus sudėti į vieną miestą.  

Skaityti toliau...
 
Šiaulių Interact klubo protų mūšyje

2020 m. kovo 10 d. Šiaulių Interact klubas pakvietė Šiaulių jaunimą į protų mūšį, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Šiame renginyje dalyvavo ir „Juventos“ progimnazijos šeštokai.  

Skaityti toliau...
 
„Dainų dainelė“

2020 m. kovo 8 d. Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurse „Dainų dainelė“ dalyvavo net 3 Šiaulių „Juventos“ progimnazijos kolektyvai. Į Vilnių vyko 2 klasių mergaičių duetas (vadovė Ugnė Pilipavičiūtė, koncertmeisterė Jūratė Deveikytė), 3 klasių vokalinis ansamblis „Volungė“ (vadovė Aušra Adomaitienė) ir 7 klasių vokalinis ansamblis „Kregždutės“ (vadovė Ramunė Urniežienė). Visi trys ansambliai buvo puikiai pasiruošę, tad gražiai padainavo ir garbingai televizijos konkurse atstovavo „Juventos“ progimnazijai.  

Skaityti toliau...
 
Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

2020 m. kovo 7 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultetuose vyko VIII – oji Lietuvos mokinių muzikos olimpiada, kurioje dalyvavo 42 dalyviai - Lietuvos miestų ir rajonų olimpiadų nugalėtojai. Šiaulių „Juventos“ progimnazijai atstovavo 8a klasės mokinė Milda Marija Kiškūnaitė.  

Skaityti toliau...
 
Ugdymo procesas atnaujinamas trečiadienį

Pailsėję, pravėdinę galvas ir klases, trečiadienį grįžtame į mokyklą.

Mokyklos administracija 

 
Informacija dėl koronaviruso
Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija:  https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso
 
Profesinio orientavimo konsultantai dalyvavo Erasmus+ projekte Prancūzijoje

2020 m. vasario 23 - 29 d. Šiaulių miesto progimnazijų ir gimnazijų profesinio orientavimo konsultantai M. Domeikienė (Šiaulių Medelyno progimanzija), R. Linkevičienė (Šiaulių „Juventos“ progimnazija), J. Kerežienė (Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija), N. Bacienė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija), R. Balčiūnienė (Šiaulių Gegužių progimnazija), M. Dambrauskas (Šiaulių Ragainės progimnazija) dalyvavo Erasmus+ mokymuose „Ugdymo karjerai sistemos tobulinimas Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose“, kurie vyko Paryžiuje (Prancūzija). Veiklas kuravo Sorbonos universiteto dėstytoja, Aristote įmonės direktorė dr. Giedrė Cibulskaitė – Veršinskienė.  

Skaityti toliau...
 
Mokykla kūrybai, mokslui ir tobulėjimui

Tas senųjų mokyklų grožis... Jis užburia. Vitražais puošti langai, aukštos lubos ir paprasti, bet laiko ir prisiminimų paženklinti senieji laiptai. Lipdamas negali nesusimąstyti, kiek jaunų žmonių jais nuskubėjo laiko tėkmėje. 

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 190 - 216 iš 3487
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing