Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
Ugdymas karjerai
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2018-02-18
Naujienos
Diskusija „SPRENDIMŲ MEDIS“
2008 m. vasario 20 dieną po pamokų 5 – 8 klasių mokiniai (kiekvienam kolektyvui atstovavo po vieną jos narį), rinkosi į mokyklos Pirmosios psichologinės pedagoginės pagalbos darbo grupės organizuojamą diskusiją „Sprendimų medis“.
PPP komanda iškėlė tikslą – kartu su mokiniais įvardinti psichologines problemas, mokiniams iškylančias klasėse, mokykloje, pasiūlyti jų sprendimo būdus.
Tikybos mokytoja L.Skyrienė ir rusų kalbos mokytoja Ž.Tolstikova, diskusijos vedėjos ir pagrindinės organizatorės, paprašė susirinkusiųjų parodyti, kaip jie nusiteikę: reikėjo pasirinkti ir „plaukeliais“ papuošti vieną iš trijų lentoje pakabintų veidukų. Dalyvių nuotaika pasiskirstė per pusę: dalis jautėsi puikiai, dalis dvejojo, šiek tiek jaudinosi.

Skaityti toliau...
 
Pažintis su amatais
Pirmokai jau daug spėjo išmokti per pirmąjį pusmetį. O šiandien dar sužinojo ir apie amatus. Pirmiausiai vaikai užsuko į mokyklos dirbtuves, kur mokytojas R.Ratkevičius pristatė savo darbus. Vėliau pirmokai keliavo į aktų salę, kur jų laukė daug įdomaus – svečias iš policijos, mįslės, žaidimai apie profesijas ir amatus
Skaityti toliau...
 
Svečiuose pasaka
H.Kristijanas Andersenas. Karalaitė ir kiauliaganys. Tai pasaka, kurią žino dauguma mokyklinio amžiaus vaikų. Tai pasaka, kurią mokyklos aktų salėje vaidino „Avilio“ artistai mūsų pradinukams. Tai pasaka, kuri daugumai labai patiko.
Skaityti toliau...
 
Vasario 16-oji

„Tėvynė – tai ne milijonai žemės valakų, ne miškai, ne upės. Tėvynė – sąvoka moralinė. Žmogus širdy nešiojasi Tėvynę. Tik tas jos nepraras, kas nenorės...“ – rašė J.Grušas.
Lietuva nepaprastai atkakliai kūrėsi kaip valstybė. Todėl net tris kartus minime savo valstybingumo šventes. Taip lėmė istorija.

Skaityti toliau...
 
Padėka
Šiaulių Universiteto gimnazija džiaugiasi buvusiais juventiškiais.
Skaityti toliau...
 
Sveikiname!
Mokytojos Stasė Kliminskienė ir Tatjana Lygutienė švenčia gražius jubiliejus. Mokyklos bendruomenė sveikina ir linki dar ilgai darbuotis „Juventoje"!
Skaityti toliau...
 
Pajusk sveikatą, kai gersi arbatą!
Lietuvoje iki šiol gyvuoja turtingos vaistažolių vartojimo tradicijos. Ne tik kaimo, bet ir miestų ar miestelių gyventojai nemažai žino apie gydymą žolėmis, tad sunegalavę pirmiau gydosi žolelių arbatomis. Vaistažolėmis galima gydyti ir lėtines ligas, jų arbatos palengvina daugelį negalavimų, tinka įvairių ligų profilaktikai. Apie arbatžolių galią ir naudą žmogui pirmokai sužinojo „Valerijono“ vaistinėje, kurioje apsilankė šv. Valentino dieną. Čia vaikai ne tik klausė Ramunėlės pasakos, ne tik uostė valerijoną, ne tik atsakinėjo į klausimus apie arbatą, bet ir ją ragavo, į save traukdami svaigų jos kvapą.
Skaityti toliau...
 
Antrokų šukuosenų ir madų paradas
Vasario 14d. visi antrokėliai susirinko pademonstruoti savo šukuosenų ir rūbų. Vaikų galvos buvo padabintos išradingiausiomis, pašėlusiomis, padūkusiomis šukuosenomis. Antrokėliai ne tik demonstravo madas, bet ir vertino vieni kitus. Labiausiai patikusiems modeliams priklijuodavo lipnią širdelę.
Visą šią dieną antrokėlius lydėjo šventinė nuotaika !!!

Skaityti toliau...
 
Žiurkius Pilėnas moko...
Įprasta diena mokykloje prasideda neįprastai – pradinukai renkasi nešini...žiurkiukais ir peliukais. Pagalvojote, kad tai dėl to, kad šie metai tituluojami žiurkių metais? Visiškai ne. Tiesiog vaikai rinkosi į Žiurkiaus Pilėno mokyklėlę, kurią pradėjo Pepė Ilgakojinė. Mergaitė, kaip mokytoja Kristina Kairienė ją pristatė – tikra rinkeliautoja. Pepė džiaugėsi ir gyrėsi vaikams daug gero radusi - iš kuprinės traukė plastikinius butelius, petrapakelius nuo sulčių, indelį nuo kremo ir dar daug „gerų“ daiktų. Pepė tik suabejojo, ar mama leis namuose šiuos daiktus laikyti. Tuo suabejojo ir Pepės draugas Žiurkius Pilėnas, kuris taip pat atvyko į svečius pas pradinukus. Žiurkių atlydėjo gausi jo giminė – peliukai ir žiurkiukai iš 1a,c, 2a,c, 4a klasių.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 2737 - 2745 iš 2787
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing