Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator
Ugdymas karjerai


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2017-07-22
Naujienos
Susipažinkite su klasių komplektavimo tvarka

Gerbiamieji juventiečiai,

savivaldybės tarybai ketiname teikti svarstyti Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų, grupių, klasių komplektavimo tvarkos aprašo pakeitimo projektą .
Prašome susipažinti su Aprašo projektu ir teikti pasiūlymus, pastabas, dėl minėto dokumento iki 2008 m. gegužės 1d. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriui el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Savivaldybės administracijos Švietimo skyrius
 
Sveikiname raštingiausius

Sveikiname Šiaulių apskrities moksleivių RAŠTINGUMO KONKURSO 2008 nugalėtojus

5 klasė

I vieta Kornelija Gasparaitytė,  Šiaulių „Šėltinio“ mokymo centras, mokytoja J.Valančienė
II vieta Kamilė Samulionytė, Šiaulių „Juventos“ pagrindinė mokykla, mokytoja R.Liutkevičiūtė
III vieta Dominyka Malinauskaitė, Šiaulių Aukštabalio vidurinė mokykla, mokytoja R.Jautakienė
III  vieta Gerda Mikalionytė, Šiaulių „Romuvos“ pagrindinė mokykla, mokytoja R.Malinauskienė
III vieta Judita Milvidaitė Šiaulių „Sandoros“ pagrindinė mokykla, mokytoja R.Lunskienė

Skaityti toliau...
 
Kengūra 2008

Balandžio 2 dieną mokykloje vyko tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2008“. Tai populiariausios mokiniams organizuojamos matematinės varžybos, kurios sudaro galimybę praleisti daug malonių akimirkų sprendžiant uždavinius.

Iš viso „Kengūros 2008“ konkurse dalyvavo 167 juventiečiai: 89 mokiniai iš 2 – 4 klasių ir 78 iš 5 – 8 klasių.

Skaityti toliau...
 
Paukščių diena

Balandžio 8 dieną mokykloje vyko „Paukščių diena“, skirta Žemės dienai (projekto „Klimato kaita ir aš“ dalis). Antrokai ne tik patys pabuvo įvairias paukšteliais, bet ir atliko užduotis apie paukščius, jų gyvenimą, klausė paukščių balsų. 

Skaityti toliau...
 
3 b klasės spektaklis ,,Bulvinė pasaka“

Š.m. balandžio 3 dieną, 3 b klasės dramos būrelis mokyklos pradinukams parodė spektaklį – „Bulvinė pasaka“. Žiūrovai scenoje išvydo pelių ir bulvių karalių, generolą runkelį, įsimylėjusį ridikėlį, baroną makaroną ir kitus veikėjus. Nuožmi kova tarp bulvių ir pelių ne kartą prajuokino žiūrovus. O įsimylėjęs į bulvytę ridikėlis buvo labai romantiškas ir šiek tiek pasimetęs.

Laiminga pasakos pabaiga pakiliai nuteikė žiūrovus. Mažiesiems aktoriams savo plojimais padėkojo  žiūrovai. Na, o mokyklos pavaduotoja R.Dauliuvienė pagyrė vaidinusius ir įteikė saldainių.

Dabar būrelio vaikai, artėjant Motinos dienai, nekantrauja šį vaidinimą „padovanoti“ savo mamytėms.

Skaityti toliau...
 
Ekskursija po Jonavos kraštą

Šiaulių „Juventos“ ir Šiaulių Sutrikusios klausos ugdymo centro mokiniai išsiruošė į ekskursiją. Ne bet kokią – o į vietą iš didžiausių Lietuvoje pramonės gigantų – didžiausią azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintoją Lietuvoje bei didžiausią tokio pobūdžio gamyklą Baltijos šalyse - Jonavos AB „Achemą“. Mokinukai stebėjo apšalusius, apšarmojusius  vamzdžius, kuriuose teka suskystintas -180 laipsnių azotas. Vaikams buvo įdomu sužinoti, kas gaminama šioje įmonėje, kaip sprendžiama gamtos užterštumo problemos. Po „Achemos“ teritoriją važiojęs inžinierius R.Buda pasakojo vaikams, kaip bendrovė gerina aplinkos apsaugos būklę, kokį didžiulį dėmesį skiria savo darbuotojų bei aplinkinių žmonių sveikatai , kaip mažina neigiamą poveikį gamtai. Paaiškėjo, kad klijus „Lipalas“ taip pat gamina „Achemoje“. Mokinukai buvo maloniai priimti ir sužinojo labai daug...Vaikai atkreipė dėmesį į tai, kad gamyklos teritorijoje oro temperatūra yra keliais laipsniais didesnė, nei už jos ribų, tai matėsi žiūrint į sprogstančius krūmus ir medžius. 

Skaityti toliau...
 
Rūkymo prevencija pradinėse klasėse

Pirmieji bandymai rūkyti jau pastebimi dar ikimokykliniame amžiuje, o pradinėse klasėse jau pasitaiko, kad rūkoma reguliariai. Dažniausiai bando rūkyti tie mokiniai, kurių namuose vienas iš tėvų arba abu tėvai rūko. Tuomet mokiniui atrodo, kad rūkyti žalinga vaikui, tačiau suaugusiojo  rūkymas – įprastas reiškinys. Mokiniai pabando mėgdžioti rūkančius tėvus ir kitus įžymius žmones. Kartais mokiniai pradeda rūkyti dėl bendraamžių spaudimo, nenorėdami išsiskirti iš grupės. 

Skaityti toliau...
 
Microsoft pamoka 5–okams apie saugų internetą

2008–03–31

„Internetas – visuotinis tinklas, jungiantis didžiąją dalį pasaulio kompiuterių ir vis daugiau intelektualiųjų telefonų bei kitokių įtaisų. Jis siūlo, atrodytų, neribotą informacijos, vaizdo ir galimybių pasaulį.
Tačiau ši nauda susijusi su tam tikrais pavojais. Vos tik prisijungiate prie interneto, Jūsų saugumui gali kilti grėsmė: kompiuteris gali būti sugadintas ar kontroliuojamas, gali kilti pavojus Jūsų privatumui arba Jūsų vertingi dokumentai gali būti sunaikinti...“ 

Skaityti toliau...
 
Nerūkanti klasė 2008

2008m. kovo 28d. Šiaulių m. savivaldybės aktų salėje vyko konkurso „Nerūkanti klasė 2008“ Šiaulių apskrities turas. Sveikiname 8b klasės mokinius ir juos ruošusias mokytojas Ž.Tolstikovą bei R.Karžinauskienę, šiame konkurse užėmusius IV–ąją vietą (Šiaulių miesto ture 8–okų komanda buvo pirma). 

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 2566 - 2574 iš 2650
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing