Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-06-13
Naujienos
Juventiečiai paminėjo L. van Bethoveno 250 metų jubiliejų

2020 m. gruodžio 14 – 18 d. „Juventos“ progimnazijoje buvo minimas įžymiojo kompozitoriaus Liudviko van Bethoveno 250-ies metų jubiliejus. Visą savaitę vyko integruotos veiklos, kuriose per įvairių dalykų pamokas buvo kalbama apie L. van Bethoveno gyvenimą, kūrybą, istorinį laikmetį, klausoma nuostabių kompozitoriaus kūrinių. Kelių mokytojų įspūdžiai: 

Skaityti toliau...
 
„Mažųjų skaitiniai ir knygelės“

Kalėdos - viena gražiausių metų švenčių. Nuostabus šventės laukimas įkvepia kiekvieną dieną padaryti ką nors gero. Dažniau pagalvojame ne vien apie save, bet ir apie kitus. 

Skaityti toliau...
 
MATEMATIKA + DAILĖ + KALĖDOS

Mokyti(s) per nuotolį sunku visiems - ir mokiniams, ir jų pedagogams. Kadangi „Juventos“ šeštokai taip darbuojasi jau tris mėnesius, reikia ir pailsėti. Pailsėti naudingai.  

Skaityti toliau...
 
„Aukso plunksna“

Sveikiname juventiečius, sėkmingai dalyvavusius Šiaulių miesto mokinių konkurse „AUKSO PLUNKSNA“. 

Skaityti toliau...
 
„Prancūziškos Kalėdos moksleivių atvirutėse“

Décembre est ma période préférée de l’année ! J’aime Noël : ses lumières, ses cadeaux, les chocolats, le foie gras, les pâtes de fruits, ses décorations… ! Ce sont des moments de partage et de bonheur que j’affectionne tout particulièrement. Noël, c’est montrer aux autres à quel point nous les aimons... 

Skaityti toliau...
 
„Knygų laboratorija“

2020 m. gruodžio 10 d. į nuotolinę popietę „Knygų laboratorija“ rinkosi knygų mylėtojai ir bičiuliai iš Šiaulių miesto mokyklų. Renginyje dalyvauti panoro ketvirtokų komandos ir žaidėjai iš Gytarių, „Juventos“, „Romuvos“ ir Gegužių progimnazijų. 

Skaityti toliau...
 
Keramika – verslas ir poilsis

2a mokinukai mielai dalyvavo pamokėlėse, skirtose ugdymui karjerai.

Štai Adelei ši diena buvo išskirtinė jau vien tuo, kad pamokoje dalyvavo jos mamytė Milda. Adelės mamytė - keramikė. Kaip pati sako, keramika - jos ir verslas, ir poilsis. Vaikai prisiminė, kad prieš metus Adelės mamytė organizavo klasės mamyčių vakarėlį savo keramikos studijoje, kurioje mamos ruošėsi „Gerumo mugei“. Prisiminė, kad toks vakaras - pamoka vyko ir klasėje tėveliams bei vaikams.

Skaityti toliau...
 
UGDYMAS KARJERAI

Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko karjeros diena.

Pagal sudarytą grafiką mokiniai dalyvavo virtualiuose susitikimuose „Mainų programos ir tarptautinė savanorystė“, „Karjeros kūrimo principai“, „Per transporto logistikos technologijas – į karjeros galimybes“, kuriuose patirtimi dalinosi Šiaulių universiteto, Kauno technologijų universiteto, Šiaulių valstybinės kolegijos atstovai.

 

Skaityti toliau...
 
Prasmingas laikas. Žinios. Inovatyvumas

5 - 7 klasių mokiniai 2020 m. gruodžio mėnesį dalyvauja VšĮ „Išmaniosios mokyklos“ nuotolinėse edukacinėse programose, kurios leidžia suprasti, kas naujo yra sukuriama technologijų pasaulyje ir kokios ateities perspektyvos mūsų laukia.  

Skaityti toliau...
 
#NORIUBŪTI

Susitikimų ciklas jaunimui #NORIUBŪTI Šiaulių miesto ir rajono progimnazijų mokiniams tik įpusėjo. Karjeros specialistai, kad ir sudėtingesnėmis sąlygomis, stengiasi mokinius supažindinti su įvairių profesijų atstovais.  

Skaityti toliau...
 
Namų projektavimo studijos

8 klasių mokiniai pasinėrė į namų projektavimo studijas. Kiekviename vaike jautėsi potenciali architekto gyslelė. Naudodamiesi pavyzdžiais, juventiečiai kūrė namo techninį projektą, vėliau - vizualizaciją, aplinką ir infrastruktūrą. Taip pat turėjo sugalvoti savo įsivaizduojamos architektūrinės firmos ženklą ir pavadinimą. 

Skaityti toliau...
 
PERGALĖ – SAU, DOVANA - MOKYKLOS BIBLIOTEKAI!

Pirmoji gera naujiena, pasiekusi mokyklą.

UAB „Alma littera“ 2020 m. rugsėjo – spalio mėnesiais organizavo respublikinį 7 - 12 metų amžiaus vaikų iliustracijų konkursą naujausiai J. K. Rowling knygai „Ikabogas“ iliustruoti.

 

Skaityti toliau...
 
„JUVENTOS" STEAM*UKAI KVIEČIA DRAUGUS“

Apie STEAM*ą mokyklose, darželiuose informacijos apstu: daug leidinių, patarimų, lankstinukų, įvairių internetinių nuorodų. Panašu, kad be STEAM*o šiandien negali išgyventi nei viena švietimo įstaiga.  

Skaityti toliau...
 
Konferencija „UNESCO pasaulio paveldas Lietuvoje“

Lapkričio 26 d. „Juventos“ progimnazijoje įvyko nuotolinė Šiaulių miesto 5-8 kl. mokinių konferencija „UNESCO pasaulio paveldas Lietuvoje“. Konferencija organizuota, siekiant paminėti Unesco pasaulio paveldo metus, paskatinti mokinius domėtis objektais ir suvokti paveldo išsaugojimo svarbą.  

Skaityti toliau...
 
„Tautiniai akcentai muzikoje“

Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas „Tautiniai akcentai muzikoje“ dėl pandemijos šiemet vyko nuotoliniu būdu. Jaunieji dainininkai, muzikantai savo atliekamus kūrinius turėjo nufilmuoti, įkelti į „youtube“ internetinę platformą ir vaizdo nuorodą kartu su anketa nusiųsti organizatoriams.  

Skaityti toliau...
 
Eilėraščio kūrimo paslaptys

Kas yra eilėraštis? Nedidelės apimties eiliuotas kūrinys. Kodėl jį reikia mokytis? Kaip jį deklamuoti? 

Skaityti toliau...
 
MOKINIŲ MAITINIMAS GRUODŽIO MĖN.

2 – 4 KLASĖS

PAVEDIMAI UŽ MAITINIMĄ PRIIMAMI IKI 2020 M. LAPKRIČIO 26 D.

  • Pietūs: 16 d. x 1,60 = 25,60 €

 

Skaityti toliau...
 
UGDYMAS KARJERAI IR SOCIALINĖ – PILIETINĖ, SAVANORIŠKA VEIKLA NUOTOLINIU BŪDU

Jei norite tobulinti karjeros, savanorystės, socialines – pilietines kompetencijas,

  • Jaučiate poreikį daugiau sužinoti apie galimybę tęsti mokslą gimnazijose, apie įvairias profesijas, profesinio mokymo ar aukštąsias mokyklas, registruokitės INDIVIDUALIOMS NUOTOLINIU BŪDU VYKSIANČIOMS („GYVOMS“) KONSULTACIJOMS.
  • Registracijos pradžia - 2020 m. lapkričio mėn. 3 d. (tel. 860611702, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą ).

GRUPINĖS KONSULTACIJOS vyks su klasių vadovais iš anksto suderintu laiku pirmadieniais – penktadieniais 8.00 -16.00 val. (bendravimo platforma – ZOOM).

Iki susitikimo!

 

Skaityti toliau...
 
Verslininkas

2a klasės tvarkaraštyje antradienio 5 pamoka - pasaulio pažinimas.

Šiandienos tema - VERSLININKAS. Būtų eilinė pamoka, tačiau... antrokus „aplankė" verslininkas, Marko tėvelis. Jis padėjo vaikams suprasti, kas yra verslas, verslininkas. Ko reikia, kad būtų galima pradėti savo verslą. Nei vien pradžia nėra lengva. Tačiau svarbiausia - tai suprato ir antrokai - idėja ir didelis noras. Vaikai pristatė savo įsivaizduojamą verslą. Oho, kiek klasėje yra svajojančių apie nuosavą SPA, automobilizmą, dizainą ir kt.

 

Skaityti toliau...
 
6B KLASĖS NUOTAIKOS

Už lango trūksta šviesos. Kai mokytis tenka be draugų, kartais labai sunku pagerinti sau nuotaiką.

Nuotaikos. Ar jos turi spalvas?

 

Skaityti toliau...
 
Europos sveikos mitybos diena

Lapkričio 8 – ąją minima Europos sveikos mitybos diena. Pažymint šią dieną, siekiama mokyti vaikus subalansuotos mitybos įpročių.  

Skaityti toliau...
 
Dorinio ugdymo pamokos tolerancijos tema

1995 metais UNESCO paskelbė lapkričio 16-ąją Tarptautine tolerancijos diena.

Per dorinio ugdymo pamokas 5 - 8 klasių mokiniai išanalizavo žodžio „Tolerancija“ reikšmę, diskutavo, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, kokius netolerancijos/ tolerancijos pavyzdžius mokiniai prisimena, mato.

Skaityti toliau...
 
Integruotos pamokos tolerancijos tema

Kas apsprendžia, ką mes toleruojame, o ko - ne? Kokiais istoriniais faktais galime tai įrodyti? Kodėl “Tolerancija - bjaurus žodis”? Į ką kreipti dėmesį kalbant apie toleranciją: į tai, kas skiria, ar į tai, kas vienija?  

Skaityti toliau...
 
#matautave ir #sayhi

Apklausos ir statistika Europos šalyse rodo, kad didelė dalis vaikų jaučiasi vieniši.

Todėl EBU kartu su kitais visuomeniniais transliuotojais, tarp jų ir LRT, vaikų draugystės kampaniją 2020 metais įgyvendina platesniu mastu. 

Skaityti toliau...
 
Šviesa ir gerumas. Šventas Martynas

Šventasis Martynas - IV a. Italijoje gyvenęs vyskupas, pasižymėjęs gailestingumo darbais, ypač neturtėlių šalpa. Senovės Romos karys (karininko sūnus) nutarė paaukoti savo gyvenimą vargšams, liovėsi kariauti, pasikrikštijo, o vėliau tapo vyskupu. 

Skaityti toliau...
 
SVEIKINAME

Rugsėjo mėnesio pabaigoje vyko Šiaulių miesto ir apskrities mokinių atvirukų konkursas ,,Spalvota žinutė mokytojui".  

Skaityti toliau...
 
Apie morkas ir „Augą“

Antroką Marką K. į klasę šiandien palydėjo mama, nešina nemažu maišeliu. Kas jame? Sultingos, didžiulės, kvepiančios morkos! Morkos ne bet kokios, o užaugintos ekologiškame, 10 metų gyvuojančiame "Auga" ūkyje. 

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 217 - 243 iš 3615
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing