Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-07-05
Naujienos
Sveikiname raštingiausius

Sveikiname Šiaulių apskrities moksleivių RAŠTINGUMO KONKURSO 2008 nugalėtojus

5 klasė

I vieta Kornelija Gasparaitytė,  Šiaulių „Šėltinio“ mokymo centras, mokytoja J.Valančienė
II vieta Kamilė Samulionytė, Šiaulių „Juventos“ pagrindinė mokykla, mokytoja R.Liutkevičiūtė
III vieta Dominyka Malinauskaitė, Šiaulių Aukštabalio vidurinė mokykla, mokytoja R.Jautakienė
III  vieta Gerda Mikalionytė, Šiaulių „Romuvos“ pagrindinė mokykla, mokytoja R.Malinauskienė
III vieta Judita Milvidaitė Šiaulių „Sandoros“ pagrindinė mokykla, mokytoja R.Lunskienė

Skaityti toliau...
 
Kengūra 2008

Balandžio 2 dieną mokykloje vyko tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2008“. Tai populiariausios mokiniams organizuojamos matematinės varžybos, kurios sudaro galimybę praleisti daug malonių akimirkų sprendžiant uždavinius.

Iš viso „Kengūros 2008“ konkurse dalyvavo 167 juventiečiai: 89 mokiniai iš 2 – 4 klasių ir 78 iš 5 – 8 klasių.

Skaityti toliau...
 
Paukščių diena

Balandžio 8 dieną mokykloje vyko „Paukščių diena“, skirta Žemės dienai (projekto „Klimato kaita ir aš“ dalis). Antrokai ne tik patys pabuvo įvairias paukšteliais, bet ir atliko užduotis apie paukščius, jų gyvenimą, klausė paukščių balsų. 

Skaityti toliau...
 
3 b klasės spektaklis ,,Bulvinė pasaka“

Š.m. balandžio 3 dieną, 3 b klasės dramos būrelis mokyklos pradinukams parodė spektaklį – „Bulvinė pasaka“. Žiūrovai scenoje išvydo pelių ir bulvių karalių, generolą runkelį, įsimylėjusį ridikėlį, baroną makaroną ir kitus veikėjus. Nuožmi kova tarp bulvių ir pelių ne kartą prajuokino žiūrovus. O įsimylėjęs į bulvytę ridikėlis buvo labai romantiškas ir šiek tiek pasimetęs.

Laiminga pasakos pabaiga pakiliai nuteikė žiūrovus. Mažiesiems aktoriams savo plojimais padėkojo  žiūrovai. Na, o mokyklos pavaduotoja R.Dauliuvienė pagyrė vaidinusius ir įteikė saldainių.

Dabar būrelio vaikai, artėjant Motinos dienai, nekantrauja šį vaidinimą „padovanoti“ savo mamytėms.

Skaityti toliau...
 
Ekskursija po Jonavos kraštą

Šiaulių „Juventos“ ir Šiaulių Sutrikusios klausos ugdymo centro mokiniai išsiruošė į ekskursiją. Ne bet kokią – o į vietą iš didžiausių Lietuvoje pramonės gigantų – didžiausią azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintoją Lietuvoje bei didžiausią tokio pobūdžio gamyklą Baltijos šalyse - Jonavos AB „Achemą“. Mokinukai stebėjo apšalusius, apšarmojusius  vamzdžius, kuriuose teka suskystintas -180 laipsnių azotas. Vaikams buvo įdomu sužinoti, kas gaminama šioje įmonėje, kaip sprendžiama gamtos užterštumo problemos. Po „Achemos“ teritoriją važiojęs inžinierius R.Buda pasakojo vaikams, kaip bendrovė gerina aplinkos apsaugos būklę, kokį didžiulį dėmesį skiria savo darbuotojų bei aplinkinių žmonių sveikatai , kaip mažina neigiamą poveikį gamtai. Paaiškėjo, kad klijus „Lipalas“ taip pat gamina „Achemoje“. Mokinukai buvo maloniai priimti ir sužinojo labai daug...Vaikai atkreipė dėmesį į tai, kad gamyklos teritorijoje oro temperatūra yra keliais laipsniais didesnė, nei už jos ribų, tai matėsi žiūrint į sprogstančius krūmus ir medžius. 

Skaityti toliau...
 
Rūkymo prevencija pradinėse klasėse

Pirmieji bandymai rūkyti jau pastebimi dar ikimokykliniame amžiuje, o pradinėse klasėse jau pasitaiko, kad rūkoma reguliariai. Dažniausiai bando rūkyti tie mokiniai, kurių namuose vienas iš tėvų arba abu tėvai rūko. Tuomet mokiniui atrodo, kad rūkyti žalinga vaikui, tačiau suaugusiojo  rūkymas – įprastas reiškinys. Mokiniai pabando mėgdžioti rūkančius tėvus ir kitus įžymius žmones. Kartais mokiniai pradeda rūkyti dėl bendraamžių spaudimo, nenorėdami išsiskirti iš grupės. 

Skaityti toliau...
 
Microsoft pamoka 5–okams apie saugų internetą

2008–03–31

„Internetas – visuotinis tinklas, jungiantis didžiąją dalį pasaulio kompiuterių ir vis daugiau intelektualiųjų telefonų bei kitokių įtaisų. Jis siūlo, atrodytų, neribotą informacijos, vaizdo ir galimybių pasaulį.
Tačiau ši nauda susijusi su tam tikrais pavojais. Vos tik prisijungiate prie interneto, Jūsų saugumui gali kilti grėsmė: kompiuteris gali būti sugadintas ar kontroliuojamas, gali kilti pavojus Jūsų privatumui arba Jūsų vertingi dokumentai gali būti sunaikinti...“ 

Skaityti toliau...
 
Nerūkanti klasė 2008

2008m. kovo 28d. Šiaulių m. savivaldybės aktų salėje vyko konkurso „Nerūkanti klasė 2008“ Šiaulių apskrities turas. Sveikiname 8b klasės mokinius ir juos ruošusias mokytojas Ž.Tolstikovą bei R.Karžinauskienę, šiame konkurse užėmusius IV–ąją vietą (Šiaulių miesto ture 8–okų komanda buvo pirma). 

Skaityti toliau...
 
Dėmesio, spektaklis!

Š.m. balandžio 3 dieną, 10.00 valandą 3b klasės dramos būrelis kviečia 3-4 klasių mokinius į aktų salę.

Bus rodomas spektakliukas „BULVINĖ PASAKA“.

Laukiame jūsų! 

 
„OPA“ Amatų diena

2008 m. kovo 27d. pradinių klasių mokinukai dalyvavo mokykloje organizuotoje Amatų dienoje. Kiekvienas mokinys rašė apie savo būsimą profesiją, ją nupiešė. Populiariausios buvo dainininko, policininko ir sportininko profesijos. Kiekviena klasė pristatė su kokiomis nors profesijomis parengtą programėlę, mokė visus šokti, žaisti, vaidinti ir dainuoti.


Skaityti toliau...
 
Sveikiname!

Londone įsikūrusi edukacinė kompanija „LOOK and LEARN“ paskelbė vasario mėnesio piešinių konkurso „Burtininkas" nugalėtojus. „Juventos“ mokinukai jau dalyvauja šiame konkurse. Antrąją vietą, o kartu ir 25 svarų premiją laimėjo 1c klasės mokinė Gabija Mikutytė.

 

Skaityti toliau...
 
Akcija „Išsaugokim amfiteatrą“

Amfiteatre vyko akcija dėl jo išsaugojimo. Dalyvavo ir mūsų mokyklos, kurios demonstravo mūsų partnerių - Profesinio rengimo centro kolekciją ir mokytojos I.Jasaitienės vadovaujamas trečiokių šokėjų kolektyvas.

Skaityti toliau...
 
Informacija apie tausojantį vaiko matinimą

Gerbiami juventiečių tėveliai, norėčiau Jus informuoti, jog mokykloje gali būti organizuojamas tausojantis maitinimas mokiniams, sergantiems virškinamojo trakto, inkstų, kepenų ir kitomis ligomis. 

Skaityti toliau...
 
Susitikimas su poete

Mokykloje lankėsi vaikų poetė Zita Gaižauskaitė. Poetė susitiko ir bendravo su pirmokais. Vaikai su viešnia vaidino, kūrė eilėraščius, deklamavo ir net dainavo. Po susitikimo ne vienas mažasis knygos mylėtojas įsigijo ir poetės knygelių. 

Skaityti toliau...
 
Moksleivių velykinių darbelių paroda

Mokyklos III aukšto fojė kovo 14 – 28d. eksponuojami velykiniai mokinių darbeliai:

  • 5– ųjų klasių mokinių tapytos verbos,
  • 6 – okų sukurti plastilino tapybos „vitražai“,
  • 7 – okų „nulipdyti“ ąsočiai,
  • 7 – 8 klasių mokinių „nudažyti“ veltinio margučiai.
Skaityti toliau...
 
Paskaita 6 klasių mergaitėms

2008 m. kovo 26 d. mokyklos salėje pagal lyčių švietimo programą, vykdomą Procter &Gamble ML, vyko paskaita „Tarp mūsų, mažųjų moterų“, kuri buvo skirta 6 klasių mergaitėms. Paskaitą vedė lektorė - akušerė Dalė Sungailienė. 

Skaityti toliau...
 
Sveikiname!

Londone įsikūrusi edukacinė kompanija „LOOK and LEARN" paskelbė vasario mėnesio piešinių konkurso „Burtininkas" nugalėtojus. „Juventos" mokinukai jau dalyvauja šiame konkurse. Antrąją vietą, o kartu ir 25 svarų premiją laimėjo 1c klasės mokinė Gabija Mikutytė. 

Skaityti toliau...
 
3b klasės išvyka į radijo ir televizijos muziejų

 2008-02-07

Trečiadienį su klase buvome Radijo ir Televizijos muziejuje. Tik įėję pro duris, pamatėme daug radijo imtuvų, magnetofonų, televizorių. Pirmiausia apžiūrėjome radijo imtuvų parodą. Man labiausiai patiko senos plokštės ir plokštelės, magnetofonai, o iš radijo imtuvų labiausiai įsiminė „Robotas“ ir „Kompiuteris“. Klausėmės įdomaus pasakojimo apie televizorius, matėme televizorių su padidinamuoju stiklu, labai mažą „Šilelį“, mažą televizorių dideliame rėme. Labai sudomino patefonai ir „juodosios dėžės“. Ekskursijos pabaigoje gidas suteikė mums galimybę tam tikru prietaisu pasimatuoti savo organizmo gaminamą elektrą. Buvo smagu!

3b klasės mokinys – Domantas Klimavičius

Skaityti toliau...
 
Gimtadienis
Gaila, kad gimtadienis, tik kartą per metus!

Pedagogų posėdis prieš Velykas pasibaigė kaip niekada nuotaikingai. Ir kur gi ne, kai tiek daug mokytojų, gimusių kovo mėnesį. Juk gimtadienis - tik kartą per metus, kaip dainavo vienas animacinio filmuko herojus...

O mokytojai Ilonai Ratkevičienei jis jubiliejimis.

Kuo geriausi sveikinimai!

Skaityti toliau...
 
„Atvirkštukai“ Šiaulių kultūros centro scenoje

Šių metų kovo 7 dieną Klaipėdos „Atvirkštukų“ teatras pakvietė mus į spektaklį - „Į pasaulio kraštą“. Daug veikėjų išvydome scenoje – susipažinome su asiliuku Jo jo ir tigriuku Rrr. Su jais kartu bandėme skaičiuoti žvaigždeles. Vėliau asiliukas nusprendė surasti  pasaulio kraštą. Jo jo pasistatė laivą ir išplaukė, o tigriukas Rrr liko statyti namą. Asiliukas nuplaukė į Antarktidą. Ten susipažino su dviem juokingais pingvinais. Jie vis ginčijosi, kuris yra pirmas. Ten, Antarktidoje asiliukas suprato, kad  pasaulio krašto nėra. 

Skaityti toliau...
 
3c klasės išvyka į radijo ir televizijos muziejų

2008-02-14 

Su klase ėjome į Radijo ir televizijos muziejų. Ten muziejaus darbuotoja mums papasakojo, kaip atsirado radijas. Muziejaus darbuotoja  leido pasiklausyti gramofono. Paskui mums parodė senovinius radijo imtuvus. Ji paaiškino, kaip jie tobulėjo, kaip buvo įrašoma muzika. Po to dar rodė senovinius televizorius. Matėme ir mažų, ir didelių televizorių.  Paskui parodė aparatą, su kuriuo galima pasimatuoti savo elektros energiją. Kai visi klasės draugai pasimatavo, dėdė papasakojo ir parodė Morzės abėcėlės aparatą. Kupini įspūdžių grįžome į mokyklą.

 

3 c klasės mokinė – Diana Girdenytė
Skaityti toliau...
 
Edukacinis užsiėmimas
Šiaulių „Juventos“ mokyklos 1b klasės mokinukai lankėsi „Aušros“ muziejuje. Vyko edukacinis užsiėmimas, kur mokiniai mokėsi marginti kiaušinius, pinti virvutes. Susipažino su pynėjo profesija. Pastebėjo, kiek reikia kruopštumo, vaizduotės, norint gražiai numarginti kiaušinius. Liaudies menininko darbas vaikams pasirodė gan sudėtingas, tačiau įdomus.
Skaityti toliau...
 
Senovės mokykla
2008-03-14d. 1d klasės mokinukai lankėsi Aušros muziejaus „Senovės mokyklėlėje“. Įdomu buvo klausytis pasakojimo apie daraktorių (mokytojų) darbą. Vaikai susipažino su įvairiomis rašymo priemonėmis: grifelinėmis, vaškinėmis, medinėmis rašymo lentelėmis, senovinėmis rašalinėmis. Labai įdomu buvo rašyti raideles žąsies plunksna arba Velykinius sveikinimus plunksnakočiais. Mokiniai dar kartą įsitikino, kad kiekvienas darbas reikalauja kruopštumo, atidumo. Gaila, kad tik viena Viktorija svajoja būti mokytoja.
Skaityti toliau...
 
Popietė apie profesijas
2008m. vasario 27 dieną antrokėliams pirmųjų klasių mokytojos Rimutė ir Audronė vedė popietę apie žmonių profesijas. Pirmiausiai mokiniai lankėsi darbų ir technologijų kabinete, kur mokytoja Dileta supažindino su savo profesija.Vaikai stebėjo, kaip vyresnieji mokiniai gamina darbelius iš veltinio, labai džiaugėsi, kad penktoje klasėje berniukai ir mergaitės išmoks virti, kepti, siūti ir megzti.
Skaityti toliau...
 
Pirmokai televizijos muziejuje
2008-03-06 d. 1d klasės mokinukai skubėjo į Radijo ir televizijos muziejų. Ekskursijos vadovė mus supažindino su pirmaisiais radijo ir televizijos imtuvais, su garsų perdavimo įvairumu. Pirmokėliai mokėsi perduoti signalus morzės abėcėlės pagalba. Labai patiko rašyti spausdinimo mašinėle. Įdomiai skambėjo rankiniu būdu paleidžiama senovinė muzika gramofonu. Labai įdomu buvo palyginti šiuolaikišką plazminį televizorių su senoviniu. Vaikus labai nustebino mikroschemų pasikeitimai, dizaino ypatumai. Šaunu, kad turime tokį puikų muziejų.
Skaityti toliau...
 
Konkurso nugalėtoja
Šiaulių miesto kultūros centre šventinio koncerto, skirto kovo 11-ąjai metu, buvo apdovanota 1c klasės mokinė (mokyt. A.Dirginčienė) Vakarė Baltutytė, miesto ikimokyklinių ir mokyklinių įstaigų piešinių konkurse „Lietuva, aš su tavimi" užėmusi 1-ąją vietą.
Skaityti toliau...
 
Apdovanoti olimpiadų nugalėtojai
2008 m. kovo 6d. „Romuvos" pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių gimtosios kalbos ir matematikos olimpiadų nugalėtojų apdovanojimas. Nugalėtojai ir juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti Švietimo skyriaus padėkos raštais ir atminimo dovanomis. II-ąją vietą 4-ųjų klasių matematikos olimpiadoje užėmė 4b klasės mokinys D.Abromavičius, kurį moko mokytoja D.Dundulienė. Sveikiname!
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 121 122 123 124 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 3241 - 3267 iš 3324
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing