Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator

Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.50 - 14.35
VIII.14.40 - 15.20
IX.15.25 - 16.05
X.16.10 - 16.50

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-12-02
Naujienos
Rugsėjo 26 oji - Europos kalbų diena!

Dar niekada nebuvo tiek galimybių dirbti ir mokytis kitoje Europos šalyje. Tačiau dažnai žmonės nepasinaudoja tokiomis progomis, nes nemoka kalbos. 

Skaityti toliau...
 
MOKINIŲ MAITINIMAS SPALIO MĖN.

2 – 4 KLASĖS

PAVEDIMAI UŽ MAITINIMĄ PRIIMAMI IKI 2020 M. RUGSĖJO 28 D.

Pietūs: 17 d. x 1,60 = 27,20 €

5 – 8 KLASĖS

1. Pietūs: 17 d. x 1,90 = 32,30 €

2. Nuo 2020 m. spalio 1 d. 5–8 kl. mokiniams bus galimybė pirkti atsiskaitant grynaisiais pinigais ar kortele.

Skaityti toliau...
 
Kvapni ir įdomi mokslo metų pradžia

Rugsėjo pirmoji - tai nauja pradžia. Šiais mokslo metais ši šventė 8a klasės juventiečiams buvo kitokia.

Mokiniai ir tėveliai rinkosi Šiaulių botanikos sode ir dalyvavo įdomiame edukaciniame užsiėmime „Augalai ir kvapai": pirmiausia uostė kvapus prie laužo, po to pasilepino dar žydinčių augalų aromatais, o pabaigai svaigo nuo eterinių aliejų. Tada trumpai pasvajoję, svajones užrašė ant vėjo malūnėlių, kuriuos nuskraidino balionų puokštė...

 

Skaityti toliau...
 
Linksmas startas į trečiąją klasę

Mokslo metus 3a klasės mokinukai kartu su tėveliais pradėjo Žaliūkių malūnininko sodybos kieme. Visi truputį jautėsi nedrąsiai po tokios ilgos pertraukos susirinkę ,,gyvai“. Oras buvo nuostabus, tad nuotaika pasikeitė akimirksniu: džiaugėmės ir dalinomės įspūdžiais.  

Skaityti toliau...
 
Pažintis nuo stogo ir gyvūnų paslaptys

Ši rugsėjo pirmoji kitokia nei įprastai. 2b klasės mokinukai pirmąkart po vasaros susitiko Fotografijos muziejuje. Trumpai pasižvalgę po muziejaus sales, pakilo į terasą ant stogo. Oras lepino, tad buvo smagu apžvelgti miestą iš viršaus, susipažinti su senoviniu fotoaparatu ir juo įamžinti klasės šventę. 

Skaityti toliau...
 
Nuo karatė iki mokslinių ekperimentų

Mokslo metus 4c pradėjo labai sportiškai. Pėstute nukeliavo iki sporto klubo „Katana". Mokinukus pasitiko trenerė Viktorija. Mokydama vaikus apšilimo ir tam tikrų karate sporto judesių, ji labai aiškiai parodė, kaip šis sportas moko koncentracijos, atidumo, savęs valdymo. Ir tikrai nemoko muštis. Tikras karate meistras niekada nesiekia sužaloti savo priešininko. Vaikai ne tik sportavo, bet ir mokėsi skaičiuoti japoniškai.   

Skaityti toliau...
 
Pamokos – nepamokos

Mokslo ir žinių šventė 7c klasei vyko ŠU botanikos sode. Mokiniai tapo detektyvais, tiriančiais augalus.

Kelionės tęsėsi ir kitomis dienomis. Septintokams patiko pasivaikščioti po gimtuosius Šiaulius ir klausytis mokytojos Laimos Kugrėnaitės pasakojimų apie miesto istoriją.

 

Skaityti toliau...
 
Klasė, mėgstanti pramogas

6b klasė labai mėgsta įvairias pramogas, tad mokslo metus pradėjome Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre.  

Skaityti toliau...
 
7a klasės kelionės

Rugsėjo 1 - ąją 7a klasė šventė žirgyne! Buvo nuostabu! Smagiai dalinomės vasaros įspūdžiais ir linksmai leidome laiką. Supomės ant supynių, ėjome pažiūrėti mažų arkliukų. Tėvai kūrė laužą, visi kepėme dešreles, klausėmės muzikos ir žaidėme žaidimus. Pasveikinome visus, kurie vasarą šventė gimtadienius. Esame dėkingi mūsų mielai auklėtojai Olgai už gerą sumanymą ir Amelijos tėveliams už svetingumą. Gera vėl būti kartu! 

Skaityti toliau...
 
Buvimo kartu laikas

Pirmosios rugsėjo mėnesio dienos 6c klasės mokiniams buvo puikaus buvimo kartu, draugiškumo įrodymo, komandos formavimo, pasiaukojimo, savęs pažinimo, miesto istorijos žinių gilinimo, šypsenų, nutrintų kojų, apsalimo nuo šokolado, energijos ir ištvermės ugdymo, susipažinimo su naujokais (šiems - naujų įspūdžių, mokyklos ir klasės draugų pažinimo) laikas.

Skaityti toliau...
 
Tikra Mokslo ir žinių dienos šventė

3b klasės mokiniai daug malonių akimirkų patyrė netradicinėje Rugsėjo 1-osios šventėje, kuri vyko ,,Išmaniojoje mokykloje“. Mokiniai įgijo žinių apie kosmosą. Iš LEGO detalių pagal duotas kiekvienai grupelei instrukcijas rinko robotus. Išmėgino savo pačių sukonstruotų robotų galimybes. 3D akinių pagalba nukeliavo į kosmosą, pasinėrė į virtualų pasaulį ir išgyveno tai, ko dar nebuvo išgyvenę: pasinėrė į adrenalino kupiną kelionę, įveikė aukščio baimę, žaidė stalo žaidimus. 

Skaityti toliau...
 
6b klasės mokslo metų sutiktuvės

Štai ir atėjo mūsų ilgai laukta Rugsėjo 1 - oji.

Susirinkę prie Dailės galerijos, radome naują skulptūrą. Spėliojome, ką ji reiškia, kol atėjo mūsų klasės vadovė Rimantė. Pirmasis pasisveikinimas buvo kojomis (taip dabar visi sveikinsimės).

 

Skaityti toliau...
 
Šokoladu kvepianti rugsėjo 1-oji

2020 m. Mokslo ir žinių dieną Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 7b klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja E. Valaitiene aplankė saldainių fabriko „Rūta“ muziejų. 

Skaityti toliau...
 
Kviečiame į 2020 – 2021 m. m. pradžios šventę

 Šventė vyks 2020 m. rugsėjo 1 d. (antradienį):

1 klasėms – 8.30 val. mokyklos stadione (8.15 – 8.30 val. sutiktuvės, registracija).

DĖMESIO! Aplink mokyklą vyksta gatvės remonto ir kt. darbai. Saugiausias ir patogiausias priėjimas pro vaistinę iš ūkinio kiemo pusės. Tėveliai, jei atvyksite automobiliu, numatykite, kur jį paliksite.

 

2 – 8 klasių mokinių susitikimo laikas ir vieta (smulkesnės informacijos kreipkitės į klasės vadovą):

 

Skaityti toliau...
 
MOKINIŲ MAITINIMAS RUGSĖJO MĖN.

2 – 4 KLASĖS

PAVEDIMAI UŽ MAITINIMĄ PRIIMAMI IKI 2020 M. RUGSĖJO 5 D.

Pietūs: 18 d. x 1,60 = 28,80 €

5 – 8 KLASĖS

Pietūs: 18 d. x 1,90 = 34,20 €

 

Skaityti toliau...
 
Potvarkis dėl konkurso komisijos sudarymo

Dokumentą rasite ČIA

 
Nemokamas maitinimas 2020-2021 m. m.

Pirmokų tėvams

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. visi mokiniai, kurie mokosi pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje turi teisę į nemokamus pietus nevertinant šeimos gaunamų pajamų.


 

Skaityti toliau...
 
eTwinning” galimybės

2020 m. birželio 11 d. vyko internetinis eTwinning seminaras „eTwinning” galimybės ir nauda mokytojui, mokiniui, mokyklai", kuriame dalyvavo Šiaulių „Juventos" progimnazijos ir lopšelio/darželio „Pasaka" pedagogės.

Skaityti toliau...
 
MATEMATIKA IR MENO TERAPIJA

5 - 6 klasės mokiniai matematikos žinių įsivertinimo ir apibendrinimo pamokose braižė geometrines figūras, kūrė ornamentus. Kai kas pasitikėjo savo ranka, o kai kas naudojo įrankius.  

Skaityti toliau...
 
Paskaitos apie savanorystę
Šiandien, pirmąja vasaros dieną, per mokyklos vardadienį, visiems 8 kl. mokiniams vyko ne tik šventiniai užsiėmimai, bet ir 4 paskaitos apie savanorystę.
Skaityti toliau...
 
Pamoka „VAIZDUOTĖS LAVINIMAS'“

Nuotolinės pamokos pirmokams - jokia naujiena, integruotos, su keliais mokytojais - taip pat, tačiau pamoka, kurioje svečiuojasi ir veda aktorius - kažkas naujo.  

Skaityti toliau...
 
„ABC tai tik pradžia'“

1a klasė dalyvauja eTwinning projekte „ABC tai tik pradžia“. Karantinas nesutrukdė vaikams vykdyti projektą bei atlikti įvairias veiklas.

Viena iš smagiausių - nuotolinis susitikimas su partneriais.

Skaityti toliau...
 
Antrokai tobulėjo ieškodami ir kurdami

Mokslo metai eina į pabaigą, todėl norisi apibendrinti ir pasidžiaugti antrųjų klasių informacinių technologijų būrelio „Ieškok, kurk, tobulėk“ rezultatais. Tikslai ir uždaviniai, kuriuos buvome nusimatę, pasiekti su kaupu!  

Skaityti toliau...
 
Ačiū pasirinkusiems „Juventą“!

Ačiū pasirinkusiems "Juventos" progimnaziją. Dar laukiame kelių būsimų pirmokų, kurie nori mokytis klasėse su muzikos mokyklos programa.

Apie priimtus mokinius teiraukitės telefonu: 866719366.

 
Lietuvos gyventojų tautinė sudėtis

6b ir 6d klasės mokiniai, mokydamiesi nuotoliniu būdu matematikos, aiškinosi, kaip duomenys yra vaizduojami diagramomis.  

Skaityti toliau...
 
Matematika + dailė +IT

Ruošdamiesi kontroliniam darbui iš geometrinių figūrų plotų ir perimetrų aštuntokai gavo užduotį sukurti geometrinių figūrų koliažą ir prisiminti visų jų plotus, perimetrus. 

Skaityti toliau...
 
SKRYBĖLAITĖ MAMAI

Vilnė Ragauskaitė iš 2a, Saulė Chrapač 5b, Evita Slupskytė 5d, Kamilė Sitnikaitė 5d, Benediktas Lebedis, Aronas Jakaitis, Viltė Rutkauskaitė iš 5d, imantas Gedvilas iš 6d, Gustė Lukošiūtė ir Domas Žilinskas iš 7a, Nojus Kybartas ir Laurynas Gudauskas iš 7c mamas papuošė savo rankomis pagamintomis skrybėlaitėmis. 

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 55 - 81 iš 3394
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing