Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-06-13
Naujienos
4B LEDINĖS ŽVAKĖS IR PAVEIKSLAI

Ar esate gaminę žvakę iš ledo? O gal teko lieti ledinį paveikslą? Ne?

O štai 4b klasės mokiniai ne tik džiaugėsi žiemiškais orais, bet eksperimentavo, tyrinėjo ir praplėtė žinias apie vandens būsenas ir savybes. Rezultatai pranoko lūkesčius. Buvo be galo smagu stebėti, kaip ugnis plevena ledo viduje ir pamažu tirpdo žvakę, džiaugtis kiek neįprastais ledo paveikslais.

 

Skaityti toliau...
 
SOTUS ALKANĄ... UŽJAUČIA!

Taip, taip, perskaitėte teisingai – mes, 4b klasės mokinukai ir mokytoja, šiek tiek pakeitėme visų gerai žinomą patarlę. 

Skaityti toliau...
 
„DROŽINĖJIMO RAŠTAI IR LAISVOJI KOMPOZICIJA"

2020 metai Lietuvoje buvo paskelbti Tautodailės metais. Todėl 6b ir 7 klasių mokiniai technologijų pamokose gilinosi į lietuvių liaudies drožinėjimo raštus, nagrinėjo geometrinių formų, simetrijos ir ornamentikos įvairovę, susipažino su menine medienos dirbinių apdaila, drožinėjimu, pjaustinėjimu bei tam skirtais įrankiais. 

Skaityti toliau...
 
AŠTUNTOKAI „SVEČIAVOSI“ ŠUG*E

2021 m. sausio 22 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 8 - tų klasių mokiniai ir jų klasių vadovės svečiavosi Šiaulių universitetinėje gimnazijoje. Žinoma, šis susitikimas vyko nuotoliniu būdu, tačiau tai netrukdė susipažinti su šia švietimo ugdymo įstaiga, jos veikla. 

Skaityti toliau...
 
PAMOKA „Kosminė erdvė + gyvybė“
2021 m. sausio 25 d. antrokai savaitę pradėjo kitaip, nei visada. Vaikų laukė diena KOSMOSE. Mankšta pirmos pamokos pradžioje irgi buvo „kosminė (https://www.youtube.com/watch?v=52pdktAMDe4).
Skaityti toliau...
 
MIKROBAI – VAIKŲ PRIEŠAI

2021 m. sausio 18 d. 1a klasės mokiniai lietuvių k. pamokoje sulaukė viešnios – mokyklos sveikatos priežiūros specialistės L. Vaškienės. Loreta mokinius supažindino su pagrindiniais jų priešais mikrobais ir davė patarimų, kaip su jais kovoti, kad išvengtume susirgimų, visada būtume sveiki ir linksmi. 

Skaityti toliau...
 
DofE mokantis nuotoliniu būdu

Jau trečius metus Šiaulių „Juventos‘ progimnazijoje sėkmingai vykdoma Tarptautinė DofE apdovanojimų (The Duke of Edinburgh’s International Award) programa, kuri remiasi vokiečių pedagogo Kurt Hahn ir Edinburgo kunigaikščio princo Filipo 1956 metais sukurta ugdymo schema ir pedagoginėmis pažiūromis. Ši programa orientuota į savanorišką jaunuolių mokymąsi iš patirties, pasirenkant tobulėjimo tikslus mokymosi įgūdžių, paslaugų (savanorystės), aktyvios veiklos (sveikos gyvensenos) ir žygių srityse. Dalyviai susikuria savo programą, atitinkančią jų asmeninius poreikius, norus, galimybes, o apdovanojimo siekia tiek laiko, kiek dalyviui prireikia (atsižvelgiant į DofE amžiaus reikalavimus). Šioje programoje dalyviai lyginami nelyginami vieni Tai asmeninis iššūkis, skatinantis socialinį augimą, atsakingą pilietiškumą. 

Skaityti toliau...
 
„Ištiesk man ranką, padėk išsaugoti Žemę“

2a mokinukai dažnai kalba apie Žemę, kurioje gyvena. Apie tai, ką gali padaryti mažos jų rankelės, kad gyventų švarioje, gražioje Lietuvoje. 

Skaityti toliau...
 
KAI PAMOKOJE SVEČIUOJASI IR RAŠYTOJAS, IR DAILININKAS

Dauguma šiauliečių pažįsta žemietį – šiaulietį Dainių Šukį. Ypač gerai jį pažįsta mokinukai. Kiek daug ugdymo įstaigų aplankyta, su kiek daug smalsių pradinukų bendrauta! 

Skaityti toliau...
 
Geriausia mokymosi priemonė žiemą - sniegas

Nors už lango - atlydys, tirpstantis sniegas neleidžia antrokams pamiršti SNIEGO DIENOS 2021. Ne kiekvienai metais ji tokia, tokia tikra. Tikra savo šalčiu, veiklomis, kurias vaikai derino su tėveliais ir vykdomais projektais.  

Skaityti toliau...
 
8 - OKŲ MINTYS PO "MOKONOMIKOS"

2021 m. sausio 21 dieną 8a mokiniai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje „Mokonomika“.  

Skaityti toliau...
 
Viskas buvo labai įdomu!

2021 m. sausio 21 d. 4a klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje, kurią organizavo „Swedbank“.

Kiekvienas pamoką vedęs žmogus suteikė išties vertingų žinių, o šiuolaikinės technologijos leido tą padaryti patraukliu ir saugiu būdu. O štai keletas ketvirtokų minčių apie šias pamokas.

Skaityti toliau...
 
APIE RETAS PROFESIJAS IR SAVANORYSTĘ

2021 m. sausio 15 d. į klasės valandėlę savo žiniomis atvyko pasidalinti mokyklos karjeros konsultantė Edita Valaitienė. Ji mums papasakojo apie didelį specialybių pasirinkimą ir apie negirdėtus, neregėtus darbus, apie kuriuos nebūtume susimąstę.  

Skaityti toliau...
 
Popietė l/d „Ąžuoliukas“

Kadangi dienos bėga greitai, ketvirtų klasių mokytojos Vitalija, Rasa, Diana ir Janina jau galvoja apie vaikus, būsimus pirmokus, kurie rugsėjo mėnesį peržengs jų klasių slenkstį.  

Skaityti toliau...
 
Kad rankelės nesušaltų

1a klasės mokinukai saugo nuo šalčio savo rankutes. Per dailės pamoką jie ,,primezgė" šiltų ir gražių pirštinaičių. 

Skaityti toliau...
 
KNYGA + LEGO

Antrokai dalyvauja eTwinning projekte ,,Kūrybinio skaitymo laboratorija: knyga + LEGO“. Projektas skirtas skatinti ir tobulinti skaitymo ir teksto suvokimo bei inžinerinio mąstymo kompetencijas.  

Skaityti toliau...
 
Laisvės gynėjų dienai „Atmintis gyva, nes liudija. Laisvė“ paminėti

Per integruotas dorinio ugdymo ir anglų kalbos pamokas 5 - 8 klasių mokiniai paminėjo Laisvės gynėjų dieną.

Juventiečiai prisiminė tragiškus 1991 metų įvykius bei masinį taikių Lietuvos piliečių pasipriešinimą Sovietų Sąjungos vadovybei jėga užimti Vilniaus televizijos bokštą, bandymus šturmuoti Radijo ir televizijos komiteto, Parlamento pastatus ir kitus valstybiniam perversmui reikšmingus objektus.

 

Skaityti toliau...
 
2021 – ieji – mokyklos metai!

2a klasės mokinukai 2021 – uosius metus pradėjo džiaugsmingai. Ir kur nesidžiaugti, jeigu mokyklai -50, o ir šventė tęsis visus kalendorinius metus! 

Skaityti toliau...
 
3b visiems linki gražių švenčių

3b klasės vaikai, išeidami kalėdinių atostogų, aptarė dalyvavimą paramos akcijose „Tiesiu Tau leteną” ir „Advento kojinaitės”, teikė dovanėles ir linkėjo gražių, džiaugsmingų švenčių, daug sveikatos, dovanų, laimės, smagių atostogų, sniego. 

Skaityti toliau...
 
SVEIKINAME MIGLĘ

Sveikiname 3b klasės mokinę Miglę Poškevičiūtę, kuri respublikiniame 1 - 4 klasių mokinių darbelių iš antrinių žaliavų konkurse „Naujai gimęs kalėdinis žaisliukas“ laimėjo III - iąją vietą! 

Skaityti toliau...
 
Lietuvių kalbos dailyraščio konkursas

2020 m. gruodžio mėn. „Juventos” progimnazijos 5-ose klasėse vyko dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto”. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais jame dalyvavo daugelis savanorių penktokų. Mokiniai turėjo dailiai nurašyti Ezopo pasakėčią „Nendrė ir alyvmedis”. Šis kūrinys moksleiviams skirtas norint priminti, kad šiais metais garsiajam pasakėčios pradininkui sukanka 2640 metų. Ezopas gimė 620 m. pr.m.e

Skaityti toliau...
 
„Gerumo stebuklas“

5 – 8 klasėse vyko klasės valandėlės, kuriose apie toleranciją kalbėjo socialinė pedagogė S. Vanagaitė. Vyko filmo „Gerumo stebuklas“ aptarimas.   

Skaityti toliau...
 
„Juventiečių svajonės“: dovanojamas gerumas

Dangus matuojamas sparnais, jūra – bangomis, meilė – ašaromis.

Gerumas negali būti išmatuotas ar išreikštas žodžiais. Ko gero, nėra tokio mato, kuriuo galėtume pasverti gėrį.

Tačiau gerumą galima dovanoti kitam – tam, kam labai jo reikia.

Nuoširdžiai dėkojame, kad prisidėjote prie paramos akcijos „Jventiečių svajonės“ sėkmės.

Dėkojame, kad išpildėte vaikų troškimus.

Dėkojame, kad prisidėjote vaišėmis prie šeimų šventinio stalo.

Dėkojame, kad drąsinote vaikus tikėti savo svajonėmis.

 

Skaityti toliau...
 
Džiaugiamės ir didžiuojamės

2020 m. gruodžio mėnesio žurnale „REITINGAI“ skelbiamos labiausiai visus mokinius „Auginančios“ mokyklos:

• pagal 4 – 8 kl. mokinių akademinės pažangos rodiklį tarp 30 Lietuvos progimnazijų „Juventos“ progimnazija yra 20 – ta (iš 14 mūsų miesto progimnazijų į šį sąrašą patenka dar 5);

• pagal 38 Lietuvos progimnazijų olimpiadų rezultatus 2 Šiaulių progimnazijos (tarp jų – ir „Juventa“) užima 29 – 30 vietas.

Labai džiaugiamės, dėkojame už mokymą(si), atkaklumą, drąsą ir mokyklos vardo garsinimą.

Administracija

 

Skaityti toliau...
 
5 - 8 KLASIŲ UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU TVARKA
Su 5-8 klasių ugdymo proceso nuotoliniu būdu organizavimo tvarka galite susipažinti ČIA .
 
MIELI JUVENTIEČIAI,

Nors sparčiai artėja 2020 - ųjų metų pabaiga, tačiau juventiečių atliekami patys įvairiausi geri darbai, labdaros iniciatyvos tęsiasi.

Viena iš jų - paramos akcija „Juventiečių svajonės“.

 

Skaityti toliau...
 
Integruotos matematikos ir muzikos pamokos

2020 m. gruodžio 7 - 11 dienomis matematikos mokytoja Rimantė Vargalienė, muzikos mokytojos Edita Šliauterienė ir Loreta Stankuvienė 6b ir 6d klasėse vedė integruotas matematikos ir muzikos pamokas.  

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 190 - 216 iš 3615
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing