Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2018-12-14
Naujienos
Judrioji savaitė

Kasmet rugsėjo 16–22 d. daugelyje Europos miestų vyksta judrioji savaitė ir tarptautinė Europos diena „Miestas be automobilio!”. 2008 m. akcijos šūkis – „Švarus oras – visiems“. Tikslas – ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai, žmonių sveikatai, eismo saugumui, bet ir paskatinti miesto gyventojus bent akcijos metu nevažiuoti savo automobiliu, pasirinkti mažiau teršiantį viešąjį transportą arba dviračius, keliauti pėsčiomis. Šios akcijos metu taip pat stengiamasi didinti miesto gyventojų atsakomybę naudojantis transporto priemonėmis.

Skaityti toliau...
 
Pamokos be skambučių...

Turbūt daug pakyla rankelių, paklausus ar nepasiilgai mokyklos per vasarą...1-4 klasių mokiniai susirinko išsiilgę draugų, klasės, mokytojų, veiklos. O jos mokykloje tikrai daug. Štai vienos pirmųjų Šiaulių „Juventos“ pradinukams, tarptautinio Comenius projekto „Jaunieji Europos gyventojai“ (vadovė A.Dirginčienė) bei Šiaulių miesto Savivaldybės finansuojamo projekto „Saugok save ir būsi sveikas“ (vadovė K.Kairienė) dalyviams prasidėjo be skambučio, be klasės suolo...Vaikai išvyko mokytis į gamtą. Jaunieji europiečiai savo projekto bičiuliams iš Vokietijos, Škotijos, Italijos ruošia pristatymą „Istorija. Pažink savo kraštą“. Tam vaikai nuvyko į Kurtuvėnus - miestelį Šiaulių rajono pietvakariuose, kuriame gyvena tik 300 gyventojų, įsikūrusį Kurtuvėnų kalvyne. Mokinukus pasitiko Kurtuvėnų girininkijos miškininkas Vidmantas, kuris aprodė miestelio įžymybes.

Skaityti toliau...
 
1000 žingsnelių po Lietuvos šalelę

Tai projektas, kuriame dalyvauja visi 2-ųjų klasių mokiniai. Antrokai rinkosi į aktų salę, kur aptarė, ką šiais mokslo metais sužinos apie savo šalį, ką veiks projekto metu. Vaikai prisiminė Lietuvos himną, sužinojo apie herbą bei vėliavą, o taip pat dainavo bei šoko lietuvių liaudies dainas ir šokius.

Skaityti toliau...
 
VO „Gelbėkit vaikus“ aplankė garbingos viešnios

2008 m. rugsėjo 11 dienos popietę mokyklos visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ nariai – mokytojai ir mokiniai – sulaukė svečių. Į diskusiją apie organizacijos veiklą atvyko viešnia iš Švedijos Lina Stenberg, Vokietijos - Kornelija Trosien ir Vilniaus - Rasa Dičpetrienė.

 

Skaityti toliau...
 
Kviečiame į miesto šventę

Rugsėjo 12 – 14 dienomis saulės mieste vyks įvairūs „Šiaulių dienų 2008“ renginiai (žiūrėti čia ). Kasmet vykstanti miesto gimtadienio šventė šįmet šurmuliuos Prisikėlimo aikštėje, savivaldybės skvere, Saulės laikrodžio aikštės prieigose prie Talkšos ežero, Zubovų rūmų kieme, Amfiteatre, buvusiame Ch. Frenkelio fabrike, taip pat miesto kultūros įstaigose: Dailės galerijoje, Kultūros ir laisvalaikio centre, „Laiptų galerijoje“, „Aušros“ muziejuje, kino teatre „Laikas“ ir kt.

Skaityti toliau...
 
Rugsėjo 1-osios šventės akimirkos

Rugsėjo 1-oji. Tai diena, kai po ilgų vasaros atostogų į mokyklas sugrįžta mokiniai. Tai šventė, kuri pažymi naujųjų mokslo metų pradžią ir yra švenčiama jau begalę metų. Vieni moksleiviai šios dienos neapsakomai laukia, kiti net nenori apie ją galvoti. Vienose mokyklose ji švenčiama be galo iškilmingai, išlaikant daugelį metų puoselėjamas tradicijas, kitose – kukliau, santūriau.

Skaityti toliau...
 
Kviečiame į būrelius

Šiaulių „Juventos“ mokykloje organizuojama ir mokinio krepšelio lėšomis finansuojama neformaliojo vaikų švietimo veikla, skirta mokinių, pasirinkusiųjų meninę, sportinę, technologinę ar panašią veiklą asmeninėms, socialinėms, edukacinėms, profesinėms kompetencijoms ugdyti (Iš „2008 - 2009 mokslo metų bendrųjų ugdymo planų“).

Čia rasite informaciją apie pradinių klasių mokiniams siūlomą būrelinę veiklą.

Čia rasite informaciją apie pirmuosius 5 - 8 klasių mokinių ir būrelių vadovų susitikimus, vyksiančius rugsėjo 8 - 12 d.

Tikslų neformaliojo ugdymo užsiėmimų tvarkaraštį, būrelių veiklos trumpus pristatymus skelbsime nuo rugsėjo 15 d.

 
Mokyklos tarybos nutarimai

Rugpjūčio 28d., prieš prasidedant naujiesiems 2008 - 2009 m.m., į pirmąjį bendrą posėdį susirinko Mokyklos tarybos ir administracijos nariai. Jo metu buvo pristatytos naujos MT narės (mokinukės), aptartos ugdymo plano naujovės, per vasarą mokykloje atlikti darbai, senos ir naujos bendradarbiavimo su mokinių tėvais formos, išanalizuoti 1 - 8 klasių tėvų pateikti pasiūlymai dėl popieriaus kopijoms pirkimo, apsvarstytos mokinių maitinimo galimybės (nauja tvarka), aprobuotas papildomų 1 - 5 klasių mokinių atostogų laikas. Čia pateikiama informacija apie priimtus sprendimus.

Skaityti toliau...
 
Pasikeitė laikas

Dėmesio, juventiečiai, skelbiamas naujas pamokų (žiūrėti čia) ir mokinių maitinimo (žiūrėti čia) laikas!

 

 
<< Pirmas < Ankstesnis 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 2818 - 2826 iš 2989
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing