Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-03-25
Naujienos
Pirmokėlių viešnagė redakcijoje

1a,d klasių mokinukai dalyvauja Comenius projekte „Jaunieji Europos gyventojai“. Vaikai įsijungdami į projekto veiklą, nagrinėjant temą „Istorija“, nutarė pirmiausiai susipažinti su „Šiaulių krašto“ laikraščio redakcija bei pačiu dienraščiu - juk jame randame labai daug miesto istorijos - praeities, dabarties.

Skaityti toliau...
 
Į kalbų dieną atvyko „Linksmasis traukinukas“

Rugsėjo 26-oji – EUROPOS KALBŲ DIENA. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

Skaityti toliau...
 
Judrioji savaitė „Juventoje“

Iš namų išvažiavom kaip visada apie pusę aštuonių. Žiūriu pro langą į gatvėje vos judančias mašinas. Galvon lenda visai nelinksmos mintys – „Judrioji savaitė“, „Diena be automobilio“, o mašinų!.. Vaikai jau kuris laikas kalba, kad reikia važiuoti dviračiu. Veju šią mintį tolyn – kur ten dviračiu, juk uždusti galima dar nepasiekus darbo...

Skaityti toliau...
 
Bėgimas miesto gatvėmis „Saulės mūšis“

2008 m. rugsėjo 21 d. (sekmadienį) Šiauliuose vyko sportinis renginys, kuriuo buvo siekiama pažymėti Šiaulių miesto 772-ąsias įkūrimo metines, populiarinti kūno kultūrą ir sportą tarp miesto gyventojų bei išaiškinti pajėgiausius bėgikus.

Šiame bėgime „Juventos“ mokyklai atstovavusi komanda, kurią sudarė 60 jaunųjų bėgikų iš 5 – 8 klasių, už masiškumą buvo įvertinta specialiaisiais prizais - trimis saldžiais šakočiais.

Skaityti toliau...
 
Svečiuose – „Bendraamžiai“

„Juventa“ – tikrai garsi mokykla... Tai žino ir girdi kiekvienas, kurio keliai veda pro arba į šią mokslo ir muzikos šventovę: nuo ankstaus ryto iki pavakarių čia girdisi dainuojančių vaikų balsai, skamba instrumentalistų atliekami kūriniai ar muzikiniai įrašai.

Na o per pertraukas... Per pertraukas juventiečiai, nors ir tildomi, mėgsta garsiai išlieti pamokų metu sulaikytas emocijas. Tie suaugusieji, kurie į mokyklą užsuka retai, dažnai prasitaria: „Ir kaip jūs čia ištveriate?“...

Skaityti toliau...
 
Žemės planetos diena Žiurkiaus Pilėno mokyklėlėje

Rugsėjo 22 diena – saulėta, puiki diena! Ir ne šiaip sau diena – Žemės planetos, tai Judriosios savaitės, tai rudens lygiadienio diena. Žiurkiaus Pilėno mokyklėlėje (tai Šiaulių Savivaldybės finansuojamas projektas) sujudimas – į aktų salę su paspirtukais atrieda trečiokai ir antrokai, jų mokytojos K.Kairienė, N.Jankaitienė, A.Bagamulskienė, I.Bumblauskienė, A.Dirginčienė – Žiurkiaus Pilėno mokyklėlės nariai

Skaityti toliau...
 
Rugsėjo 27 d. - Pasaulinė turizmo diena!

Šiais metais Turizmo diena pasitinkama šūkiu „Turizmas skelbia iššūkį klimato kaitai“. Turizmo dienai skirti renginiai vyks visoje Lietuvoje. Šiauliuose turizmo diena bus minima rugsėjo 23 - 27 dienomis.

Juventiečiai, ar daug žinote apie savo miestą, įžymius jo žmones, kraštovaizdį, ekologinę situaciją? Ne? Tad būkite aktyvūs ir žingeidūs!

Skaityti toliau...
 
Mokykloje – būsimos mokytojos
Nuo 2008 metų rugsėjo 15 iki lapkričio 22 dienos visų 5 – ųjų klasių vadovės turės po dvi pagalbininkes – Šiaulių universiteto Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto III kurso studentes. Merginų, besiruošiančių tapti specialiosiomis pedagogėmis, atliekamos praktikos tikslas – aktyviai dalyvauti auklėjamajame procese: bendrauti su mokiniais, tirti jų laisvalaikio, socialinių įgūdžių, elgesio, auklėjimo problemas, bandyti nustatyti jų priežastis, organizuoti renginius, parengti socialinių įgūdžių formavimo programėlę ir kt.
Skaityti toliau...
 
Kryžių kalnas – Šiluva

2008 metų rugsėjo 5 - 7 d. vyko šeštasis jaunimo piligriminis žygis pėsčiomis Kryžių kalnas - Šiluva. Kiekvienais metais augantis dalyvių skaičiumi žygis ir šiais metais subūrė gausybę dalyvių.

Žygį vedė pats Šiaulių vyskupas ir Lietuvos kariuomenės ordinaras Eugenijus Bartulis.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 2872 - 2880 iš 3053
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing