Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator
Ugdymas karjerai


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2017-07-22
Naujienos
Rožinio slėpinių konkurse – dvi II – osios vietos

Pažymėdami 20-ąjį Šiaulių vyskupijos įsteigimo jubiliejų, Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir Šiaulių vyskupijos Katechetikos centras organizavo mokinių konkursą ,,Švč. Mergelė Marija – Gailestingumo Motina“. Šiaulių vyskupijos globėja – Švenčiausioji Nekaltai Pradėtoji Mergelė Marija. Dangiškoji Motina yra gilaus tikėjimo ir pasitikėjimo Dievu pavyzdys. Šiais mokslo metais buvome kviečiami apmąstyti Švč. Mergelės Marijos rožinio slėpinius, giliau suvokti Jėzaus ir Marijos pagrindinius gyvenimo momentus.

Skaityti toliau...
 
Konkursas-festivalis „Polifonija ir aš“

2017 m. gegužės 17 d. Radviliškio muzikos mokykloje ir Radviliškio Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje vyko II-asis respublikinis jaunųjų pianistų konkursas-festivalis „Polifonija ir aš“.

Skaityti toliau...
 
Pirmoji rimta išvyka

2017 metų gegužės 17 d. saulėtą rytą iš mokyklos kiemo pajudėjęs autobusas išvežė 1b ir 1c klasės vaikučius į pažintinę ekskursiją po Panevėžio kraštą.

Skaityti toliau...
 
Juventiečiai Gatvės muzikos dienoje

2017 m. gegužės 20 d. Lietuvos miestų ir miestelių gatvėse skambėjo muzika – vyko Gatvės muzikos diena. Ji, Andriaus Mamontovo iniciatyva, yra rengiama jau septynioliktą kartą.

Skaityti toliau...
 
Juliaus įspūdžiai iš LMS Pavasario forumo

Sveiki. Mano vardas - Julius. Esu 7a klasės seniūno pavaduotojas.

2017 m. balandžio 21 – 23 d. dalyvavau Lietuvos Moksleivių Sąjungos organizuotame Pavasario Forume – XXIV Asamblėjoje, vykusioje Vilniuje. Tiems, kurie nežino, kas yra LMS, paaiškinsiu: LMS (Lietuvos Moksleivių Sąjunga) – savanoriška, pelno nesiekianti organizacija, kuri apjungia didžiąją dalį Lietuvos mokyklų savivaldų, padeda mokiniams spręsti įvairias mokykloje kylančias problemas.

Skaityti toliau...
 
„Skaitymo stebuklas“: mokykloje svečiavosi islandai

2017 m. gegužės 9 - 15 dienomis Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko tarptautinio „Nordplus“ projekto „The Miracle of Reading“ („Skaitymo stebuklas“) susitikimas su svečiais iš Islandijos (atvyko 12 šeštokų ir jų mokytoja). Islandai ir juventiečiai aktyviai dalyvavo projektinėse veiklose „Žmonės yra knygos“, „Filmai pagal knygas“, „Mandalų kūrimas“, „Juoko terapija“, „Metodų mugė“, kurios vyko mokykloje, atliko užduotis edukacinėse programose ŠU bibliotekoje, Dailės galerijoje, Dailės ir Sanatorinėje mokyklose.

Skaityti toliau...
 
Dėl socialinės paramos mokiniams

Dėl socialinės paramos mokiniams pareiškėjas (vienas iš mokinio tėvų ar kitų bendrai gyvenančių pilnamečių asmenų, globėjų (rūpintojų), pilnametis mokinys ar nepilnametis mokinys, kuris yra susituokęs arba emancipuotas) nuo liepos 1 d. kreipiasi į deklaruotos gyvenamosios vietos Socialinių išmokų ir kompensacijų skyrių (toliau- skyrių) užpildydamas prašymo-paraiškos formą SP-11, šeimos duomenų formą SP-1 bei duomenų apie asmens ir jo šeimos narių veiklos pobūdį ir socialinę padėtį formą SP-2, pridėdamas pažymas apie bendrai gyvenančių asmenų pajamas ir kitus reikalingus dokumentus.

Skaityti toliau...
 
Koncertas „Graži mūsų šeimynėlė“

2017 m. gegužės 16 d. progimnazijoje paminėta Šeimos diena. Šia proga vyko tradicija tampantis meninio ugdymo klasių renginys „Graži mūsų šeimynėlė“. Renginyje dalyvavo 1c, 2c, 3c, 4c, 5c klasių mokiniai. Renginio tikslas – priminti, kad šeima yra svarbiausia vaiko gyvenime. Todėl visos veiklos pastarąsias savaites buvo koncentruotos į šeimą: per dailės pamokas mokiniai piešė piešinius apie savo šeimą, rinko ir siuntė šeimos nuotraukas, mokėsi eilėraščius, dainas, repetavo šokius.

Skaityti toliau...
 
Dovanojant dainą kitiems ir sau...

Praėjusią savaitę solistui solistui Deividui Barkui (mokyt. A.Gumuliauskas) teko garbė dalyvauti dviejuose puikiuose muzikiniuose festivaliuose.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 19 - 27 iš 2650
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing