Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Viešieji pirkimai
Administrator

Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-08-19
Naujienos
Gimtadienis
Gaila, kad gimtadienis, tik kartą per metus!

Pedagogų posėdis prieš Velykas pasibaigė kaip niekada nuotaikingai. Ir kur gi ne, kai tiek daug mokytojų, gimusių kovo mėnesį. Juk gimtadienis - tik kartą per metus, kaip dainavo vienas animacinio filmuko herojus...

O mokytojai Ilonai Ratkevičienei jis jubiliejimis.

Kuo geriausi sveikinimai!

Skaityti toliau...
 
„Atvirkštukai“ Šiaulių kultūros centro scenoje

Šių metų kovo 7 dieną Klaipėdos „Atvirkštukų“ teatras pakvietė mus į spektaklį - „Į pasaulio kraštą“. Daug veikėjų išvydome scenoje – susipažinome su asiliuku Jo jo ir tigriuku Rrr. Su jais kartu bandėme skaičiuoti žvaigždeles. Vėliau asiliukas nusprendė surasti  pasaulio kraštą. Jo jo pasistatė laivą ir išplaukė, o tigriukas Rrr liko statyti namą. Asiliukas nuplaukė į Antarktidą. Ten susipažino su dviem juokingais pingvinais. Jie vis ginčijosi, kuris yra pirmas. Ten, Antarktidoje asiliukas suprato, kad  pasaulio krašto nėra. 

Skaityti toliau...
 
3c klasės išvyka į radijo ir televizijos muziejų

2008-02-14 

Su klase ėjome į Radijo ir televizijos muziejų. Ten muziejaus darbuotoja mums papasakojo, kaip atsirado radijas. Muziejaus darbuotoja  leido pasiklausyti gramofono. Paskui mums parodė senovinius radijo imtuvus. Ji paaiškino, kaip jie tobulėjo, kaip buvo įrašoma muzika. Po to dar rodė senovinius televizorius. Matėme ir mažų, ir didelių televizorių.  Paskui parodė aparatą, su kuriuo galima pasimatuoti savo elektros energiją. Kai visi klasės draugai pasimatavo, dėdė papasakojo ir parodė Morzės abėcėlės aparatą. Kupini įspūdžių grįžome į mokyklą.

 

3 c klasės mokinė – Diana Girdenytė
Skaityti toliau...
 
Edukacinis užsiėmimas
Šiaulių „Juventos“ mokyklos 1b klasės mokinukai lankėsi „Aušros“ muziejuje. Vyko edukacinis užsiėmimas, kur mokiniai mokėsi marginti kiaušinius, pinti virvutes. Susipažino su pynėjo profesija. Pastebėjo, kiek reikia kruopštumo, vaizduotės, norint gražiai numarginti kiaušinius. Liaudies menininko darbas vaikams pasirodė gan sudėtingas, tačiau įdomus.
Skaityti toliau...
 
Senovės mokykla
2008-03-14d. 1d klasės mokinukai lankėsi Aušros muziejaus „Senovės mokyklėlėje“. Įdomu buvo klausytis pasakojimo apie daraktorių (mokytojų) darbą. Vaikai susipažino su įvairiomis rašymo priemonėmis: grifelinėmis, vaškinėmis, medinėmis rašymo lentelėmis, senovinėmis rašalinėmis. Labai įdomu buvo rašyti raideles žąsies plunksna arba Velykinius sveikinimus plunksnakočiais. Mokiniai dar kartą įsitikino, kad kiekvienas darbas reikalauja kruopštumo, atidumo. Gaila, kad tik viena Viktorija svajoja būti mokytoja.
Skaityti toliau...
 
Popietė apie profesijas
2008m. vasario 27 dieną antrokėliams pirmųjų klasių mokytojos Rimutė ir Audronė vedė popietę apie žmonių profesijas. Pirmiausiai mokiniai lankėsi darbų ir technologijų kabinete, kur mokytoja Dileta supažindino su savo profesija.Vaikai stebėjo, kaip vyresnieji mokiniai gamina darbelius iš veltinio, labai džiaugėsi, kad penktoje klasėje berniukai ir mergaitės išmoks virti, kepti, siūti ir megzti.
Skaityti toliau...
 
Pirmokai televizijos muziejuje
2008-03-06 d. 1d klasės mokinukai skubėjo į Radijo ir televizijos muziejų. Ekskursijos vadovė mus supažindino su pirmaisiais radijo ir televizijos imtuvais, su garsų perdavimo įvairumu. Pirmokėliai mokėsi perduoti signalus morzės abėcėlės pagalba. Labai patiko rašyti spausdinimo mašinėle. Įdomiai skambėjo rankiniu būdu paleidžiama senovinė muzika gramofonu. Labai įdomu buvo palyginti šiuolaikišką plazminį televizorių su senoviniu. Vaikus labai nustebino mikroschemų pasikeitimai, dizaino ypatumai. Šaunu, kad turime tokį puikų muziejų.
Skaityti toliau...
 
Konkurso nugalėtoja
Šiaulių miesto kultūros centre šventinio koncerto, skirto kovo 11-ąjai metu, buvo apdovanota 1c klasės mokinė (mokyt. A.Dirginčienė) Vakarė Baltutytė, miesto ikimokyklinių ir mokyklinių įstaigų piešinių konkurse „Lietuva, aš su tavimi" užėmusi 1-ąją vietą.
Skaityti toliau...
 
Apdovanoti olimpiadų nugalėtojai
2008 m. kovo 6d. „Romuvos" pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių gimtosios kalbos ir matematikos olimpiadų nugalėtojų apdovanojimas. Nugalėtojai ir juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti Švietimo skyriaus padėkos raštais ir atminimo dovanomis. II-ąją vietą 4-ųjų klasių matematikos olimpiadoje užėmė 4b klasės mokinys D.Abromavičius, kurį moko mokytoja D.Dundulienė. Sveikiname!
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 341 342 343 344 345 346 347 348 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 3061 - 3069 iš 3126
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing