Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-05-30
Naujienos
Aštuntokams įteikti pažymėjimai

Klases uždarome.. Koridoriuos nutyla
Tiek daug pavasarių lydėjęs šurmulys.
Kažko netekome, kažką praradome,
Užverdami tiek varstytas duris.
Į ievų tylumą langai atsiveria.
Pro juos mes matome pasaulį…
Prisėdame. Patylime. Ir kylame...
Į žemę, žolę, lietų, saulę...

Skaityti toliau...
 
8-okų spektaklio akimirkos

2008 metų birželio 10, 13 ir 16 dienomis juventiečiai turėjo puikią progą įsitikinti 8-ųjų klasių mokinių įvairiais meniniais gebėjimais. Mokyklos baigimo proga lietuvių kalbos mokytojos R.Liutkevičiūtės režisuotame spektaklyje „Septynios snieguolės ir vienas nykštukas“ jie (gitaristų ansamblis) grojo gitaromis, skudučiais (folkloro ansamblis), fortepijonu (Dovilė ir Gedas iš 8b), vaidino piktus, linksmus, ironiškus, magiškus pasakos personažus.

Skaityti toliau...
 
Nepamokinė 6–8 kl. mokinių veikla birželį

2008 metų birželio 11 – 18 dienomis 6 – 8 klasių mokiniams vyks nepamokinės veiklos užsiėmimai: įvairios dalykinės viktorinos, popietės, technologiniai užsiėmimai gaminant iš įvairių medžiagų, edukacinės išvykos, kino, animacinių filmų lietuvių bei įvairiomis užsienio kalbomis peržiūra ir aptarimas, sportiniai, IT užsiėmimai, foto pleneras „Fotografuojame Šiaulius“, užsienio kalbų žinių pasitikrinimas sprendžiant testus, konferencija Zarasų raj. „Moksleivis ir jo socialinė aplinka: profesijų pasaulyje“ ir kt.

Skaityti toliau...
 
Apdovanoti jaunieji Šiaulių lyderiai

Lietuvos Respublikos Seimo narys Valerijus Simulik ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius 2008 m. kovo - gegužės mėnesiais jau ketvirtąjį kartą Šiaulių mieste surengė konkursą „Aš – lyderis“.

Skaityti toliau...
 
Išvyka - konferencija

2008 metų birželio 11 dieną dvidešimt septyni Šiaulių „Juventos“ mokyklos 2 - 8 klasių mokiniai, viena mokinė iš Šiaulių J.Janonio gimnazijos, 6 mokytojos išsiruošė į Zarasų rajone esantį Baltriškių kaimą. Keliavome į Tiberiados bendruomenės namus, kur turėjo vykti tradicinė juventiečių konferencija „Moksleivis ir jo socialinė aplinka: profesijų pasaulyje“.

Skaityti toliau...
 
Su gimimo diena!

Dvi pradinių klasių mokytojos atšventė savo ypatingas gimimo dienas. Tai Audronė Kimontienė ir Rimutė Valukonienė.

Mes palinkėsim Tau dienų,
Kurių Tau mėnesiams užtektų,
Kurios pavirstų į tikrovę.
Mes palinkėsiu tiek mažai vargų
Ir džiaugsmo daug be galo.
Skaityti toliau...
 
Drausmingiausia klasė 2008

2008 metų gegužės 26 dieną mokykloje buvo skaičiuojami 5 – 8 klasėse vykusio konkurso „Drausmingiausia klasė 2008“ II pusmečio rezultatai. Išaiškėjo, kad pačiais drausmingiausiais per visus 2007 – 2008 mokslo metus buvo 8c klasės mokiniai (auklėtoja Dileta Daukšienė).

Skaityti toliau...
 
8–okų dovana mokyklai - pasaka

2008 metų birželio 10 - ąją, paskutiniąją pamokų dieną, 8 – ųjų klasių mokiniai juventiečius kviečia pasižiūrėti V.Palčinskaitės spektaklio „Septynios snieguolės ir nykštukas“, kurioje viskas apverčiama „aukštyn kojomis“, t.y. viskas vyksta atvirkščiai....

Skaityti toliau...
 
Konkurso "EKOLOGINĖ ABĖCĖLĖ" finalas!
Vilniuje, mokytojų namų kiemelyje, vyko konkurso „Ekologinė abėcėlė“ finalas. Į šventę buvo pakviesti ir mūsų mokyklos 1c, 2c klasių mokiniai ir jų mokytojos. Visus metu vykdyta projekto veikla buvo įvertinta III-ąją vieta. Valio!
Skaityti toliau...
 
Sveikiname naujus Mokyklos tarybos narius
2008 metų birželio 4 dieną mokykloje vyko dviejų mokinių iš 6 – 7 klasių rinkimai į Mokyklos tarybą. Pateikiame statistiką.

 • Rinkėjų skaičius  6 – 8 klasėse – 444 mok.
 • Balsavusių rinkėjų skaičius – 343 mok.  (75%)   
 • Nebalsavusių rinkėjų skaičius – 101 mok.(25%)
 • Negaliojančių biuletenių skaičius – 9 vnt. (3%)
 • Galiojančių biuletenių skaičius –334 vnt.(97%)
 • Daugiausia balsų surinko:
  • Ieva Stakvilevičiūtė (6a) – 41 (12%).
  • Aistė Šulskytė (6g) – 34(10%).
  • Vaida Židonytė (6e) – 34.
  • Šarūnė Lipskytė (6d) – 33.

SVEIKINAME NUGALĖTOJAS!

Skaityti toliau...
 
Būsimųjų pirmokų tėveliams

Gegužės 22 d. (ketvirtadienį) 18 val. į Šiaulių „Juventos“ mokyklos aktų salę kviečiami būsimųjų muzikinių klasių (1a, 1b) mokiniai ir jų tėveliai.

Vyks pradinių klasių muzikinio ugdymo programos pristatymas. Busimieji juventiečiai bus supažindinami su muzikos instrumentais ir jų pasirinkimo galimybėmis.


Birželio 5 d. (ketvirtadienį) 17 val. 30 min. Šiaulių „Juventos“ mokyklos aktų salėje vyks bendras visų būsimų pirmokų tėvelių susirinkimas. Po jo – susirinkimai klasėse (kabinetai nurodyti prie mokinių sąrašų mokyklos I a. fojė).

Skaityti toliau...
 
Vaikų receptai

2008 m. kovo 26 d. - balandžio 18 d. respublikoje vyko rašinių konkursas „Vaikų receptai, kaip būti gerais tėvais“. Iš viso VO „Gelbėkit vaikus“ organizacija gavo 256 vaikų rašinius iš visos Lietuvos.

Skaityti toliau...
 
Išvyka į Šilutę

2008 metų gegužės 30 dienos ankstų rytą mes, VO „Gelbėkit vaikus“ organizacijos nariai iš „Juventos“, vadovaujami tikybos mokytojos L.Skyrienės, išsiruošėme į baigiamąjį akcijos „Smurtui prieš vaikus - NE“  renginį, kuris vyko Šilutėje.

Renginys prasidėjo šilutiškių ir svečių iš įvairių Šiaulių miesto mokyklų eitynėmis pagrindine gatve. Nors buvo labai karšta, nuotaika buvo puiki. Aplink, kur tik akys užmato, žengė mokiniai, mokytojai, rankose laikydami pačių pasigamintas saulėgrąžas. Jos stebino savo įvairove, dydžiu. Nė nepagalvotum, kad būtų galima sudėti tiek išmonės ir prasmės į gėlę.

Skaityti toliau...
 
Sporto šventė
1-4 klasių mokiniams dar tokios linksmos, turiningos šventės neteko patirti! Šiaulių miesto maniežas atvėrė mažiesiems juventiškimas duris. Už tai esam dėkingi pirmokės Jomantės ir trečiokės Kamilės tėveliui, kuris mielai mus įsileido į savo valdas - maniežą. Projekto „Jaunieji Europos gyventojai“ viešnios, mokytojos iš Škotijos Glasgo šv.Denizo mokyklos, buvo sužavėtos sporto švente. Jos žadėjo papasakoti savo mokiniams apie tai, ką pamatė viešnagės metu. O matė daug: vaikai šoko į tolį, sliuogė virve, lenktyniamo, šoko į aukštį, žaidė kvadratą. Tikimės, kad tai nebuvo pirma ir paskutinė sporto šventė miesto manieže.
Skaityti toliau...
 
Žaliosios pamokos

Šiaulių „Juventos“ mokyklos pradinukus, projektų „Klimato kaita ir aš“, „Jaunieji Europos gyventojai“, „Saugok save – augsi sveikas!”, „Žiurkiaus Pilėno mokyklėlė“ narius svetingai pasitiko Svilės šaltiniai, pakvietę vaikus į paskutinę mokslo metų pamoką – žaliąją pamoką!

Skaityti toliau...
 
Mokinių rinkimai į Mokyklos tarybą

2008 metų birželio 4 dieną (trečiadienį) 6 – 8 klasių mokiniai rinks 2 kandidatus į Mokyklos tarybą, kurioje kitais mokslo metais nebesidarbuos dabartiniai 8-okai, baigiantys „Juventos“ mokyklą - Dovilė ir Paulius (ačiū jiems už mokyklos ir jos bendruomenės vardan atliktus darbus).

6 – 8 klasių mokinius kviečiame susipažinti su 13-os būsimų kandidatų į Mokyklos tarybą prisistatymais ir būti aktyviais, atsakingais rinkimuose.

Skaityti toliau...
 
Po akcijos „Smurtui prieš vaikus - NE“

Šiaulių „Juventos“ mokyklos mokiniai – visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ nariai – 2008 metų gegužės 26 – 30 dienomis mokykloje organizavo akciją „Smurtui prieš vaikus - NE“. Visi „Juventos“ mokiniai buvo kviečiami prisidėti prie akcijos:

 • elgtis kultūringai, nebėgioti po mokyklą, kad neužgautų vienas kito,
 • kalbėti tyliau, nes triukšmas kenkia, todėl labai pavargstama,
 • šiukšles mesti tik į šiukšlių dėžę, nes aplinka turi būti graži ir švari,
 • baigti tyčiotis, prasivardžiuoti, nes pikti žodžiai skaudina ir žemina...

Kiekviena savaitės diena turėjo savo temą, į kurią tikėtasi atkreipti bendruomenės narių dėmesį. Buvo gaminamos ir visoje mokykloje eksponuojamos vaizdinės priemonės.

Skaityti toliau...
 
Penktokai baigė mokslo metus

2008 metų gegužės 30 dieną, pabaigę paskutinę pamoką ir į mokyklos biblioteką grąžinę knygas, 5 – ųjų klasių mokiniai, jų auklėtojai, keletas mokytojų, mokinių tėvelių susirinko į aktų salę „suvesti rezultatų“.

Skaityti toliau...
 
Svečiai iš Glasgo

Mokykloje svečiuojasi mokytojos iš Škotijos Glasgo šv. Deniso pradinės mokyklos - Comenius projekto „Jaunieji Europos gyventojai“ partnerės. Viešnios apžiūrėjo mokyklą, stebėjo muzikos pamoką 2a klasėje, vedamą mokytojos Z.Girčiuvienės, lankėsi Kryžių kalne, Frenkelio viloje, bendravo su mokyklos mokytojai ir mokiniais. Mokytojos su nekantrumu laukę ir 4a klasės koncerto.

 

Skaityti toliau...
 
Apdovanoti geriausiai besimokanys

Šiaulių dramos teatre vyko 1-4 klasių mokinių mokslo metų rezultatų susumavimo šventė - apdovanoti pradinukai - klasių, mokytojų ir tėvelių pažiba - geriausiai besimokantys vaikai. Tačiau šventė skirta visiems pradinukams! Jiems dovana - spektaklis „Skiriama princesei".

 

Skaityti toliau...
 
Ekskursijai „Kernavė – Trakai“

Vieną ankstyvą rytą 4a ir 4b, išsiruošė į paskutinę ekskursiją, kartu su pirmosiomis mokytojomis.

Visi prisigalvojome įvairiausių žaidimų, taigi kelionė autobusu neprailgo.

Pirmiausiai norėjome aplankyti Kernavės piliakalnius. Bet netoli Kernavė nuliūdome... pradėjo lyti lietus. Nepaisant lietaus, išlipę iš autobuso patraukėme prie piliakalnių.

Skaityti toliau...
 
Paroda „Laiptuose“

„Laiptų" galerijoje veikia paroda OPUS II, kurioje eksponuojami ir 1c klasės mokinės Gabijos Mikutytės darbai. Aplankykite parodą! 

Skaityti toliau...
 
„OPA“ prie Višinskio

Prie Višinskio paminklo Šiaulių miesto profesinio rengimo centro mokiniai ir mokytojai sukvietė miesto pradinukus, projekto „OPA" (ankstyvasis profesinis rengimas) dalyvius. Šventę pradėjo mūsų mokyklos 1c klasės mokiniai linksmomis dainelėmis. 3a klasės mokiniai išbandė padavėjo darbą - jie darbavosi Čili picerijoje. 

Skaityti toliau...
 
Smurtui prieš vaikus - NE
KREIPIMASIS Į ŠIAULIŲ „JUVENTOS“ MOKYKLOS BENDRUOMENĘ

Šiaulių „Juventos“ mokyklos mokiniai – visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ nariai – gegužės 26 – 30 dienomis mokykloje skelbia akciją „Smurtui prieš vaikus - NE“.

Skaityti toliau...
 
Šiaulių 1–ajai muzikos mokyklai – 60 metų!

2008 metų gegužės 22 dieną mokyklos aktų salėje skambėjo linksma muzika. Pas juventiečius svečiavosi Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos Instrumentų skyriaus mokytojai ir mokiniai, kurie dovanų „atsinešė“ koncertą, skirtą savos mokyklos 60 – ties metų jubiliejui.

Skaityti toliau...
 
Ekskursija į muzikinį teatrą

Gegužės 18 dieną  išsiruošėme į kelionę. Pirmą kartą vykome į Klaipėdos muzikinį teatrą, kur turėjome pamatyti ir išgirsti muzikinį spektaklį „Batuotas katinas“.

Visų nuotaika buvo puiki. Iš pradžių nuvykome į Alfredo Jonušo žemaitišką-japonišką sodybą-muziejų. Ten išvydome tekančios Saulės šalies salelę. Joje pamatėme seniausios pasaulyje Horiudži šventyklos maketą, No teatro kaukės Okame kopiją, kabuki teatro sceninius vaizdus, „Fudži kalno“ papėdėje – arbatos gėrimo namelį, budos skulptūrą ir kt. senosios Japonijos kultūros simbolius.

Skaityti toliau...
 
Didžioji juventiečių nuotrauka

2008 m. gegužės 21 dieną, per klasės valandėlę, 5 - 8 klasių mokiniai turėjo atlikti dvi užduotis: pirmoji - išrinkti klasės kandidatus į Mokyklos tarybą, antroji - išskubėti į mokyklos kiemą ir nusifotografuoti bendrai didžiajai nuotraukai. Laimei, diena pasitaikė saulėta ir šilta. Didelėmis foto kompanijos „Spindulėlis“ fotografo ir „Juventos“ mokytojų pastangomis šiaip ne taip pavyko suvaldyti spalvingą judriai nusiteikusių susirinkėlių būrį. Su nekantrumu lauksime rezultato, kurį 2008 - 2009 mokslo metais pamatysime mokyklos fojė. 

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 3160 - 3186 iš 3317
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing