Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-07-13
Naujienos
Pirmokų dailaus rašto konkursas

Mokykloje vyko pirmokų dailaus rašto konkursas. Iš kiekvienos klasės dalyvavo po penkis pirmokėlius. Vaikai labai stengėsi. Vieniems pavyko labiau, kitiems mažiau. Sveikiname visus, dalyvavusiu konkurse pirmokus.

Skaityti toliau...
 
KALBŲ KENGŪROS konkursas

Mums malonu pranešti, kad nuo šių metų Lietuva prisijungia prie tarptautinio KALBŲ KENGŪROS konkurso. Tai kiek sąlygiškas pavadinimas, nes projektas apima kalbų, literatūros, bendrosios kultūros, logikos bei civilizacijos sritis.

Projekte dalyvauja Europos šalių 3 – 12 klasių moksleiviai. Šiais metais prie šio tarptautinio projekto prisijungia kai kurios Amerikos bei Azijos šalys.

Visos šalys, dalyvaujančios konkurse atlieka tas pačias užduotis. Jos kiekvienais metais yra rengiamos kolegialiai vienoje iš šalių dalyvių. Vykdydamos konkursą šalys vadovaujasi vieningomis taisyklėmis, vertinimo kriterijais bei tvarka.

Skaityti toliau...
 
Sugrįžus iš saulėtosios Italijos

Mūsų mokykla jau ne pirmi metai dalyvauja Comenius 1 projektuose. Antri metai vykdome projektą „Jaunieji Europos gyventojai“. Drąsiai galime pasakyti, kad jokioje turistinėje kelionėje nepažinsi taip gerai šalies, jos kultūros, papročių, žmonių, kaip projekto susitikimuose.

Skaityti toliau...
 
Sveikiname nugalėtojus

2008 m. balandžio 28 dieną (pirmadienį) 15 val. Šiaulių miesto Stasio Šalkauskio vidurinės mokyklos aktų salėje vyko epistolinio konkurso, skirto Motinos dienai, nugalėtojų skelbimas ir apdovanojimas. Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai taip pat dalyvavo konkurse. Bernardas Garbačiauskas (4d kl.) ir Liveta Janulytė (3d kl.) užėmė 2 vietas.

Skaityti toliau...
 
Sveikiname ir linkime sėkmės

Šeštadienį Kaune įvyko tarptautinio mintino skaičiavimo konkurso „Matmintinis" finalas. Visą dieną užtrukusiame renginyje dėl mikliausio šalyje skaičiuotojo vardo dalyviai kovėsi šešiose grupėse: pirmų-trečių, ketvirtų-šeštų, septintų-dvyliktų klasių mergaičių ir septintų-dvyliktų klasių berniukų, taip pat suaugusiųjų grupėse ir specialioje papildomoje grupėje su šou žvaigždėmis.

Skaityti toliau...
 
Atvirų durų diena gimnazijoje

Būsimus gimnazistus 2008 m. balandžio 28 d. (pirmadienį) 15 val. kviečiame į Šiaulių J.Janonio gimnazijos aktų salę.

PROGRAMOJE:

  • 15.00 – 15.30 – gimnazijos pristatymas.
  • 15.30 – 16.00 – ekskursija po gimnaziją.
  • 16.00 – 17.00 – susitikimas su gimnazijos Mokinių seimu konferencijų salėje.

KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI!

Šiaulių J.Janonio gimnazijos administracija
Mokinių seimas
 
Tėvų aktyvo susirinkimas

2008 m.  balandžio 29 d. (antradienį) 16 val. 30 min. 225 kab. vyks 1 – 8 klasių Tėvų aktyvo susirinkimas (trukmė – 1 val. 10 min.).
Tikslas – perduoti tėvams informaciją, kurią jie galėtų paskleisti per savo klasės tėvų susirinkimą.

Skaityti toliau...
 
Sveikiname piešinių konkurso nugalėtoją

Piešinių konkurso „Namelis medyje" nugalėtoja tapo 1c klasės mokinė Gabija Mikutytė. Konkursą organizuoja Londone įsikūrusi kompanija „Look and Learn". 

Skaityti toliau...
 
Festivalis „Dviese smagiau“

2008 m. balandžio 4 d. mokykloje vyko respublikinis fortepijoninių duetų festivalis „Dviese smagiau“. Jame dalyvavo 48 duetai iš 8 miestų ir rajonų: Šiaulių (20), Rokiškio (3), Mažeikių (3), Naujosios Akmenės (8), Kelmės (9), Kuršėnų (1), Radviliškio (2), Pasvalio (2).

Skaityti toliau...
 
Gera žinia iš konkurso

„Vaikai – didžiausias stebuklas žemėje! Nuostabu, kad jie yra. Nuostabu, kad yra mokytojų, ugdančių šiuos stebuklus.“

Renginio organizatorė, Šiaulių Moksleivių namų šokių kolektyvo „Incognito“ vadovė V.Medžiaušienė

2008 m. balandžio 12d. Šiaulių laisvalaikio ir kultūros centre vyko trečiasis tarptautinis vaikų meninės raiškos festivalis – konkursas „Vaikystės vaivorykštė 2008“, kuriame dalyvavo daugiau nei 48 kolektyvai iš Lietuvos ir Latvijos. Festivalyje savo gabumus parodė virš tūkstančio 4 - 12 metų šokėjų.

Skaityti toliau...
 
Mes Lietuvos vaikai 2008

Balandžio 12d. Šiaulių „Juventos“ pagrindinėje ir „Dagilėlio“ dainavimo mokyklose vyko Šiaulių ir Telšių apskričių chorų konkursinio festivalio „Mes Lietuvos vaikai“ I – asis regioninis turas.

Šio renginio tikslas – tęsti ir puoselėti Lietuvos chorinio dainavimo tradicijas, aktyvinti chorinį judėjimą mokyklose, kuo geriau pasirengti 2009 – ųjų metų Tūkstantmečio Dainų šventei.

Skaityti toliau...
 
Kviečiame dalyvauti

Visus 5 - 8 klasių juventiečius, jų tėvelius, Šiaulių J.Janonio gimnazistus (buvusius juventiečius), socialinius mokyklos partnerius kviečiame dalyvauti tradicinėje mokyklos konferencijoje - išvykoje „Moksleivis ir jo socialinė aplinka: profesijų pasaulyje 2008“

 

Skaityti toliau...
 
LTV konkursas „Dainų dainelė“

2008 m. balandžio 8, 13, 20 d. mokyklos dainininkai važiavo į Vilnių, į Lietuvos televiziją, kur buvo filmuojami konkurso „Dainų dainelė“ IV - ojo etapo koncertų vaizdo įrašai. „Juventos“ mokyklai atstovavo 7 kolektyvai:

Skaityti toliau...
 
Pirmokėlių Šypsenos šventė

2008-04-15 pradinių klasių mokytojos Audronė ir Rimutė pravedė Šypsenos šventę pirmokėliams. Mokiniai, pasipuošę daržovių, vaisių, daug vitaminų turinčių gėrimų, dantų šepetukų emblemomis, salėje vaidino, deklamavo nuotaikingus eilėraščius, dainavo dantukų himną. 1c klasės mokinės Vakarė ir Gabija supažindino šventės dalyvius su klasėje atliktu tyrimu apie rūgščių poveikį dantukams. Kokius gėrimus sveikiausia gerti. Ogi - vandenėlį.

Skaityti toliau...
 
Startavo unikali socialinė kampanija

Balandžio aštuntą dieną startavo unikali Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) inicijuota socialinė akcija „IŠPILK“, kurios tikslas - mažinti alkoholio vartojimą moksleivių tarpe. Akcija išsiskiria iš kitų panašaus pobūdžio akcijų tiek metodais, tiek mąstais, tiek pobūdžiu.

Akcijos iniciatoriai ir vykdytojai – patys moksleiviai. Tikimasi, kad akcijoje aktyviai dalyvaus daugelis Lietuvos mokyklų.

Skaityti toliau...
 
Kontrolinių darbų grafikas
Mokyklos tarybos ir administracijos sprendimu, nuo balandžio 14d. „Juventos“ mokyklos svetainės skiltyje „Tvarkaraščiai “ skelbiamas savaitės kontrolinių darbų, rašomų 5-8 klasėse, grafikas .
 
Atvirų durų dienos 5 – 8 klasėse

Mokinių tėvelius kviečiame į Atvirų durų dienas (individualius susitikimus su mokytojais, klasių susirinkimus):

  • balandžio 29 d. (antradienį) – 5–6 kl.
  • gegužės 8 d. (ketvirtadienį) – 7 – 8 kl.

 

  • 17.00 – 19.00 - individualūs pokalbiai su mokytojais (tėveliams primename, kad pokalbio trukmė – iki 5min.,  pokalbiui vadovauja mokytojas). Čia nurodyta , kuriuose kabinetuose rasite mokytojus
  • 19.00 – klasės susirinkimas.

Tikslesnė informacija (klasės susirinkimo vieta, darbotvarkė) bus paskelbta mokinių pažymių knygelėse.

Skaityti toliau...
 
„Šviesoforas“ atnešė sėkmę

Ši savaitė saugaus eismo būrelį lankantiems vaikams buvo darbinga, sėkminga ir džiaugsminga. Darbinga, nes turėjome prisiminti kelio ženklų pavadinimus, pakartoti kelių eismo taisykles ir jas mokėti pritaikyti praktiškai. Sėkminga, nes mūsų žinios ir sugebėjimai mieste buvo įvertinti labai gerai. O džiaugsminga todėl, kad patekome į laimėtojų gretas ir jau sekančią dieną skubėjome į Šiaulių miesto policijos komisariatą pasiimti apdovanojimų.

Skaityti toliau...
 
Ketvirtokai kare

Šiaulių gamtininkų centro oraganizuotoje netradicinėje aplinkosauginėje šventėje „Karas šiukšlėms ir šiukšlintojams“ dalyvavo mūsų mokyklos jaunieji atlikėjai: mokytojos E.Šliautarienės kapela, mokyt. E.Motuzienės vokalinis ansamblis, mokyt. A.Adomaitienės ansamblis „Mozaika“, solistas J.Milaknis. 

Skaityti toliau...
 
Sveikinimai konkurso nugalėtojai

Švedijos tarptautiniame vaikų muziejuje vykusiame piešinių konkurse „Dream“ (Svajonė) 5a klasės mokinė Gabrielė Melnikova (mokyt. A.Dirginčienė) tapo nugalėtoja. Jos darbas įvertintas diplomu ir medaliu.

Skaityti toliau...
 
Europos pavasaris 2008

Balandžio 10 dieną pradinukai, o kartu ir 6 klasė, vadovaujama A.Butkienės, rinkosi į aktų salę. Skamba LIetuvos himnas. Taip mokinukai pradeda projekto „Europos pavasaris 2008" šventę. Vaikai draugams pristato Europos Sąjungos šalis - skamba dainos, šokiai, ragaujami tradiciniai patiekalai, į svečius atkeliauja A.Lingrend pasakų veikėjai. Šis projektas vykdomas jau ketvirtus metus. Jo tikslas - susipažinti su ES šalimis, jų kultūra. 

Skaityti toliau...
 
Sportuok su šeima

2008-04-05

Po labai linksmai praėjusių (spalio mėn.) šeimų varžybų, 3a klasės mokiniai ir tėveliai iškviėtė į „dvikovą“ 3b klasę.  Deja, deja, priešininkų komanda buvo labai negausi, todėl teko sudaryti mišrias komandas iš abiejų klasių. Mūsų šūkis buvo: „SPOTAS, GERA NUOTAIKA, SVEIKATA!“. Po atkaklios kovos paaiškėjo, kad abi komandos vienodai stiprios. Taigi, nugalėjo draugystė!

Skaityti toliau...
 
Ketvirtokai kepykloje

Ankstyvą trečiadienio rytą Aistės tėvelis pakvietė į ekskursiją po privačią Gudelių duonos kepyklėlę. Pirmiausiai visi kartu prisiminėme taisykles.

Aistės mama mama padėjo užsirišti prijuostes, o tėvelis prižiūrėjo kaip plauname rankas. Visi draugiškai formavome mažus kepalėlius duonos.

Skaityti toliau...
 
10-asis „AFRO“ gimtadienis

2008 m. balandžio 4 d. Šiaulių J.Janonio gimnazijoje vyko šiuolaikinių šokių kolektyvo „AFRO“ (vadovė Ingrida Jasaitienė) 10 - ties metų gimtadienio šventė, kurioje dalyvavo ne tik „Juventos“ mokyklos šokėjos, bet ir garsiausi dainininkai: Milda Baronaitė, Kristina Alminskaitė, Domantas Gružas (vadovė Loreta Stankuvienė). 

Skaityti toliau...
 
Pasveikinti nugalėtojai

2008 m. balandžio 2 d. 8b klasę, tapusią Nacionalinio konkurso „Nerūkanti klasė 2007 - 2008“ nugalėtoja Šiaulių mieste ir dalyvavusią konkurso Šiaulių apskrities etape, pasveikino mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui J.Ančerevičiūtė, socialinė pedagogė R.Karžinauskienė bei pradinių klasių mokytoja V.Bumblauskaitė, kurios vadovaujami 3b klasės mokiniai parodė prevencinį spektaklį „Pasakų veikėjai prieš rūkymą“. 

Skaityti toliau...
 
Susipažinkite su klasių komplektavimo tvarka

Gerbiamieji juventiečiai,

savivaldybės tarybai ketiname teikti svarstyti Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų, grupių, klasių komplektavimo tvarkos aprašo pakeitimo projektą .
Prašome susipažinti su Aprašo projektu ir teikti pasiūlymus, pastabas, dėl minėto dokumento iki 2008 m. gegužės 1d. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriui el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Savivaldybės administracijos Švietimo skyrius
 
Sveikiname raštingiausius

Sveikiname Šiaulių apskrities moksleivių RAŠTINGUMO KONKURSO 2008 nugalėtojus

5 klasė

I vieta Kornelija Gasparaitytė,  Šiaulių „Šėltinio“ mokymo centras, mokytoja J.Valančienė
II vieta Kamilė Samulionytė, Šiaulių „Juventos“ pagrindinė mokykla, mokytoja R.Liutkevičiūtė
III vieta Dominyka Malinauskaitė, Šiaulių Aukštabalio vidurinė mokykla, mokytoja R.Jautakienė
III  vieta Gerda Mikalionytė, Šiaulių „Romuvos“ pagrindinė mokykla, mokytoja R.Malinauskienė
III vieta Judita Milvidaitė Šiaulių „Sandoros“ pagrindinė mokykla, mokytoja R.Lunskienė

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 3214 - 3240 iš 3323
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing