Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Administrator


Ugdymas karjerai

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-01-19
Naujienos
Sveikiname konkurso lureatus

Šią savaitę paaiškėjo TV konkurso „Dainų dainelė“ laureatai. Jais tapo ir šie Šiaulių „Juventos“ mokyklos dainininkai:

  • solistas Domantas Gružas (3b kl.), vadovė Loreta Stankuvienė,
  • solistas Jokūbas Milaknis (4a kl.), vadovė Aušra Adomaitienė,
  • solistė Milda Baronaitė ir jai pritariantys Tomas Bieliūnas bei Emilijus Ivaškevičius (J.Janonio gimnazija), vadovė Loreta Stankuvienė.
Skaityti toliau...
 
Paskutinis skambutis

Nuskambėjo paskutinis skambutis abituriantams. Mūsų mokyklos pirmokai J.Janonio gimanazijoje vedė jiems pamokas: chemiją, rašymą, dailę, geografiją, biologiją, choreografiją, matematiką.

„Jūs, mieli abiturientai, šioje mokykloje gavote tik sėklas, kurias reikės paties pasėti ir nuimti derlių. Linkime sėkmės“ - linkėjo pirmokai.

Skaityti toliau...
 
Vaivorykštės tiltu į fantazijos šalį

Balandžio 30 dieną į mokyklos aktų salę rinkosi savos kūrybos popietės dalyviai. Sulaukėme svečių ir iš kitų mokyklų. Atvyko Salduvės pagrindinės, Aukštabalio vidurinės, Dainų pradinės ir Ginkūnų S.ir Vl. Zubovų pagrindinės mokyklos mokiniai su savo mokytojomis. Nemažai pradinukų iš mūsų mokyklos panoro skaityti savo kūrybą.

Skaityti toliau...
 
Įspūdžiai iš konkurso

2008 m. balandžio 25 - 26 dienomis Lietuvos jaunųjų gamtininkų centre (LJGC) Vilniuje vyko Lietuvos mokinių literatūrinių kūrinių apie gamtą konkurso „... mus medžiai išlingavo, išūžė mus vėjai, / išsupo mus lopšiai švyluojančių žolių“ baigiamasis etapas.

Skaityti toliau...
 
Choro „Juventa“ sėkmė Belgijoje

Šių metų gegužės 1 - 5 dienomis į nedidelį Belgijos Neerpelt miestelį susirinko 93 chorai iš 26 pasaulio šalių tam, kad dalyvautų jau 56 kartą organizuojamame jaunimo muzikos festivalyje. 3900 svečių iš trijų kontinentų buvo suskirstyti į septynias kategorijas. Pirmą sykį šio rimto muzikinio konkurso istorijoje atvyko mergaičių choras iš tolimosios Japonijos. Šios mergaitės ir laimėjo didįjį festivalio prizą.

Skaityti toliau...
 
Piligriminis žygis į Kryžių kalną

Šiaulių šv. Jurgio bažnyčia švenčia gražų 100 – mečio jubiliejų. Kartu su visais parapijiečiais jį švenčia ir juventiečiai.

Gegužės 6 dieną 34  mūsų mokyklos 7 - 8 klasių mokiniai dalyvavo piligriminiame žygyje į Kryžių kalną. Iš viso į kelionę susiruošė apie 450 parapijiečių – piligrimų. Visą ilgą maršrutą mokinius melstis, giedoti ir šlovinti Dievą kvietė Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis bei parapijos klebonas Egidijus Venckus, pagyręs juventiečius už aktyvų dalyvavimą

Skaityti toliau...
 
Respublikinio muzikinio projekto „Draugaukime“ keliais

Gaivų ir saulėtą 2008 m. gegužės 9 d. rytą mes, nemažas būrys juventiečių – mokinių, mokytojų, vadovų – sėdome į erdvų autobusą ir išbildėjome į Kauną - miestą prie Nemuno.

Vykome ne šiaip sau pasižvalgyti, o į trijų Lietuvos muzikinių mokyklų (Šiaulių „Juventos“, Kauno „Vyturio“, Klaipėdos ‚Vyturio“) vykdomo projekto „Draugaukime“ susitikimą. Buvome pasiryžę tęsti dar 2005 – aisiais metais mūsų mokykloje inicijuotam projektui iškeltą tikslą – bendradarbiauti su kitomis institucijomis, skatinant vystyti aktyvią meninę veiklą. Tad į Kauno „Vyturio“ vidurinę mokyklą vežėme ne tik dovanų krepšelį, bet ir norą pasidalinti sukaupta „Juventos“ mokyklos muzikinio ugdymo patirtimi, idėjas bendradarbiavimui bei neilgą gražų koncertą.

Skaityti toliau...
 
Šv. Jurgio bažnyčiai – 100 metų!

2008 m. gegužės 11 d. (sekmadienį) juventiečiai dalyvavo šalia mokyklos esančios šv. Jurgio bažnyčios 100 – mečiui skirtose iškilmėse – šventose mišiose bei programoje vaikams. Tikybos mokytojos L.Skyrienė ir K.Vaičiūnaitė, sveikindamos energingąjį bažnyčios kleboną E.Venckų, palinkėjo, kad ir jį, ir šv. Jurgio bažnyčią visada globotų Viešpats Angelas Sargas. Būtent jo įrėminta „fotografija“ (mokinės E.Bolotinaitės meninis darbas; mokyt. A.Lendzbergienė) ir buvo padovanota atminčiai.

Skaityti toliau...
 
Sveikiname!

„Matmintinio“ pasaulio čempionate, kuris vyko Birštone,  5a klasės mokinė Monika Senulytė užėmė 7 vietą. Šaunuolė!

 

Skaityti toliau...
 
Už žmogaus gyvybę

Kūrybos stebukle, pabudęs tyloj,
Išminčiaus mįslė tu slaptoji.
Po motinos širdžia, būveinėj šventoj,
Apreikš Dievo valią rytojaus.

                                                            S. Ernst.

Lietuvoje Pasaulinė gyvybės diena pirmą kartą buvo paminėta 1994 m. balandžio 30 d. Vilniuje gydytojų federacijos „Už žmogaus gyvybę“ Lietuvos asociacijos iniciatyva. Nuo 1998 m. Lietuvos Vyskupų Konferencijos nutarimu Tarptautinė gyvybės diena Lietuvoje švenčiama kasmet, paskutinį balandžio sekmadienį. Šįmet Tarptautinę gyvybės dieną paminėsime balandžio 27-ąją. Šventės tikslas – tai gyvybės šauksmo skelbimas pasaulio visuomenei.

Skaityti toliau...
 
Paroda, skirta Motinos dienai

Juventiečiai sveikina mylimas, gerbiamas, pačias geriausias, darbščiausias ir dėmesingiausias savo mamas su Motinos diena.

Skaityti toliau...
 
Ketvirtokų anglų kalbos konkursas

2008 metų balandžio 18 dieną ketvirtokai rinkosi į anglų kalbos konkursą „Animal Planet“. Jie turėjo įrodyti savo šaunumą ir sugebėjimus kurdami daineles, vaidindami, ieškodami žodžių.

Linksmose varžytuvėse dalyvavo „Meškiukų“, „Juodųjų vorų“, „Beždžioniukų“ ir „Zoo“ komandos. Nugalėtojais tapo 4a klasės mokiniai.

Skaityti toliau...
 
Pirmokų dailaus rašto konkursas

Mokykloje vyko pirmokų dailaus rašto konkursas. Iš kiekvienos klasės dalyvavo po penkis pirmokėlius. Vaikai labai stengėsi. Vieniems pavyko labiau, kitiems mažiau. Sveikiname visus, dalyvavusiu konkurse pirmokus.

Skaityti toliau...
 
KALBŲ KENGŪROS konkursas

Mums malonu pranešti, kad nuo šių metų Lietuva prisijungia prie tarptautinio KALBŲ KENGŪROS konkurso. Tai kiek sąlygiškas pavadinimas, nes projektas apima kalbų, literatūros, bendrosios kultūros, logikos bei civilizacijos sritis.

Projekte dalyvauja Europos šalių 3 – 12 klasių moksleiviai. Šiais metais prie šio tarptautinio projekto prisijungia kai kurios Amerikos bei Azijos šalys.

Visos šalys, dalyvaujančios konkurse atlieka tas pačias užduotis. Jos kiekvienais metais yra rengiamos kolegialiai vienoje iš šalių dalyvių. Vykdydamos konkursą šalys vadovaujasi vieningomis taisyklėmis, vertinimo kriterijais bei tvarka.

Skaityti toliau...
 
Sugrįžus iš saulėtosios Italijos

Mūsų mokykla jau ne pirmi metai dalyvauja Comenius 1 projektuose. Antri metai vykdome projektą „Jaunieji Europos gyventojai“. Drąsiai galime pasakyti, kad jokioje turistinėje kelionėje nepažinsi taip gerai šalies, jos kultūros, papročių, žmonių, kaip projekto susitikimuose.

Skaityti toliau...
 
Sveikiname nugalėtojus

2008 m. balandžio 28 dieną (pirmadienį) 15 val. Šiaulių miesto Stasio Šalkauskio vidurinės mokyklos aktų salėje vyko epistolinio konkurso, skirto Motinos dienai, nugalėtojų skelbimas ir apdovanojimas. Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai taip pat dalyvavo konkurse. Bernardas Garbačiauskas (4d kl.) ir Liveta Janulytė (3d kl.) užėmė 2 vietas.

Skaityti toliau...
 
Sveikiname ir linkime sėkmės

Šeštadienį Kaune įvyko tarptautinio mintino skaičiavimo konkurso „Matmintinis" finalas. Visą dieną užtrukusiame renginyje dėl mikliausio šalyje skaičiuotojo vardo dalyviai kovėsi šešiose grupėse: pirmų-trečių, ketvirtų-šeštų, septintų-dvyliktų klasių mergaičių ir septintų-dvyliktų klasių berniukų, taip pat suaugusiųjų grupėse ir specialioje papildomoje grupėje su šou žvaigždėmis.

Skaityti toliau...
 
Atvirų durų diena gimnazijoje

Būsimus gimnazistus 2008 m. balandžio 28 d. (pirmadienį) 15 val. kviečiame į Šiaulių J.Janonio gimnazijos aktų salę.

PROGRAMOJE:

  • 15.00 – 15.30 – gimnazijos pristatymas.
  • 15.30 – 16.00 – ekskursija po gimnaziją.
  • 16.00 – 17.00 – susitikimas su gimnazijos Mokinių seimu konferencijų salėje.

KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI!

Šiaulių J.Janonio gimnazijos administracija
Mokinių seimas
 
Tėvų aktyvo susirinkimas

2008 m.  balandžio 29 d. (antradienį) 16 val. 30 min. 225 kab. vyks 1 – 8 klasių Tėvų aktyvo susirinkimas (trukmė – 1 val. 10 min.).
Tikslas – perduoti tėvams informaciją, kurią jie galėtų paskleisti per savo klasės tėvų susirinkimą.

Skaityti toliau...
 
Sveikiname piešinių konkurso nugalėtoją

Piešinių konkurso „Namelis medyje" nugalėtoja tapo 1c klasės mokinė Gabija Mikutytė. Konkursą organizuoja Londone įsikūrusi kompanija „Look and Learn". 

Skaityti toliau...
 
Festivalis „Dviese smagiau“

2008 m. balandžio 4 d. mokykloje vyko respublikinis fortepijoninių duetų festivalis „Dviese smagiau“. Jame dalyvavo 48 duetai iš 8 miestų ir rajonų: Šiaulių (20), Rokiškio (3), Mažeikių (3), Naujosios Akmenės (8), Kelmės (9), Kuršėnų (1), Radviliškio (2), Pasvalio (2).

Skaityti toliau...
 
Gera žinia iš konkurso

„Vaikai – didžiausias stebuklas žemėje! Nuostabu, kad jie yra. Nuostabu, kad yra mokytojų, ugdančių šiuos stebuklus.“

Renginio organizatorė, Šiaulių Moksleivių namų šokių kolektyvo „Incognito“ vadovė V.Medžiaušienė

2008 m. balandžio 12d. Šiaulių laisvalaikio ir kultūros centre vyko trečiasis tarptautinis vaikų meninės raiškos festivalis – konkursas „Vaikystės vaivorykštė 2008“, kuriame dalyvavo daugiau nei 48 kolektyvai iš Lietuvos ir Latvijos. Festivalyje savo gabumus parodė virš tūkstančio 4 - 12 metų šokėjų.

Skaityti toliau...
 
Mes Lietuvos vaikai 2008

Balandžio 12d. Šiaulių „Juventos“ pagrindinėje ir „Dagilėlio“ dainavimo mokyklose vyko Šiaulių ir Telšių apskričių chorų konkursinio festivalio „Mes Lietuvos vaikai“ I – asis regioninis turas.

Šio renginio tikslas – tęsti ir puoselėti Lietuvos chorinio dainavimo tradicijas, aktyvinti chorinį judėjimą mokyklose, kuo geriau pasirengti 2009 – ųjų metų Tūkstantmečio Dainų šventei.

Skaityti toliau...
 
Kviečiame dalyvauti

Visus 5 - 8 klasių juventiečius, jų tėvelius, Šiaulių J.Janonio gimnazistus (buvusius juventiečius), socialinius mokyklos partnerius kviečiame dalyvauti tradicinėje mokyklos konferencijoje - išvykoje „Moksleivis ir jo socialinė aplinka: profesijų pasaulyje 2008“

 

Skaityti toliau...
 
LTV konkursas „Dainų dainelė“

2008 m. balandžio 8, 13, 20 d. mokyklos dainininkai važiavo į Vilnių, į Lietuvos televiziją, kur buvo filmuojami konkurso „Dainų dainelė“ IV - ojo etapo koncertų vaizdo įrašai. „Juventos“ mokyklai atstovavo 7 kolektyvai:

Skaityti toliau...
 
Pirmokėlių Šypsenos šventė

2008-04-15 pradinių klasių mokytojos Audronė ir Rimutė pravedė Šypsenos šventę pirmokėliams. Mokiniai, pasipuošę daržovių, vaisių, daug vitaminų turinčių gėrimų, dantų šepetukų emblemomis, salėje vaidino, deklamavo nuotaikingus eilėraščius, dainavo dantukų himną. 1c klasės mokinės Vakarė ir Gabija supažindino šventės dalyvius su klasėje atliktu tyrimu apie rūgščių poveikį dantukams. Kokius gėrimus sveikiausia gerti. Ogi - vandenėlį.

Skaityti toliau...
 
Startavo unikali socialinė kampanija

Balandžio aštuntą dieną startavo unikali Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) inicijuota socialinė akcija „IŠPILK“, kurios tikslas - mažinti alkoholio vartojimą moksleivių tarpe. Akcija išsiskiria iš kitų panašaus pobūdžio akcijų tiek metodais, tiek mąstais, tiek pobūdžiu.

Akcijos iniciatoriai ir vykdytojai – patys moksleiviai. Tikimasi, kad akcijoje aktyviai dalyvaus daugelis Lietuvos mokyklų.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 3106 - 3132 iš 3227
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing