Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-01-18
Naujienos
Deivido Bartkaus pasirodymai respublikoje

2018 m. spalio 10 d. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazistui Deividui Bartkui teko garbė dainuoti DofE apdovanojimų įteikimo iškilmėse, kurios vyko Valdovų rūmuose Vilniuje. Apdovanojimus teikė pats Jungtinės Karalystės princas, Vesekso grafas Edvardas. Renginyje dalyvavo Lietuvos respublikos prezidentė D.Grybauskaitė, švietimo ministrė J.Petrauskienė ir kiti atsakingi asmenys. Tiesa, Deividas pats dalyvauja DofE programoje, siekdamas bronzos ženklelio.           

Skaityti toliau...
 
Rudens sekliai atsisveikina

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 4b klasės mokiniai mokslo metus pradėjo tapę RUDENS SEKLIAIS. Tai eTwinnning projektas “Spies - Rudens sekliai“. Mokiniai iš skirtingų Lietuvos ir užsienio mokyklų ieškojo ir fotografavo rudens požymius, atliko rudeniškas užduotis, paminėjo rudeniškas šventes, ugdė IKT panaudojimą, lavino savo vaizduotę ir kūrybiškumą, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti. Kiekvienas vaikas pagal savo gebėjimus buvo įtrauktas į projekto veiklas. Mokiniai mokėsi internetinėje erdvėje bendrauti, apsikeisti savo mintimis, užduotimis, aptarė vienas kito darbus ir mokėsi juos įvertinti, išsakant savo nuomonę. 

Skaityti toliau...
 
Maltiečių veikla: „Savanorystė – tai laikas sau“

2018 m. lapkričio 8 d. popietę mes, 5 Šiaulių ,,Juventos“ progimnazijos VO ,,Gelbėkit vaikus“ grupės nariai, tikybos mokytoja Laimutė Skyrienė, 8b klasės ansamblio ,,Kvarta“ merginos su mokytojomis Gaiva Šimoniene ir Loreta Stankuviene, skubėjome į Šiaulių vyskupijos pastoracinį centrą, kuriame vyko respublikinė Maltos ordino konferencija konferencija „Savanorystė – tai laikas sau“.  

Skaityti toliau...
 
„Saugus, aktyvus ir sveikas“

2018 m. lapkričio 14 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mokiniai mokiniai - Egbertas Bardauskas, Jonas Katinas iš 1b kl., Goda Rudaitytė, Eglė Katinaitė iš 3b kl., Ugnė Galkutė, Andrėja Gulbinaitė iš 3c kl. - dalyvavo Šiaulių apskrities pradinių klasių mokinių konferencijoje „Saugus, aktyvus ir sveikas“, kuri vyko Romuvos progimnazijoje.  

Skaityti toliau...
 
„Nebūk briedis – būk matomas tamsoje“

5d klasės mokiniai jau pasiruošė „Gerumo mugei 2018“. Juventiečiai, paskatinti naujų sprendimų ieškojimų, kūrė atšvaitus, kurie atliktų ne tik apsauginę funkciją, bet ir būtų originali bei madinga saviraiškos detalė. Vienas iš svarbiausių atšvaitų kūrimo kriterijų - objekto estetiškumas, funkcionalumas ir saugumas. 

Skaityti toliau...
 
Fotograma – šešėlinio vaizdo drama

2018 m. lapkričio 16 d. 5d klasės juventiečiai apsilankė Šiaulių fotografijos muziejuje. Vaikai susipažino su muziejaus įkūrimo istorija, apžiūrėjo ekspozicijų sales, skaityklą, turėjo galimybe pavartyti žymių Lietuvos ir pasaulio fotomenininkų nuotraukų albumus.  

Skaityti toliau...
 
Mantvydo sėkmė akordeonistų konkurse

2018 m. lapkričio 8 – 10 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vyko XII - asis tarptautinis festivalis - konkursas ,,Linksmasis akordeonas“, sulaukęs daugybės jaunųjų atlikėjų iš Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos, Estijos, Lenkijos. Vertinimo komisijoje dirbo šių šalių akordeono pedagogai.  

Skaityti toliau...
 
Projektas „Teksto, muzikos, laikmečio sintezė dainose apie Lietuvą“

2018 m. lapkričio 19 – 22 d. „Juventos“ progimnazijos muzikos mokytojai organizavo projektą „Teksto, muzikos, laikmečio sintezė dainose apie Lietuvą“. Visą savaitę vyko integruotos muzikos, literatūros, istorijos, dailės pamokos, kuriose buvo prisimintas nelengvas kelias į Lietuvos 100 - metį, dainuotos dainos, padėjusios lietuvių tautai išgyventi sunkmetį ir lydėjusios kelyje į nepriklausomybę. 

Skaityti toliau...
 
Europos supratimo apie antibiotikus diena

Lapkričio mėnesį yra minima Europos supratimo apie antibiotikus diena. Jos tikslas – raginti visuomenę nelikti abejingais savo ir savo artimųjų sveikatai, geriau informuoti apie antibiotikams atsparių bakterijų keliamą grėsmę sveikatai, paskatinti apdairų šių vaistų vartojimą, vengti savarankiško gydymosi antibiotikais. Šios dienos iniciatorius – Europos užkrečiamųjų ligų kontrolės centras. 

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 28 - 36 iš 3003
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing