Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator





Ugdymas karjerai








Prisijungti





Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-04-21
Naujienos
Moksleivių velykinių darbelių paroda

Mokyklos III aukšto fojė kovo 14 – 28d. eksponuojami velykiniai mokinių darbeliai:

  • 5– ųjų klasių mokinių tapytos verbos,
  • 6 – okų sukurti plastilino tapybos „vitražai“,
  • 7 – okų „nulipdyti“ ąsočiai,
  • 7 – 8 klasių mokinių „nudažyti“ veltinio margučiai.
Skaityti toliau...
 
Paskaita 6 klasių mergaitėms

2008 m. kovo 26 d. mokyklos salėje pagal lyčių švietimo programą, vykdomą Procter &Gamble ML, vyko paskaita „Tarp mūsų, mažųjų moterų“, kuri buvo skirta 6 klasių mergaitėms. Paskaitą vedė lektorė - akušerė Dalė Sungailienė. 

Skaityti toliau...
 
Sveikiname!

Londone įsikūrusi edukacinė kompanija „LOOK and LEARN" paskelbė vasario mėnesio piešinių konkurso „Burtininkas" nugalėtojus. „Juventos" mokinukai jau dalyvauja šiame konkurse. Antrąją vietą, o kartu ir 25 svarų premiją laimėjo 1c klasės mokinė Gabija Mikutytė. 

Skaityti toliau...
 
3b klasės išvyka į radijo ir televizijos muziejų

 2008-02-07

Trečiadienį su klase buvome Radijo ir Televizijos muziejuje. Tik įėję pro duris, pamatėme daug radijo imtuvų, magnetofonų, televizorių. Pirmiausia apžiūrėjome radijo imtuvų parodą. Man labiausiai patiko senos plokštės ir plokštelės, magnetofonai, o iš radijo imtuvų labiausiai įsiminė „Robotas“ ir „Kompiuteris“. Klausėmės įdomaus pasakojimo apie televizorius, matėme televizorių su padidinamuoju stiklu, labai mažą „Šilelį“, mažą televizorių dideliame rėme. Labai sudomino patefonai ir „juodosios dėžės“. Ekskursijos pabaigoje gidas suteikė mums galimybę tam tikru prietaisu pasimatuoti savo organizmo gaminamą elektrą. Buvo smagu!

3b klasės mokinys – Domantas Klimavičius

Skaityti toliau...
 
Gimtadienis
Gaila, kad gimtadienis, tik kartą per metus!

Pedagogų posėdis prieš Velykas pasibaigė kaip niekada nuotaikingai. Ir kur gi ne, kai tiek daug mokytojų, gimusių kovo mėnesį. Juk gimtadienis - tik kartą per metus, kaip dainavo vienas animacinio filmuko herojus...

O mokytojai Ilonai Ratkevičienei jis jubiliejimis.

Kuo geriausi sveikinimai!

Skaityti toliau...
 
„Atvirkštukai“ Šiaulių kultūros centro scenoje

Šių metų kovo 7 dieną Klaipėdos „Atvirkštukų“ teatras pakvietė mus į spektaklį - „Į pasaulio kraštą“. Daug veikėjų išvydome scenoje – susipažinome su asiliuku Jo jo ir tigriuku Rrr. Su jais kartu bandėme skaičiuoti žvaigždeles. Vėliau asiliukas nusprendė surasti  pasaulio kraštą. Jo jo pasistatė laivą ir išplaukė, o tigriukas Rrr liko statyti namą. Asiliukas nuplaukė į Antarktidą. Ten susipažino su dviem juokingais pingvinais. Jie vis ginčijosi, kuris yra pirmas. Ten, Antarktidoje asiliukas suprato, kad  pasaulio krašto nėra. 

Skaityti toliau...
 
3c klasės išvyka į radijo ir televizijos muziejų

2008-02-14 

Su klase ėjome į Radijo ir televizijos muziejų. Ten muziejaus darbuotoja mums papasakojo, kaip atsirado radijas. Muziejaus darbuotoja  leido pasiklausyti gramofono. Paskui mums parodė senovinius radijo imtuvus. Ji paaiškino, kaip jie tobulėjo, kaip buvo įrašoma muzika. Po to dar rodė senovinius televizorius. Matėme ir mažų, ir didelių televizorių.  Paskui parodė aparatą, su kuriuo galima pasimatuoti savo elektros energiją. Kai visi klasės draugai pasimatavo, dėdė papasakojo ir parodė Morzės abėcėlės aparatą. Kupini įspūdžių grįžome į mokyklą.

 

3 c klasės mokinė – Diana Girdenytė
Skaityti toliau...
 
Edukacinis užsiėmimas
Šiaulių „Juventos“ mokyklos 1b klasės mokinukai lankėsi „Aušros“ muziejuje. Vyko edukacinis užsiėmimas, kur mokiniai mokėsi marginti kiaušinius, pinti virvutes. Susipažino su pynėjo profesija. Pastebėjo, kiek reikia kruopštumo, vaizduotės, norint gražiai numarginti kiaušinius. Liaudies menininko darbas vaikams pasirodė gan sudėtingas, tačiau įdomus.
Skaityti toliau...
 
Senovės mokykla
2008-03-14d. 1d klasės mokinukai lankėsi Aušros muziejaus „Senovės mokyklėlėje“. Įdomu buvo klausytis pasakojimo apie daraktorių (mokytojų) darbą. Vaikai susipažino su įvairiomis rašymo priemonėmis: grifelinėmis, vaškinėmis, medinėmis rašymo lentelėmis, senovinėmis rašalinėmis. Labai įdomu buvo rašyti raideles žąsies plunksna arba Velykinius sveikinimus plunksnakočiais. Mokiniai dar kartą įsitikino, kad kiekvienas darbas reikalauja kruopštumo, atidumo. Gaila, kad tik viena Viktorija svajoja būti mokytoja.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 3016 - 3024 iš 3085
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing