Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-08-03
Naujienos
Naujienos iš olimpiadų
2008 m. vasario 27 d. mieste vyko 3-ųjų klasių gimtosios kalbos ir 4-ųjų klasių mokinių matematikos olimpiados. Jose dalyvavo 50 mokinių iš bendrojo lavinimo mokyklų.
Skaityti toliau...
 
5–8 kl. meninio skaitymo konkursas
Sausio 29d. mokykloje vyko 5 – 8 klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas, kurį organizavo lietuvių kalbos mokytojos.
Sveikiname nugalėtojus:
  • 6e klasės mokinę Urtę Vaitiekūnaitę (J.Avyžius „Ir žiema bėga“),
  • 7e klasės mokinį Mantą Mikšį (U.Uliūnė „Šimtakojis Brozijus“).
Skaityti toliau...
 
5 kl. viktorina „Profesijų pasaulyje“

Vasario 21d. (ketvirtadienį) mokykloje vyko turininga, įdomi ir linksma 5 klasių viktorina „Profesijų pasaulyje“, kurią organizavo etikos mokytoja L.Giedraitienė.

Kiekvienai 5 – ai klasei atstovavo po 6 mokinukus. Komandų nariai, auklėtojų padedami, iš anksto turėjo parengti namų darbus - pristatyti tam tikrą profesiją: 5a – architekto, 5b – dainininko, 5c – gydytojo, 5d – dizainerio, 5e – sportininko (krepšininko). Mokiniams sekėsi tikrai puikiai.


Skaityti toliau...
 
Minime vasario 16–ąją
Neverk, neverk, motule,
Ir neraudok taip kruvinai –
Ramus kalnely guli
Sūnus, užmigęs amžinai.

Jonas Aistis
Skaityti toliau...
 
Būsimieji statybininkai?..
Profesinio rengimo centro Statybos ir mechanikos skyrius sulaukė neįprastų svečių – tai „Juventos” pirmokai. Vaikai dalyvauja Šiaulių PRC ankstyvojo profesinio orisntavimo projekte „OPA”. Jiems labia smalsu sužinoti apie įvairias specialybes. O čia kaip tik laukė labia reikalingos specialybės atstovai – jaunieji būsimieji statybininkai ir jų mokytojai, kurie pirmokams suoeganizavo ir pravedė gipso – kartono darbų užsiėmimą. Mokinukai susipažino su gipso kartonu bei jo paruošimu, patys matavo, pjovė, šlifavo gipso kartono plokštes, mokėsi įsukti varžtus į plokštes. Vaikai į mokyklą grįžo sužavėti ir jau i6 anksto užsiprašė į dažymo užsiėmimus.
Skaityti toliau...
 
Diskusija „SPRENDIMŲ MEDIS“
2008 m. vasario 20 dieną po pamokų 5 – 8 klasių mokiniai (kiekvienam kolektyvui atstovavo po vieną jos narį), rinkosi į mokyklos Pirmosios psichologinės pedagoginės pagalbos darbo grupės organizuojamą diskusiją „Sprendimų medis“.
PPP komanda iškėlė tikslą – kartu su mokiniais įvardinti psichologines problemas, mokiniams iškylančias klasėse, mokykloje, pasiūlyti jų sprendimo būdus.
Tikybos mokytoja L.Skyrienė ir rusų kalbos mokytoja Ž.Tolstikova, diskusijos vedėjos ir pagrindinės organizatorės, paprašė susirinkusiųjų parodyti, kaip jie nusiteikę: reikėjo pasirinkti ir „plaukeliais“ papuošti vieną iš trijų lentoje pakabintų veidukų. Dalyvių nuotaika pasiskirstė per pusę: dalis jautėsi puikiai, dalis dvejojo, šiek tiek jaudinosi.

Skaityti toliau...
 
Pažintis su amatais
Pirmokai jau daug spėjo išmokti per pirmąjį pusmetį. O šiandien dar sužinojo ir apie amatus. Pirmiausiai vaikai užsuko į mokyklos dirbtuves, kur mokytojas R.Ratkevičius pristatė savo darbus. Vėliau pirmokai keliavo į aktų salę, kur jų laukė daug įdomaus – svečias iš policijos, mįslės, žaidimai apie profesijas ir amatus
Skaityti toliau...
 
Svečiuose pasaka
H.Kristijanas Andersenas. Karalaitė ir kiauliaganys. Tai pasaka, kurią žino dauguma mokyklinio amžiaus vaikų. Tai pasaka, kurią mokyklos aktų salėje vaidino „Avilio“ artistai mūsų pradinukams. Tai pasaka, kuri daugumai labai patiko.
Skaityti toliau...
 
Vasario 16-oji

„Tėvynė – tai ne milijonai žemės valakų, ne miškai, ne upės. Tėvynė – sąvoka moralinė. Žmogus širdy nešiojasi Tėvynę. Tik tas jos nepraras, kas nenorės...“ – rašė J.Grušas.
Lietuva nepaprastai atkakliai kūrėsi kaip valstybė. Todėl net tris kartus minime savo valstybingumo šventes. Taip lėmė istorija.

Skaityti toliau...
 
Padėka
Šiaulių Universiteto gimnazija džiaugiasi buvusiais juventiškiais.
Skaityti toliau...
 
Sveikiname!
Mokytojos Stasė Kliminskienė ir Tatjana Lygutienė švenčia gražius jubiliejus. Mokyklos bendruomenė sveikina ir linki dar ilgai darbuotis „Juventoje"!
Skaityti toliau...
 
Pajusk sveikatą, kai gersi arbatą!
Lietuvoje iki šiol gyvuoja turtingos vaistažolių vartojimo tradicijos. Ne tik kaimo, bet ir miestų ar miestelių gyventojai nemažai žino apie gydymą žolėmis, tad sunegalavę pirmiau gydosi žolelių arbatomis. Vaistažolėmis galima gydyti ir lėtines ligas, jų arbatos palengvina daugelį negalavimų, tinka įvairių ligų profilaktikai. Apie arbatžolių galią ir naudą žmogui pirmokai sužinojo „Valerijono“ vaistinėje, kurioje apsilankė šv. Valentino dieną. Čia vaikai ne tik klausė Ramunėlės pasakos, ne tik uostė valerijoną, ne tik atsakinėjo į klausimus apie arbatą, bet ir ją ragavo, į save traukdami svaigų jos kvapą.
Skaityti toliau...
 
Antrokų šukuosenų ir madų paradas
Vasario 14d. visi antrokėliai susirinko pademonstruoti savo šukuosenų ir rūbų. Vaikų galvos buvo padabintos išradingiausiomis, pašėlusiomis, padūkusiomis šukuosenomis. Antrokėliai ne tik demonstravo madas, bet ir vertino vieni kitus. Labiausiai patikusiems modeliams priklijuodavo lipnią širdelę.
Visą šią dieną antrokėlius lydėjo šventinė nuotaika !!!

Skaityti toliau...
 
Žiurkius Pilėnas moko...
Įprasta diena mokykloje prasideda neįprastai – pradinukai renkasi nešini...žiurkiukais ir peliukais. Pagalvojote, kad tai dėl to, kad šie metai tituluojami žiurkių metais? Visiškai ne. Tiesiog vaikai rinkosi į Žiurkiaus Pilėno mokyklėlę, kurią pradėjo Pepė Ilgakojinė. Mergaitė, kaip mokytoja Kristina Kairienė ją pristatė – tikra rinkeliautoja. Pepė džiaugėsi ir gyrėsi vaikams daug gero radusi - iš kuprinės traukė plastikinius butelius, petrapakelius nuo sulčių, indelį nuo kremo ir dar daug „gerų“ daiktų. Pepė tik suabejojo, ar mama leis namuose šiuos daiktus laikyti. Tuo suabejojo ir Pepės draugas Žiurkius Pilėnas, kuris taip pat atvyko į svečius pas pradinukus. Žiurkių atlydėjo gausi jo giminė – peliukai ir žiurkiukai iš 1a,c, 2a,c, 4a klasių.
Skaityti toliau...
 
Mėgstantiems piešti

Londone įsikūrusi edukacinė kompanija „LOOK and LEARN“ kviečia viso pasaulio vaikus dalyvauti piešinių konkurse. Konkursas vyks visus 2008-uosius metus. Kiekvieną mėnesį vaikai kviečiami piešti vis kitų temų piešinius. „Juventos" mokinukai jau dalyvauja šiame konkurse. Pirmoji metų tema - „Pasaulio vėliava" jau baigėsi. Pirmąją vietą, o kartu ir 35 svarų premiją laimėjo 5c klasės mokinys Matas Dirginčius.

Antroji tema - „Burtininkas". Pieškite, dalyvaukite, džiaukitės savo ir draugų darbais.
http://www.lookandlearn.com/index.php

Skaityti toliau...
 
Konkursui „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“ pasibaigus
Kulautuvoje, Kauno raj., vyko respublikinis IT, etnokultūros ir lietuvių kalbos integruotas kūrybinis konkursas „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“. Konkurse, kurio tikslas - ugdyti moksleivių kompiuterinę, filologinę kultūrą, tautinį identitetą ir pagarbą Europos ir pasaulio tradicinėms kultūroms skatinti, savo jėgas išbandė pirmokai ir penktokai. Vaikai piešė, kūrė pristatymus.
Skaityti toliau...
 
3a klasės išvyka į „Saulės“ spaustuvę

2007 lapkritis

3a klasės tėveliai noriai dalyvauja mokyklos profesinio orientavimo programoje. Mariaus mama Rita Jonikienė pakvietė vaikučius į savo darbovietę – „Saulės“  spaustuvę.
Sužinojome, kad toje spaustuvėje knygelių spausdinama nedaug, tačiau spausdinami įvairūs bukletai, etiketės, plakatai.

Skaityti toliau...
 
3a klasės išvyka į jaunųjų automobilistų mokyklą
2008-10-23

Prieš keletą metų būdavo labai sunku suorganizuoti vaikams kokią nors ekskursiją į gamyklą ar mokymo įstaigą, - vadovai teisindavosi, kad pas juos nepamatysime nieko įdomaus, nes įmonei gresia bankrotas ir didžioji  cechų dalis nedirba, o be to nėra ekskursijų vadovo, trukdysime dirbti ir t.t...
Skaityti toliau...
 
Susitikimas su jaunąja rašytoja Urte Uliūne

Į klasę atnešiau naują knygelę įdomiu pavadinimu – „Miegančios boružės“.
Paklausiau vaikų, ar kas nors ją skaitė? Pakilo tik viena kita rankelė. „Nieko tokio, - pasakiau – juk ta knygelė visai neseniai išvydo pasaulį!“

Skaityti toliau...
 
Kaip pirmokai ir penktokai mokėsi rūšiuoti...
Klimato kaita, užterštumas, miestai, virstantys šiukšlynais, sąvartynai miškuose ir parkuose – tai tampa mūsų kasdienybe. Vaikai apie tai išgirsta jau darželyje. O mokykloje nutarėme mokytis rūšiuoti ir būti sąmoningais piliečiais – juk dalyvaujame „Ekologinės abėcėlės“ konkurse, įsijungėme į projekto „Klimato kaita ir aš“ veiklą. Susipažinome su spalvotais konteineriais. Gražūs, ryškūs, net apėjom iš visų pusių – jie juk stovi visai netoli mokyklos, už studentų bendrabučio, kitoje gatvės pusėje. „O kodėl mokykloje tokių nėra?“ – toks klausimas kilo ne vienam pirmokui. Mokykloje klasėse ir koridoriuose stovi šiukšlių dėžės ir didžiulė talpa elektroninėms atliekoms. Su šia didžiule statine vaikai jau neblogai pažįstami – iš namų atneša naudotus elementus, senus telefonus ir jų pakrovėjus. Kilo labai daug ginčų dėl spalvotųjų konteinerių. Štai Gintarė pareiškė, kad jos gatvėje tokių nėra, o yra tik labai netvarkingi kaimynai ir mergaitės šeima, dažnai neapsikentus, renka šiukšles savo gatvėje. Vaikai, gyvenantys privačiuose namuose teigė, kad jie turi tik po vieną konteineriuką, nes turėti kelis yra labai brangu. Atsirado ir tokių, kurie pastebėjo, kad išvežančios iš kiemų šiukšles mašinos, visų spalvotųjų konteinerį turinį sukrato į vieną ir tą pačią talpą.
Skaityti toliau...
 
Seminaras mokyklos bendruomenei „Mokykla be prievartos“
Nūdienos visuomenėje gausu įvairiausio smurto. Pasaulinės sveikatos organizacija 2002 m. paskelbė ataskaitą „Smurtas ir sveikata“, kurioje aiškiai įvardyta, kad prievarta pirmiausia yra visuomenės sveikatos problema. Šioje ataskaitoje aprašoma paauglių ir jaunimo sukelta prievarta, prievarta namuose (pvz. tarp sutuoktinių), prievarta prieš vaikus, seksualinė prievarta, save naikinantis elgesys (pvz. savižudybės, žalingas psichoaktyvių medžiagų vartojimas), prievarta prieš senus žmones, kolektyvinė prievarta ir terorizmas.
Skaityti toliau...
 
Užgavėnes
Žiema persivertė į antrąją pusę. Gal bus dar speigų, pūgų, bet saulutė kaskart vis aukščiau pakyla, o tamsa traukiasi. Vasario penktoji – linksmos, siautulingos šio mėnesio šventės – UŽGAVĖNĖS! Tai Mėsiedo užbaigos.
Skaityti toliau...
 
A.P.P.L.E. tiesia ranką
Amerikos pedagogų talka Lietuvos mokyklai – A.P.P.L.E. Lietuvos mokytojų fondas paskelbė Lietuvos mokykloms projektų konkursą 2008 metams. 
Projektų vertinimo gairės: Ar projekto tikslai susiję su tema: „Geriausios švietimo veiklos kryptys 21-am amžiui“? Ar aiškiai ir tiksliai apibūdintas projekto poreikis ir tikslai? Ar projektas tinka grupei, kuriai jis bus taikomas?  Ar projektas yra įvykdomas? Kokio tikslo siekiama, teikiant projektą?
Skaityti toliau...
 
Aš Lietuvoje, Lietuva - pasaulyje
„Aš Lietuvoje, Lietuva - pasaulyje" -  tai konkursas, kurį paskelbė Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centras. Respublikos moksleiviai kūrė pateiktis apie savo šalį, jos grožį, miestus ir miestelius, keliones po Lietuvą, įžymius Lietuvos žmones, Lietuvą pasaulio kontekste.
Skaityti toliau...
 
Draugaukime su „Žaliuoju pasauliu”
Kartą per savaitę mokyklą pasiekia svaitraštis nepamirštantiems ateities – „Žaliasis pasaulis”. Tai leidinys apie gamtą, ekologiją. Jau daug metų mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai draugauja su šiuo leidiniu – kuria eilėraščius, miniatiūras, dalinasi kelionių įspūdžiais, kurie talpinami „Žaliąjame pasaulyje”.
Skaityti toliau...
 
Muzika iš gamtos
Šiaulių „Juventos“ mokyklos mokiniai draugauja su muzika – groja, dainuoja, šoka, klausosi ir analizuoja muziką. Tačiau kaip gimsta muzikos instrumentas, ne kiekvienas gali pasakyti. Ramintos (1c kl.), Aušvydo (5a kl.), Žilvino (8a kl) tėvelis Kęstutis Kupčinskas – muzikantas. Jis ne tik papasakojo pradinukams apie netradicinius muzikos instrumentus, ne tik grojo jais, bet ir gamino bei leido patiems vaikams gaminti...
Skaityti toliau...
 
Pirmokai Šiaulių televizijoje

 2008 sausis

Bitinijos šalis, Bitinijos šalyje, Katuotas Batinas, Bitė Dzin... Taip, tai laida vaikams ir visai šeimai, kurioje svečiavosi pirmokai. Ir ne tik svečiavosi, bet buvo laidos dalyviais ir atlikėjais. Vaikai sužinojo daug naujo, nes laidoje daug buvo kalbama apie piemenukus ir jų darbelius. Kaip sekėsi mūsų mažiesiems – galėsite matyti sausio 20 dieną, 945 val. per Šiaulių televiziją.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 121 122 123 124 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 3268 - 3294 iš 3323
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing