Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2018-08-19
Naujienos
Išvyka į Šilutę

2008 metų gegužės 30 dienos ankstų rytą mes, VO „Gelbėkit vaikus“ organizacijos nariai iš „Juventos“, vadovaujami tikybos mokytojos L.Skyrienės, išsiruošėme į baigiamąjį akcijos „Smurtui prieš vaikus - NE“  renginį, kuris vyko Šilutėje.

Renginys prasidėjo šilutiškių ir svečių iš įvairių Šiaulių miesto mokyklų eitynėmis pagrindine gatve. Nors buvo labai karšta, nuotaika buvo puiki. Aplink, kur tik akys užmato, žengė mokiniai, mokytojai, rankose laikydami pačių pasigamintas saulėgrąžas. Jos stebino savo įvairove, dydžiu. Nė nepagalvotum, kad būtų galima sudėti tiek išmonės ir prasmės į gėlę.

Skaityti toliau...
 
Sporto šventė
1-4 klasių mokiniams dar tokios linksmos, turiningos šventės neteko patirti! Šiaulių miesto maniežas atvėrė mažiesiems juventiškimas duris. Už tai esam dėkingi pirmokės Jomantės ir trečiokės Kamilės tėveliui, kuris mielai mus įsileido į savo valdas - maniežą. Projekto „Jaunieji Europos gyventojai“ viešnios, mokytojos iš Škotijos Glasgo šv.Denizo mokyklos, buvo sužavėtos sporto švente. Jos žadėjo papasakoti savo mokiniams apie tai, ką pamatė viešnagės metu. O matė daug: vaikai šoko į tolį, sliuogė virve, lenktyniamo, šoko į aukštį, žaidė kvadratą. Tikimės, kad tai nebuvo pirma ir paskutinė sporto šventė miesto manieže.
Skaityti toliau...
 
Žaliosios pamokos

Šiaulių „Juventos“ mokyklos pradinukus, projektų „Klimato kaita ir aš“, „Jaunieji Europos gyventojai“, „Saugok save – augsi sveikas!”, „Žiurkiaus Pilėno mokyklėlė“ narius svetingai pasitiko Svilės šaltiniai, pakvietę vaikus į paskutinę mokslo metų pamoką – žaliąją pamoką!

Skaityti toliau...
 
Mokinių rinkimai į Mokyklos tarybą

2008 metų birželio 4 dieną (trečiadienį) 6 – 8 klasių mokiniai rinks 2 kandidatus į Mokyklos tarybą, kurioje kitais mokslo metais nebesidarbuos dabartiniai 8-okai, baigiantys „Juventos“ mokyklą - Dovilė ir Paulius (ačiū jiems už mokyklos ir jos bendruomenės vardan atliktus darbus).

6 – 8 klasių mokinius kviečiame susipažinti su 13-os būsimų kandidatų į Mokyklos tarybą prisistatymais ir būti aktyviais, atsakingais rinkimuose.

Skaityti toliau...
 
Po akcijos „Smurtui prieš vaikus - NE“

Šiaulių „Juventos“ mokyklos mokiniai – visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ nariai – 2008 metų gegužės 26 – 30 dienomis mokykloje organizavo akciją „Smurtui prieš vaikus - NE“. Visi „Juventos“ mokiniai buvo kviečiami prisidėti prie akcijos:

  • elgtis kultūringai, nebėgioti po mokyklą, kad neužgautų vienas kito,
  • kalbėti tyliau, nes triukšmas kenkia, todėl labai pavargstama,
  • šiukšles mesti tik į šiukšlių dėžę, nes aplinka turi būti graži ir švari,
  • baigti tyčiotis, prasivardžiuoti, nes pikti žodžiai skaudina ir žemina...

Kiekviena savaitės diena turėjo savo temą, į kurią tikėtasi atkreipti bendruomenės narių dėmesį. Buvo gaminamos ir visoje mokykloje eksponuojamos vaizdinės priemonės.

Skaityti toliau...
 
Penktokai baigė mokslo metus

2008 metų gegužės 30 dieną, pabaigę paskutinę pamoką ir į mokyklos biblioteką grąžinę knygas, 5 – ųjų klasių mokiniai, jų auklėtojai, keletas mokytojų, mokinių tėvelių susirinko į aktų salę „suvesti rezultatų“.

Skaityti toliau...
 
Svečiai iš Glasgo

Mokykloje svečiuojasi mokytojos iš Škotijos Glasgo šv. Deniso pradinės mokyklos - Comenius projekto „Jaunieji Europos gyventojai“ partnerės. Viešnios apžiūrėjo mokyklą, stebėjo muzikos pamoką 2a klasėje, vedamą mokytojos Z.Girčiuvienės, lankėsi Kryžių kalne, Frenkelio viloje, bendravo su mokyklos mokytojai ir mokiniais. Mokytojos su nekantrumu laukę ir 4a klasės koncerto.

 

Skaityti toliau...
 
Apdovanoti geriausiai besimokanys

Šiaulių dramos teatre vyko 1-4 klasių mokinių mokslo metų rezultatų susumavimo šventė - apdovanoti pradinukai - klasių, mokytojų ir tėvelių pažiba - geriausiai besimokantys vaikai. Tačiau šventė skirta visiems pradinukams! Jiems dovana - spektaklis „Skiriama princesei".

 

Skaityti toliau...
 
Ekskursijai „Kernavė – Trakai“

Vieną ankstyvą rytą 4a ir 4b, išsiruošė į paskutinę ekskursiją, kartu su pirmosiomis mokytojomis.

Visi prisigalvojome įvairiausių žaidimų, taigi kelionė autobusu neprailgo.

Pirmiausiai norėjome aplankyti Kernavės piliakalnius. Bet netoli Kernavė nuliūdome... pradėjo lyti lietus. Nepaisant lietaus, išlipę iš autobuso patraukėme prie piliakalnių.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 2773 - 2781 iš 2918
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing