Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Kontaktai
Priėmimas/laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Veikla/dokumentai
SKU
Paslaugos
Buhalterinės ataskaitos
Viešieji pirkimai
Administrator


Ugdymas karjerai
Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:55 - 9:40
III.9:50 - 10:35
IV.11:00 - 11:45
V.12:05 - 12:50
VI.13:00 - 13:45
VII.13:55 - 14:40
VIII.
14:50 - 15:35
IX.15:40 - 16:25
X.16:30 - 17:15
XI.17:20 - 18:05
XII.18:10 - 18:55

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2019-11-14
Naujienos
5 kl. viktorina „Profesijų pasaulyje“

Vasario 21d. (ketvirtadienį) mokykloje vyko turininga, įdomi ir linksma 5 klasių viktorina „Profesijų pasaulyje“, kurią organizavo etikos mokytoja L.Giedraitienė.

Kiekvienai 5 – ai klasei atstovavo po 6 mokinukus. Komandų nariai, auklėtojų padedami, iš anksto turėjo parengti namų darbus - pristatyti tam tikrą profesiją: 5a – architekto, 5b – dainininko, 5c – gydytojo, 5d – dizainerio, 5e – sportininko (krepšininko). Mokiniams sekėsi tikrai puikiai.


Skaityti toliau...
 
Minime vasario 16–ąją
Neverk, neverk, motule,
Ir neraudok taip kruvinai –
Ramus kalnely guli
Sūnus, užmigęs amžinai.

Jonas Aistis
Skaityti toliau...
 
Būsimieji statybininkai?..
Profesinio rengimo centro Statybos ir mechanikos skyrius sulaukė neįprastų svečių – tai „Juventos” pirmokai. Vaikai dalyvauja Šiaulių PRC ankstyvojo profesinio orisntavimo projekte „OPA”. Jiems labia smalsu sužinoti apie įvairias specialybes. O čia kaip tik laukė labia reikalingos specialybės atstovai – jaunieji būsimieji statybininkai ir jų mokytojai, kurie pirmokams suoeganizavo ir pravedė gipso – kartono darbų užsiėmimą. Mokinukai susipažino su gipso kartonu bei jo paruošimu, patys matavo, pjovė, šlifavo gipso kartono plokštes, mokėsi įsukti varžtus į plokštes. Vaikai į mokyklą grįžo sužavėti ir jau i6 anksto užsiprašė į dažymo užsiėmimus.
Skaityti toliau...
 
Diskusija „SPRENDIMŲ MEDIS“
2008 m. vasario 20 dieną po pamokų 5 – 8 klasių mokiniai (kiekvienam kolektyvui atstovavo po vieną jos narį), rinkosi į mokyklos Pirmosios psichologinės pedagoginės pagalbos darbo grupės organizuojamą diskusiją „Sprendimų medis“.
PPP komanda iškėlė tikslą – kartu su mokiniais įvardinti psichologines problemas, mokiniams iškylančias klasėse, mokykloje, pasiūlyti jų sprendimo būdus.
Tikybos mokytoja L.Skyrienė ir rusų kalbos mokytoja Ž.Tolstikova, diskusijos vedėjos ir pagrindinės organizatorės, paprašė susirinkusiųjų parodyti, kaip jie nusiteikę: reikėjo pasirinkti ir „plaukeliais“ papuošti vieną iš trijų lentoje pakabintų veidukų. Dalyvių nuotaika pasiskirstė per pusę: dalis jautėsi puikiai, dalis dvejojo, šiek tiek jaudinosi.

Skaityti toliau...
 
Pažintis su amatais
Pirmokai jau daug spėjo išmokti per pirmąjį pusmetį. O šiandien dar sužinojo ir apie amatus. Pirmiausiai vaikai užsuko į mokyklos dirbtuves, kur mokytojas R.Ratkevičius pristatė savo darbus. Vėliau pirmokai keliavo į aktų salę, kur jų laukė daug įdomaus – svečias iš policijos, mįslės, žaidimai apie profesijas ir amatus
Skaityti toliau...
 
Svečiuose pasaka
H.Kristijanas Andersenas. Karalaitė ir kiauliaganys. Tai pasaka, kurią žino dauguma mokyklinio amžiaus vaikų. Tai pasaka, kurią mokyklos aktų salėje vaidino „Avilio“ artistai mūsų pradinukams. Tai pasaka, kuri daugumai labai patiko.
Skaityti toliau...
 
Vasario 16-oji

„Tėvynė – tai ne milijonai žemės valakų, ne miškai, ne upės. Tėvynė – sąvoka moralinė. Žmogus širdy nešiojasi Tėvynę. Tik tas jos nepraras, kas nenorės...“ – rašė J.Grušas.
Lietuva nepaprastai atkakliai kūrėsi kaip valstybė. Todėl net tris kartus minime savo valstybingumo šventes. Taip lėmė istorija.

Skaityti toliau...
 
Padėka
Šiaulių Universiteto gimnazija džiaugiasi buvusiais juventiškiais.
Skaityti toliau...
 
Sveikiname!
Mokytojos Stasė Kliminskienė ir Tatjana Lygutienė švenčia gražius jubiliejus. Mokyklos bendruomenė sveikina ir linki dar ilgai darbuotis „Juventoje"!
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 3106 - 3114 iš 3159
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing