Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Administrator


Ugdymas karjerai

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-12-09
Naujienos
DofE pirmamečiai dalinosi patirtimi

Prancūzų filosofas Mišelis de Montenis yra pasakęs: „Patirties įspūdžius maža skaičiuoti: juos reikia sverti ir lyginti, apmąstyti ir apvalyti“. Šitokio tikslo vedami, Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje susirinko tarptautinės DofE apdovanojimų programos pirmamečiai iš Šiaulių Medelyno, Gegužių, „Juventos“ progimnazijų.

 

Skaityti toliau...
 
Prancūzų kalbos konkurse - pirmi

2019 m. sausio 9 d. vyko Šiaulių miesto prancūzų kalbos 7 - okų konkursas, kuriame dalyvavo ir Šiaulių „Juventos” progimnazijos mokiniai Armantas Gružas ir Vėjūnė Vaitekutytė (7a).  

Skaityti toliau...
 
Atnaujinsime savo svajones

Septynios Šiaulių “Juventos” progimnazijos klasės prisijungė prie pasaulinio projekto “Innovate Your Dreams 2019” (“Atnaujinkite savo svajones 2019”), kuriame dalyvauja 100 tūkst. mokinių iš 60 šalių (virš 1600 mokyklų).  

Skaityti toliau...
 
MOKINIŲ MAITINIMAS VASARIO MĖNESĮ

1 – 4 KLASĖS

 • Pusryčiai: 14 d. x 0,80 = 11,20 €
 • Pietūs: 14 d. x 1,60 = 22,40 €
 • Arbata: 14 d. x 0,02 = 0,28 €

5 – 8 KLASĖS

 • Pusryčiai: 14 d. x 1,05 = 14,70 €
 • Pietūs: 14 d. x 1,90 = 26,60 €
 • Arbata: 14 d. x 0,02 = 0,28 €
Skaityti toliau...
 
Pasaulinė sniego diena

Tarptautinė slidinėjimo federacija trečiąjį sausio savaitgalį paskelbė Pasauline sniego diena. Jos tikslas — populiarinti žiemos sportą. Šia proga įvairiose pasaulio šalyse rengiama šventė, kurioje dalyviai kviečiami slidinėti, čiuožti rogėmis, snieglentėmis ir kita.

Skaityti toliau...
 
Laiškas “ypatingo grožio“ žmogui

Per integruotas dorinio ugdymo pamokas 3 ir 4 klasių mokiniai lankė Tarptautinio socialinio projekto „Ypatingas grožis“ fotografijų parodą.

Skaityti toliau...
 
Staigmena

8c klasė buvo smagiai nustebinta per paskutiniąją 2018 metų klasės valandėlę. Mus netikėtai aplankė kylanti Lietuvos popscenos žvaigždė MarijaGrabštaitė (šiuolaikinė ir ironiška daina „SKANEI“ dažnai skamba per įvairias radio stotis.

Skaityti toliau...
 
„Robotika - ateities profesija"

2018 m. lapkričio – gruodžio mėnesį 10 Šiaulių „Juventos" progimnazijos septintokų dalyvavo STEAM programos „Robotika - ateities profesija" užsiėmimuose, kurie vyko Všį „Išmanioji mokykla“.

Skaityti toliau...
 
D. Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas -festivalis
2018 m. gruodžio 14 d. Šiaulių I- oje muzikos mokykloje vyko II - asis tarptautinis D.Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas – festivalis, kuriame dalyvavo virš 30atlikėjų iš Panevėžio, Kauno, Jurbarko, Mažeikių, Tukums, Radviliškio, Joniškio, Kelmės, Šiaulių.
Skaityti toliau...
 
Koncertas „Patikėti stebuklu“

2018 m. gruodžio 19 d. progimnazijos aktų salėje vyko tradicinis kalėdinis 2 - 3 klasių vokalinės muzikos koncertas „Patikėti stebuklu“. Koncertą iškilmingai pradėjo smuikininkų ansamblis, vadovaujamas mokytojos I. Lipeikienės. Nuoširdžiu dainavimu klausytojus žavėjo mokytojos Ž. Ratinienės kolektyvai: 1b kl. duetas Danielė Banytė, Liepa Makauskaitė, 1a kl. solistė Fausta Burškytė ir 4a kl. solistė Akvilė Rimkūnaitė. Artistišku savo pasirodymu stebino mokytojos L. Stankuvienės 3 kl. choras „Pelėdžiukai“ ir 3 – 4 kl. vokalinis ansamblis „Mergaičiukės“. Naujų spalvų koncertui suteikė mokytojo L. Tamošiūno vadovaujama 2c klasės Orfo instrumentų grupė. Skambias kalėdines dainas klausytojams dovanojo mokytojo A. Gumuliausko 4a kl. duetas Augustė Liugaitė ir Julija Dudnikaitė bei mokytojos A. Adomaitienės 2 kl. choras „Lakštutė“ ir 2a kl. vokalinis ansamblis. Koncertą užbaigė jungtinio choro atliekama J. Čiurlionytės "Kalėdų giesmė".

Skaityti toliau...
 
Valdovų rūmuose apdovanoti tarptautinių olimpiadų nugalėtojai

2018 m. gruodžio 18 d. Vilniuje, Valdovų rūmuose vyko iškilminga 2018 m. tarptautinių olimpiadų ir konkursų dalyvių, jų mokytojų bei komandos vadovų pagerbimo šventė. Joje dalyvavo 68 moksleiviai su savo mokytojais, atvykę iš visos Lietuvos. Tai mokiniai, atstovavę Lietuvą Europos, Amerikos, Afrikos ir Azijos šalyse vykusiose tarptautinėse matematikos, fizikos, chemijos, filosofijos, oratorinio meno, informatikos, geografijos, muzikos ir kitose olimpiadose.

Skaityti toliau...
 
Koncertas „Mes girdėjom angelus“

2018 m. gruodžio 21d. mokykloje nuskambėjo kalėdinis 4-8 klasių koncertas „Mes girdėjom angelus“. Tradiciniu tapęs renginys sukvietė tėvelis, esamus ir buvusius mokyklos mokytojus bei miesto svečius pasidžiaugti artėjančiomis šventėmis, pasigėrėti eilių posmaisir dainomis, kurios šį kartą skambėjo lietuviškai. Pilnutėlė mokyklos salė šiltai sutiko ir nuoširdžias ovacijas dovanojo koncerto atlikėjams: 4kl. chorui „Vyturėlis“ (mok. Ž. Ratinienė), vokaliniams ansambliams „Kregždutės“ (mok. R. Urniežienė), „Linksmoji nata“ (mok. Ž. Ratinienė), „Kvarta“ (mok. L. Stankuvienė), „Muzikos garsai“ (mok. L. Mikutienė), instrumentiniam duetui L. Šimonytei ir R. Šlikui (mok. I. Lipeikienė ir A. Šliauteris), fleitininkų ansambliui „Dominantė“ (mok. G. Šimonienė), 5-8kl. chorui „Melodija“ (mok. L. Mikutienė), lietuvių kalbos mokytojų R. Debesytės ir R. Liutkevičiūtės parengtiems skaitovams bei buvusiems juventiečiams, sėkmingai tęsiantiems muzikos kelią bendradarbiaujant su mūsų mokyklos mokytojais – solistui D. Bartkui (mok. A. Gumuliauskas), E. Urbietytei ir instrumentinei grupei (mok. L. Tamošiūnas) bei chorui „Viva melodica“ (mok. L. Mikutienė). 

Skaityti toliau...
 
„Learn English through fun 2018“

Jau tapo tradicija, kad gruodžio mėnesį Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijoje vyksta interaktyvus Šiaulių miesto 4 - okų anglų kalbos konkursas, kurį organizuoja Oxford University Press atstovybė Baltijos šalims.   

Skaityti toliau...
 
Jaunųjų maltiečių „Kalėdinė dovana“

Penkių Šiaulių miesto mokyklų savanoriai iš „Juventos“, Salduvės progimnazijų, St.Šalkauskio gimnazijos, Ginkūnų mokyklos svečiavosi Šiaulių Medelyno mokykloje.  

Skaityti toliau...
 
Darbeliai gerumo mugei

Gruodis - gerumo mėnuo. Technologijų pamokose savo mažomis ir darbščiomis rankelėmis vaikai kūrė kalėdinius suvenyrus, įvairias puošmenas namams ir draugams.  

Skaityti toliau...
 
„Kalėdų dovana“

2018 m. gruodžio 13 d. 3b klasės dramos būrelio nariai mokyklos trečiokams parodė spektaklį „Kalėdų dovana“.  

Skaityti toliau...
 
Lietuvai padovanojo koncertą

2018 m. gruodžio 14 d. įvyko tradicinis adventinis meninės saviraiškos ugdymo klasių renginys. Šį kart, baigiant Lietuvos 100-mečio minėjimo metus, koncertas pavadintas „Dovanoju Lietuvai“. Jo metu 3c, 4c, 5c, 6ab, 7c etnokultūrinių klasių mokiniai, dar kartą minėjo šimtmetį ir Lietuvai dovanojo savo dainas, šokius, eiles, instrumentinius kūrinius. Pilnutėlėje salėje netrūko gerų emocijų, šypsenų ir aplodismentų. Valandą trukęs koncertas baigėsi bendra daina, nuostabiomis J. Marcinkevičiaus eilėmis „Tai gražiai, gražiai mane augino...“. Ilgai netylantys plojimai ir „bravo“ šūksniai leido suprasti, kad koncertas palietė žiūrovų širdis.  

Skaityti toliau...
 
,,Alisa stebuklų šalyje“ - susitinka Gran Kanarijoje

Lapkričio mėnesio pabaigoje įvyko pirmasis Erasmus + projekto ,,Alisa stebuklų šalyje“ partnerių susitikimas Gran Kanarijos sostinėje – Las Palmase. Projekto mokymosi veiklos susitikime dalyvavo partneriai iš Graikijos, Italijos, Šiaurės Airijos, Jungtinės Karalystės ir Lietuvos. Į projekto susitikimą vyko Šiaulių ,,Juventos“ progimnazijos pradinių klasių mokytojos Ingrida Karskienė, Diana Kontrimienė ir pradinių klasių skyriaus vedėja Rasa Dauliuvienė. Jau lėktuvui nusileidus pasijutome kaip Alisos iš projekto pavadinimo... Sužavėjo nepaprastas kraštovaizdis. Saloje gausu augalijos iš Afrikos, Europos, Amerikos žemynų. Kol Lietuvoje žmonės tirtėjo iš šalčio, mes turėjome galimybę šildytis saulės spinduliuose. Daugiausia saulės spindulių gaudėme pro mokyklos langus, nes būtent joje praleidome didžiąją dienos dalį. Tik atvykus į Ceip Pepe Damaso pradinę mokyklą pasijutome taip, kaip stebuklų šalyje: mokyklos erdvės išpuoštos pasakos ,,Alisa stebuklų šalyje“ veikėjais, stenduose surinkta išsami informacija apie kiekvieną partnerę šalį. Mokyklos bendruomenė labai šiltai priėmė ir bendravo ne tik tarpusavyje, bet ir su atvykusiais svečiais. Mus pasitiko ir sužavėjo mokiniai, apsirengę pagrindiniais knygos veikėjais – Alisa ir Baltuoju Triušiu. Projekto tema – emigracija ir imigracija. Šioje mokykloje mokosi vaikai iš Afrikos, Amerikos, Turkijos, Graikijos, net iš tolimosios Australijos. Į mokyklą rinkosi ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai, pasipuošę savo tautiniais kostiumais, atstovaudami šalis, iš kurių yra atvykę į Gran Kanariją. Mokykloje lankėsi ir svečiai iš švietimo ministerijos, Italijos ambasados, miesto savivaldybės. Mokyklos stadionas dekoruotas pasaulio žemėlapiu, kuriame aiškiai matėsi žemynai, šalys. Susitikimo šventės vedėja Alisa pristatė svečius mokytojus iš partnerinių šalių. Pristatymo metu, skambant tos šalies melodijai į stadioną įeidavo grupelė mokinukų, nešini šalies partnerės vėliavomis. Pasibaigus šalių pristatymams buvo kviečiami mokiniai – emigrantai, kurie pasakojo, iš kokios šalies jie yra atvykę. Vaikai tiesė iš Las Palmaso „kelią“ žemėlapyje iki savo gimtosios šalies. Susipažinimo šventė baigėsi bendru linksmu šokiu, paskelbtu projekto šokiu, kurį dabar mokysis visų projekte dalyvaujančių mokyklų mokiniai.

 

Skaityti toliau...
 
Prasminga daryti gerus darbus

Margaspalviais kaspinais ir šventinėmis dekoracijomis papuoštos dovanų dėžutės paskutiniąją 2018 m. lapkričio mėnesio savaitę rikiavosi Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 3 aukšto koridoriuje. Ši vieta kaip didžiausias traukos objektas kiekvieną rytą sulaukdavo būrio smalsuolių, skaičiuojančių keliomis dovanėlių dėžutėmis pasipildė šventiniu dovanų stalu laikinai virtęs mokyklinis suolas. Ne vienas čia atbėgdavo ir įsiamžinti asmenukėje – juk tokios gausos dovanėlių tikrai nerasi nei vienuose namuose!..  

Skaityti toliau...
 
„TOP 100: skaityk, atrask, kurk!“

4a klasės noriai dalyvauja projekto „TOP 100: skaityk, atrask, kurk!“ veiklose.

2018 m. spalio 26 d. „Šaltinėlio" bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas, kurį vedė LTV laidos „Tele-bim-bam“ kūrėja ir vedėja, vaikų dainų kompozitorė, atlikėja Neringa Čereškevičienė.

Skaityti toliau...
 
„Chorų šventėje“

2018 m. gruodžio 8 d., šeštadienį, Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 3ab klasių choras „Pelėdžiukai“, lydimi mokytojų Loretos Stankuvienės, Gaivos Šimonienės, Daivos Dundulienės bei Linos Tomanaitės dalyvavo V - ajame respublikiniame jaunučių chorų festivalyje „Chorų šventė, kuri vyko Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje Vilniuje. 

Skaityti toliau...
 
Mokomųjų dalykų draugystė = integruotas mokymas

Įvairūs mokomieji dalykai ir užsienio kalbos (ypač anglų) gali puikiai sutarti.

Apie tai kalbėta 2018 m. lapkričio 19 – 23 d. Prahoje vykusiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose (Erasmus + KA1 projektas „Projektinis mokymas(is) – įrankis sėkmingam visuminiam asmenybės ugdymui“), kuriuose dalyvavo trys Šiaulių “Juventos” progimnazijos anglų kalbos mokytojos V.Klimavičienė, V.Bernikienė ir Ž.Leinartienė.

 

Skaityti toliau...
 
Advento vainikas

2018 m. gruodžio 2 dieną (sekmadienį) prasidės apie keturias savaites trunkantis Adventas (lot. „adventus“ – „atėjimas“), kuris padės pasirengti švęsti Įsikūnijimo slėpinį - Dievo Žodžio atėjimą į šį pasaulį. Adventas - rimties, atleidimo, susitaikymo, gailestingumo metas, paruošiantis širdį iššūkiams, o sielą – prakartėlei. 

Skaityti toliau...
 
„Vakarėjant...“

2018 m. lapkričio 29 d. progimnazijos Mažojoje salėje įvyko tradiciniu tapęs lyrinės instrumentinės muzikos koncertas „Vakarėjant...“. Koncertą bendradarbiaudami parengė muzikos ir lietuvių kalbos mokytojai, tad jame dalyvavo mokyklos jaunieji instrumentalistai bei skaitovai. Skambėjo lyrinė muzika, atliekama fortepijonu, smuiku, akordeonu, gitara, skersine fleita, kanklėmis bei elektroniniu klavišiniu instrumentu. Pilnutėlėje salėje klausytojai galėjo mėgautis nuostabiais muzikos garsais, poezijos posmais bei ekrane rodomais rudeniškais vaizdais, papildančiais lyrinę vakaro nuotaiką. Džiaugiamės visais 1 – 8 klasių moksleiviais, tą ramų ir jaukų besibaigiančio rudens vakarą dalyvavusiais koncerte. 

Skaityti toliau...
 
Atviros pamokos pirmokų tėvams

Kviečiame apsilankyti 1-okų pamokose. Atviros pamokos vyks: 1a, 1c, 1d klasėse – lapkričio 27, 28 dienomis, 1b klasėje – lapkričio 28, 29 dienomis.

Pirmų klasių mokytojos, administracija

 
MOKINIŲ MAITINIMAS GRUODŽIO MĖNESĮ

1 – 4 KLASĖS

 • Pusryčiai: 14 d. x 0,80 = 11,20 €
 • Pietūs: 14 d. x 1,60 = 22,40 €
 • Arbata be cukraus: 14 d. x 0,02 = 0,28 €

5 – 8 KLASĖS

 • Pusryčiai: 14 d. x 1,05 = 14,70 €
 • Pietūs: 14 d. x 1,90 = 26,60 €
 • Arbata: 14 d. x 0,02 = 0,28 €
Skaityti toliau...
 
„Istorija kitaip: ko nežinai apie moteris?“

Moterys visada dalyvavo politinėje, visuomeninėje, mokslo, švietimo, labdaros, sporto, meninėje veikloje, darydamos didelę įtaką Lietuvos kultūros kūrimui ir puoselėjimui. Deja, oficialioje istorijoje šis indėlis dažnai lieka nematomas.  

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 190 - 216 iš 3195
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing