Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Administrator


Ugdymas karjerai

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-12-16
Naujienos
Gera žinia iš konkurso

„Vaikai – didžiausias stebuklas žemėje! Nuostabu, kad jie yra. Nuostabu, kad yra mokytojų, ugdančių šiuos stebuklus.“

Renginio organizatorė, Šiaulių Moksleivių namų šokių kolektyvo „Incognito“ vadovė V.Medžiaušienė

2008 m. balandžio 12d. Šiaulių laisvalaikio ir kultūros centre vyko trečiasis tarptautinis vaikų meninės raiškos festivalis – konkursas „Vaikystės vaivorykštė 2008“, kuriame dalyvavo daugiau nei 48 kolektyvai iš Lietuvos ir Latvijos. Festivalyje savo gabumus parodė virš tūkstančio 4 - 12 metų šokėjų.

Skaityti toliau...
 
Mes Lietuvos vaikai 2008

Balandžio 12d. Šiaulių „Juventos“ pagrindinėje ir „Dagilėlio“ dainavimo mokyklose vyko Šiaulių ir Telšių apskričių chorų konkursinio festivalio „Mes Lietuvos vaikai“ I – asis regioninis turas.

Šio renginio tikslas – tęsti ir puoselėti Lietuvos chorinio dainavimo tradicijas, aktyvinti chorinį judėjimą mokyklose, kuo geriau pasirengti 2009 – ųjų metų Tūkstantmečio Dainų šventei.

Skaityti toliau...
 
Kviečiame dalyvauti

Visus 5 - 8 klasių juventiečius, jų tėvelius, Šiaulių J.Janonio gimnazistus (buvusius juventiečius), socialinius mokyklos partnerius kviečiame dalyvauti tradicinėje mokyklos konferencijoje - išvykoje „Moksleivis ir jo socialinė aplinka: profesijų pasaulyje 2008“

 

Skaityti toliau...
 
LTV konkursas „Dainų dainelė“

2008 m. balandžio 8, 13, 20 d. mokyklos dainininkai važiavo į Vilnių, į Lietuvos televiziją, kur buvo filmuojami konkurso „Dainų dainelė“ IV - ojo etapo koncertų vaizdo įrašai. „Juventos“ mokyklai atstovavo 7 kolektyvai:

Skaityti toliau...
 
Pirmokėlių Šypsenos šventė

2008-04-15 pradinių klasių mokytojos Audronė ir Rimutė pravedė Šypsenos šventę pirmokėliams. Mokiniai, pasipuošę daržovių, vaisių, daug vitaminų turinčių gėrimų, dantų šepetukų emblemomis, salėje vaidino, deklamavo nuotaikingus eilėraščius, dainavo dantukų himną. 1c klasės mokinės Vakarė ir Gabija supažindino šventės dalyvius su klasėje atliktu tyrimu apie rūgščių poveikį dantukams. Kokius gėrimus sveikiausia gerti. Ogi - vandenėlį.

Skaityti toliau...
 
Startavo unikali socialinė kampanija

Balandžio aštuntą dieną startavo unikali Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) inicijuota socialinė akcija „IŠPILK“, kurios tikslas - mažinti alkoholio vartojimą moksleivių tarpe. Akcija išsiskiria iš kitų panašaus pobūdžio akcijų tiek metodais, tiek mąstais, tiek pobūdžiu.

Akcijos iniciatoriai ir vykdytojai – patys moksleiviai. Tikimasi, kad akcijoje aktyviai dalyvaus daugelis Lietuvos mokyklų.

Skaityti toliau...
 
Kontrolinių darbų grafikas
Mokyklos tarybos ir administracijos sprendimu, nuo balandžio 14d. „Juventos“ mokyklos svetainės skiltyje „Tvarkaraščiai “ skelbiamas savaitės kontrolinių darbų, rašomų 5-8 klasėse, grafikas .
 
Atvirų durų dienos 5 – 8 klasėse

Mokinių tėvelius kviečiame į Atvirų durų dienas (individualius susitikimus su mokytojais, klasių susirinkimus):

  • balandžio 29 d. (antradienį) – 5–6 kl.
  • gegužės 8 d. (ketvirtadienį) – 7 – 8 kl.

 

  • 17.00 – 19.00 - individualūs pokalbiai su mokytojais (tėveliams primename, kad pokalbio trukmė – iki 5min.,  pokalbiui vadovauja mokytojas). Čia nurodyta , kuriuose kabinetuose rasite mokytojus
  • 19.00 – klasės susirinkimas.

Tikslesnė informacija (klasės susirinkimo vieta, darbotvarkė) bus paskelbta mokinių pažymių knygelėse.

Skaityti toliau...
 
„Šviesoforas“ atnešė sėkmę

Ši savaitė saugaus eismo būrelį lankantiems vaikams buvo darbinga, sėkminga ir džiaugsminga. Darbinga, nes turėjome prisiminti kelio ženklų pavadinimus, pakartoti kelių eismo taisykles ir jas mokėti pritaikyti praktiškai. Sėkminga, nes mūsų žinios ir sugebėjimai mieste buvo įvertinti labai gerai. O džiaugsminga todėl, kad patekome į laimėtojų gretas ir jau sekančią dieną skubėjome į Šiaulių miesto policijos komisariatą pasiimti apdovanojimų.

Skaityti toliau...
 
Ketvirtokai kare

Šiaulių gamtininkų centro oraganizuotoje netradicinėje aplinkosauginėje šventėje „Karas šiukšlėms ir šiukšlintojams“ dalyvavo mūsų mokyklos jaunieji atlikėjai: mokytojos E.Šliautarienės kapela, mokyt. E.Motuzienės vokalinis ansamblis, mokyt. A.Adomaitienės ansamblis „Mozaika“, solistas J.Milaknis. 

Skaityti toliau...
 
Sveikinimai konkurso nugalėtojai

Švedijos tarptautiniame vaikų muziejuje vykusiame piešinių konkurse „Dream“ (Svajonė) 5a klasės mokinė Gabrielė Melnikova (mokyt. A.Dirginčienė) tapo nugalėtoja. Jos darbas įvertintas diplomu ir medaliu.

Skaityti toliau...
 
Europos pavasaris 2008

Balandžio 10 dieną pradinukai, o kartu ir 6 klasė, vadovaujama A.Butkienės, rinkosi į aktų salę. Skamba LIetuvos himnas. Taip mokinukai pradeda projekto „Europos pavasaris 2008" šventę. Vaikai draugams pristato Europos Sąjungos šalis - skamba dainos, šokiai, ragaujami tradiciniai patiekalai, į svečius atkeliauja A.Lingrend pasakų veikėjai. Šis projektas vykdomas jau ketvirtus metus. Jo tikslas - susipažinti su ES šalimis, jų kultūra. 

Skaityti toliau...
 
Sportuok su šeima

2008-04-05

Po labai linksmai praėjusių (spalio mėn.) šeimų varžybų, 3a klasės mokiniai ir tėveliai iškviėtė į „dvikovą“ 3b klasę.  Deja, deja, priešininkų komanda buvo labai negausi, todėl teko sudaryti mišrias komandas iš abiejų klasių. Mūsų šūkis buvo: „SPOTAS, GERA NUOTAIKA, SVEIKATA!“. Po atkaklios kovos paaiškėjo, kad abi komandos vienodai stiprios. Taigi, nugalėjo draugystė!

Skaityti toliau...
 
Ketvirtokai kepykloje

Ankstyvą trečiadienio rytą Aistės tėvelis pakvietė į ekskursiją po privačią Gudelių duonos kepyklėlę. Pirmiausiai visi kartu prisiminėme taisykles.

Aistės mama mama padėjo užsirišti prijuostes, o tėvelis prižiūrėjo kaip plauname rankas. Visi draugiškai formavome mažus kepalėlius duonos.

Skaityti toliau...
 
10-asis „AFRO“ gimtadienis

2008 m. balandžio 4 d. Šiaulių J.Janonio gimnazijoje vyko šiuolaikinių šokių kolektyvo „AFRO“ (vadovė Ingrida Jasaitienė) 10 - ties metų gimtadienio šventė, kurioje dalyvavo ne tik „Juventos“ mokyklos šokėjos, bet ir garsiausi dainininkai: Milda Baronaitė, Kristina Alminskaitė, Domantas Gružas (vadovė Loreta Stankuvienė). 

Skaityti toliau...
 
Pasveikinti nugalėtojai

2008 m. balandžio 2 d. 8b klasę, tapusią Nacionalinio konkurso „Nerūkanti klasė 2007 - 2008“ nugalėtoja Šiaulių mieste ir dalyvavusią konkurso Šiaulių apskrities etape, pasveikino mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui J.Ančerevičiūtė, socialinė pedagogė R.Karžinauskienė bei pradinių klasių mokytoja V.Bumblauskaitė, kurios vadovaujami 3b klasės mokiniai parodė prevencinį spektaklį „Pasakų veikėjai prieš rūkymą“. 

Skaityti toliau...
 
Susipažinkite su klasių komplektavimo tvarka

Gerbiamieji juventiečiai,

savivaldybės tarybai ketiname teikti svarstyti Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų, grupių, klasių komplektavimo tvarkos aprašo pakeitimo projektą .
Prašome susipažinti su Aprašo projektu ir teikti pasiūlymus, pastabas, dėl minėto dokumento iki 2008 m. gegužės 1d. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriui el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Savivaldybės administracijos Švietimo skyrius
 
Sveikiname raštingiausius

Sveikiname Šiaulių apskrities moksleivių RAŠTINGUMO KONKURSO 2008 nugalėtojus

5 klasė

I vieta Kornelija Gasparaitytė,  Šiaulių „Šėltinio“ mokymo centras, mokytoja J.Valančienė
II vieta Kamilė Samulionytė, Šiaulių „Juventos“ pagrindinė mokykla, mokytoja R.Liutkevičiūtė
III vieta Dominyka Malinauskaitė, Šiaulių Aukštabalio vidurinė mokykla, mokytoja R.Jautakienė
III  vieta Gerda Mikalionytė, Šiaulių „Romuvos“ pagrindinė mokykla, mokytoja R.Malinauskienė
III vieta Judita Milvidaitė Šiaulių „Sandoros“ pagrindinė mokykla, mokytoja R.Lunskienė

Skaityti toliau...
 
Kengūra 2008

Balandžio 2 dieną mokykloje vyko tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2008“. Tai populiariausios mokiniams organizuojamos matematinės varžybos, kurios sudaro galimybę praleisti daug malonių akimirkų sprendžiant uždavinius.

Iš viso „Kengūros 2008“ konkurse dalyvavo 167 juventiečiai: 89 mokiniai iš 2 – 4 klasių ir 78 iš 5 – 8 klasių.

Skaityti toliau...
 
Paukščių diena

Balandžio 8 dieną mokykloje vyko „Paukščių diena“, skirta Žemės dienai (projekto „Klimato kaita ir aš“ dalis). Antrokai ne tik patys pabuvo įvairias paukšteliais, bet ir atliko užduotis apie paukščius, jų gyvenimą, klausė paukščių balsų. 

Skaityti toliau...
 
3 b klasės spektaklis ,,Bulvinė pasaka“

Š.m. balandžio 3 dieną, 3 b klasės dramos būrelis mokyklos pradinukams parodė spektaklį – „Bulvinė pasaka“. Žiūrovai scenoje išvydo pelių ir bulvių karalių, generolą runkelį, įsimylėjusį ridikėlį, baroną makaroną ir kitus veikėjus. Nuožmi kova tarp bulvių ir pelių ne kartą prajuokino žiūrovus. O įsimylėjęs į bulvytę ridikėlis buvo labai romantiškas ir šiek tiek pasimetęs.

Laiminga pasakos pabaiga pakiliai nuteikė žiūrovus. Mažiesiems aktoriams savo plojimais padėkojo  žiūrovai. Na, o mokyklos pavaduotoja R.Dauliuvienė pagyrė vaidinusius ir įteikė saldainių.

Dabar būrelio vaikai, artėjant Motinos dienai, nekantrauja šį vaidinimą „padovanoti“ savo mamytėms.

Skaityti toliau...
 
Ekskursija po Jonavos kraštą

Šiaulių „Juventos“ ir Šiaulių Sutrikusios klausos ugdymo centro mokiniai išsiruošė į ekskursiją. Ne bet kokią – o į vietą iš didžiausių Lietuvoje pramonės gigantų – didžiausią azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintoją Lietuvoje bei didžiausią tokio pobūdžio gamyklą Baltijos šalyse - Jonavos AB „Achemą“. Mokinukai stebėjo apšalusius, apšarmojusius  vamzdžius, kuriuose teka suskystintas -180 laipsnių azotas. Vaikams buvo įdomu sužinoti, kas gaminama šioje įmonėje, kaip sprendžiama gamtos užterštumo problemos. Po „Achemos“ teritoriją važiojęs inžinierius R.Buda pasakojo vaikams, kaip bendrovė gerina aplinkos apsaugos būklę, kokį didžiulį dėmesį skiria savo darbuotojų bei aplinkinių žmonių sveikatai , kaip mažina neigiamą poveikį gamtai. Paaiškėjo, kad klijus „Lipalas“ taip pat gamina „Achemoje“. Mokinukai buvo maloniai priimti ir sužinojo labai daug...Vaikai atkreipė dėmesį į tai, kad gamyklos teritorijoje oro temperatūra yra keliais laipsniais didesnė, nei už jos ribų, tai matėsi žiūrint į sprogstančius krūmus ir medžius. 

Skaityti toliau...
 
Rūkymo prevencija pradinėse klasėse

Pirmieji bandymai rūkyti jau pastebimi dar ikimokykliniame amžiuje, o pradinėse klasėse jau pasitaiko, kad rūkoma reguliariai. Dažniausiai bando rūkyti tie mokiniai, kurių namuose vienas iš tėvų arba abu tėvai rūko. Tuomet mokiniui atrodo, kad rūkyti žalinga vaikui, tačiau suaugusiojo  rūkymas – įprastas reiškinys. Mokiniai pabando mėgdžioti rūkančius tėvus ir kitus įžymius žmones. Kartais mokiniai pradeda rūkyti dėl bendraamžių spaudimo, nenorėdami išsiskirti iš grupės. 

Skaityti toliau...
 
Microsoft pamoka 5–okams apie saugų internetą

2008–03–31

„Internetas – visuotinis tinklas, jungiantis didžiąją dalį pasaulio kompiuterių ir vis daugiau intelektualiųjų telefonų bei kitokių įtaisų. Jis siūlo, atrodytų, neribotą informacijos, vaizdo ir galimybių pasaulį.
Tačiau ši nauda susijusi su tam tikrais pavojais. Vos tik prisijungiate prie interneto, Jūsų saugumui gali kilti grėsmė: kompiuteris gali būti sugadintas ar kontroliuojamas, gali kilti pavojus Jūsų privatumui arba Jūsų vertingi dokumentai gali būti sunaikinti...“ 

Skaityti toliau...
 
Nerūkanti klasė 2008

2008m. kovo 28d. Šiaulių m. savivaldybės aktų salėje vyko konkurso „Nerūkanti klasė 2008“ Šiaulių apskrities turas. Sveikiname 8b klasės mokinius ir juos ruošusias mokytojas Ž.Tolstikovą bei R.Karžinauskienę, šiame konkurse užėmusius IV–ąją vietą (Šiaulių miesto ture 8–okų komanda buvo pirma). 

Skaityti toliau...
 
Dėmesio, spektaklis!

Š.m. balandžio 3 dieną, 10.00 valandą 3b klasės dramos būrelis kviečia 3-4 klasių mokinius į aktų salę.

Bus rodomas spektakliukas „BULVINĖ PASAKA“.

Laukiame jūsų! 

 
„OPA“ Amatų diena

2008 m. kovo 27d. pradinių klasių mokinukai dalyvavo mokykloje organizuotoje Amatų dienoje. Kiekvienas mokinys rašė apie savo būsimą profesiją, ją nupiešė. Populiariausios buvo dainininko, policininko ir sportininko profesijos. Kiekviena klasė pristatė su kokiomis nors profesijomis parengtą programėlę, mokė visus šokti, žaisti, vaidinti ir dainuoti.


Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 111 112 113 114 115 116 117 118 119 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 3106 - 3132 iš 3206
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing