Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:20 - 10:00
III.10:10 - 10:50
IV.11:00 - 11:40
V.11:50 - 12:30
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-06-02
Naujienos
Mokykloje vyko seminaras

Šiuolaikinėje mokykloje kyla įvairių bendravimo problemų: patyčios, užgauliojimai tarp mokinių, konfliktai tarp mokytojų ir moksleivių. Ši situacija rodo, kad pedagogams yra būtini psichologiniai mokymai apie streso ir konfliktų įveiką.

Skaityti toliau...
 
Penktokų krikštynos

2008 metų lapkričio 14 dieną mokykloje vyko labai laukiama šventė – penktokų Krikštynos, simbolizuojančios buvusių pradinukų šventinimą į vyresniuosius – pagrindinės mokyklos mokinius. Jas, žinoma, rengė aštuntokai – vyriausieji.

Skaityti toliau...
 
Po MT ir TA susirinkimo

2008 metų lapkričio 24 dieną mokykloje vyko Mokyklos tarybos ir 1 – 8 klasių Tėvų aktyvo susirinkimas. Jame dalyvavo 32 mokinių tėvai iš 1a (2), 1b (2), 1c (2), 1d, 2a (2), 2b, 2c, 2d, 3b, 3c, 3d, 4b, 4c (2), 5b, 5c, 6a (2), 6b, 6c, 6e, 7b, 7c, 7d, 7e, 7g (2), 8a (2),8b, 8e (2) klasių (27 klasių atstovai iš 37 – 73%).

Skaityti toliau...
 
Respublikinis seminaras muzikos mokytojams
2008 m. lapkričio 20 d. mokykloje vyko respublikinis kvalifikacijos kėlimo ir tobulinimo seminaras muzikos mokytojams „Veiklos ir metodų įvairovė muzikiniame ugdyme“.
Skaityti toliau...
 
Bela, Bosas ir Bulius

Keistai giedrą 2008 m. lapkričio 19 dienos popietę 5 – 8 klasių mokiniai bei klasių vadvai, surinkę į būrį mokyklos kieme, patraukė į Šiaulių Dramos teatrą žiūrėti spektaklio „Bela, Bosas ir Bulius“. Juventiečių susirinko pilnutėlė teatro salė. Galiausiai užgeso šviesos, ir spektaklis prasidėjo...

Skaityti toliau...
 
Kviečiame į festivalį „Ant bangos“

2008 m. lapkričio 21d. 16 val. Šiaulių Jaunimo centre (Vytauto g.103a) vyks Šiaulių „Juventos“ mokyklos organizuojamas antrasis respublikinis gitaristų projektas - festivalis „Ant Bangos 2008“.

Festivalio dalyviai - gitaristai iš Pakruojo, Panevėžio, Vilniaus, Šiaulių.

Skaityti toliau...
 
Sveikiname konkurso „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojus

Šiuo metu, kai esame Europos bendruomenės nariai, ypač svarbi vieta tenka kalbai kaip bendravimo priemonei, kaip tautos identifikavimo ir kultūros raiškai. Todėl neatsitiktinai jau septintus metus Lietuvoje vyksta respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis", skatinantis mokytis tarptautinės vartosenos ar kaimyninių tautų kalbas.

Skaityti toliau...
 
Savaitė mokykloje be triukšmo

Apie triukšmo žalą sveikatai žmonija žinojo jau gilioje senovėje. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) prognozuoja, kad plėtojantis šiuolaikinei technikai, triukšmo lygis per 15 metų turėtų padvigubėti. Ypač akcentuojamos šios triukšmo keliamos problemos:

 • klausos pažeidimas ir kalbos nesupratimas,
 • miego sutrikimai,
 • psichikos sutrikimai,
 • mokymosi blogėjimas,
 • socialiniai ir elgesio pakitimai.
Skaityti toliau...
 
Rudens mozaika 2008

2008 m. spalio – lapkričio mėnesiais miesto kultūros centre vyksta Šiaulių miesto ir apskrities mėgėjų meno kolektyvų ir atlikėjų festivalis „Rudens mozaika“.

Spalio 22 dieną šiauliečiai susirinko į jaunimo vokalinių ansamblių vakarą – varžytuves.

Skaityti toliau...
 
Tarptautinė tolerancijos diena

2008 m lapkričio 10 – 14 d. Šiaulių „Juventos“ pagrindinės mokyklos bendruomenė minėjo Tarptautinę Tolerancijos dieną.

Šiaulių „Juventos“ pagrindinės mokyklos mokiniai, Visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ nariai, Tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimo renginiams pradėjo ruoštis jau spalio mėnesį:

 • gamino įvairiaspalvius klevo lapus (tolerancijos simbolius),
 • ant jų rašė patikusius teiginius apie toleranciją ir kabino mokykloje ant kiekvieno kabineto durų;
 • iškirpo 14 didelių, per visą langą klevo lapų ir užrašė „GERA DARYTI GERA“.

Šis užrašas buvo skirtas ne tik Tarptautinei Tolerancijos, bet ir Vaiko teisių konvencijos dienai (lapkričio 20 d.) paminėti.

Skaityti toliau...
 
Sportuosi – sveikas būsi

2008 m. spalio mėn. 23 d. 2d klasės Sporto būrelio nariai Arnas ir Lukas dalyvavo Šiaulių miesto Dubijos mokykloje vykusioje apskrities pradinių klasių mokinių konferencijoje, kurioje skaitė pranešimą „Sportuosi – sveikas būsi“.

Skaityti toliau...
 
Seminaras 8–ųjų klasių tėvams

2008 metų spalio 20 d. mokykloje vyko seminaras tėvams „Bendravimas su paaugliu“, kurį vedė Šiaulių Pedagoginės psichologinės tarnybos specialistė psichologė O.Mikėnienė.

Seminaro dalyviai išklausė ne tik teorinę dalį apie paauglio psichologijos ypatumus, bet ir nagrinėjo įvairias mokomąsias situacijas, pateiktas filme apie šiuolaikinius Amerikos paauglius „Chumscrubber“.

Skaityti toliau...
 
Tarptautinė diena be smurto prieš vaikus

Spalio 20-oji – Tarptautinė diena be smurto prieš vaikus. Problema egzistuoja visai šalia mūsų, nes

 • kas antras vaikas smurtą patiria namuose,
 • beveik 70% vaikų patiria patyčias ir smurtą mokyklose (dažniausiai nuo smurto kenčia 10 - 14 metų vaikai),
 • kasmet Lietuvoje nusižudo „dvi klasės“ vaikų,
 • per metus paaugliai, žiūrėdami TV, pamato 200 tūkstančių smurto scenų...

Nuo 2006-ųjų metų aljansas „Save the Children “ organizuoja tarptautinę kampaniją „Day of Action“ (Veiksmo dieną), kurios dalyviais ir organizatoriais tampa patys vaikai. Šiais metais prie aljanso prisijungė ir Lietuva.

Skaityti toliau...
 
5–8 klasių matematikos olimpiada

2008 metų lapkričio 12 dieną Šiaulių „Juventos“ mokykloje vyko 5 – 8 klasių mokinių matematikos olimpiada, kurioje jėgas galėjo išbandyti visi norintys mokiniai. Iš viso dalyvavo 50 mokinių:

 • 14 penktokų,
 • 9 šeštokai,
 • 18 septintokų,
 • 9 aštuntokai.
Skaityti toliau...
 
Helovyno šventė
Helovyno šventė 5-ųjų klasių moksleiviams - tradicinė mūsų mokykloje. Tikroji šios šventės data – spalio 31-oji, bet mokykloje ji atšvęsta ketvirtadienį, prieš pat prasidedant moksleivių rudens atostogoms. Šventę organizavo anglų kalbos mokytojos, mokiusios vaikus su švente susijusių angliškų žodžių, pasakojusios apie Helovyno kilmę bei šventės tradicijas kitose šalyse.
Skaityti toliau...
 
Edukacinės kelionės
2008 metų spalio 10 dieną 8 valandą ryto P.Višinskio gatvėje ties „Juventa“ sustojo ilga virtinė autobusų. Į juos pasipylė didžiulis būrys vaikų. 1 – 8 klasių mokiniai su savo klasės ar kitų klasių mokiniais, vadovais, lydinčiais mokytojais, tėvais išvyko į edukacines keliones (16% mokinių iš 5 – 8 klasių, nepanorę išvykti, liko pamokose).
Skaityti toliau...
 
Paskaita 6 klasių mergaitėms
2008 metų spalio 15 dieną per klasės valandėlę 6 klasių mergaitėms, besidominčiom asmens higienos ir žmogaus brendimo klausimais, vyko vaikų ir paauglių gydytojos - ginekologės Astos Damkuvienės paskaita „Mergaitės - moters sveikata. Lytinis brendimas“.
Skaityti toliau...
 
Filmukas „Tūkstantmečio mokytojai“

Taigi, taigi, taigi... Pagaliau po visų darbų galime ramiai papasakoti apie Mokytojų dienos proga sukurtą filmuką. Bet pradėsime nuo pradžių. Mums, 8a klasės „paparaciams“, buvo didelė garbė, kai pavaduotoja Jūratė Ančerevičiūtė pasiūlė sukurti filmuką. Ačiū!

Kaip suprantate, filmukas buvo skirtas „Juventos“ pedagogams. Jo pavadinimas - „Tūkstantmečio mokytojai“.

Skaityti toliau...
 
Tarptautinė mokytojų diena

Idėjos auga tik atidžiai prižiūrimos.
Išmintingose Mokytojų rankose suveši net pačios gležniausios...
(žodžiai iš Liberalų ir centro sąjungos pirmininko A.Zuoko sveikinimo atviruko)

Rudenėjanti gamta atnešė gražią šventę - Mokytojų dieną. Ji skirta mokytojų pagerbimui, jų sunkaus darbo apmąstymui. Mokiniai šios šventės proga „Juventoje“ visada stengiasi atlikti kuo daugiau gražių, įsimintinų darbų. Šie metai – ne išimtis.

Skaityti toliau...
 
Spalio 1–oji - Tarptautinė muzikos diena
Fotografijų paroda

2008 metų spalio 1 dieną per 5 – ąją pamoką antrame mokyklos aukšte (jis vadinamas muzikiniu, nes čia įsikūrę beveik visi muzikos kabinetai) virte virė tylus darbas. Direktoriaus pavaduotojos Violeta bei Jūratė ir dar kelios pagalbininkės labai skubėjo, nes per keliolika minučių turėjo pakabinti Tarptautinei muzikos dienai skirtą parodą – siurprizą...

Skaityti toliau...
 
Trečiajame mokyklos aukšte – „Monblanas“
2008 metų spalio 2–ąją, „Juventos“ bendruomenei pasitinkant Mokytojų dieną, III–ame mokyklos aukšte buvo atidaryta mokyklos direktoriaus Vytauto Girčiaus fotografijų paroda „Monblanas“ (čia rasite informacijos apie šį Alpių kalną).
Skaityti toliau...
 
6e – Šiaulių arenoje

2009 metų rugsėjo 27 dieną 6e klasės mokiniai lankėsi Šiaulių arenoje. Šios klasės mokinių komanda praėjusiais mokslo metais mokykloje vykusioje viktorinoje „Profesijų pasaulis" laimėjo pirmąją vietą. Prizas už šį laimėjimą – išvyka į areną, kur treniruojasi krepšinio klubo „Šiauliai" krepšininkai.

 

Skaityti toliau...
 
Ekonomikos pamokos
2008 metų spalio 6 dieną aštuntose klasėse vyko netradicinės integruotos geografijos - ekonomikos pamokos. Pamokas vedė tikrų tikriausias bankininkas – „Swedbank“ Šiaulių regiono skyriaus vadybininkas Vytautas Žemaitis. Iš jo aštuntokai sužinojo, kokias funkcijas atlieka Lietuvos ir Europos bankai, buvo supažindinti su atsiskaitymo už prekes ir paslaugas būdais, mokėjimo kortelėmis.
Skaityti toliau...
 
Ugdymas atostogų metu
Su rudens atostogų metu (spalio 27 - 30d.) 2-8 kl. mokiniams siūloma neformaliojo ugdymo veikla galite susipažinti čia.
 
Spalvoti laiškai Mokytojui

Pasaugok dangų už mane,
Kol aš rašysiu smilgom,
Gėlėm, ugnim, lietum, žole,
Pasauliui laiškus ilgus...

Ar šiam pašėlusio greičio amžiuje, kai visi neturi laiko, dar rašote laiškus? Tikriausiai, mikliai prabėgdami pirštais klaviatūros klavišais, kartais „brūkštelit“ kelis sakinukus geriausiam draugui: „gyvenu gerai... O kaip Tu?“

Skaityti toliau...
 
Mūsų augintiniai

Kadaise turėjau šunelį, vardu Kora. Ji buvo labai graži ir labai gera. Aš ją labai mylėjau. Tačiau vieną dieną atsitiko nelaimė - Kora pabėgo. Tai mano liūdniausia diena.

Kamilė Šumbarauskaitė
Skaityti toliau...
 
Mokytojų dienai

Iš kreidos išsiliejančios raidės,
Iš lentos šokinėjantys skaičiai,
O kaip sunkiai iš pradžių jie raitės!
Kiek vėliau išsitiesino skaisčiai...

Jūsų akys žibėjo palaima,
Mano pirštai alpo be miego,
Raudonai nuginkluodami klaidą
Į rytojų trumpam jie užbėgo.

O tenai jūs jau vaikščiojot patys,
Nereikėjo net prilaikyti,
Aš likau prie lentos nesupratęs,
Kaip išspręsti Gyvenimo lygtį.

Na ką jūs, nereikia dėkoti –
Tai juk jūs mane užauginot,
Ne mane prašau vainikuoti,
Kad Aukščiausiąją Tiesą pažinot.

Na štai, pasibaigus lygiadieniui ir pedagogams atsitiesus po žemo tūkstančio ir vieno darbo starto, švęsime labai gražią ir daugeliui žmonių prasmingą šventę - TARPTAUTINĘ MOKYTOJŲ DIENĄ. Džiaugiamės kad mūsų mokyklos bendruomenė, kaip visada, tokią dieną turi kuo didžiuotis.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 3106 - 3132 iš 3317
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing