Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator


Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:40
II.8:45 - 9:25
III.9:35 - 10:15
IV.10:25 - 11:05
V.11:30 - 12:10
VI.12:20 - 13:00
VII.13.10 - 13.50
VIII.13.55 - 14.35
IX.14.40 - 15.20
X.15.25 - 16.05

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2021-03-01
Naujienos
ŠV. AGOTOS DIENA

2021 m. vasario 5 d. - Šv. Agotos diena.

2b klasės mokiniai prasidėjus vasariui dalyvavo integruotoje pamokoje „Agotos duona“. Pamokoje tikybos mokytoja Laimutė Skyrienė papasakojo apie Šv. Agotą, jos gyvenimą, veiką (buvo labai įdomu, nes 2b klasėje taip pat mokosi Agota).

 

Skaityti toliau...
 
SĖKMĖ MENINIO SKAITYMO KONKURSE

2021 m. sausio 25 d. vyko virtualus Šiaulių miesto 5 - 8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Skaitovai džiugino savo talentu ir gebėjimu įtaigiai ir meniškai perteikti gimtojo žodžio grožį. Konkurse mokiniai skaitė ne tik prozos, bet ir poezijos tekstus. Skaitomi kūriniai vertė atidžiai įsiklausyti į lietuviško žodžio skambesį ir prasmę.  

Skaityti toliau...
 
SVEIKINAME KŪRYBINGĄJĄ URTĘ

2021 m. sausio 20 d. 6b klasės mokinė Urtė Jurgaitytė (mokytoja L. Tomanaitė) dalyvavo 53 - ajame Lietuvos jaunųjų filologų konkurse ir tapo miesto etapo nugalėtoja. Mokinė konkursui pristatė prozos kūrinį „Vilko kelionė”. 

Skaityti toliau...
 
6B KLASĖS VALANDĖLĖ

Šios savaitės 6b klasės valandėlė buvo skirta I pusmečio įsivertinimui. Klasės vadovė Rimantė Vargalienė paaiškino, kaip užsipildyti asmeninės pažangos, savistabos formas. Tad analizavome savo lūkesčius, įvykdytus tikslus, pagyrimų, pastabų bei socialinei veiklai skirtų valandų skaičius. 

Skaityti toliau...
 
MĖGSTAMIAUSIA RAIDĖ

1a klasės mokiniai labai laukė susitikimo su dailės mokytoja A. Lendzbergiene.   

Skaityti toliau...
 
Istorijų pasakojimo dirbtuvės

2a klasėje lietuvių kalbos pamokėlę vedė edukatorė Viktorija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos. Ji pakvietė vaikus kartu kurti istoriją.  

Skaityti toliau...
 
Matematikos olimpiada

2021 m. sausio 12 d. vyko 6 – 8 klasių matematikos olimpiados mokyklinis turas. Pirmą kartą mokyklos istorijoje šis renginys vyko nuotoliniu būdu. Susikaupę mokiniai pusantros valandos sprendė pateiktus uždavinius...  

Skaityti toliau...
 
4B LEDINĖS ŽVAKĖS IR PAVEIKSLAI

Ar esate gaminę žvakę iš ledo? O gal teko lieti ledinį paveikslą? Ne?

O štai 4b klasės mokiniai ne tik džiaugėsi žiemiškais orais, bet eksperimentavo, tyrinėjo ir praplėtė žinias apie vandens būsenas ir savybes. Rezultatai pranoko lūkesčius. Buvo be galo smagu stebėti, kaip ugnis plevena ledo viduje ir pamažu tirpdo žvakę, džiaugtis kiek neįprastais ledo paveikslais.

 

Skaityti toliau...
 
SOTUS ALKANĄ... UŽJAUČIA!

Taip, taip, perskaitėte teisingai – mes, 4b klasės mokinukai ir mokytoja, šiek tiek pakeitėme visų gerai žinomą patarlę. 

Skaityti toliau...
 
„DROŽINĖJIMO RAŠTAI IR LAISVOJI KOMPOZICIJA"

2020 metai Lietuvoje buvo paskelbti Tautodailės metais. Todėl 6b ir 7 klasių mokiniai technologijų pamokose gilinosi į lietuvių liaudies drožinėjimo raštus, nagrinėjo geometrinių formų, simetrijos ir ornamentikos įvairovę, susipažino su menine medienos dirbinių apdaila, drožinėjimu, pjaustinėjimu bei tam skirtais įrankiais. 

Skaityti toliau...
 
AŠTUNTOKAI „SVEČIAVOSI“ ŠUG*E

2021 m. sausio 22 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 8 - tų klasių mokiniai ir jų klasių vadovės svečiavosi Šiaulių universitetinėje gimnazijoje. Žinoma, šis susitikimas vyko nuotoliniu būdu, tačiau tai netrukdė susipažinti su šia švietimo ugdymo įstaiga, jos veikla. 

Skaityti toliau...
 
PAMOKA „Kosminė erdvė + gyvybė“
2021 m. sausio 25 d. antrokai savaitę pradėjo kitaip, nei visada. Vaikų laukė diena KOSMOSE. Mankšta pirmos pamokos pradžioje irgi buvo „kosminė (https://www.youtube.com/watch?v=52pdktAMDe4).
Skaityti toliau...
 
MIKROBAI – VAIKŲ PRIEŠAI

2021 m. sausio 18 d. 1a klasės mokiniai lietuvių k. pamokoje sulaukė viešnios – mokyklos sveikatos priežiūros specialistės L. Vaškienės. Loreta mokinius supažindino su pagrindiniais jų priešais mikrobais ir davė patarimų, kaip su jais kovoti, kad išvengtume susirgimų, visada būtume sveiki ir linksmi. 

Skaityti toliau...
 
DofE mokantis nuotoliniu būdu

Jau trečius metus Šiaulių „Juventos‘ progimnazijoje sėkmingai vykdoma Tarptautinė DofE apdovanojimų (The Duke of Edinburgh’s International Award) programa, kuri remiasi vokiečių pedagogo Kurt Hahn ir Edinburgo kunigaikščio princo Filipo 1956 metais sukurta ugdymo schema ir pedagoginėmis pažiūromis. Ši programa orientuota į savanorišką jaunuolių mokymąsi iš patirties, pasirenkant tobulėjimo tikslus mokymosi įgūdžių, paslaugų (savanorystės), aktyvios veiklos (sveikos gyvensenos) ir žygių srityse. Dalyviai susikuria savo programą, atitinkančią jų asmeninius poreikius, norus, galimybes, o apdovanojimo siekia tiek laiko, kiek dalyviui prireikia (atsižvelgiant į DofE amžiaus reikalavimus). Šioje programoje dalyviai lyginami nelyginami vieni Tai asmeninis iššūkis, skatinantis socialinį augimą, atsakingą pilietiškumą. 

Skaityti toliau...
 
„Ištiesk man ranką, padėk išsaugoti Žemę“

2a mokinukai dažnai kalba apie Žemę, kurioje gyvena. Apie tai, ką gali padaryti mažos jų rankelės, kad gyventų švarioje, gražioje Lietuvoje. 

Skaityti toliau...
 
KAI PAMOKOJE SVEČIUOJASI IR RAŠYTOJAS, IR DAILININKAS

Dauguma šiauliečių pažįsta žemietį – šiaulietį Dainių Šukį. Ypač gerai jį pažįsta mokinukai. Kiek daug ugdymo įstaigų aplankyta, su kiek daug smalsių pradinukų bendrauta! 

Skaityti toliau...
 
Geriausia mokymosi priemonė žiemą - sniegas

Nors už lango - atlydys, tirpstantis sniegas neleidžia antrokams pamiršti SNIEGO DIENOS 2021. Ne kiekvienai metais ji tokia, tokia tikra. Tikra savo šalčiu, veiklomis, kurias vaikai derino su tėveliais ir vykdomais projektais.  

Skaityti toliau...
 
8 - OKŲ MINTYS PO "MOKONOMIKOS"

2021 m. sausio 21 dieną 8a mokiniai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje „Mokonomika“.  

Skaityti toliau...
 
Viskas buvo labai įdomu!

2021 m. sausio 21 d. 4a klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje, kurią organizavo „Swedbank“.

Kiekvienas pamoką vedęs žmogus suteikė išties vertingų žinių, o šiuolaikinės technologijos leido tą padaryti patraukliu ir saugiu būdu. O štai keletas ketvirtokų minčių apie šias pamokas.

Skaityti toliau...
 
APIE RETAS PROFESIJAS IR SAVANORYSTĘ

2021 m. sausio 15 d. į klasės valandėlę savo žiniomis atvyko pasidalinti mokyklos karjeros konsultantė Edita Valaitienė. Ji mums papasakojo apie didelį specialybių pasirinkimą ir apie negirdėtus, neregėtus darbus, apie kuriuos nebūtume susimąstę.  

Skaityti toliau...
 
Popietė l/d „Ąžuoliukas“

Kadangi dienos bėga greitai, ketvirtų klasių mokytojos Vitalija, Rasa, Diana ir Janina jau galvoja apie vaikus, būsimus pirmokus, kurie rugsėjo mėnesį peržengs jų klasių slenkstį.  

Skaityti toliau...
 
Kad rankelės nesušaltų

1a klasės mokinukai saugo nuo šalčio savo rankutes. Per dailės pamoką jie ,,primezgė" šiltų ir gražių pirštinaičių. 

Skaityti toliau...
 
KNYGA + LEGO

Antrokai dalyvauja eTwinning projekte ,,Kūrybinio skaitymo laboratorija: knyga + LEGO“. Projektas skirtas skatinti ir tobulinti skaitymo ir teksto suvokimo bei inžinerinio mąstymo kompetencijas.  

Skaityti toliau...
 
Laisvės gynėjų dienai „Atmintis gyva, nes liudija. Laisvė“ paminėti

Per integruotas dorinio ugdymo ir anglų kalbos pamokas 5 - 8 klasių mokiniai paminėjo Laisvės gynėjų dieną.

Juventiečiai prisiminė tragiškus 1991 metų įvykius bei masinį taikių Lietuvos piliečių pasipriešinimą Sovietų Sąjungos vadovybei jėga užimti Vilniaus televizijos bokštą, bandymus šturmuoti Radijo ir televizijos komiteto, Parlamento pastatus ir kitus valstybiniam perversmui reikšmingus objektus.

 

Skaityti toliau...
 
2021 – ieji – mokyklos metai!

2a klasės mokinukai 2021 – uosius metus pradėjo džiaugsmingai. Ir kur nesidžiaugti, jeigu mokyklai -50, o ir šventė tęsis visus kalendorinius metus! 

Skaityti toliau...
 
3b visiems linki gražių švenčių

3b klasės vaikai, išeidami kalėdinių atostogų, aptarė dalyvavimą paramos akcijose „Tiesiu Tau leteną” ir „Advento kojinaitės”, teikė dovanėles ir linkėjo gražių, džiaugsmingų švenčių, daug sveikatos, dovanų, laimės, smagių atostogų, sniego. 

Skaityti toliau...
 
SVEIKINAME MIGLĘ

Sveikiname 3b klasės mokinę Miglę Poškevičiūtę, kuri respublikiniame 1 - 4 klasių mokinių darbelių iš antrinių žaliavų konkurse „Naujai gimęs kalėdinis žaisliukas“ laimėjo III - iąją vietą! 

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 55 - 81 iš 3487
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing