Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-03-01
Naujienos
Koncertas „Žiemos spalvos“

2020 m. sausio 23 d. progimnazijos salėje vyko tradicinis instrumentinės muzikos koncertas „Žiemos spalvos“. Ir nors už lango spalvų mažoka, žiūrovams puikią nuotaiką ir daug spalvų pažėrė įvairiais instrumentais muzikuojantys mokiniai. Skambėjo fortepijonas, griežė smuikai, muzikavo akordeonistai, fleitininkai, gitaristai, sceną drebino instrumentiniai ansambliai. Pasirodė 29 atlikėjai, iš viso grojo 78 mokiniai. Ypatingą nuotaiką sukūrė jaukus apšvietimas, atlikėjų vizualizacijos ir, žinoma, nuoširdus mokinių muzikavimas.

Skaityti toliau...
 
Paskutinė projektininkų diena „Juventoje“

Diena pradžia sporto salėje. Tarptautinė komanda sportuoja ir draugiškai varžosi tarpusavyje. Vieniems sekasi lengviau, kitiems ne taip, kaip norėtų, bet visiems smagu. Tačiau visi supranta, kad laikas, skirtas bendroms veikloms, pažintims, draugystėms, išseko. 

Skaityti toliau...
 
3d klasė svečiavosi policijos komisariate

2019 m. sausio 21 dieną 3d klasės mokiniai kartu su savo mokytoja Vitalija Bumblauskaite vyko į Šiaulių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Mokiniai susidomėję žiūrėjo filmukus, klausėsi įdomių pasakojimų apie policininko karjeros kelią: kur mokytis, ko išmokti, kaip elgtis ir kaip gyventi pasirinkus garbingą ir atsakingą policininko darbą.  

Skaityti toliau...
 
Aštuntokų mintys ir „Saulėtieji Lieporiai“

2020 m. sausio 20 d. „Saulėtieji Lieporiai“ pasitiko Šiaulių „Juventos“ progimnazijos aštuntokus. Ir ne todėl buvo šilta ir gera, kad už lango švietė saulutė. Čia, Lieporių gimnazijoje, mūsų laukė besišypsantys pedagogai ir mokiniai, o žvilgsnius traukė jaukūs, šviesūs koridoriai, modernios, mokinių poilsiui ir darbui pritaikytos erdvės. Na ir žinoma užrašas „SVEIKI ATVYKĘ, JUVENTIEČIAI!“.  

Skaityti toliau...
 
Antradienis su projekto partneriais

Kaip ir visos mokyklinės dienos, taip ir ši prasidėjo pamokomis.

Pirma pamoka – anglų kalba. Po įtemptų vakarykštės dienos veiklų ir ankstyvo kėlimosi, svečiai buvo kiek prisnūdę. Mokytojos Vaida Bernikienė ir Sandra Abalikštienė pagudravo ir pakvietė visus pamokos dalyvius sudainuoti ir pajudėti pagal dainelę „Bim Bum“. Vėliau mokiniai skaitė tekstą apie poreikius ir norus, atliko teksto suvokimo užduotis, skanavo žodžius Qcode pagalba. Pamoką pabaigė ,,Linksmąja fotografija“ – įvertinkite, ar pavyko.

 

Skaityti toliau...
 
Trečia projektinio susitikimo diena

Skambutis.

- Labas rytas, mokiniai.

Pirma pamoka – pažintis su mokykloje gyvenančiais ROBOTAIS. Mokytojo vaidmenį atlieka 5b klasės mokinys Domantas Sruogis. Visi nori išbandyti, bet... Laikas spaudžia 

 

Skaityti toliau...
 
Svečių sutiktuvės ir pirmoji projektininkų diena „Juventoje“

Turbūt visi žino, kas yra nerimas, rūpestis, arba tiesiog ,,nervas“. Su tuo vakar pavakare susidūrė 4a ir 5b, Latvijos Preili, Estijos Peetri, Danijos Sct. Jacobi mokyklų vaikai, tėvai ir mokytojai.  

Skaityti toliau...
 
5B "SVEIKATIADOJE" - VIENA IŠ GERIAUSIŲ

Respublikinio projekto „Sveikatiada“ koordinatoriai atrinko 5 mokyklų komandas, geriausiai atlikusias užduotis tema „Sveikatiados iššūkis – grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas!":  

Skaityti toliau...
 
„Blue bot“

2020 m. sausio 17 d. 4c klasės mokiniai su nekantrumu laukė pasaulio pažinimo pamokos. Pakartoję žemynų pavadinimus ir šalis, mokiniai organizavo ,,Kelionę po pasaulį“. Jiems talkino naujai įsigyta edukacinė mokymo priemonė „Blue bot“ ir linksmosios bitutės. Tokiu būdu mokytis ir linksmiau, ir įdomiau. 

Skaityti toliau...
 
„Ką papasakotum bendraamžiui, jeigu būtum baltas“

Šiaulių „Juventos“ progimnazija, atliepdama šiuolaikines ugdymo tendencijas, dalyvauja Erasmus+KA1 projekte „Projektinis mokymas(is) – įrankis sėkmingam visuminiam asmenybės ugdymui“. Idėjos įgyvendinimui buvo pasirinkta 5d klasė, kuri prieš tai ketverius metus mokėsi pagal STEAM krypties ugdymo programą. Net penkis mėnesius penktokai bei visas būrys juos mokančių pedagogų buvo susitelkę ties vienu projektu „Ką papasakotum bendraamžiui, jeigu būtum baltas“. Ilgą triūsą vainikavo projektą apibendrinantis renginys, skirtas mokyklos bendruomenei – mokiniai mokyklos koridoriuje įrengė „Baltų muziejų“ ir į jį pakvietė tėvelius, mokytojus, mokyklos administraciją. 

Skaityti toliau...
 
Mūsų šachmatininkų pergalės

Sveikiname puikiuosius mūsų progimnazijos šachmatininkus ir jų trenerį Sergejų Petuchovskį, kurie per dvi dienas susirinko visus svariausius Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių m.) prizus.

 

Skaityti toliau...
 
„Nuo grūdo iki picos“

2020 m. sausio 15 d. 8 klasių mokiniai lankėsi Šiaulių universiteto gimnazijoje.

Čia šiltai mus šiltai pasitiko administracijos nariai. Jie supažindino su programa ir pristatė užsiėmimus vienijančią temą „Nuo grūdo iki picos“ (picos juk patinka tiek dideliems, tiek mažiems, tiek senjorams, tiek jauniems!).

 

Skaityti toliau...
 
Dailaus rašto konkursas

Šiaulių “Juventos“ progimnazijoje 2020 m. sausio 16 d. vyko 1 – 4 klasių dailaus rašto konkursa, kuriame dalyvavo 24 mokyklos pradinukai. Konkurso tikslas - puoselėti rašto kultūrą. 

Skaityti toliau...
 
MOKINIŲ MAITINIMAS VASARIO MĖNESĮ

1 – 4 KLASĖS

PAVEDIMAI UŽ MAITINIMĄ PRIIMAMI IKI 2020 M. SAUSIO 27 D.

  • Pusryčiai: 15 d. x 0,80 = 12,00 €
  • Pietūs: 15 d. x 1,60 = 24,00 €

5 – 8 KLASĖS

  • Pusryčiai: 15 d. x 1,05 = 15,75 €
  • Pietūs: 15 d. x 1,90 = 28,50 €

 

Skaityti toliau...
 
„Gimnazisto diena“
2020 m. sausio 9 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 8 klasių mokiniai lankėsi Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje.
Skaityti toliau...
 
DofE Pirmosios pagalbos mokymai
2020 m. sausio 15 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos Dofe programos dalyviai mokėsi pirmosios pagalbos pagrindų.
Skaityti toliau...
 
Galimybė sportuoti „Dubysoje“
2020 m. sausio 13 d. pirmą kartą su 2b klasės mokiniais iškeliavau į sporto mokyklą, įsikūrusią Gumbinės gatvėje.
Skaityti toliau...
 
Šiaulių miesto „Dainų dainelės“ laureatai puikiai pasirodė zoniniame ture

2020 m. sausio 8 d. „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso „Dainų dainelė“ II - asis etapas. Jame pasirodė - 12 solistų ir 18 ansamblių.  

Skaityti toliau...
 
Kalėdų eglutė/Christmas tree

Argi nesmagu pasaulio pažinimo pamokose kalbėti ne tik lietuviškai, bet ir angliškai? Žinoma, kad taip!  

Skaityti toliau...
 
„Ką žinai apie šalį, kurios kalbą mokaisi“

2019 m. gruodžio 12 d. 7a klasėje vyko pamoka - viktorina „Ką žinai apie šalį, kurios kalbą mokaisi“.

 

Skaityti toliau...
 
Kalėdiniu koncertu juventiečiai palydėjo 2019 metus

2019 m. gruodžio 20 d. mokyklos aktų salėje įvyko tradicinis kalėdinis koncertas „Pasitinkam ir palydim“, kuriame dalyvavo „Juventos“ progimnazijos ir J. Janonio gimnazijos chorai, ansambliai, solistai ir skaitovai. Iš viso 200 dalyvių! Koncertas visada yra laukiamas, nes juo mokiniai užbaigia kalendorinius metus ir pradeda kalėdines žiemos atostogos. Ir nors už lango baltos žiemos nė kvapo, Kalėdų dvasia sklandė pilnutėlėje mokyklos aktų salėje, spindėjo dainininkų akyse: visi kartu dainomis, eilėraščių posmais kūrė šventinę nuotaiką ir ją dosniai dovanojo klausytojams. Ačiū mokiniams, mokytojams už puikų koncertą. Jaukių švenčių ir smagių atostogų! 

Skaityti toliau...
 
eTwinning draugų viešnagė

Visai nesenai mokyklos kieme susitiko ,,Juventos“ pirmokai su lopšelio/darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinukais. Kartu žaidė, dainavo, ieškojo žiemos. O štai savaitę prieš Kalėdas mažieji draugai atvyko į mūsų klasę.  

Skaityti toliau...
 
5b klasės vakaronė

Vieną gruodžio vakarą mokykloje susirinko 5b klasės vaikai ir tėveliai. Vyko šventinė vakaronė. Iš pradžių suvaidinome pasaką apie žibintininką, tada šokių aikštelėje pasirodė šokėjos - snaigės, o paskui sušokome savo šokį, kurį atlikome per karnavalą (mūsų šalis buvo Rusija). 

Skaityti toliau...
 
Kalėdinė popietė Batutų parke

2019 m. gruodžio 18 d. 6d klasės juventiečiai smagiai ir energingai praleido laiką Batutų parke. Mokiniai išmoko naujų triukų, suprato, koks jausmas apima, kai nejauti žemės po kojomis, pasidžiaugė aukštų šuolių ir skrydžių laisve. 

Skaityti toliau...
 
Taikliausi baudų metikai

Šiaulių Gytarių progimnazijoje 2019 m. gruodžio 11 dieną vyko krepšinio baudų metimo turnyras. Šiais metais krepšinio varžybose dalyvavo devynios Šiaulių miesto komandos.  

Skaityti toliau...
 
Meninio ugdymo klasių koncertas

2019 m. gruodžio 17 d. „Juventos“ aktų salėje įvyko meninio ugdymo klasių koncertas „Kalėdų rytų rožė inžydo“. Koncerte dalyvavo 2c, 3c, 4c, 5c, 5d, 6c, 7ab, 8c klasių mokiniai, kurie šoko, dainavo, grojo fleitomis, K. Orfo instrumentais, skudučiavo. Koncertas buvo spalvingas visomis prasmėmis: dainas keitė nuotaikingi šokiai, liaudiškus sąskambius – šiuolaikinis muzikavimas, scenoje sukosi tautiniais rūbais pasidabinę šokėjai. Netrūko geros nuotaikos, žiūrovų aplodismentų, gražių palinkėjimų. Buvo smagu stebėti pasitempusius mokinius, besišypsančius tėvus ir artimuosius. Koncertas baigėsi tradicine daina „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“, kurią dainavo 130 dalyvių! Žiūrovai negailėjo plojimų, kurie dar kartą įrodė, kad dainuojantis, šokantis, muzikuojantis vaikas yra nuostabus...  

Skaityti toliau...
 
Juventiečiai - pirmi!

Jau tapo gražia tradicija, kad gruodžio mėn. Šiaulių V. Kudirkos progimnazijoje vyksta Šiaulių miesto 4 - okų interaktyvus anglų kalbos konkursas „Learn English through fun“, kurį organizuoja Oxford University Press atstovybė Baltijos šalims.   

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 244 - 270 iš 3487
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing