Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-06-13
Naujienos
BENDRADARBIAVIMAS SU LOPŠELIAIS DARŽELIAIS

2020 m. lapkričio 4 - 6 dienomis progimnazijos direktorė R. Tamašauskienė pasikvietė į svečius kaimyninių lopšelių darželių „Ąžuoliukas", „Berželis" vadoves, aptarė tolimesnio bendravimo ir bendradarbiavimo galimybes, esamas tradicijas ir numatomas vizijas.  

Skaityti toliau...
 
Pažintis su mechanikos inžinieriaus profesija

Įsibėgėja susitikimų ciklas „#NORIUBŪTI“, skirtas Šiaulių miesto mokiniams. Šiame projekte dalyvauja ir mūsų mokyklos 5 - 8 klasių mokiniai. 

Skaityti toliau...
 
„Mokausi ir augu“

2020 m. spalio 21 d. Šiaulių Gegužių progimnazijoje vyko virtuali Šiaulių miesto 5–8 klasių mokinių konferenciją „Mokausi ir augu“. Konferencijoje dalyvavo apie 50 dalyvių iš 5 miesto mokyklų.  

Skaityti toliau...
 
EU Kodavimo savaitė

Spalio 12 - 25 dienomis visoje Europoje vyko “Kodavimo savaitė”.

4c klasės mokiniai ir programuotojų būrelis prisijungė prie šios veiklos ir priėmė iššūkį “Code Week for All”.

 

Skaityti toliau...
 
Olimpinis mėnuo

Spalis - “Olimpinis mėnuo”. Tai LTOK organizuojamas projektas, kurio tikslas - ugdyti pradinukus fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, emocinės sveikatos ir kokybiško poilsio temomis. 

Skaityti toliau...
 
Žaidžiu ir mokausi

Pailgintos dienos grupės vaikams patinka skaityti. Skaitydami vaikai mokosi suprasti ir užjausti, įsijaučia į knygos herojų likimus, ugdo empatijos jausmą, mokosi nuoširdžiai džiaugtis ir atjausti. Užsiėmimų metu mokiniai daug pasakoja, bando spėti žodžius ir juos paaiškinti. Skaitymas skatina mąstymą, yra puiki mankšta smegenims.  

Skaityti toliau...
 
2b, 2d Helovinas

Artėjant Helovinui, 2b ir 2d klasės mokiniai nusprendė daugiau sužinoti apie šią šventę.

Pradėjo nuo pavadinimo kilmės. Helovinas - tai vakaras prieš Visų Šventųjų dieną. VLKK dar siūlo šią šventę vadinti Šiurpnakčiu, kuris minimas spalio 31 dieną įvairiose pasaulio šalyse. Ypač populiarus Amerikoje. Ten vaikai dėvi specialius kostiumus ir vaikščioja po namus sakydami „Pokštas arba saldainis“. 

Skaityti toliau...
 
AČIŪ

Dėkojame Šiaulių m. "Juventos" progimnazijos 1-4 kl., 6b kl., 7c kl. mokytojams, mokiniams, jų tėveliams, prisijungusiems prie iniciatyvos „Aktyviai, draugiškai, sveikai“.   

Skaityti toliau...
 
Meksikietiška vėlinių interpretacija

Prieš atostogas 7 - okai dailės pamokose susipažino su Vėlinių kilme, tradicijomis.

Vėlinės - šventė, atėjusi iš pirmykščių laikų keltiškos tradicijos, kuomet airių ir škotų protėviai švęsdavo vasaros - derlingo ir šviesaus periodo pabaigą bei žiemos - tamsos laiko pradžią. Jie tikėjo, kad šių laikotarpių sandūroje riba tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulio tampa labai plona. Kad vėlės iš anapusinio pasaulio nenusitemptų gyvųjų pas save, atsirado tradicija šventės metu dėvėti kaukes.  

Skaityti toliau...
 
Lankstiniai iš knygų

Džiaugiuosi mokyklos bendruomene, kuri nestokoja idėjų, kūrybingumo ir nuolat gražina, keičia bibliotekos aplinką.   

Skaityti toliau...
 
2a formuoja tradicijas

Nors mokinukai dar tik antrokai, tačiau jau turi ne vieną tradiciją: rinkti perskaitytų knygų karalių ir jo svitą, prieš pirmą pamoką mankštintis, pasitikėti draugais ir juos gerbti, švęsti Obuoliadienius, Morkadienius, o taip pat ruoštis ir dalyvauti nuotaikinguose Pomėgių rytmečiuose.  

Skaityti toliau...
 
Europos programavimo savaitė

2020 m. spalio 10 – 18 dienomis vyko jau III - ioji kasmetinė Europos programavimo savaitė, skatinanti Europos Sąjungos piliečius mokytis programavimo.  

Skaityti toliau...
 
3b Halovynas

3b klasės mokiniai moka ne tik mokytis, bet ir švęsti.

Paskutinę dieną prieš Rudens atostogas, artėjant Vėlinėms ir Helovinui, aiškinomės, kuo šios šventės panašios ir skirtingos.

 

Skaityti toliau...
 
KITOKIOS MOKINIŲ ATOSTOGOS

Artėjančios mokinių atostogos dėl COVID-19 pandemijos nebus tokios, prie kokių esame įpratę.

Turime elgtis atsakingai, laikytis saugos reikalavimų ir saugoti vieni kitus, kad infekcija neplistų ir kad nereikėtų imtis griežtesnių gyvenimo ribojimo priemonių.

Kaip elgtis tiek suaugusiesiems, tiek vaikams? Pridedame paprastų taisyklių rinkinį.

Būkime sveiki!

 

Skaityti toliau...
 
MOKINIŲ MAITINIMAS LAPKRIČIO MĖN.

2 – 4 KLASĖS

PAVEDIMAI UŽ MAITINIMĄ PRIIMAMI IKI 2020 M. SPALIO 29 D.

Pietūs: 20 d. x 1,60 = 32,00 €

5 – 8 KLASĖS

Pietūs: 20 d. x 1,90 = 38,00 €

 

Skaityti toliau...
 
Pažintis su aktoriaus profesija

Tęsiasi 2020 m. spalio mėnesio pradžioje prasidėjęs susitikimų ciklas jaunimui „#NORIUBŪTI“, skirtas Šiaulių miesto mokiniams, norintiems susipažinti su viena ar kita profesija.  

Skaityti toliau...
 
6b ir „Miegas“

Yra sakoma, kad miegas už medų saldesnis. Iš tikrųjų miegas ne tik saldus, bet ir labai reikalingas. Todėl 6b klasės mokiniai per klasės valandėlę kalbėjo apie miego naudą, nemigą...  

Skaityti toliau...
 
Robertas tobulina vokalinius įgūdžius

2020 m. spalio 20 d. muzikavimo meno toliau besimokantis juventietis – janonietis Robertas Tamošiūnas dalyvavo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje vykusiose meistriškumo kursuose „Italų ir vokiečių dainavimo tradicijos: stiliaus suvokimas, teksto analizė, tarimo koregavimas“.  

Skaityti toliau...
 
Susitikimų ciklas jaunimui “#NORIUBŪTI”: fotografo profesija

2020 m. spalio mėn. 14 d. prasidėjo susitikimų ciklas jaunimui „#NORIUBŪTI“, skirtas Šiaulių miesto mokiniams, norintiems susipažinti su viena ar kita profesija.  

Skaityti toliau...
 
„Nestabilus ryšys: santykiai ir ugdymas nuotolinio mokymosi realybėje“

Pandemijos iššūkiai švietimui, su kuriais susiduriame šiandien - vieni didžiausių per pastarąjį šimtmetį. Kiekvienas šį iššūkį priėmėme individualiai. Buvo daug nerimo, nežinojimo, naujos patirties. 

Skaityti toliau...
 
„STE(A)Muko draugai“ ir obuoliadienis kitaip

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 2a klasės mokiniai stačia galva šoko į eTwinning projektą ,,STE(A)Muko draugai“. STEAM ugdymas mokyklose stiprinamas nuo pradinių klasių. Projektas turi kelis tikslus: ugdyti praktinį, eksperimentinį, probleminį, kritinį mąstymą ir 21-ojo amžiaus įgūdžius bei mokymosi įgūdžius. Projekto eigoje skatinamas komandinis darbas ir tarpdalykinis mokslo žinių ir įgūdžių naudojimas. Motyvuoti mokinius mokytis, naudojantis patyriminiu ugdymu – to siekia kiekvienas projekte dalyvaujantis mokytojas. Mokinai eksperimentuodami ieško atsakymų į probleminius klausimus ir stengiasi savo atsakymus argumentuoti. Ugdomas mokinių kūrybiškumas, iniciatyvumo kompetencijos, susidomėjimas gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija bei matematika.  

Skaityti toliau...
 
Jūrininko profesija

2020 m. spalio 6 d. 3b klasėje svečiavosi mokinio Egberto teta, studijuojanti Klaipėdos aukštojoje jūreivystės mokykloje ir dirbanti kelte, kuris plaukioja Baltijos jūroje. 

Skaityti toliau...
 
Nuskambėjo „Dainų dainelės“ laureatų koncertas
2020 m. spalio 11 d. Nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyko Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso „Dainų dainelė“ laureatų koncertas. Šių metų konkursas „Juventos“ progimnazijos dainininkams buvo ypač sėkmingas: laureatais tapo net 5 solistai ir ansambliai! Šia sėkme galėjo didžiuotis visi šiauliečiai, stebintys koncertą, nes tokio gausaus laureatų būrio neturėjo nė vienas didysis Lietuvos miestas!
Skaityti toliau...
 
Antrokų „Obuoliadienis“

2b ir 2c klasėse 2020 m. spalio 13 dieną vyko „Obuoliadienis“, nes spalyje sulaukiame gražaus obuolių derliaus.  

Skaityti toliau...
 
Kad dantys būtų sveiki

2021 m. spalio 13 d. 8a klasės valandėlėje dalyvavo viešnia Šiaulių visuomenės sveikatos biuro - sveikatos specialistė Karolina Sankauskaitė. Lektorė pasidalijo patarimais, ką reikia daryt, kad mūsų šypsenos būtų kerinčios ir kad dantys ilgiau būtų sveiki ir gražūs. 

Skaityti toliau...
 
6b mergaitės "Sveikatiadoje" TREČIOS

Kaune vyko Lietuvos mokyklų „Sveikatiados“ konkursas. Šiaulių „Juventos“ progimnazija buvo viena iš penkių, patekusių į šią šventę. Mūsų mokyklai atstovavo 6b klasės mergaitės: Danielė, Ūla, Elzė, Julija ir Elingai. Šeštokės, priimdamos „Pieno tūso“ iššūkį, daug sužinojo apie sveiką mitybą. 

Skaityti toliau...
 
Apie draugystę

Draugystė. Kiek ji svarbi mūsų gyvenime? Ar esu panašus į savo draugą? Kokie mano bruožai padeda draugystei, kokie trukdo? Ar draugystė tik tada gera, kai iš jos turi naudos? 

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 244 - 270 iš 3615
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing