Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Administrator


Ugdymas karjerai

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-12-09
Naujienos
Įteiktas apdovanojimas „Šiaulių miesto metų mokytojas“

Apdovanojimas skirtas pagerbti mokytojus už paskutiniųjų dviejų metų lyderystę, aktyvumą, kūrybiškumą, reikšmingą veiklą miesto bendruomenei, didinti mokytojo profesijos prestižą.Švietimo skyrius kasmet Tarptautinės mokytojų dienos proga organizuoja aktyviausių ir kūrybingiausių pedagogų apdovanojimą. Lietuvai švenčiant 100-ąjį atkurtos valstybės gimtadienį, Šiaulių miesto taryba skyrė papildomą finansavimą ir dešimčiai geriausių metų mokytojų įteiktos premijos, kurių kiekvienos vertė – 2 000 eurų.

Skaityti toliau...
 
Muzikos mokytojai giedojo Tautišką giesmę

2018 m. spalio 4 dieną „Juventos“ progimnazijos muzikos mokytojai buvo pakviesti V. Kudirkos „Tautiška giesme“ pradėti miesto Tarybos posėdį . Ši tradicija, kai kiekvienas Tarybos posėdis pradedamas himnu, gyvuoja jau ketvirtus metus. Himną gieda Šiaulių miesto bendruomenė – nuo moksleivių iki senjorų. Yra giedojęir mūsų mokyklos mokiniai - etnokultūrinė 7c klasė, solistai Arminas Stočkus ir Domantas Gružas. Spalio mėnesio Tarybos posėdyje, minint Pasaulinę Muzikos ir Tarptautinę Mokytojų dienas, šiai garbingai misijai buvo pakviesti progimnazijos muzikos mokytojai.

Skaityti toliau...
 
Rudeninių puokščių ir linksmųjų daržovių parodėlės

Jau gražia tradicija tapo pasitinkant tarptautinę Mokytojų dieną, organizuoti rudeninių puokščių parodą „Tau, mokytojau!“. Ir šiemet, 2018 m. spalio 1 – 8 dienomis, pradinių klasių mokiniai gražiausius darbelius dovanojo visos mokyklos pedagogams. Paroda eksponuota prie aktų salės.

Skaityti toliau...
 
Ketvirtokų pažintis su profesijomis

Paskutinė 2018 m. rugsėjo savaitė ketvirtokams pralėkė greitai ir turiningai.

Ketvirtadienio pamokos prasidėjo Ch.Frenkelio viloje pažintimi su restauratoriaus profesija. Muziejuje dirbantys popieriaus, metalo, medžio „gydytojai” papasakojo apie savo darbą, paaiškino jo svarbą Lietuvos istorijai ir kultūrai.

 

Skaityti toliau...
 
Atviros pamokos Telšių mokytojams

2018 m. spalio 18 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko renginys ,,eTwinning“ programa pradedantiems. Mokykloje lankėsi 19 Telšių rajono pradinio ugdymo mokytojų. Apžiūrėtos mokyklos edukacinės erdvės, stebėtos 4 atviros pamokos- programos „eTwinning“ galimybės pamokose.

 

Skaityti toliau...
 
Svečiuose – fotografė Monika Lukianskienė

2d klasės mokinės Kamilės mama Monika Lukianskienė - fotografė. Ji mielai sutiko ateiti ir papasakoti klasės vaikams apie fotografo profesiją. Vaikai sužinojo, kad fotografas – asmuo, kuriantis nuotraukas. Pagrindinis fotografo naudojamas įrankis - fotoaparatas.

Skaityti toliau...
 
Integruota dorinio ugdymo ir pasaulio pažinimo pamoka

Esame ypatingo istorinio įvykio liudininkai – 2018 m. rugsėjo 22 - 23 dienomis Lietuvoje svečiavosi popiežius Pranciškus. Prabėgus 25 metams po šv. Jono Pauliaus II apsilankymo mūsų krašte, kai švenčiame Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metus ir minime Valstybės atkūrimo šimtmetį, šventojo Petro įpėdinis žengė Lietuvos žeme.

Skaityti toliau...
 
Juventiečiai dalyvauja naujame tarptautiniame projekte

 

2018 – 2020 m.m. Šiaulių „Juventos” progimnazijos pedagogų bendruomenė dalyvaus naujame Erasmus+ KA1 projekte „Projektinis mokymas(is) – įrankis sėkmingam visuminiam asmenybės ugdymui“, finansuojamame remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis (administratorius - Lietuvos Švietimo mainų paramos fondas).

2018 m. progimnazijos veiklos plane numatyta sukurti STEAM krypties ugdymo modelį 5-8 kl. bei jo aprašą (iki šiol buvo numatytos tik programos tęstinumo gairės, o programa vykdoma tik 1-4 klasėse). Vis garsiau kalbant apie kontekstinį ugdymą, akcentuojantį holistinį požiūrį į pasaulio reiškinius ir tuo radikaliai besiskiriantį nuo nesusijusių faktų mokymo(si), kuomet mokantis stengiamasi atskirus dalykus apjungti vieninga tema/projektu, STEAM ugdymo modelio ašimi pasirinktas projektinis mokymas(is) (angl. project based learning). Tai mokymas(is), kurio rezultatas – visuminis, gilus temos supratimas, problemų sprendimo būdų radimas. Metodas padeda ugdyti strateginio mąstymo, komandinio darbo gebėjimus, susieja teorinius elementus su praktine veikla.

 

Skaityti toliau...
 
PER MATEMATIKĄ APIE VERTYBES

Per matematikos pamokas 7a klasės juventiečiai, mokydamiesi statistikos pradmenų, analizavo Šiaulių "Juventos" progimnazijos mokinių prioritetines vertybes. Po to septintokai organizavo apklausą ir išrinko 5 svarbiausias savo klasės vertybes. Gautus duomenis aptarė per matematikos ir dorinio ugdymo pamokas.

Įdomiausi ir kūrybiškiausi mokinių darbai eksponuojami 407 kabinete.

Skaityti toliau...
 
Netradicinė pamoka Katedroje

Spalio 4 – ąją minint Pasaulinę vaikų adoracijos dieną, 1b, 1c, 1d ir 4c klasių juventiečiai skubėjo į Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedrą pagarbinti Jėzų, esantį Švč. Sakramente.

Skaityti toliau...
 
Tvarkė tremtinių kapus

2018 m. rugsėjo 25 d. 7b klasės juventiečiai su klasės vadove L.Zoniene noriai grėbė rudeninius lapus Ginkūnų Politinių kalinių ir Tremtinių kapinėse.

Skaityti toliau...
 
Pažintis su Naisiais

Saulėtą 2018 m. rugsėjo 19 d. rytą 4a ir 4c klasės mokiniai su savo mokytojomis Asta ir Rimute išvyko į Naisius.

Skaityti toliau...
 
Susitikimas su popiežiumi Pranciškumi

Ankstyvą ir darganotą 2018 m. rugsėjo 22 dienos rytą negausus būrys juventiečių nusprendė dalyvauti susitikime su popiežiumi Pranciškumi ,,Jėzus Kristus – mūsų viltis“. Devyni jaunieji piligrimai (Augustas K. (3a), Vidmantas B., Gabrielius V. (6a), Ogmina A., Matijas K. (6b), Ugnė B. (7c), Rusnė, Gerda B. (8a), Aivaras A. (8c) ir mokytojos L.Tomanaitė, L.Skyrienė su nerimu širdyse laukėme susitikimo su Šventuoju Tėvu.  

Skaityti toliau...
 
Pirmokų pažintis su policininko ir kinologo profesijomis

1a klasės juventietės Emilijos tėvelis - policijos pareigūnas - pakvietė pirmokus į Šiaulių apskrities Policijos komisariatą. Čia, saugaus eismo klasėje, mokinius supažindino su pėsčiojo bei dviratininko taisyklėmis. Teisingai atsakę į klausimus ir pasidalinę savo įspūdžiais apie elgesį gatvėje, mokinukai gavo dovanų: atšvaitų, liemenių, saugaus eismo knygelių. Įsitikinę, kad mokės elgtis gatvėje, supratę, kad kiekvienas turi tik vieną gyvybę ir privalo ją saugoti, vaikai policijos komisariate žvalgėsi toliau. 

Skaityti toliau...
 
Pažintis su biblioteka ir bibliotekininko profesija

2018 m. rugsėjo 17 d. 3a klasės juventiečiai, lydimi mokytojų Ingridos Karskienės ir Editos Valaitienės, išėjo į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio biblioteką. Kelias tolimas, tad žingsniavome sparčiai „sportiniu ėjimu“.

Skaityti toliau...
 
„Profesinis mokymas - Tavo ateities karjera!“

„Išgirsk, išbandyk, pasirink“ – tokiu šūkiu šiauliečius pasitiko šią vasarą startavusio edukacinių - pramoginių renginių ciklo „PROFESINIS MOKYMAS – TAVO ATEITIES KARJERA!“ organizatoriai. Tikslas – keisti požiūrį į profesinio ugdymo galimybes.  

Skaityti toliau...
 
Kai vaisiai sukryžiuoja kardus

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 4b klasės „Sveikatiados“ gerbėjai ir dalyviai išbandė „Daržovių mūšį”, kuris vaikus supažindino su daržovių nauda ir uždegė surengti „Vaisių mūšį“.  

Skaityti toliau...
 
Šauni 1a klasės bendruomenė!

2018 m. rugsėjo 21 d. 1a klasės tėveliai Šiaulių miesto parke suorganizavo susipažinimo vakarėlį. Penktadienio vakarą visos šeimos rinkosi vakarieniauti kartu. Šiltą rudens vakarą visi juokavo, jog susirinko ne tik geriau pažinti vieni kitus, bet ir atsisveikinti su šiluma, mat po lygiadienio ne tik tamsėja, bet ir vėsta orai.  

Skaityti toliau...
 
MOKINIŲ MAITINIMAS SPALIO MĖNESĮ

1 – 4 KLASĖS

  • Pusryčiai: 19 d. x 0,80 = 15,20 €
  • Pietūs: 19 d. x 1,60 = 30,40 €
  • Arbata be cukraus: 19 d. x 0,02 = 0,38 €

5 – 8 KLASĖS

  • Pusryčiai: 19 d. x 1,05 = 19,95 €
  • Pietūs: 19 d. x 1,90 = 36,10 €
  • Arbata: 19 d. x 0,02 = 0,38 €
Skaityti toliau...
 
Mokinių maitinimo laikas

PUSRYČIAI:

1-4 KLASĖS PO 2 PAMOKŲ (9.40 VAL.)

5-8 KLASĖS PO 3 PAMOKŲ (10.35 VAL.)

PIETŪS:

1-3 KLASĖS PO 3 PAMOKŲ (10.35 VAL.)

4-8 KLASĖS PO 4 PAMOKŲ (11.45 VAL.)

 

 

 
Klasės valandėlė apiedaržoves

Kokia turi būti klasės valandėlė, kad patiktų ir vaikams, ir klasės mokytojai? Būtent tokia 4b klasėje vyko 2018 m. rugsėjo 12 d.

Skaityti toliau...
 
Paskaita apie saugų eismą

2018 m. rugsėjo 13 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos pirmokai ir antrokai klausėsi Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūno Donato Verkio vedamos paskaitėlės „Saugus eismas“.

Skaityti toliau...
 
Preili mokykloje

Mokslo metų pradžia 3a ir 4b klasių mokiniams buvo labai įspūdinga. 2018 m. rugsėjo 6 dieną eTwinning - Nordplus projekto „Stebuklai mokslo šalyje“ (“Wonders in the country of science”) dalyviai, lydimi pradinių klasės mokytojų, muzikos mokytojų L.Stankuvienės, Ž.Ratinienės, logopedės R.Kasparienės, išvyko į Latvijos Preili mokyklą.

Skaityti toliau...
 
782 – asis Šiaulių gimtadienis „Ateitis mūsų!“

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mokiniai aktyviai ir entuziastingai šventė Šiaulių miesto 782 - ąjį gimtadienį.

Skaityti toliau...
 
Įdomi 4a klasės išvyka

Šiltą 2018 m. rugsėjo 7 - osios rytmetį 4a klasės mokinukai iškeliavo aplankyti pasirinktų Šiaulių vietų. Jau iš anksto keli vaikai, tapdami gidais, pasiruošė papasakoti klasės draugams apie tas vietas.

Skaityti toliau...
 
Įspūdingas ir linksmas 4b klasės startas

4b nuotaikingai pradėjo naujus mokslo metus. Į klasę rinkosi ne tik vaikai, bet ir tėveliai. Kad patektų į kabinetą, visiems teko atspėti slaptažodį.

Skaityti toliau...
 
eTwinning apdovanojimai

2018 m. rugpjūčio 27 d., pasitinkant naujus 2018 – 2019 mokslo metus, į Lietuvos sostinę rinkosi mokytojai, dalyvaujantys eTwinning projektuose. Į nacionalinių „eTwinning“ programos apdovanojimų renginį atvyko 138 mokytojai, švietimo įstaigų vadovai.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 244 - 270 iš 3195
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing