Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
Ugdymas karjerai
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2018-03-21
Naujienos
Linkėjimai Estijai

Estija kaip ir Lietuva švenčia 100 - ąjį nepriklausomos valstybės jubiliejų.

Kohtla-Järve Ahtme gimnazija pakvietė mokyklas iš Lenkijos, Turkijos, Italijos, Portugalijos, Suomijos kurti sveikinimus Estijai. Prie šio e-Twinning projekto prisijungė ir Šiaulių „Juventos“ progimnazija, sukūrusi daugybę sveikinimo atvirukų kaimyninei šaliai.

Skaityti toliau...
 
Meninio skaitymo konkursas

2018 m. sausio 18 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko 5 — 8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Mokinius jam ruošė mokytojos R. Debesytė, L. Tomanaitė ir R. Liutkevičiūtė.

Skaityti toliau...
 
Saugaus interneto diena 2018

Pasiruošimas Saugaus interneto dienos paminėjimui Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje prasidėjo gerokai iki 2018 m. vasario 6 d.

Skaityti toliau...
 
Saugesnis internetas

Šiaulių „Juvenos“ progimnazijos klasių auklėtojai dalyvavo saugesnio interneto ambasadoriaus klasėje mokymuose, kuriuos vedė progimnazijos psichologė D. Juškienė ir soc. pedagogė S. Kiviliauskaitė. Mokymų metu pedagogai buvo supažindinti kaip naudotis interaktyviais įrankiais, skirtais kurti plakatus, grafinio vaizdavimo elementus, pristatymus, mokomąją medžiagą ir kt. mokiniams saugesnio interneto tema. Pristatyta galimybė panaudoti turimą gmail.com paskyrą ne tik elektroniniams laiškams siųsti ir gauti, tačiau kartu vykdyti apklausas, fiksuoti veiklas, t.y. – plėtoti laiko vadybą. Aptartas asmeninių socialinių tinklų paskyrų saugumo optimizavimas, intelektinės nuosavybės grėsmės internete ir apsisaugojimo galimybės.

Skaityti toliau...
 
,,GPS menas“

Trečiokai užbaigė eTwinning projektą ,,GPS menas“. Kas tai per projektas? Tikslas - naudojant išmaniuosius įrenginius, fiksuoti praeitą kelią, o susidariusį vaizdą apipavidalinti. Trečiokai vaikšto, laksto daug su draugais, tėveliais, mokykloje, kieme... Įrenginiams „galvos susisuka“ nuo susidariusių vaizdų...

Skaityti toliau...
 
Kas pateko į „Dainų dainelės“ TV turą?

2018 m. sausio 31 d. paaiškėjo, kurie Šiaulių „Juventos“ progimnazijos muzikiniai kolektyvai, solistai pateko į konkurso „Dainų dainelė 2018“ TV turą.

Skaityti toliau...
 
Suvirintojo profesija

2017 m. lapkričio 21 d. penki 8 klasių juventiečiai ir viena juventietė nusprendė dalyvauti išvykoje į Šiaulių profesinio rengimo centro Mechanikos skyrių ir susipažinti su suvirintojo profesija.

Skaityti toliau...
 
Kur prasideda ir baigiasi mano AŠ

Per dorinio ugdymo pamokas 5 klasių mokiniai iš senų laikraščių ir žurnalų iškarpų kūrė koliažus, kuriuose vaizdavo save: koks AŠ esu, koks norėčiau būti, be kurių dalykų AŠ nebūčiau AŠ.

Skaityti toliau...
 
Koncertas „Ar girdi muziką?“

2018 m. vasario 6 d. pilnutėlėje mokyklos aktų salėje vyko koncertas „Ar girdi muziką?“. Šioje muzikinėje – edukacinėjeprogramoje buvo pristatyti lietuvių liaudies instrumentai: kanklės, birbynė, ragai, skudučiai; atlikta lietuvių liaudies ir kompozitorių kurta muzika. Koncerte dalyvavo puikūs muzikantai: kanklininkė Aistė Bružaitė, birbynininkas Egidijus Ališauskas ir buvusi juventietė, solistė Milda Baronaitė. Mokiniams buvo papasakota apie lietuvių liaudies instrumentų raidą, gaminimo ypatumus, pademonstruota jų skambėjimo įvairovė. Džiugu, kad koncertą vedė ir dainavo „Juventos“ progimnazijoje užaugusi solistė, sopranas Milda Baronaitė, kuri savo skambiu balsu gražiai pristatė lietuvių liaudies dainas. Puikus ir profesionalus muzikavimas , betarpiškas bendravimas ir gera atlikėjų nuotaika mokiniams ir mokytojams paliko puikų įspūdį. Visi pasirodymai buvo palydėti nuoširdžiais plojimais. Smagu, kad artėjant Lietuvos 100-mečio jubiliejui galėjome pasiklausyti lietuviškos, autentiškais liaudies instrumentais atliekamos, muzikos.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 28 - 36 iš 2819
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing