Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
Ugdymas karjerai
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2018-02-22
Naujienos
Mokykloje – būsimos mokytojos
Nuo 2008 metų rugsėjo 15 iki lapkričio 22 dienos visų 5 – ųjų klasių vadovės turės po dvi pagalbininkes – Šiaulių universiteto Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto III kurso studentes. Merginų, besiruošiančių tapti specialiosiomis pedagogėmis, atliekamos praktikos tikslas – aktyviai dalyvauti auklėjamajame procese: bendrauti su mokiniais, tirti jų laisvalaikio, socialinių įgūdžių, elgesio, auklėjimo problemas, bandyti nustatyti jų priežastis, organizuoti renginius, parengti socialinių įgūdžių formavimo programėlę ir kt.
Skaityti toliau...
 
Kryžių kalnas – Šiluva

2008 metų rugsėjo 5 - 7 d. vyko šeštasis jaunimo piligriminis žygis pėsčiomis Kryžių kalnas - Šiluva. Kiekvienais metais augantis dalyvių skaičiumi žygis ir šiais metais subūrė gausybę dalyvių.

Žygį vedė pats Šiaulių vyskupas ir Lietuvos kariuomenės ordinaras Eugenijus Bartulis.

Skaityti toliau...
 
Nevėluokite į pamokas!

Viena iš mokykloje veikiančios Pirmosios pedagoginės, psichologinės komandos (PPP) funkcijų – vykdyti mokinių, linkusių „iškristi“ iš bendrojo švietimo sistemos prevenciją mokykloje (stebėti mokinių pamokų lankomumą, padėti įgyvendinti mokinių teisę į mokslą, sudarant sąlygas pozityviai vaiko socializacijai ir pilietinei brandai.

Skaityti toliau...
 
Judrioji savaitė

Kasmet rugsėjo 16–22 d. daugelyje Europos miestų vyksta judrioji savaitė ir tarptautinė Europos diena „Miestas be automobilio!”. 2008 m. akcijos šūkis – „Švarus oras – visiems“. Tikslas – ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai, žmonių sveikatai, eismo saugumui, bet ir paskatinti miesto gyventojus bent akcijos metu nevažiuoti savo automobiliu, pasirinkti mažiau teršiantį viešąjį transportą arba dviračius, keliauti pėsčiomis. Šios akcijos metu taip pat stengiamasi didinti miesto gyventojų atsakomybę naudojantis transporto priemonėmis.

Skaityti toliau...
 
Pamokos be skambučių...

Turbūt daug pakyla rankelių, paklausus ar nepasiilgai mokyklos per vasarą...1-4 klasių mokiniai susirinko išsiilgę draugų, klasės, mokytojų, veiklos. O jos mokykloje tikrai daug. Štai vienos pirmųjų Šiaulių „Juventos“ pradinukams, tarptautinio Comenius projekto „Jaunieji Europos gyventojai“ (vadovė A.Dirginčienė) bei Šiaulių miesto Savivaldybės finansuojamo projekto „Saugok save ir būsi sveikas“ (vadovė K.Kairienė) dalyviams prasidėjo be skambučio, be klasės suolo...Vaikai išvyko mokytis į gamtą. Jaunieji europiečiai savo projekto bičiuliams iš Vokietijos, Škotijos, Italijos ruošia pristatymą „Istorija. Pažink savo kraštą“. Tam vaikai nuvyko į Kurtuvėnus - miestelį Šiaulių rajono pietvakariuose, kuriame gyvena tik 300 gyventojų, įsikūrusį Kurtuvėnų kalvyne. Mokinukus pasitiko Kurtuvėnų girininkijos miškininkas Vidmantas, kuris aprodė miestelio įžymybes.

Skaityti toliau...
 
1000 žingsnelių po Lietuvos šalelę

Tai projektas, kuriame dalyvauja visi 2-ųjų klasių mokiniai. Antrokai rinkosi į aktų salę, kur aptarė, ką šiais mokslo metais sužinos apie savo šalį, ką veiks projekto metu. Vaikai prisiminė Lietuvos himną, sužinojo apie herbą bei vėliavą, o taip pat dainavo bei šoko lietuvių liaudies dainas ir šokius.

Skaityti toliau...
 
VO „Gelbėkit vaikus“ aplankė garbingos viešnios

2008 m. rugsėjo 11 dienos popietę mokyklos visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ nariai – mokytojai ir mokiniai – sulaukė svečių. Į diskusiją apie organizacijos veiklą atvyko viešnia iš Švedijos Lina Stenberg, Vokietijos - Kornelija Trosien ir Vilniaus - Rasa Dičpetrienė.

 

Skaityti toliau...
 
Kviečiame į miesto šventę

Rugsėjo 12 – 14 dienomis saulės mieste vyks įvairūs „Šiaulių dienų 2008“ renginiai (žiūrėti čia ). Kasmet vykstanti miesto gimtadienio šventė šįmet šurmuliuos Prisikėlimo aikštėje, savivaldybės skvere, Saulės laikrodžio aikštės prieigose prie Talkšos ežero, Zubovų rūmų kieme, Amfiteatre, buvusiame Ch. Frenkelio fabrike, taip pat miesto kultūros įstaigose: Dailės galerijoje, Kultūros ir laisvalaikio centre, „Laiptų galerijoje“, „Aušros“ muziejuje, kino teatre „Laikas“ ir kt.

Skaityti toliau...
 
Rugsėjo 1-osios šventės akimirkos

Rugsėjo 1-oji. Tai diena, kai po ilgų vasaros atostogų į mokyklas sugrįžta mokiniai. Tai šventė, kuri pažymi naujųjų mokslo metų pradžią ir yra švenčiama jau begalę metų. Vieni moksleiviai šios dienos neapsakomai laukia, kiti net nenori apie ją galvoti. Vienose mokyklose ji švenčiama be galo iškilmingai, išlaikant daugelį metų puoselėjamas tradicijas, kitose – kukliau, santūriau.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 2620 - 2628 iš 2794
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing